הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentPhysics
Department Web Sitephys.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 David Gershoni dg@physics.technion.ac.il 47 www
2 Mordechai Segev msegev@technion.ac.il 39 www
3 Elisha Cohen ssecohen@tx.technion.ac.il 38  
4 Stephen Lipson sglipson@physics.technion.ac.il 35  
5 Yakov Krasik fnkrasik@physics.technion.ac.il 34 www
6 Eitan Ehrenfreund eitane@technion.ac.il 32  
7 Amiram Ron aron@physics.technion.ac.il 30  
8 Emil Polturak emilp@physics.technion.ac.il 26 www
9 Shmuel Fishman (Deceased)
25 www
10 Joshua Felsteiner josh@physics.technion.ac.il 25  
11 Joan Adler phr76ja@technion.ac.il 25 www
12 Uri Sivan phsivan@technion.ac.il 24 www
13 Rafael Kalish kalish@sspower.technion.ac.il 24  
14 Amit Keren keren@physics.technion.ac.il 21 www
15 Ady Mann ady@tx.technion.ac.il 21  
16 Noam Soker soker@physics.technion.ac.il 20 www
17 Erez Ribak eribak@physics.technion.ac.il 20  
18 Erez Braun erez@physics.technion.ac.il 20 www
19 Eric Akkermans eric@physics.technion.ac.il 19 www
20 Ilan Riess riess@technion.ac.il 18  
21 Joseph Avron avron@physics.technion.ac.il 18 www
22 Robert Beserman ssrobert@technion.ac.il 17  
23 Yoram Rozen rozen@technion.ac.il 14 www
24 Amos Ori amos@physics.technion.ac.il 14 www
25 Oren Cohen oren.cohen@physics.technion.ac.il 14  
26 Giora Shaviv gshaviv@tx.technion.ac.il 13  
27 Michael Reznikov reznikov@technion.ac.il 13 www
28 Dov Levine levine@technion.ac.il 13 www
29 Ehud Behar behar@physics.technion.ac.il 13 www
30 Jacob Ben-Aryeh phr65yb@tx.technion.ac.il 12  
31 Yael Shadmi yshadmi@physics.technion.ac.il 12 www
32 Assa Auerbach assa@physics.technion.ac.il 11 www
33 Dan Fekete ssdan@technion.ac.il 11  
34 Michael Revzen revzen@physics.technion.ac.il 11  
35 Oded Regev regev@physics.technion.ac.il 11  
36 Adi Nusser adi@physics.technion.ac.il 11 www
37 Gad Koren gkoren@physics.technion.ac.il 10  
38 Uri Oppenheim (Deceased)
10  
39 Shlomit Tarem tarem@technion.ac.il 10 www
40 Moshe Moshe moshe@physics.technion.ac.il 10  
41 Amit Kanigel amitk@physics.technion.ac.il 10  
42 Daniel Podolsky podolsky@physics.technion.ac.il 9  
43 Kinneret Keren kinneret@physics.technion.ac.il 9  
44 Isak Gertner phr16ig@physics.technion.ac.il 9  
45 Yariv Kafri kafri@physics.technion.ac.il 9 www
46 Boris Shapiro boris@physics.technion.ac.il 9  
47 Gad Eilam (Deceased)
9  
48 Amnon Fisher
9  
49 Ari Laor laor@physics.technion.ac.il 9 www
50 Hagai Perets hperets@physics.technion.ac.il 9  
51 Jeff Steinhauer jeffs@physics.technion.ac.il 8 www
52 Netanel Lindner lindner@physics.technion.ac.il 8  
53 Asher Peres (Deceased)
7  
54 Amos Yarom ayarom@physics.technion.ac.il 6  
55 Raoul Weil (Deceased)
6  
56 Michael Marinov (Deceased)
6  
57 Joshua Feinberg
5  
58 Shaouly Bar Shalom
5  
59 Ophir Auslaender ophir@physics.technion.ac.il 5 www
60 Vincent Desjacques vincent.desj@technion.ac.il 4 www
61 Michael Gronau gronau@technion.ac.il 4  
62 Yuval Grossman yg73@cornell.edu 4  
63 Shulamith Eckstein (Deceased)
4  
64 Oren Brafman (Deceased)
4  
65 Oren Bergman bergman@physics.technion.ac.il 4 www
66 Baruch Rosner rosner@physics.technion.ac.il 3  
67 Arnon Dar darnon@technion.ac.il 3  
68 Jacques Goldberg jacques@yygoldberg.net 3  
69 Hanan Shechter ssrhshs@technion.ac.il 3  
70 David Tannhauser (Deceased)
3  
71 Yoav Sagi yoav.sagi@physics.technion.ac.il 3  
72 Shlomo Dado dado@phep3.technion.ac.il 3  
73 Cecile Saguy sscecile@tx.technion.ac.il 3  
74 Mario Livio
3  
75 Joshua Zak zak@technion.ac.il 3  
76 Boris Ashkinadze borisa@tx.technion.ac.il 3  
77 Amit Ben-Kish
3  
78 Eli Raz ipho@tx.technion.ac.il 2  
79 Itai Arad araditai@technion.ac.il 2  
80 Shlomo S Razamat razamat@physics.technion.ac.il 2  
81 Bertina Fisher phr06bf@technion.ac.il 2  
82 Enrique Kajomovitz Must enriquek@technion.ac.il 2  
83 Jan Genossar (Deceased)
2  
84 Nir Davidson
2  
85 Ofer Firstenberg
2  
86 Boris Blok blok@physics.technion.ac.il 2 www
87 Paul Singer (Deceased)
1  
88 Larry Horowitz
1  
89 Moshe Fibich fibichpm@technion.ac.il 1  
90 Daniel Schulte
1  
91 Eugin Levin
1  
92 Vadim Regelman
1  
93 Neal Homer
1  
94 Yoav Soen
1  
95 Bilha Segev
1  
96 Moshe Schuker
1  
97 Colman Altman phraltm@technion.ac.il 1  
98 Shay Hacohen Gourgy shayhh@technion.ac.il 1  
99 Jeremy England
1  
100 Guy Bunin buning@technion.ac.il 1  
101 Charles Kuper (Deceased)
1  
102 Joel Seligson
1  
103 Moshe Shuker
1  
104 Aner Lev
1  
105 Itzik Schnitzer
1  

Last updated on: Sunday ,July 25, 2021