הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 


 

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

אנו שמחים וגאים בזכייתם השנה של ארבעה דוקטורנטים שלנו בפרסי הצטיינות לתואר שלישי מטעם קרן וולף. זהו הפרס הישראלי היוקרתי ביותר המוענק לדוקטורנטים. קרן וולף  מעניקה גם את פרס וולף הבינלאומי לחוקרים בכירים.

מועצת קרן וולף בוחרת את הזוכים על פי קריטריונים של מצוינות ולא לפי מפתח מוסדי. לפיכך, העובדה שלטכניון יש ארבעה זוכים השנה הוא הישג נאה ביותר. אך, כמובן, בראש ובראשונה זהו הישגם של ארבעת הזוכים.

 

הדוקטורנטים הזוכים הם:

1.  אלחנן מגיד – הפקולטה להנדסת מכונות

מנחה: פרופ' ארז חסמן

נושא המחקר:  פונקציונליות תלוית ספין עבור מטא-משטחים אשר נשלטת באמצעות הפאזה הגיאומטרית

Spin-controlled functional geometric phase metasurfaces

 

2. אלכסנדר שלייפמן – הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול

מנחה: פרופ' כרמל דומשלק

נושא המחקר: שבירת סימטריות בתכנון קלאסי ומעבר לכך

Symmetry breaking and operator pruning in classical planning and beyond

 

3.  גיא סלומון – הפקולטה למתמטיקה

מנחה: פרופ"מ אור שליט

נושא המחקר: מנות של מרחב דרורי-ארבסון ושיטות דינמיות באלגבראות אופרטורים

Quotients of Drury-Arveson space and dynamical methods in operator theory

 

4. אלכסנדר שפיגלמן – הפקולטה להנדסת חשמל

מנחה: פרופ' עדית קידר

נושא המחקר: אלגוריתמים וחסמים במערכות אחסון מבוזרות

Fundamental Bounds on Distributed Reliable storage


ביה"ס לתארים מתקדמים מתכנן אירוע בצהרי יום ד' שבו יציגו הארבעה את מחקריהם. פרטים על האירוע מפורסמים כאן.