הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentIndustrial Engineering and Management
Department Web Siteiew3.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Erez Miriam merez@ie.technion.ac.il 76  
2 Erev Ido erev@technion.ac.il 62 www
3 Rafaeli Anat anatr@ie.technion.ac.il 57 www
4 Gopher Daniel ierbw05@ie.technion.ac.il 53  
5 Notea Amos qaamos@technion.ac.il 40  
6 Dori Dov dori@ie.technion.ac.il 39 www
7 Bental Benjamin bbental@econ.haifa.ac.il 39  
8 Golany Boaz golany@technion.ac.il 35 www
9 Ingman Dov qadov@technion.ac.il 34 www
10 Kirschenbaum Alan avik@tx.technion.ac.il 30  
11 Zohar Dov dzohar@technion.ac.il 30 www
12 Karni Reuven
29  
13 Bamberger Peter peterb@post.tau.ac.il 28  
14 Shtub Avraham shtub@ie.technion.ac.il 28 www
15 Mandelbaum Avishai avim@ie.technion.ac.il 27 www
16 Kurland Oren kurland@technion.ac.il 27  
17 Etzion Opher opher.etzion@gmail.com 26  
18 Yechiam Eldad yeldad@technion.ac.il 26 www
19 Gal Avigdor avigal@ie.technion.ac.il 26 www
20 Herer Yale yale@technion.ac.il 25 www
21 Penn Michal mpenn@ie.technion.ac.il 25 www
22 Domshlak Carmel dcarmel@ie.technion.ac.il 25 www
23 Goldberg Albert ieal@technion.ac.il 25  
24 Fiegenbaum Avi (Deceased)
24  
25 Dar-El Ezekiel (Deceased)
23  
26 Feigin Paul vpsp@technion.ac.il 23 www
27 Zonnenshain A. avigdorz@rafael.co.il 20  
28 Cohen Ayala ieayala@ie.technion.ac.il 20  
29 Shelef Gedaliahu shelef@technion.ac.il 20  
30 Mannheim Bilha bilham@ie.technion.ac.il 19  
31 Baron Mira mbaron@technion.ac.il 19  
32 Rubinovitz Jacob (Deceased)
19  
33 Ben-Tal Aharon morbt@ie.technion.ac.il 19 www
34 Michlin Yefim Haim yefim@tx.technion.ac.il 18  
35 Zaslavsky Dan agdanz@technion.ac.il 18  
36 Segal Yitzhak qasegal@tx.technion.ac.il 17  
37 Parush Avi aparush@ie.technion.ac.il 17  
38 Harel Gedaliahu (Deceased)
17  
39 Ben-Zion Uri uriusa2@gmail.com 17  
40 Gilad Issachar igilad@ie.technion.ac.il 17 www
41 Tennenholtz Moshe moshet@ie.technion.ac.il 16 www
42 Jacobsen Chanoch (Deceased)
16  
43 Rubinstein Reuven-Yacov (Deceased)
15  
44 Strichman Ofer ofers@ie.technion.ac.il 15 www
45 Grabov Pavel grabov@ald.co.il 15  
46 Sinreich David (Deceased)
15  
47 Naveh Eitan naveh@ie.technion.ac.il 15 www
48 Phineas Dickstein phineas@tx.technion.ac.il 14  
49 Nemirovski Arkadi nemirovs@ie.technion.ac.il 13  
50 Rothblum Uriel (Deceased)
12  
51 Lifshitz Yair lyair@tx.technion.ac.il 12  
52 Ackerman Rakefet ackerman@ie.technion.ac.il 12 www
53 Reisman Haim reisman@ie.technion.ac.il 12  
54 Reznikof Lev qaleib@tx.technion.ac.il 12  
55 Yedidsion Liron lirony@ie.technion.ac.il 12  
56 Pollatschek Moshe (Deceased)
12  
57 Weissman Ishay ieriw01@ie.technion.ac.il 12  
58 Monderer Dov dov@ie.technion.ac.il 11 www
59 Mytnik Leonid leonid@ie.technion.ac.il 11 www
60 Kutten Shay kutten@ie.technion.ac.il 11 www
61 Smorodinsky Rann rann@ie.technion.ac.il 11 www
62 Beck Amir becka@ie.technion.ac.il 11 www
63 Maital Shlomo smaital@technion.ac.il 10  
64 De Haan Uzi uzid@ie.technion.ac.il 9  
65 Levin Asaf levinas@ie.technion.ac.il 8  
66 Passy Ury upassy@tx.technion.ac.il 8  
67 Trifon Raphael ierrt01@tx.technion.ac.il 8  
68 Miron-Spektor Ella ellams@ie.technion.ac.il 8  
69 Hazan Elad ehazan@ie.technion.ac.il 7  
70 Shlomit Kaminka
7  
71 Gorfine-Orgad Malka gorfinm@ie.technion.ac.il 7 www
72 Shimshon Arueti
7  
73 Rozenberg Richard (Deceased)
6  
74 Kimchie Shlomo kimchie@tx.technion.ac.il 6  
75 Onn Shehory
6  
76 Kaspi Haya iehaya@technion.ac.il 6 www
77 Reichart Roi roiri@ie.technion.ac.il 6 www
78 Onn Shmuel onn@ie.technion.ac.il 6 www
79 Masin Michael masin@technion.ac.il 6  
80 Kress Moshe mkress@nps.edu 6  
81 Shalev Edith eshalev@ie.technion.ac.il 6  
82 Zahavi Gal galz@ie.technion.ac.il 5  
83 Tzafrir Shay
5  
84 Meshulam Ilan
5  
85 Gabbay Shaul
5  
86 Cohen Izack izikc@technion.ac.il 5  
87 Yom-Tov Galit gality@technion.ac.il 5  
88 Moldovan Sarit moldovan@ie.technion.ac.il 5 www
89 Graham Jackson jacksong@tx.technion.ac.il 5  
90 Iris Cohen-Kaner
5  
91 Yossi Yagil yagil@gsb.haifa.ac.il 5  
92 Avriel Mordecai (Deceased)
4  
93 Roll Ya'akov (Deceased)
4  
94 Avner Halevy
4  
95 Levontin Liat levontin@technion.ac.il 4  
96 Lavi Aharon Ron ronlavi@ie.technion.ac.il 4 www
97 Rosenblatt Meir (Deceased)
4  
98 Naseraldin Hussein nhussein@technion.ac.il 4  
99 Asscher Jacqueline jasscher@inter.net.il 4  
100 Ioffe Dmitry ieioffe@ie.technion.ac.il 4 www
101 Kimchi Ruth rkimchi@research.haifa.ac.il 4  
102 Sonsino Doron
4  
103 Ronen Amir amirr@tx.technion.ac.il 4  
104 Hochman Gal galh@tx.technion.ac.il 3  
105 Eden Benjamin
3  
106 Vilnai-Yavetz Iris
3  
107 Gerstner Eitan gerstner@technion.ac.il 3  
108 Shoval Shraga shraga@ariel.ac.il 3  
109 Haramati Hadas hadash@tx.technion.ac.il 3  
110 Sigelmann Hava
3  
111 Itzkovitz Meira meirai@tx.technion.ac.il 3  
112 Michael Wagner
3  
113 Reinhartz-Berge Iris
3  
114 Weiss Gideon gweiss@stat.haifa.ac.il 3  
115 Ilan Yael
3  
116 Korman Maria kormanm@tx.technion.ac.il 3  
117 Abraham Subotnik
3  
118 Cohen Sara sara@cs.huji.ac.il 3  
119 Rita Aloni
3  
120 Eshel Reuven reshel@tx.technion.ac.il 3  
121 Fruchter Gila
2  
122 Hacham Haim
2  
123 Arie Melnik
2  
124 Cohen Gilat gilatc@tx.technion.ac.il 2  
125 Weiss Cohen Miri miri@braude.ac.il 2  
126 Burstein Leonid leonidb@tx.technion.ac.il 2  
127 Rosenblatt Zehava
2  
128 Arzi Yohanan arzi@tx.technion.ac.il 2  
129 Vashdi Dana danafei@tx.technion.ac.il 2  
130 Baruch Rosen
2  
131 Lavie Dovev dlavie@technion.ac.il 2  
132 Emek Yuval yemek@ie.technion.ac.il 2  
133 Dubi A.
2  
134 Peleg Mor
2  
135 Shoham Aviv
2  
136 Gneezy Uri
2  
137 Ofek Abraham
2  
138 Zohar-Zalman Gady gadyzohar@gmail.com 2  
139 Louidor Oren oren.louidor@gmail.com 2 www
140 Adiri Igal (Deceased)
2  
141 Yael Steinhart
2  
142 Ron Tepper
2  
143 Pnina Sason
1  
144 Shmuel Liran
1  
145 Rim Yeshayahu (Deceased)
1  
146 Ratzkovsky Arnon arnon.ratzkovsky@il.ey.com 1  
147 Sergiu Samuel
1  
148 Shmuel Ellis sellis@post.tau.ac.il 1  
149 Nahmani Yaacov nachmani@tx.technion.ac.il 1  
150 Tolkowsky Efrat efratt@tx.technion.ac.il 1  
151 Gadi Rabinowitz
1  
152 Goldring Ron
1  
153 Juda Kaufman
1  
154 Yuval Yonnay
1  
155 Drach-Zahavy Anat
1  
156 Shahar Yuval
1  
157 Baruch Shimoni
1  
158 Yadid Gal
1  
159 Danny Hendler
1  
160 Perets Hovav perets@ie.technion.ac.il 1  
161 Ur Shmuel
1  
162 Yaacov Ritov
1  
163 Wengrowicz Niva nivawen@technion.ac.il 1  
164 Simoen Beninga
1  
165 Tedorescu Kinneret kinnerett@tx.technion.ac.il 1  
166 Zur Shapira
1  
167 Henrich Greve
1  
168 Bogomolov Marina marinabo@technion.ac.il 1  
169 Kaplan Todd todd@econ.haifa.ac.il 1  
170 Boris A.portnov
1  
171 Mark Groeber
1  
172 Libai Barak libai@idc.ac.il 1  
173 Wasserkrug Segev segevw@tx.technion.ac.il 1  
174 Heller Ruth ruheller@post.tau.ac.il 1  
175 Benjamin Raiser
1  
176 Anatoly Goldfeld
1  
177 Golani Mati iemati@tx.technion.ac.il 1  
178 Albert Gila gilaa@tx.technion.ac.il 1  
179 Cohen Gil
1  
180 Manos Ronny rmanos@colman.ac.il 1  
181 Uri Levy
1  
182 Nardi Yuval ynardi@ie.technion.ac.il 1 www
183 Bregman David dudi@tx.technion.ac.il 1  
184 Gofer Eylam eyalmg@rafael.co.il 1  
185 Perlstein Dror drorp@tx.technion.ac.il 1  
186 Amitabh Trehan
1  
187 Segev Ella esegev@tx.technion.ac.il 1  
188 Micha Popper
1  
189 Haruvy Ernan
1  
190 Gavish Nirit niritg@techunix.technion.ac.il 1  
191 Munichor Nira niram@huji.ac.il 1  
192 Arieli Itai iarieli@technion.ac.il 1  
193 Qadan Mahmod qmahmood@technion.ac.il 1  
194 Meir Reshef reshefm@technion.ac.il 1 www
195 Aaron Beller
1  
196 Avrahami Assaf assafa@technion.ac.il 1  

Last updated on: Friday ,June 22, 2018