הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב - 25.4.2018

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בארכיטקטורה - 26.3.2018

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בפסיכולוגיה וכלכלה התנהגותית - 16.3.2018- יתקיים בתל אביב

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסה כימית - 25.1.2018

 

יום מחקר למשתלמים ע"ש ג'ייקובס. בניין צ'רצ'יל - 10.1.2018 בין השעות 12:30-14:30

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Industrial Engineering and Management
Department Web Site:   iew3.technion.ac.il


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Erez Miriam merez@ie.technion.ac.il 75
2 Erev Ido erev@technion.ac.il 61 www
3 Rafaeli Anat anatr@ie.technion.ac.il 56 www
4 Gopher Daniel ierbw05@ie.technion.ac.il 53
5 Notea Amos qaamos@technion.ac.il 40
6 Bental Benjamin bbental@econ.haifa.ac.il 39
7 Dori Dov dori@ie.technion.ac.il 39 www
8 Golany Boaz golany@technion.ac.il 35 www
9 Ingman Dov qadov@technion.ac.il 34 www
10 Kirschenbaum Alan avik@tx.technion.ac.il 30
11 Zohar Dov dzohar@technion.ac.il 30 www
12 Karni Reuven
29
13 Bamberger Peter peterb@post.tau.ac.il 28
14 Kurland Oren kurland@technion.ac.il 27
15 Shtub Avraham shtub@ie.technion.ac.il 27 www
16 Mandelbaum Avishai avim@ie.technion.ac.il 27 www
17 Etzion Opher opher.etzion@gmail.com 26
18 Domshlak Carmel dcarmel@ie.technion.ac.il 25 www
19 Herer Yale yale@technion.ac.il 25 www
20 Penn Michal mpenn@ie.technion.ac.il 25 www
21 Goldberg Albert ieal@technion.ac.il 25
22 Yechiam Eldad yeldad@technion.ac.il 25 www
23 Gal Avigdor avigal@ie.technion.ac.il 24 www
24 Fiegenbaum Avi (Deceased)
24
25 Dar-El Ezekiel (Deceased)
23
26 Feigin Paul vpsp@technion.ac.il 23 www
27 Shelef Gedaliahu shelef@technion.ac.il 20
28 Cohen Ayala ieayala@ie.technion.ac.il 20
29 Zonnenshain A. avigdorz@rafael.co.il 20
30 Mannheim Bilha bilham@ie.technion.ac.il 19
31 Ben-Tal Aharon morbt@ie.technion.ac.il 19 www
32 Rubinovitz Jacob ierjr01@tx.technion.ac.il 19
33 Baron Mira mbaron@technion.ac.il 19
34 Zaslavsky Dan agdanz@technion.ac.il 18
35 Michlin Yefim Haim yefim@tx.technion.ac.il 18
36 Harel Gedaliahu (Deceased)
17
37 Ben-Zion Uri uriusa2@gmail.com 17
38 Gilad Issachar igilad@ie.technion.ac.il 17 www
39 Segal Yitzhak qasegal@tx.technion.ac.il 17
40 Parush Avi aparush@ie.technion.ac.il 16
41 Jacobsen Chanoch (Deceased)
16
42 Tennenholtz Moshe moshet@ie.technion.ac.il 16 www
43 Naveh Eitan naveh@ie.technion.ac.il 15 www
44 Sinreich David (Deceased)
15
45 Rubinstein Reuven-Yacov (Deceased)
15
46 Grabov Pavel grabov@ald.co.il 15
47 Strichman Ofer ofers@ie.technion.ac.il 14 www
48 Phineas Dickstein phineas@tx.technion.ac.il 14
49 Nemirovski Arkadi nemirovs@ie.technion.ac.il 13
50 Reznikof Lev qaleib@tx.technion.ac.il 12
51 Rothblum Uriel (Deceased)
12
52 Weissman Ishay ieriw01@ie.technion.ac.il 12
53 Lifshitz Yair lyair@tx.technion.ac.il 12
54 Reisman Haim reisman@ie.technion.ac.il 12
55 Pollatschek Moshe (Deceased)
12
56 Kutten Shay kutten@ie.technion.ac.il 11 www
57 Beck Amir becka@ie.technion.ac.il 11 www
58 Yedidsion Liron lirony@ie.technion.ac.il 11
59 Smorodinsky Rann rann@ie.technion.ac.il 11 www
60 Monderer Dov dov@ie.technion.ac.il 11 www
61 Mytnik Leonid leonid@ie.technion.ac.il 10 www
62 Ackerman Rakefet ackerman@ie.technion.ac.il 10 www
63 Maital Shlomo smaital@technion.ac.il 10
64 De Haan Uzi uzid@ie.technion.ac.il 9
65 Levin Asaf levinas@ie.technion.ac.il 8
66 Trifon Raphael ierrt01@tx.technion.ac.il 8
67 Passy Ury upassy@tx.technion.ac.il 8
68 Miron-Spektor Ella ellams@ie.technion.ac.il 8
69 Shimshon Arueti
7
70 Gorfine-Orgad Malka gorfinm@ie.technion.ac.il 7 www
71 Shlomit Kaminka
7
72 Hazan Elad ehazan@ie.technion.ac.il 7
73 Onn Shehory
6
74 Masin Michael masin@technion.ac.il 6
75 Kress Moshe mkress@nps.edu 6
76 Rozenberg Richard (Deceased)
6
77 Kaspi Haya iehaya@technion.ac.il 6 www
78 Onn Shmuel onn@ie.technion.ac.il 6 www
79 Kimchie Shlomo kimchie@tx.technion.ac.il 6
80 Zahavi Gal galz@ie.technion.ac.il 5
81 Tzafrir Shay
5
82 Moldovan Sarit moldovan@ie.technion.ac.il 5 www
83 Yom-Tov Galit gality@technion.ac.il 5
84 Cohen Izack izikc@technion.ac.il 5
85 Meshulam Ilan
5
86 Reichart Roi roiri@ie.technion.ac.il 5 www
87 Yossi Yagil yagil@gsb.haifa.ac.il 5
88 Gabbay Shaul
5
89 Shalev Edith eshalev@ie.technion.ac.il 5
90 Graham Jackson jacksong@tx.technion.ac.il 5
91 Iris Cohen-Kaner
5
92 Roll Ya'akov (Deceased)
4
93 Naseraldin Hussein nhussein@technion.ac.il 4
94 Sonsino Doron
4
95 Ioffe Dmitry ieioffe@ie.technion.ac.il 4 www
96 Avner Halevy
4
97 Asscher Jacqueline jasscher@inter.net.il 4
98 Avriel Mordecai avriel@ie.technion.ac.il 4
99 Lavi Aharon Ron ronlavi@ie.technion.ac.il 4 www
100 Rosenblatt Meir (Deceased)
4
101 Kimchi Ruth rkimchi@research.haifa.ac.il 4
102 Ronen Amir amirr@tx.technion.ac.il 4
103 Korman Maria kormanm@tx.technion.ac.il 3
104 Rita Aloni
3
105 Sigelmann Hava
3
106 Vilnai-Yavetz Iris
3
107 Shoval Shraga shraga@ariel.ac.il 3
108 Michael Wagner
3
109 Haramati Hadas hadash@tx.technion.ac.il 3
110 Abraham Subotnik
3
111 Eden Benjamin
3
112 Reinhartz-Berge Iris
3
113 Eshel Reuven reshel@tx.technion.ac.il 3
114 Ilan Yael
3
115 Hochman Gal galh@tx.technion.ac.il 3
116 Weiss Gideon gweiss@stat.haifa.ac.il 3
117 Cohen Sara sara@cs.huji.ac.il 3
118 Itzkovitz Meira meirai@tx.technion.ac.il 3
119 Gerstner Eitan gerstner@technion.ac.il 3
120 Levontin Liat levontin@technion.ac.il 3
121 Baruch Rosen
2
122 Adiri Igal (Deceased)
2
123 Arie Melnik
2
124 Dubi A.
2
125 Rosenblatt Zehava
2
126 Shoham Aviv
2
127 Emek Yuval yemek@ie.technion.ac.il 2
128 Lavie Dovev dlavie@technion.ac.il 2
129 Ron Tepper
2
130 Yael Steinhart
2
131 Vashdi Dana danafei@tx.technion.ac.il 2
132 Weiss Cohen Miri miri@braude.ac.il 2
133 Cohen Gilat gilatc@tx.technion.ac.il 2
134 Ofek Abraham
2
135 Arzi Yohanan arzi@tx.technion.ac.il 2
136 Fruchter Gila
2
137 Peleg Mor
2
138 Gneezy Uri
2
139 Burstein Leonid leonidb@tx.technion.ac.il 2
140 Zohar-Zalman Gady gadyzohar@gmail.com 2
141 Louidor Oren oren.louidor@gmail.com 2 www
142 Hacham Haim
2
143 Sergiu Samuel
1
144 Yadid Gal
1
145 Shahar Yuval
1
146 Drach-Zahavy Anat
1
147 Yuval Yonnay
1
148 Juda Kaufman
1
149 Pnina Sason
1
150 Baruch Shimoni
1
151 Tedorescu Kinneret kinnerett@tx.technion.ac.il 1
152 Mark Groeber
1
153 Boris A.portnov
1
154 Kaplan Todd todd@econ.haifa.ac.il 1
155 Henrich Greve
1
156 Ratzkovsky Arnon arnon.ratzkovsky@il.ey.com 1
157 Shmuel Liran
1
158 Zur Shapira
1
159 Danny Hendler
1
160 Simoen Beninga
1
161 Wengrowicz Niva nivawen@technion.ac.il 1
162 Yaacov Ritov
1
163 Tolkowsky Efrat efratt@tx.technion.ac.il 1
164 Ur Shmuel
1
165 Libai Barak libai@idc.ac.il 1
166 Rim Yeshayahu (Deceased)
1
167 Segev Ella esegev@tx.technion.ac.il 1
168 Albert Gila gilaa@tx.technion.ac.il 1
169 Cohen Gil
1
170 Anatoly Goldfeld
1
171 Manos Ronny rmanos@colman.ac.il 1
172 Uri Levy
1
173 Benjamin Raiser
1
174 Nardi Yuval ynardi@ie.technion.ac.il 1 www
175 Heller Ruth ruheller@post.tau.ac.il 1
176 Aaron Beller
1
177 Avrahami Assaf assafa@technion.ac.il 1
178 Gofer Eylam eyalmg@rafael.co.il 1
179 Bregman David dudi@tx.technion.ac.il 1
180 Wasserkrug Segev segevw@tx.technion.ac.il 1
181 Goldring Ron
1
182 Micha Popper
1
183 Haruvy Ernan
1
184 Gavish Nirit niritg@techunix.technion.ac.il 1
185 Arieli Itai iarieli@technion.ac.il 1
186 Qadan Mahmod qmahmood@technion.ac.il 1
187 Meir Reshef reshefm@technion.ac.il 1 www
188 Nahmani Yaacov nachmani@tx.technion.ac.il 1
189 Shmuel Ellis sellis@post.tau.ac.il 1
190 Golani Mati iemati@tx.technion.ac.il 1
191 Perlstein Dror drorp@tx.technion.ac.il 1
192 Perets Hovav perets@ie.technion.ac.il 1
193 Gadi Rabinowitz
1
194 Amitabh Trehan
1

Last updated on: Thursday ,February 22, 2018