הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentIndustrial Engineering and Management
Department Web Siteiew3.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Erez Miriam merez@ie.technion.ac.il 77  
2 Erev Ido erev@technion.ac.il 62 www
3 Rafaeli Anat anatr@ie.technion.ac.il 57 www
4 Gopher Daniel ierbw05@ie.technion.ac.il 54  
5 Bental Benjamin bbental@econ.haifa.ac.il 41  
6 Notea Amos qaamos@technion.ac.il 40  
7 Dori Dov dori@ie.technion.ac.il 39 www
8 Ingman Dov qadov@technion.ac.il 35 www
9 Golany Boaz golany@technion.ac.il 35 www
10 Shtub Avraham shtub@ie.technion.ac.il 31 www
11 Kirschenbaum Alan avik@tx.technion.ac.il 30  
12 Zohar Dov dzohar@technion.ac.il 30 www
13 Karni Reuven
29  
14 Kurland Oren kurland@technion.ac.il 29  
15 Gal Avigdor avigal@ie.technion.ac.il 29 www
16 Mandelbaum Avishai avim@ie.technion.ac.il 28 www
17 Yechiam Eldad yeldad@technion.ac.il 28 www
18 Bamberger Peter peterb@post.tau.ac.il 28  
19 Etzion Opher opher.etzion@gmail.com 27  
20 Domshlak Carmel dcarmel@ie.technion.ac.il 26 www
21 Herer Yale yale@technion.ac.il 26 www
22 Penn Michal mpenn@ie.technion.ac.il 25 www
23 Goldberg Albert ieal@technion.ac.il 25  
24 Fiegenbaum Avi (Deceased)
24  
25 Feigin Paul paulf@ie.technion.ac.il 23 www
26 Dar-El Ezekiel (Deceased)
23  
27 Parush Avi aparush@ie.technion.ac.il 20  
28 Cohen Ayala (Deceased)
20  
29 Zonnenshain A. avigdorz@rafael.co.il 20  
30 Shelef Gedaliahu shelef@technion.ac.il 20  
31 Ben-Tal Aharon morbt@ie.technion.ac.il 19 www
32 Baron Mira mbaron@technion.ac.il 19  
33 Mannheim Bilha bilham@ie.technion.ac.il 19  
34 Michlin Yefim Haim yefim@tx.technion.ac.il 19  
35 Rubinovitz Jacob (Deceased)
19  
36 Zaslavsky Dan (Deceased)
18  
37 Gilad Issachar igilad@ie.technion.ac.il 17 www
38 Segal Yitzhak qasegal@tx.technion.ac.il 17  
39 Harel Gedaliahu (Deceased)
17  
40 Ben-Zion Uri uriusa2@gmail.com 17  
41 Jacobsen Chanoch (Deceased)
16  
42 Naveh Eitan naveh@ie.technion.ac.il 16 www
43 Tennenholtz Moshe moshet@ie.technion.ac.il 16 www
44 Rubinstein Reuven-Yacov (Deceased)
15  
45 Strichman Ofer ofers@ie.technion.ac.il 15 www
46 Grabov Pavel grabov@ald.co.il 15  
47 Sinreich David (Deceased)
15  
48 Phineas Dickstein phineas@tx.technion.ac.il 14  
49 Ackerman Rakefet ackerman@ie.technion.ac.il 14 www
50 Beck Amir becka@ie.technion.ac.il 13 www
51 Nemirovski Arkadi nemirovs@ie.technion.ac.il 13  
52 Lifshitz Yair lyair@tx.technion.ac.il 12  
53 Reznikof Lev qaleib@tx.technion.ac.il 12  
54 Yedidsion Liron lirony@ie.technion.ac.il 12  
55 Reisman Haim reisman@ie.technion.ac.il 12  
56 Weissman Ishay ieriw01@ie.technion.ac.il 12  
57 Rothblum Uriel (Deceased)
12  
58 Pollatschek Moshe (Deceased)
12  
59 Mytnik Leonid leonid@ie.technion.ac.il 11 www
60 Reichart Roi roiri@ie.technion.ac.il 11 www
61 Monderer Dov dov@ie.technion.ac.il 11 www
62 Kutten Shay kutten@ie.technion.ac.il 11 www
63 Smorodinsky Rann rann@ie.technion.ac.il 11 www
64 Maital Shlomo smaital@technion.ac.il 10  
65 De Haan Uzi uzid@ie.technion.ac.il 9  
66 Miron-Spektor Ella ellams@ie.technion.ac.il 9  
67 Trifon Raphael ierrt01@tx.technion.ac.il 8  
68 Levin Asaf levinas@ie.technion.ac.il 8  
69 Passy Ury upassy@tx.technion.ac.il 8  
70 Shalev Edith eshalev@ie.technion.ac.il 7  
71 Hazan Elad ehazan@ie.technion.ac.il 7  
72 Shlomit Kaminka
7  
73 Gorfine-Orgad Malka gorfinm@ie.technion.ac.il 7 www
74 Shimshon Arueti
7  
75 Kimchie Shlomo kimchie@tx.technion.ac.il 6  
76 Masin Michael masin@technion.ac.il 6  
77 Onn Shehory
6  
78 Rozenberg Richard (Deceased)
6  
79 Kaspi Haya iehaya@technion.ac.il 6 www
80 Cohen Izack izikc@technion.ac.il 6  
81 Kress Moshe mkress@nps.edu 6  
82 Onn Shmuel onn@ie.technion.ac.il 6 www
83 Meshulam Ilan
5  
84 Tzafrir Shay
5  
85 Moldovan Sarit moldovan@ie.technion.ac.il 5 www
86 Yom-Tov Galit gality@technion.ac.il 5  
87 Graham Jackson jacksong@tx.technion.ac.il 5  
88 Zahavi Gal galz@ie.technion.ac.il 5  
89 Yossi Yagil yagil@gsb.haifa.ac.il 5  
90 Iris Cohen-Kaner
5  
91 Gabbay Shaul
5  
92 Sonsino Doron
4  
93 Roll Ya'akov (Deceased)
4  
94 Ronen Amir amirr@tx.technion.ac.il 4  
95 Levontin Liat levontin@technion.ac.il 4  
96 Ioffe Dmitry ieioffe@ie.technion.ac.il 4 www
97 Naseraldin Hussein nhussein@technion.ac.il 4  
98 Rosenblatt Meir (Deceased)
4  
99 Kimchi Ruth rkimchi@research.haifa.ac.il 4  
100 Avner Halevy
4  
101 Asscher Jacqueline jasscher@inter.net.il 4  
102 Avriel Mordecai (Deceased)
4  
103 Lavi Aharon Ron ronlavi@ie.technion.ac.il 4 www
104 Sigelmann Hava
3  
105 Hochman Gal galh@tx.technion.ac.il 3  
106 Haramati Hadas hadash@tx.technion.ac.il 3  
107 Vilnai-Yavetz Iris
3  
108 Michael Wagner
3  
109 Shoval Shraga shraga@ariel.ac.il 3  
110 Gerstner Eitan gerstner@technion.ac.il 3  
111 Korman Maria kormanm@tx.technion.ac.il 3  
112 Eden Benjamin
3  
113 Emek Yuval yemek@technion.ac.il 3  
114 Cohen Sara sara@cs.huji.ac.il 3  
115 Ilan Yael
3  
116 Weiss Gideon gweiss@stat.haifa.ac.il 3  
117 Reinhartz-Berge Iris
3  
118 Itzkovitz Meira meirai@tx.technion.ac.il 3  
119 Eshel Reuven reshel@tx.technion.ac.il 3  
120 Rita Aloni
3  
121 Abraham Subotnik
3  
122 Weiss Cohen Miri miri@braude.ac.il 2  
123 Cohen Gilat gilatc@tx.technion.ac.il 2  
124 Tedorescu Kinneret kinnerett@technion.ac.il 2  
125 Fruchter Gila
2  
126 Burstein Leonid leonidb@tx.technion.ac.il 2  
127 Arie Melnik
2  
128 Ron Tepper
2  
129 Louidor Oren oren.louidor@gmail.com 2 www
130 Sabach Shoham ssabach@technion.ac.il 2  
131 Adiri Igal (Deceased)
2  
132 Shani Uri yri.shani@gmail.com 2  
133 Lavie Dovev dlavie@technion.ac.il 2  
134 Ofek Abraham
2  
135 Baruch Rosen
2  
136 Arzi Yohanan arzi@tx.technion.ac.il 2  
137 Yael Steinhart
2  
138 Peleg Mor
2  
139 Zohar-Zalman Gady gadyzohar@gmail.com 2  
140 Rosenblatt Zehava
2  
141 Gneezy Uri
2  
142 Shoham Aviv
2  
143 Vashdi Dana danafei@tx.technion.ac.il 2  
144 Hacham Haim
2  
145 Dubi A.
2  
146 Sergiu Samuel
1  
147 Rim Yeshayahu (Deceased)
1  
148 Segev Ella esegev@tx.technion.ac.il 1  
149 Shmuel Liran
1  
150 Nahmani Yaacov nachmani@tx.technion.ac.il 1  
151 Shmuel Ellis sellis@post.tau.ac.il 1  
152 Pnina Sason
1  
153 Ratzkovsky Arnon arnon.ratzkovsky@il.ey.com 1  
154 Ur Shmuel
1  
155 Bregman David dudi@tx.technion.ac.il 1  
156 Gadi Rabinowitz
1  
157 Goldring Ron
1  
158 Juda Kaufman
1  
159 Yuval Yonnay
1  
160 Drach-Zahavy Anat
1  
161 Shahar Yuval
1  
162 Baruch Shimoni
1  
163 Yadid Gal
1  
164 Perets Hovav perets@ie.technion.ac.il 1  
165 Libai Barak libai@idc.ac.il 1  
166 Karpas Erez karpase@technion.ac.il 1 www
167 Tolkowsky Efrat efratt@tx.technion.ac.il 1  
168 Wengrowicz Niva nivawen@technion.ac.il 1  
169 Simoen Beninga
1  
170 Zur Shapira
1  
171 Henrich Greve
1  
172 Bogomolov Marina marinabo@technion.ac.il 1  
173 Kaplan Todd todd@econ.haifa.ac.il 1  
174 Boris A.portnov
1  
175 Mark Groeber
1  
176 Danny Hendler
1  
177 Hazan Tamir tamir.hazan@technion.ac.il 1  
178 Heller Ruth ruheller@post.tau.ac.il 1  
179 Benjamin Raiser
1  
180 Anatoly Goldfeld
1  
181 Golani Mati iemati@tx.technion.ac.il 1  
182 Albert Gila gilaa@tx.technion.ac.il 1  
183 Cohen Gil
1  
184 Manos Ronny rmanos@colman.ac.il 1  
185 Uri Levy
1  
186 Nardi Yuval ynardi@ie.technion.ac.il 1 www
187 Perlstein Dror drorp@tx.technion.ac.il 1  
188 Gofer Eylam eyalmg@rafael.co.il 1  
189 Yaacov Ritov
1  
190 Wasserkrug Segev segevw@tx.technion.ac.il 1  
191 Amitabh Trehan
1  
192 Micha Popper
1  
193 Haruvy Ernan
1  
194 Gavish Nirit niritg@techunix.technion.ac.il 1  
195 Munichor Nira niram@huji.ac.il 1  
196 Arieli Itai iarieli@technion.ac.il 1  
197 Qadan Mahmod qmahmood@technion.ac.il 1  
198 Meir Reshef reshefm@technion.ac.il 1 www
199 Aaron Beller
1  
200 Avrahami Assaf assafa@technion.ac.il 1  

Last updated on: Friday ,May 24, 2019