הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Industrial Engineering and Management
Department Web Site:   iew3.technion.ac.il


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Erez Miriam merez@ie.technion.ac.il 73
2 Erev Ido erev@technion.ac.il 61 www
3 Rafaeli Anat anatr@ie.technion.ac.il 55 www
4 Gopher Daniel ierbw05@ie.technion.ac.il 53
5 Notea Amos qaamos@technion.ac.il 40
6 Dori Dov dori@ie.technion.ac.il 39 www
7 Bental Benjamin bbental@econ.haifa.ac.il 39
8 Golany Boaz golany@technion.ac.il 35 www
9 Ingman Dov qadov@technion.ac.il 34 www
10 Kirschenbaum Alan avik@tx.technion.ac.il 30
11 Zohar Dov dzohar@technion.ac.il 30 www
12 Karni Reuven
29
13 Bamberger Peter peterb@post.tau.ac.il 28
14 Shtub Avraham shtub@ie.technion.ac.il 27 www
15 Mandelbaum Avishai avim@ie.technion.ac.il 27 www
16 Etzion Opher opher.etzion@gmail.com 26
17 Kurland Oren kurland@technion.ac.il 26
18 Domshlak Carmel dcarmel@ie.technion.ac.il 25 www
19 Herer Yale yale@technion.ac.il 25 www
20 Penn Michal mpenn@ie.technion.ac.il 25 www
21 Goldberg Albert ieal@technion.ac.il 25
22 Yechiam Eldad yeldad@technion.ac.il 24 www
23 Gal Avigdor avigal@ie.technion.ac.il 24 www
24 Fiegenbaum Avi (Deceased)
24
25 Dar-El Ezekiel (Deceased)
23
26 Feigin Paul vpsp@technion.ac.il 23 www
27 Cohen Ayala ieayala@ie.technion.ac.il 20
28 Shelef Gedaliahu shelef@technion.ac.il 20
29 Zonnenshain A. avigdorz@rafael.co.il 20
30 Mannheim Bilha bilham@ie.technion.ac.il 19
31 Baron Mira mbaron@technion.ac.il 19
32 Rubinovitz Jacob ierjr01@tx.technion.ac.il 19
33 Zaslavsky Dan agdanz@technion.ac.il 18
34 Ben-Tal Aharon morbt@ie.technion.ac.il 18 www
35 Michlin Yefim Haim yefim@tx.technion.ac.il 18
36 Harel Gedaliahu (Deceased)
17
37 Ben-Zion Uri uriusa2@gmail.com 17
38 Gilad Issachar igilad@ie.technion.ac.il 17 www
39 Segal Yitzhak qasegal@tx.technion.ac.il 17
40 Parush Avi aparush@ie.technion.ac.il 16
41 Jacobsen Chanoch (Deceased)
16
42 Sinreich David (Deceased)
15
43 Tennenholtz Moshe moshet@ie.technion.ac.il 15 www
44 Grabov Pavel grabov@ald.co.il 15
45 Rubinstein Reuven-Yacov (Deceased)
15
46 Strichman Ofer ofers@ie.technion.ac.il 14 www
47 Naveh Eitan naveh@ie.technion.ac.il 14 www
48 Phineas Dickstein phineas@tx.technion.ac.il 14
49 Nemirovski Arkadi nemirovs@ie.technion.ac.il 13
50 Lifshitz Yair lyair@tx.technion.ac.il 12
51 Pollatschek Moshe (Deceased)
12
52 Reisman Haim reisman@ie.technion.ac.il 12
53 Rothblum Uriel (Deceased)
12
54 Weissman Ishay ieriw01@ie.technion.ac.il 12
55 Reznikof Lev qaleib@tx.technion.ac.il 12
56 Yedidsion Liron lirony@ie.technion.ac.il 11
57 Beck Amir becka@ie.technion.ac.il 11 www
58 Monderer Dov dov@ie.technion.ac.il 11 www
59 Kutten Shay kutten@ie.technion.ac.il 11 www
60 Smorodinsky Rann rann@ie.technion.ac.il 11 www
61 Ackerman Rakefet ackerman@ie.technion.ac.il 10 www
62 Mytnik Leonid leonid@ie.technion.ac.il 10 www
63 Maital Shlomo smaital@technion.ac.il 10
64 De Haan Uzi uzid@ie.technion.ac.il 9
65 Levin Asaf levinas@ie.technion.ac.il 8
66 Trifon Raphael ierrt01@tx.technion.ac.il 8
67 Miron-Spektor Ella ellams@ie.technion.ac.il 8
68 Passy Ury upassy@tx.technion.ac.il 8
69 Hazan Elad ehazan@ie.technion.ac.il 7
70 Shimshon Arueti
7
71 Gorfine-Orgad Malka gorfinm@ie.technion.ac.il 7 www
72 Shlomit Kaminka
7
73 Onn Shehory
6
74 Masin Michael masin@technion.ac.il 6
75 Kress Moshe mkress@nps.edu 6
76 Kaspi Haya iehaya@technion.ac.il 6 www
77 Rozenberg Richard (Deceased)
6
78 Onn Shmuel onn@ie.technion.ac.il 6 www
79 Kimchie Shlomo kimchie@tx.technion.ac.il 6
80 Tzafrir Shay
5
81 Moldovan Sarit moldovan@ie.technion.ac.il 5 www
82 Cohen Izack izikc@technion.ac.il 5
83 Reichart Roi roiri@ie.technion.ac.il 5 www
84 Yossi Yagil yagil@gsb.haifa.ac.il 5
85 Meshulam Ilan
5
86 Iris Cohen-Kaner
5
87 Gabbay Shaul
5
88 Graham Jackson jacksong@tx.technion.ac.il 5
89 Avriel Mordecai avriel@ie.technion.ac.il 4
90 Yom-Tov Galit gality@technion.ac.il 4
91 Roll Ya'akov (Deceased)
4
92 Shalev Edith eshalev@ie.technion.ac.il 4
93 Sonsino Doron
4
94 Avner Halevy
4
95 Ioffe Dmitry ieioffe@ie.technion.ac.il 4 www
96 Zahavi Gal galz@ie.technion.ac.il 4
97 Kimchi Ruth
4
98 Lavi Aharon Ron ronlavi@ie.technion.ac.il 4 www
99 Rosenblatt Meir (Deceased)
4
100 Ronen Amir amirr@tx.technion.ac.il 4
101 Asscher Jacqueline jasscher@inter.net.il 4
102 Rita Aloni
3
103 Haramati Hadas hadash@tx.technion.ac.il 3
104 Naseraldin Hussein nhussein@technion.ac.il 3
105 Sigelmann Hava
3
106 Shoval Shraga shraga@ariel.ac.il 3
107 Michael Wagner
3
108 Vilnai-Yavetz Iris
3
109 Abraham Subotnik
3
110 Eden Benjamin
3
111 Reinhartz-Berge Iris
3
112 Weiss Gideon gweiss@stat.haifa.ac.il 3
113 Eshel Reuven reshel@tx.technion.ac.il 3
114 Ilan Yael
3
115 Hochman Gal galh@tx.technion.ac.il 3
116 Cohen Sara sara@cs.huji.ac.il 3
117 Korman Maria kormanm@tx.technion.ac.il 3
118 Itzkovitz Meira meirai@tx.technion.ac.il 3
119 Gerstner Eitan gerstner@technion.ac.il 3
120 Levontin Liat levontin@technion.ac.il 3
121 Arie Melnik
2
122 Adiri Igal (Deceased)
2
123 Baruch Rosen
2
124 Dubi A.
2
125 Rosenblatt Zehava
2
126 Fruchter Gila
2
127 Louidor Oren oren.louidor@gmail.com 2 www
128 Arzi Yohanan arzi@tx.technion.ac.il 2
129 Shoham Aviv
2
130 Ofek Abraham
2
131 Emek Yuval yemek@ie.technion.ac.il 2
132 Lavie Dovev dlavie@technion.ac.il 2
133 Ron Tepper
2
134 Yael Steinhart
2
135 Vashdi Dana danafei@tx.technion.ac.il 2
136 Weiss Cohen Miri miri@braude.ac.il 2
137 Cohen Gilat gilatc@tx.technion.ac.il 2
138 Peleg Mor
2
139 Gneezy Uri
2
140 Burstein Leonid leonidb@tx.technion.ac.il 2
141 Zohar-Zalman Gady gadyzohar@gmail.com 2
142 Hacham Haim
2
143 Shahar Yuval
1
144 Drach-Zahavy Anat
1
145 Yuval Yonnay
1
146 Juda Kaufman
1
147 Yadid Gal
1
148 Pnina Sason
1
149 Sergiu Samuel
1
150 Baruch Shimoni
1
151 Danny Hendler
1
152 Libai Barak libai@idc.ac.il 1
153 Ur Shmuel
1
154 Tolkowsky Efrat efratt@tx.technion.ac.il 1
155 Wengrowicz Niva nivawen@technion.ac.il 1
156 Simoen Beninga
1
157 Tedorescu Kinneret kinnerett@tx.technion.ac.il 1
158 Zur Shapira
1
159 Rim Yeshayahu (Deceased)
1
160 Ratzkovsky Arnon arnon.ratzkovsky@il.ey.com 1
161 Henrich Greve
1
162 Kaplan Todd todd@econ.haifa.ac.il 1
163 Boris A.portnov
1
164 Mark Groeber
1
165 Shmuel Liran
1
166 Segev Ella esegev@tx.technion.ac.il 1
167 Albert Gila gilaa@tx.technion.ac.il 1
168 Anatoly Goldfeld
1
169 Cohen Gil
1
170 Manos Ronny rmanos@colman.ac.il 1
171 Benjamin Raiser
1
172 Uri Levy
1
173 Heller Ruth ruheller@post.tau.ac.il 1
174 Aaron Beller
1
175 Nardi Yuval ynardi@ie.technion.ac.il 1 www
176 Avrahami Assaf assafa@technion.ac.il 1
177 Gofer Eylam eyalmg@rafael.co.il 1
178 Bregman David dudi@tx.technion.ac.il 1
179 Wasserkrug Segev segevw@tx.technion.ac.il 1
180 Goldring Ron
1
181 Micha Popper
1
182 Haruvy Ernan
1
183 Gavish Nirit niritg@techunix.technion.ac.il 1
184 Arieli Itai iarieli@technion.ac.il 1
185 Qadan Mahmod qmahmood@technion.ac.il 1
186 Nahmani Yaacov nachmani@tx.technion.ac.il 1
187 Shmuel Ellis sellis@post.tau.ac.il 1
188 Yaacov Ritov
1
189 Golani Mati iemati@tx.technion.ac.il 1
190 Perlstein Dror drorp@tx.technion.ac.il 1
191 Perets Hovav perets@ie.technion.ac.il 1
192 Gadi Rabinowitz
1
193 Amitabh Trehan
1

Last updated on: Friday ,November 24, 2017