הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Industrial Engineering and Management
Department Web Site:   iew3.technion.ac.il


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Erez Miriam merez@ie.technion.ac.il 73
2 Erev Ido erev@technion.ac.il 58 www
3 Rafaeli Anat anatr@ie.technion.ac.il 55 www
4 Gopher Daniel ierbw05@ie.technion.ac.il 52
5 Notea Amos qaamos@technion.ac.il 40
6 Bental Benjamin bbental@econ.haifa.ac.il 39
7 Dori Dov dori@ie.technion.ac.il 38 www
8 Golany Boaz golany@technion.ac.il 35 www
9 Ingman Dov qadov@technion.ac.il 34 www
10 Zohar Dov dzohar@technion.ac.il 30 www
11 Kirschenbaum Alan avik@tx.technion.ac.il 30
12 Karni Reuven
29
13 Bamberger Peter peterb@post.tau.ac.il 28
14 Mandelbaum Avishai avim@ie.technion.ac.il 27 www
15 Shtub Avraham shtub@ie.technion.ac.il 27 www
16 Kurland Oren kurland@technion.ac.il 26
17 Etzion Opher opher.etzion@gmail.com 26
18 Penn Michal mpenn@ie.technion.ac.il 25 www
19 Goldberg Albert ieal@technion.ac.il 25
20 Herer Yale yale@technion.ac.il 25 www
21 Gal Avigdor avigal@ie.technion.ac.il 24 www
22 Domshlak Carmel dcarmel@ie.technion.ac.il 24 www
23 Yechiam Eldad yeldad@technion.ac.il 24 www
24 Fiegenbaum Avi (Deceased)
24
25 Dar-El Ezekiel (Deceased)
23
26 Feigin Paul vpsp@technion.ac.il 23 www
27 Cohen Ayala ieayala@ie.technion.ac.il 20
28 Shelef Gedaliahu shelef@technion.ac.il 20
29 Baron Mira mbaron@technion.ac.il 19
30 Rubinovitz Jacob ierjr01@tx.technion.ac.il 19
31 Mannheim Bilha bilham@ie.technion.ac.il 19
32 Zonnenshain A. avigdorz@rafael.co.il 19
33 Zaslavsky Dan agdanz@technion.ac.il 18
34 Ben-Tal Aharon morbt@ie.technion.ac.il 18 www
35 Michlin Yefim Haim yefim@tx.technion.ac.il 18
36 Segal Yitzhak qasegal@tx.technion.ac.il 17
37 Harel Gedaliahu (Deceased)
17
38 Gilad Issachar igilad@ie.technion.ac.il 17 www
39 Ben-Zion Uri uriusa2@gmail.com 17
40 Jacobsen Chanoch (Deceased)
16
41 Sinreich David (Deceased)
15
42 Tennenholtz Moshe moshet@ie.technion.ac.il 15 www
43 Parush Avi aparush@ie.technion.ac.il 15
44 Grabov Pavel grabov@ald.co.il 15
45 Rubinstein Reuven-Yacov (Deceased)
15
46 Naveh Eitan naveh@ie.technion.ac.il 14 www
47 Phineas Dickstein phineas@tx.technion.ac.il 14
48 Strichman Ofer ofers@ie.technion.ac.il 14 www
49 Nemirovski Arkadi nemirovs@ie.technion.ac.il 13
50 Rothblum Uriel (Deceased)
12
51 Reisman Haim reisman@ie.technion.ac.il 12
52 Reznikof Lev qaleib@tx.technion.ac.il 12
53 Lifshitz Yair lyair@tx.technion.ac.il 12
54 Weissman Ishay ieriw01@ie.technion.ac.il 12
55 Pollatschek Moshe (Deceased)
12
56 Smorodinsky Rann rann@ie.technion.ac.il 11 www
57 Beck Amir becka@ie.technion.ac.il 11 www
58 Monderer Dov dov@ie.technion.ac.il 11 www
59 Yedidsion Liron lirony@ie.technion.ac.il 11
60 Kutten Shay kutten@ie.technion.ac.il 11 www
61 Maital Shlomo smaital@technion.ac.il 10
62 Mytnik Leonid leonid@ie.technion.ac.il 10 www
63 Ackerman Rakefet ackerman@ie.technion.ac.il 9 www
64 De Haan Uzi uzid@ie.technion.ac.il 9
65 Passy Ury upassy@tx.technion.ac.il 8
66 Miron-Spektor Ella ellams@ie.technion.ac.il 8
67 Trifon Raphael ierrt01@tx.technion.ac.il 8
68 Levin Asaf levinas@ie.technion.ac.il 8
69 Gorfine-Orgad Malka gorfinm@ie.technion.ac.il 7 www
70 Shimshon Arueti
7
71 Shlomit Kaminka
7
72 Hazan Elad ehazan@ie.technion.ac.il 7
73 Kaspi Haya iehaya@technion.ac.il 6 www
74 Masin Michael masin@technion.ac.il 6
75 Onn Shmuel onn@ie.technion.ac.il 6 www
76 Kimchie Shlomo kimchie@tx.technion.ac.il 6
77 Kress Moshe mkress@nps.edu 6
78 Rozenberg Richard (Deceased)
6
79 Onn Shehory
6
80 Yossi Yagil yagil@gsb.haifa.ac.il 5
81 Iris Cohen-Kaner
5
82 Meshulam Ilan
5
83 Gabbay Shaul
5
84 Moldovan Sarit moldovan@ie.technion.ac.il 5 www
85 Tzafrir Shay
5
86 Cohen Izack izik68@technion.ac.il 5
87 Graham Jackson jacksong@tx.technion.ac.il 5
88 Roll Ya'akov (Deceased)
4
89 Yom-Tov Galit gality@technion.ac.il 4
90 Ioffe Dmitry ieioffe@ie.technion.ac.il 4 www
91 Asscher Jacqueline jasscher@inter.net.il 4
92 Zahavi Gal galz@ie.technion.ac.il 4
93 Avner Halevy
4
94 Avriel Mordecai avriel@ie.technion.ac.il 4
95 Sonsino Doron
4
96 Kimchi Ruth
4
97 Ronen Amir amirr@tx.technion.ac.il 4
98 Shalev Edith eshalev@ie.technion.ac.il 4
99 Lavi Aharon Ron ronlavi@ie.technion.ac.il 4 www
100 Reichart Roi roiri@ie.technion.ac.il 4 www
101 Rosenblatt Meir (Deceased)
4
102 Cohen Sara sara@cs.huji.ac.il 3
103 Gerstner Eitan gerstner@technion.ac.il 3
104 Haramati Hadas hadash@tx.technion.ac.il 3
105 Korman Maria kormanm@tx.technion.ac.il 3
106 Abraham Subotnik
3
107 Eshel Reuven reshel@tx.technion.ac.il 3
108 Shoval Shraga shraga@ariel.ac.il 3
109 Rita Aloni
3
110 Michael Wagner
3
111 Weiss Gideon gweiss@stat.haifa.ac.il 3
112 Vilnai-Yavetz Iris
3
113 Naseraldin Hussein nhussein@technion.ac.il 3
114 Sigelmann Hava
3
115 Hochman Gal galh@tx.technion.ac.il 3
116 Levontin Liat levontin@technion.ac.il 3
117 Reinhartz-Berge Iris
3
118 Itzkovitz Meira meirai@tx.technion.ac.il 3
119 Eden Benjamin
3
120 Ilan Yael
3
121 Baruch Rosen
2
122 Rosenblatt Zehava
2
123 Adiri Igal (Deceased)
2
124 Arie Melnik
2
125 Dubi A.
2
126 Peleg Mor
2
127 Hacham Haim
2
128 Vashdi Dana danafei@tx.technion.ac.il 2
129 Shoham Aviv
2
130 Lavie Dovev dlavie@technion.ac.il 2
131 Yael Steinhart
2
132 Fruchter Gila
2
133 Cohen Gilat gilatc@tx.technion.ac.il 2
134 Gneezy Uri
2
135 Ron Tepper
2
136 Zohar-Zalman Gady gadyzohar@gmail.com 2
137 Burstein Leonid leonidb@tx.technion.ac.il 2
138 Arzi Yohanan arzi@tx.technion.ac.il 2
139 Ofek Abraham
2
140 Drach-Zahavy Anat
1
141 Yuval Yonnay
1
142 Weiss Cohen Miri miri@braude.ac.il 1
143 Shahar Yuval
1
144 Baruch Shimoni
1
145 Juda Kaufman
1
146 Goldring Ron
1
147 Sergiu Samuel
1
148 Yadid Gal
1
149 Danny Hendler
1
150 Shmuel Liran
1
151 Ur Shmuel
1
152 Tolkowsky Efrat efratt@tx.technion.ac.il 1
153 Wengrowicz Niva nivawen@technion.ac.il 1
154 Simoen Beninga
1
155 Rim Yeshayahu (Deceased)
1
156 Ratzkovsky Arnon arnon.ratzkovsky@il.ey.com 1
157 Zur Shapira
1
158 Henrich Greve
1
159 Boris A.portnov
1
160 Mark Groeber
1
161 Libai Barak libai@idc.ac.il 1
162 Wasserkrug Segev segevw@tx.technion.ac.il 1
163 Golani Mati iemati@tx.technion.ac.il 1
164 Albert Gila gilaa@tx.technion.ac.il 1
165 Cohen Gil
1
166 Benjamin Raiser
1
167 Heller Ruth ruheller@post.tau.ac.il 1
168 Aaron Beller
1
169 Manos Ronny rmanos@colman.ac.il 1
170 Uri Levy
1
171 Nardi Yuval ynardi@ie.technion.ac.il 1 www
172 Avrahami Assaf assafa@technion.ac.il 1
173 Gofer Eylam eyalmg@rafael.co.il 1
174 Bregman David dudi@tx.technion.ac.il 1
175 Perets Hovav perets@ie.technion.ac.il 1
176 Pnina Sason
1
177 Segev Ella esegev@tx.technion.ac.il 1
178 Micha Popper
1
179 Haruvy Ernan
1
180 Gavish Nirit niritg@techunix.technion.ac.il 1
181 Nahmani Yaacov nachmani@tx.technion.ac.il 1
182 Arieli Itai iarieli@technion.ac.il 1
183 Shmuel Ellis sellis@post.tau.ac.il 1
184 Yaacov Ritov
1
185 Anatoly Goldfeld
1
186 Perlstein Dror drorp@tx.technion.ac.il 1
187 Emek Yuval yemek@ie.technion.ac.il 1
188 Gadi Rabinowitz
1
189 Amitabh Trehan
1

Last updated on: Monday ,September 18, 2017