הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentAerospace Engineering
Department Web Siteaerospace.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Gany Alon gany@technion.ac.il 56 www
2 Levy Yeshayahou levyy@technion.ac.il 38 www
3 Durban David aer6903@technion.ac.il 32 www
4 Greenberg Jerrold aer9801@technion.ac.il 31 www
5 Gurfil Pinchas pgurfil@technion.ac.il 29 www
6 Guelman Mauricio aerglmn@technion.ac.il 29  
7 Natan Benveniste aerben@technion.ac.il 28 www
8 Ben-Asher Yoseph yossiba@technion.ac.il 28 www
9 Abramovich Haim haim@technion.ac.il 26 www
10 Rosen Aviv aerosen@technion.ac.il 26 www
11 Cohen Jacob aerycyc@technion.ac.il 25 www
12 Oshman Yaakov oshman@technion.ac.il 25 www
13 Givoli Dan givolid@technion.ac.il 25 www
14 Weihs Daniel dweihs@technion.ac.il 25 www
15 Shima Tal tal.shima@technion.ac.il 23 www
16 Arieli Rimon rimonar@aerodyne.technion.ac.il 18  
17 Karpel Mordechay karpel@technion.ac.il 18 www
18 Rand Omri rand@technion.ac.il 17 www
19 Frankel Itzchak itzikf@technion.ac.il 15 www
20 Idan Moshe moshe.idan@technion.ac.il 14 www
21 Weller Tanchum tanchum@technion.ac.il 13 www
22 Iosilevskii Gil igil@technion.ac.il 13 www
23 Raveh Daniella daniella@technion.ac.il 12 www
24 Shinar Josef (Deceased)
12 www
25 Tambour Yoram aeryota@aerodyne.technion.ac.il 12 www
26 Bar-Itzhack Y. (Deceased)
10  
27 Levy Yuval yuvallevy@technion.ac.il 9  
28 Seginer Arnan (Deceased)
9  
29 Grunwald Arthur grunwald@technion.ac.il 7 www
30 Indelman Vadim vadim.indelman@technion.ac.il 7 www
31 Berkovits Avraham
6  
32 Stricker Josef aer3601@tx.technion.ac.il 6  
33 Rom Josef (Deceased)
6  
34 Timnat Yacov (Deceased)
6  
35 Mishne David davidmishne@gmail.com 5  
36 Wolfshtein Micha aer0902@technion.ac.il 5 www
37 Merhav Shmuel (Deceased)
5  
38 Sher Eran sher@technion.ac.il 5  
39 Kroll Ehud kroll@technion.ac.il 5 www
40 Amiram Leitner amiraml@rafael.co.il 4  
41 Valery Rozenband
4  
42 Cukurel Beni bcukurel@technion.ac.il 4 www
43 Eran Arad
4  
44 Karp Raruch bkarp@bgu.ac.il 4  
45 Isaac Yaesh
3  
46 Stavsky Yehuda (Deceased)
3  
47 Gal-Or Benjamin aerbgbg@tx.technion.ac.il 3  
48 Eliezer Spiegler
3  
49 Rudykh Stephan rudykh@technion.ac.il 3 www
50 Zelazo Daniel dzelazo@technion.ac.il 3 www
51 Golan Oded asgolan@tx.technion.ac.il 3  
52 Elimelech Yossef meitalyossi.elimelech@gmail.com 3  
53 Manela Avshalom amanela@technion.ac.il 3 www
54 Shmuel Vigdergauz
2  
55 Jacobi Ian ijacobi@technion.ac.il 2 www
56 Hanin Meir (Deceased)
2  
57 Amnon Fruchtman
2  
58 Alexander Kapulkin
2  
59 Joseph Ashkenazy
2  
60 Libai Avinoam (Deceased)
2  
61 Kogan Alexander akogan@tx.technion.ac.il 2  
62 Singer Josef (Deceased)
2  
63 Levinski Vladimir
2  
64 Steinberg Avraham astnbrg@technion.ac.il 1  
65 Michael Shafshalovich
1  
66 Pelosi-Atias Avishag aedebora@tx.technion.ac.il 1  
67 Baruch Menahem (Deceased)
1  
68 Khosid Savely savelyk@rafael.co.il 1  
69 Moryossef Yair yairm@iscfdc.co.il 1  
70 Yaakov Benbenisti
1  
71 Nathan Farber
1  
72 Fonod Robert robert.fonod@ieee.org 1  
73 Yavor Yinon yinonyavor@technion.ac.il 1  
74 Carmi Avishy avishy@tx.technion.ac.il 1  
75 Baruch Karlean
1  
76 Stalnov Oksana oksana.s@technion.ac.il 1  

Last updated on: Monday ,May 27, 2019