הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

יום פתוח לתארים מתקדמים בארכיטקטורה - 26.3.2018

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בפסיכולוגיה וכלכלה התנהגותית - 16.3.2018- יתקיים בתל אביב

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסה כימית - 25.1.2018

 

יום מחקר למשתלמים ע"ש ג'ייקובס. בניין צ'רצ'יל - 10.1.2018 בין השעות 12:30-14:30

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Aerospace Engineering
Department Web Site:   ae-www.technion.ac.il


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Gany Alon gany@technion.ac.il 52 www
2 Levy Yeshayahou levyy@technion.ac.il 36 www
3 Greenberg Jerrold aer9801@technion.ac.il 31 www
4 Durban David aer6903@technion.ac.il 31 www
5 Guelman Mauricio aerglmn@technion.ac.il 29
6 Gurfil Pinchas pgurfil@technion.ac.il 26 www
7 Ben-Asher Yoseph yossiba@technion.ac.il 26 www
8 Weihs Daniel dweihs@technion.ac.il 25 www
9 Abramovich Haim haim@technion.ac.il 25 www
10 Givoli Dan givolid@technion.ac.il 25 www
11 Rosen Aviv aerosen@technion.ac.il 24 www
12 Natan Benveniste aerben@technion.ac.il 24 www
13 Oshman Yaakov oshman@technion.ac.il 24 www
14 Cohen Jacob aerycyc@technion.ac.il 23 www
15 Shima Tal tal.shima@technion.ac.il 21 www
16 Karpel Mordechay karpel@technion.ac.il 18 www
17 Arieli Rimon rimonar@tx.technion.ac.il 17
18 Rand Omri rand@technion.ac.il 16 www
19 Frankel Itzchak itzikf@technion.ac.il 14 www
20 Weller Tanchum tanchum@technion.ac.il 13 www
21 Idan Moshe moshe.idan@technion.ac.il 13 www
22 Iosilevskii Gil igil@technion.ac.il 12 www
23 Shinar Josef (Deceased)
12 www
24 Tambour Yoram aeryota@aerodyne.technion.ac.il 12 www
25 Bar-Itzhack Y. (Deceased)
10
26 Levy Yuval yuvallevy@technion.ac.il 9
27 Seginer Arnan (Deceased)
9
28 Grunwald Arthur grunwald@technion.ac.il 7 www
29 Raveh Daniella daniella@technion.ac.il 7 www
30 Rom Josef (Deceased)
6
31 Berkovits Avraham
6
32 Stricker Josef aer3601@tx.technion.ac.il 6
33 Timnat Yacov (Deceased)
6
34 Mishne David davidmishne@gmail.com 5
35 Wolfshtein Micha aer0902@technion.ac.il 5 www
36 Merhav Shmuel (Deceased)
5
37 Indelman Vadim vadim.indelman@technion.ac.il 5 www
38 Sher Eran sher@technion.ac.il 5
39 Kroll Ehud kroll@technion.ac.il 5 www
40 Valery Rozenband
4
41 Isaac Yaesh
3
42 Gal-Or Benjamin aerbgbg@tx.technion.ac.il 3
43 Stavsky Yehuda (Deceased)
3
44 Elimelech Yossef meitalyossi.elimelech@gmail.com 3
45 Eliezer Spiegler
3
46 Amiram Leitner amiraml@rafael.co.il 3
47 Golan Oded asgolan@tx.technion.ac.il 3
48 Karp Raruch bkarp@bgu.ac.il 3
49 Shmuel Vigdergauz
2
50 Zelazo Daniel dzelazo@technion.ac.il 2 www
51 Hanin Meir (Deceased)
2
52 Libai Avinoam (Deceased)
2
53 Eran Arad
2
54 Joseph Ashkenazy
2
55 Amnon Fruchtman
2
56 Alexander Kapulkin
2
57 Levinski Vladimir
2
58 Singer Josef (Deceased)
2
59 Kogan Alexander akogan@tx.technion.ac.il 2
60 Manela Avshalom amanela@technion.ac.il 2 www
61 Mario Jodorkovsky
1
62 Yaakov Benbenisti
1
63 Pelosi-Atias Avishag aedebora@tx.technion.ac.il 1
64 Nathan Farber
1
65 Carmi Avishy avishy@tx.technion.ac.il 1
66 Khosid Savely savelyk@rafael.co.il 1
67 Moryossef Yair yairm@iscfdc.co.il 1
68 Baruch Karlean
1
69 Baruch Menahem (Deceased)
1
70 Steinberg Avraham astnbrg@technion.ac.il 1
71 Cukurel Beni bcukurel@technion.ac.il 1 www
72 Michael Shafshalovich
1

Last updated on: Tuesday ,February 20, 2018