הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentAerospace Engineering
Department Web Siteaerospace.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Gany Alon gany@technion.ac.il 52 www
2 Levy Yeshayahou levyy@technion.ac.il 37 www
3 Greenberg Jerrold aer9801@technion.ac.il 31 www
4 Durban David aer6903@technion.ac.il 31 www
5 Guelman Mauricio aerglmn@technion.ac.il 29  
6 Ben-Asher Yoseph yossiba@technion.ac.il 26 www
7 Gurfil Pinchas pgurfil@technion.ac.il 26 www
8 Oshman Yaakov oshman@technion.ac.il 25 www
9 Givoli Dan givolid@technion.ac.il 25 www
10 Abramovich Haim haim@technion.ac.il 25 www
11 Weihs Daniel dweihs@technion.ac.il 25 www
12 Natan Benveniste aerben@technion.ac.il 25 www
13 Rosen Aviv aerosen@technion.ac.il 24 www
14 Cohen Jacob aerycyc@technion.ac.il 24 www
15 Shima Tal tal.shima@technion.ac.il 22 www
16 Karpel Mordechay karpel@technion.ac.il 18 www
17 Arieli Rimon rimonar@aerodyne.technion.ac.il 17  
18 Rand Omri rand@technion.ac.il 16 www
19 Frankel Itzchak itzikf@technion.ac.il 14 www
20 Idan Moshe moshe.idan@technion.ac.il 13 www
21 Weller Tanchum tanchum@technion.ac.il 13 www
22 Shinar Josef (Deceased)
12 www
23 Tambour Yoram aeryota@aerodyne.technion.ac.il 12 www
24 Iosilevskii Gil igil@technion.ac.il 12 www
25 Bar-Itzhack Y. (Deceased)
10  
26 Raveh Daniella daniella@technion.ac.il 10 www
27 Seginer Arnan (Deceased)
9  
28 Levy Yuval yuvallevy@technion.ac.il 9  
29 Grunwald Arthur grunwald@technion.ac.il 7 www
30 Indelman Vadim vadim.indelman@technion.ac.il 7 www
31 Rom Josef (Deceased)
6  
32 Berkovits Avraham
6  
33 Timnat Yacov (Deceased)
6  
34 Stricker Josef aer3601@tx.technion.ac.il 6  
35 Kroll Ehud kroll@technion.ac.il 5 www
36 Sher Eran sher@technion.ac.il 5  
37 Merhav Shmuel (Deceased)
5  
38 Wolfshtein Micha aer0902@technion.ac.il 5 www
39 Mishne David davidmishne@gmail.com 5  
40 Valery Rozenband
4  
41 Amiram Leitner amiraml@rafael.co.il 3  
42 Stavsky Yehuda (Deceased)
3  
43 Isaac Yaesh
3  
44 Karp Raruch bkarp@bgu.ac.il 3  
45 Eliezer Spiegler
3  
46 Gal-Or Benjamin aerbgbg@tx.technion.ac.il 3  
47 Elimelech Yossef meitalyossi.elimelech@gmail.com 3  
48 Golan Oded asgolan@tx.technion.ac.il 3  
49 Levinski Vladimir
2  
50 Alexander Kapulkin
2  
51 Libai Avinoam (Deceased)
2  
52 Hanin Meir (Deceased)
2  
53 Kogan Alexander akogan@tx.technion.ac.il 2  
54 Manela Avshalom amanela@technion.ac.il 2 www
55 Amnon Fruchtman
2  
56 Joseph Ashkenazy
2  
57 Shmuel Vigdergauz
2  
58 Zelazo Daniel dzelazo@technion.ac.il 2 www
59 Eran Arad
2  
60 Singer Josef (Deceased)
2  
61 Steinberg Avraham astnbrg@technion.ac.il 1  
62 Jacobi Ian ijacobi@technion.ac.il 1 www
63 Carmi Avishy avishy@tx.technion.ac.il 1  
64 Baruch Karlean
1  
65 Fonod Robert robert.fonod@ieee.org 1  
66 Khosid Savely savelyk@rafael.co.il 1  
67 Michael Shafshalovich
1  
68 Baruch Menahem (Deceased)
1  
69 Yaakov Benbenisti
1  
70 Moryossef Yair yairm@iscfdc.co.il 1  
71 Nathan Farber
1  
72 Pelosi-Atias Avishag aedebora@tx.technion.ac.il 1  
73 Cukurel Beni bcukurel@technion.ac.il 1 www

Last updated on: Friday ,June 22, 2018