הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentAerospace Engineering
Department Web Siteaerospace.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Alon Gany gany@technion.ac.il 56 www
2 Yeshayahou Levy levyy@technion.ac.il 38 www
3 David Durban aer6903@technion.ac.il 32 www
4 Jerrold Greenberg aer9801@technion.ac.il 31 www
5 Pinchas Gurfil pgurfil@technion.ac.il 29 www
6 Mauricio Guelman aerglmn@technion.ac.il 29  
7 Benveniste Natan aerben@technion.ac.il 28 www
8 Yoseph Ben-Asher yossiba@technion.ac.il 28 www
9 Jacob Cohen aerycyc@technion.ac.il 27 www
10 Haim Abramovich haim@technion.ac.il 26 www
11 Aviv Rosen aerosen@technion.ac.il 26 www
12 Daniel Weihs dweihs@technion.ac.il 25 www
13 Yaakov Oshman oshman@technion.ac.il 25 www
14 Dan Givoli givolid@technion.ac.il 25 www
15 Tal Shima tal.shima@technion.ac.il 23 www
16 Mordechay Karpel karpel@technion.ac.il 19 www
17 Rimon Arieli rimonar@aerodyne.technion.ac.il 18  
18 Omri Rand rand@technion.ac.il 17 www
19 Itzchak Frankel itzikf@technion.ac.il 16 www
20 Daniella Raveh daniella@technion.ac.il 14 www
21 Moshe Idan moshe.idan@technion.ac.il 14 www
22 Tanchum Weller tanchum@technion.ac.il 13 www
23 Gil Iosilevskii igil@technion.ac.il 13 www
24 Josef Shinar (Deceased)
12 www
25 Yoram Tambour aeryota@aerodyne.technion.ac.il 12 www
26 Y. Bar-Itzhack (Deceased)
10  
27 Arnan Seginer (Deceased)
9  
28 Yuval Levy yuvallevy@technion.ac.il 9  
29 Vadim Indelman vadim.indelman@technion.ac.il 7 www
30 Arthur Grunwald grunwald@technion.ac.il 7 www
31 Josef Rom (Deceased)
6  
32 Beni Cukurel bcukurel@technion.ac.il 6 www
33 Yacov Timnat (Deceased)
6  
34 Josef Stricker aer3601@tx.technion.ac.il 6  
35 Avraham Berkovits
6  
36 Ehud Kroll kroll@technion.ac.il 5 www
37 Shmuel Merhav (Deceased)
5  
38 Micha Wolfshtein aer0902@technion.ac.il 5 www
39 Eran Arad
5  
40 Eran Sher sher@technion.ac.il 5  
41 David Mishne davidmishne@gmail.com 5  
42 Raruch Karp baruch@technion.ac.il 4  
43 Valery Rozenband
4  
44 Amiram Leitner amiraml@rafael.co.il 4  
45 Isaac Yaesh
3  
46 Yehuda Stavsky (Deceased)
3  
47 Stephan Rudykh rudykh@technion.ac.il 3 www
48 Yossef Elimelech meitalyossi.elimelech@gmail.com 3  
49 Benjamin Gal-Or aerbgbg@tx.technion.ac.il 3  
50 Daniel Zelazo dzelazo@technion.ac.il 3 www
51 Oded Golan asgolan@tx.technion.ac.il 3  
52 Eliezer Spiegler
3  
53 Avshalom Manela amanela@technion.ac.il 3 www
54 Ian Jacobi ijacobi@technion.ac.il 2 www
55 Joseph Ashkenazy
2  
56 Amnon Fruchtman
2  
57 Shmuel Vigdergauz
2  
58 Alexander Kapulkin
2  
59 Alexander Kogan akogan@tx.technion.ac.il 2  
60 Josef Singer (Deceased)
2  
61 Meir Hanin (Deceased)
2  
62 Vladimir Levinski
2  
63 Avinoam Libai (Deceased)
2  
64 Avraham Steinberg astnbrg@technion.ac.il 1  
65 Nathan Farber
1  
66 Baruch Karlean
1  
67 Yaakov Benbenisti
1  
68 Michael Shafshalovich
1  
69 Avishy Carmi avishy@tx.technion.ac.il 1  
70 Robert Fonod robert.fonod@ieee.org 1  
71 Yinon Yavor yinonyavor@technion.ac.il 1  
72 Igal Kronhaus kronhaus@technion.ac.il 1  
73 Menahem Baruch (Deceased)
1  
74 Savely Khosid savelyk@rafael.co.il 1  
75 Oksana Stalnov oksana.s@technion.ac.il 1  
76 Avishag Pelosi-Atias aedebora@tx.technion.ac.il 1  
77 Yair Moryossef yairm@iscfdc.co.il 1  

Last updated on: Tuesday ,July 23, 2019