הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Education in Science and Technology
Department Web Site:   edu.technion.ac.il


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Dori Yehudit yjdori@technion.ac.il 43 www
2 Waks Shlomo waks@tx.technion.ac.il 35
3 Moore Michael mmm@technion.ac.il 30
4 Hazzan Orit oritha@ed.technion.ac.il 25 www
5 Lazarowitz Reuven rlazar@technion.ac.il 23
6 Reiner Miriam miriamr@technion.ac.il 23 www
7 Tal Tali rtal@technion.ac.il 22 www
8 Zaslavsky Orit orit@tx.technion.ac.il 21
9 Leron Uri uril@technion.ac.il 21
10 Bar-on Ehud
15
11 Movshovitz-Hada Nitsa nitsa@technion.ac.il 14 www
12 Koichu Boris bkoichu@technion.ac.il 14 www
13 Verner Igor ttrigor@technion.ac.il 14 www
14 Jacob Shragai
8
15 Barak Miriam bmiriam@technion.ac.il 8 www
16 Baram-Tsabari Ayelet ayelet@technion.ac.il 7 www
17 Kali Yael yael.kali@gmail.com 7
18 Avital Shmuel (Deceased)
7
19 Finegold Menachem (Deceased)
6
20 Herscovitz Orit orither@technion.ac.il 6
21 Stern Luli lstern@tx.technion.ac.il 5
22 Barzilai Avigail poster@tx.technion.ac.il 4
23 Shemesh Michal
3
24 Gero Aharon gero@technion.ac.il 3
25 Evyatar Azriel (Deceased)
3
26 Frank Mordechai frankm@tx.technion.ac.il 3
27 Barak Moshe
2
28 Donchin Yoel yoel.donchin@gmail.com 2
29 Barnea Nitza nitza@tx.technion.ac.il 2
30 Hadar Irit hadari@tx.technion.ac.il 1
31 Kaberman Tzvia kaberman@bezeqint.net 1
32 Heyd-Metzuyanim Einat einat.metz@gmail.com 1
33 Irit Peled
1
34 Eisenberg Eliahu
1
35 Yoav Yair
1
36 Amitaii Ziv
1
37 Haim Berkenstadt
1
38 Miriam Carmi
1

Last updated on: Monday ,September 18, 2017