הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Biotechnology and Food Engineering
Department Web Site:   www.technion.ac.il/technion/food


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Shoham Yuval yshoham@technion.ac.il 64
2 Kashi Yechezkel kashi@technion.ac.il 31
3 Machluf Marcelle machlufm@technion.ac.il 30
4 Levi Ben-Zion blevi@technion.ac.il 30 www
5 Cogan Uri cogan@technion.ac.il 27
6 Neeman Ishak (Deceased)
21
7 Shimoni Eyal eshimoni@tx.technion.ac.il 20
8 Mor Amram amor@technion.ac.il 19
9 Yaron Sima simay@technion.ac.il 18
10 Livney Yoav livney@technion.ac.il 16 www
11 Mizrahi Shimon smizrahi@technion.ac.il 15
12 Mannheim Chaim (Deceased)
15
13 Rebhun Menahem cvrrbhn@technion.ac.il 13
14 Meyron Holtz Esther meyron@technion.ac.il 12
15 Segal Ester H. esegal@technion.ac.il 12
16 Singher Liviu liviu.singer@gmail.com 12
17 Werman Moshe werman@tx.technion.ac.il 12
18 Fishman Ayelet afishman@technion.ac.il 11 www
19 Miltz Joseph jmiltz@technion.ac.il 10
20 Danino Dganit dganitd@technion.ac.il 10
21 Mokady Shoshana mokady@technion.ac.il 7
22 Ulitzur Shimon (Deceased)
7
23 Nitsa Mirsky
6
24 Kopelman Ishaiah (Deceased)
6
25 Lesmes Uri lesmesu@technion.ac.il 5 www
26 Amit Roee roeeamit@technion.ac.il 4
27 Mizrahi Boaz bmizrahi@technion.ac.il 4 www
28 Margalith Pinhas (Deceased)
3
29 Berk Zeki zeki@technion.ac.il 3
30 Zuckerman Hadassa
2
31 Efraim Lwinshon
2
32 Edward Bayer
1
33 Shpigelman Avi avis@technion.ac.il 1
34 Jonah Gavrieli
1
35 Uzi Ravid
1
36 Assaf Sukenik
1
37 Shmuel Wolf
1
38 Einat Zchori-Fein
1

Last updated on: Friday ,November 24, 2017