הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Chemical Engineering
Department Web Site:   chemeng.technion.ac.il/


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Semiat Raphael cesemiat@technion.ac.il 61 www
2 Cohen Yachin yachinc@technion.ac.il 41 www
3 Narkis Moshe narkis@technion.ac.il 39
4 Marmur Abraham marmur@technion.ac.il 36 www
5 Grader Gideon grader@technion.ac.il 35 www
6 Talmon Yeshayahu ishi@technion.ac.il 33 www
7 Sheintuch Moshe cermsll@technion.ac.il 32 www
8 Hasson David hasson@technion.ac.il 30
9 Bianco-Peled Havazelet bianco@technion.ac.il 29 www
10 Lewin Daniel dlewin@technion.ac.il 27 www
11 Haick Hossam hhossam@technion.ac.il 27 www
12 Tsur Yoed tsur@technion.ac.il 23 www
13 Paz Yaron paz@technion.ac.il 22 www
14 Shter Gennady shter@tx.technion.ac.il 21
15 Nir Avinoam avinir@technion.ac.il 17
16 Srebnik Simcha simchas@technion.ac.il 15 www
17 Brandon Simon cersbsb@technion.ac.il 15 www
18 Brenner Naama nbrenner@technion.ac.il 13 www
19 Kehat Ephraim cerekek@technion.ac.il 10
20 Pismen Leonid pismen@technion.ac.il 9
21 Leshansky Alexander lisha@technion.ac.il 8 www
22 Tannenbaum Rina rinatan@tx.technion.ac.il 7
23 Tadmor Zehev tadmorz@technion.ac.il 7
24 Lavrentev Olga ceolga@tx.technion.ac.il 6
25 Lavie Ram lavie@technion.ac.il 5
26 Freger Viatcheslav vfreger@technion.ac.il 4
27 Aharoni Chaim (Deceased)
4
28 Dmitry Rein
3
29 Schroeder Avi avids@technion.ac.il 3
30 Orell Aluf orell@technion.ac.il 2
31 Rigbi Zvi (Deceased)
2
32 Naital Uri ceuri@tx.technion.ac.il 2
33 Gazit Oz ozg@technion.ac.il 2
34 Manor Ofer manoro@technion.ac.il 2
35 Anthony Green
1
36 L.e Scriven
1
37 Dekel Dario dario@technion.ac.il 1 www
38 Haimovich Nir cenir@tx.technion.ac.il 1
39 Link Nitzan cenitzan@tx.technion.ac.il 1
40 Golovin A.
1
41 Grigori Zelmanov
1
42 Sioma Baltianski
1
43 Fred M Konikoff
1
44 Daniella Goldfarb
1
45 Nekhamkin Olga aermwon@tx.technion.ac.il 1

Last updated on: Friday ,June 23, 2017