הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentChemical Engineering
Department Web Sitechemeng.technion.ac.il/


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Raphael Semiat cesemiat@technion.ac.il 65 www
2 Yachin Cohen yachinc@technion.ac.il 46 www
3 Moshe Narkis narkis@technion.ac.il 40  
4 Gideon Grader grader@technion.ac.il 39 www
5 Abraham Marmur marmur@technion.ac.il 38 www
6 Yeshayahu Talmon ishi@technion.ac.il 38 www
7 Havazelet Bianco-Peled bianco@technion.ac.il 33 www
8 Moshe Sheintuch cermsll@technion.ac.il 32 www
9 David Hasson hasson@technion.ac.il 32  
10 Hossam Haick hhossam@technion.ac.il 31 www
11 Daniel Lewin dlewin@technion.ac.il 28 www
12 Yaron Paz paz@technion.ac.il 26 www
13 Yoed Tsur tsur@technion.ac.il 24 www
14 Gennady Shter shter@tx.technion.ac.il 23  
15 Avinoam Nir avinir@technion.ac.il 17  
16 Simon Brandon cersbsb@technion.ac.il 17 www
17 Naama Brenner nbrenner@technion.ac.il 16 www
18 Simcha Srebnik simchas@technion.ac.il 16 www
19 Ephraim Kehat cerekek@technion.ac.il 10  
20 Viatcheslav Freger vfreger@technion.ac.il 10  
21 Leonid Pismen pismen@technion.ac.il 9  
22 Alexander Leshansky lisha@technion.ac.il 9 www
23 Avi Schroeder avids@technion.ac.il 8  
24 Zehev Tadmor tadmorz@technion.ac.il 7  
25 Rina Tannenbaum rinatan@tx.technion.ac.il 7  
26 Olga Lavrentev ceolga@tx.technion.ac.il 6  
27 Dmitry Rein
5  
28 Ram Lavie lavie@technion.ac.il 5  
29 Dario Dekel dario@technion.ac.il 5 www
30 Ofer Manor manoro@technion.ac.il 4  
31 Chaim Aharoni (Deceased)
4  
32 Oz Gazit ozg@technion.ac.il 3  
33 Aluf Orell orell@technion.ac.il 2  
34 Zvi Rigbi (Deceased)
2  
35 Uri Naital ceuri@tx.technion.ac.il 2  
36 Olga Nekhamkin aermwon@tx.technion.ac.il 1  
37 L.e Scriven
1  
38 Eliahu Stern elist@post.tau.ac.il 1  
39 Daniella Goldfarb
1  
40 Sioma Baltianski
1  
41 Nitzan Link cenitzan@tx.technion.ac.il 1  
42 A. Golovin
1  
43 Nir Haimovich cenir@tx.technion.ac.il 1  
44 Allen Wiendel
1  
45 Anthony Green
1  
46 Fred M Konikoff
1  
47 Grigori Zelmanov
1  

Last updated on: Tuesday ,July 16, 2019