הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   קטלוג לימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Chemical Engineering
Department Web Site:   chemeng.technion.ac.il/


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Semiat Raphael cesemiat@tx.technion.ac.il 52
2 Cohen Yachin yachinc@tx.technion.ac.il 36
3 Narkis Moshe narkis@tx.technion.ac.il 35
4 Talmon Yeshayahu ishi@tx.technion.ac.il 31
5 Marmur Abraham marmur@tx.technion.ac.il 28
6 Grader Gideon grader@tx.technion.ac.il 27
7 Lewin Daniel dlewin@tx.technion.ac.il 27
8 Sheintuch Moshe cermsll@tx.technion.ac.il 27
9 Hasson David hasson@tx.technion.ac.il 25
10 Bianco-Peled Havazelet bianco@tx.technion.ac.il 23
11 Paz Yaron paz@tx.technion.ac.il 18
12 Nir Avinoam avinir@tx.technion.ac.il 17
13 Shter Gennady shter@tx.technion.ac.il 14
14 Tsur Yoed tsur@tx.technion.ac.il 14
15 Haick Hossam hhossam@techunix.technion.ac.il 13
16 Brandon Simon cersbsb@tx.technion.ac.il 12
17 Brenner Naama nbrenner@tx.technion.ac.il 11
18 Srebnik Simcha simchas@tx.technion.ac.il 11
19 Kehat Ephraim cerekek@tx.technion.ac.il 10
20 Pismen Leonid pismen@tx.technion.ac.il 9
21 Tadmor Zehev tadmorz@tx.technion.ac.il 7
22 Tannenbaum Rina rinatan@tx.technion.ac.il 7
23 Leshansky Alexander lisha@tx.technion.ac.il 6
24 Lavrentev Olga ceolga@tx.technion.ac.il 6
25 Lavie Ram lavie@tx.technion.ac.il 5
26 Aharoni Chaim (Deceased)
4
27 Dmitry Rein
3
28 Naital Uri ceuri@tx.technion.ac.il 2
29 Rigbi Zvi (Deceased)
2
30 Orell Aluf orell@tx.technion.ac.il 2
31 Fred M Konikoff
1
32 Anthony Green
1
33 L.e Scriven
1
34 Dekel Dario dd1@tx.technion.ac.il 1
35 Nekhamkin Olga aermwon@tx.technion.ac.il 1
36 Golovin A.
1
37 Grigori Zelmanov
1
38 Sioma Baltianski
1
39 Daniella Goldfarb
1
40 Link Nitzan cenitzan@tx.technion.ac.il 1

Last updated on: Friday ,August 29, 2014

האתר בשלבי בניה. נשמח לקבל הצעות לשיפור