הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   קטלוג לימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Chemical Engineering
Department Web Site:   chemeng.technion.ac.il/


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Semiat Raphael cesemiat@tx.technion.ac.il 50 www
2 Cohen Yachin yachinc@tx.technion.ac.il 34 www
3 Narkis Moshe narkis@tx.technion.ac.il 34 www
4 Talmon Yeshayahu ishi@tx.technion.ac.il 31 www
5 Lewin Daniel dlewin@tx.technion.ac.il 27 www
6 Sheintuch Moshe cermsll@tx.technion.ac.il 27 www
7 Marmur Abraham marmur@tx.technion.ac.il 26 www
8 Grader Gideon grader@tx.technion.ac.il 26 www
9 Hasson David hasson@tx.technion.ac.il 24 www
10 Bianco-Peled Havazelet bianco@tx.technion.ac.il 21 www
11 Paz Yaron paz@tx.technion.ac.il 18 www
12 Nir Avinoam avinir@tx.technion.ac.il 17 www
13 Tsur Yoed tsur@tx.technion.ac.il 14 www
14 Shter Gennady shter@tx.technion.ac.il 13
15 Brandon Simon cersbsb@tx.technion.ac.il 12 www
16 Haick Hossam hhossam@techunix.technion.ac.il 12 www
17 Brenner Naama nbrenner@tx.technion.ac.il 11 www
18 Srebnik Simcha simchas@tx.technion.ac.il 11 www
19 Kehat Ephraim cerekek@tx.technion.ac.il 10 www
20 Pismen Leonid pismen@tx.technion.ac.il 9 www
21 Tadmor Zehev tadmorz@tx.technion.ac.il 7 www
22 Tannenbaum Rina rinatan@tx.technion.ac.il 7 www
23 Leshansky Alexander lisha@tx.technion.ac.il 6 www
24 Olga Lavrenteva ceolga@tx.technion.ac.il 6
25 Lavie Ram lavie@tx.technion.ac.il 5 www
26 Aharoni Chaim (Deceased)
4 www
27 Dmitry Rein cerycdr@tx.technion.ac.il 3
28 Yuri Meytal ceuri@tx.technion.ac.il 2
29 Rigbi Zvi (Deceased)
2 www
30 Orell Aluf orell@tx.technion.ac.il 2 www
31 Fred M Konikoff
1
32 Anthony Green
1
33 L.e Scriven
1
34 Dario Dekel
1
35 Olga Nehamkina aermwon@tx.technion.ac.il 1
36 Golovin A. cerlpsg@tx.technion.ac.il 1
37 Grigori Zelmanov cerrsgz@tx.technion.ac.il 1
38 Sioma Baltianski cesema@tx.technion.ac.il 1
39 Daniella Goldfarb
1
40 Nitsan Link
1

Last updated on: Wednesday ,April 23, 2014

האתר בשלבי בניה. נשמח לקבל הצעות לשיפור