הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Electrical Engineering
Department Web Site:   webee.technion.ac.il/hebrew


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Ginosar Ran ran@ee.technion.ac.il 62 www
2 Nemirovsky Yael nemirov@ee.technion.ac.il 62
3 Zeevi Yehoshua zeevi@ee.technion.ac.il 54
4 Malah David malah@ee.technion.ac.il 52
5 Kolodny Avinoam kolodny@ee.technion.ac.il 44 www
6 Orenstein Meir meiro@ee.technion.ac.il 43 www
7 Feuer Arie feuer@ee.technion.ac.il 41
8 Ritter Dan ritter@ee.technion.ac.il 41 www
9 Inbar Gideon (Deceased)
40
10 Meir Ron rmeir@ee.technion.ac.il 40 www
11 Shamai )Shitz( Shlomo sshlomo@ee.technion.ac.il 39 www
12 Porat Moshe mp@ee.technion.ac.il 38 www
13 Cohen Israel icohen@ee.technion.ac.il 33 www
14 Eisenstein Gad gad@ee.technion.ac.il 32 www
15 Shimkin Nahum shimkin@ee.technion.ac.il 32 www
16 Birk Yitzhak birk@ee.technion.ac.il 31 www
17 Merhav Neri merhav@ee.technion.ac.il 31 www
18 Mendelson Avi mendlson@cs.technion.ac.il 30
19 Shamir Joseph jsh@ee.technion.ac.il 30
20 Bahir Gad bahir@ee.technion.ac.il 28
21 Cidon Israel cidon@ee.technion.ac.il 28 www
22 Sidi Moshe sidi@technion.ac.il 28 www
23 Fischer Baruch fischer@ee.technion.ac.il 27 www
24 Schechner Yoav yoav@ee.technion.ac.il 27 www
25 Eldar Yonina yonina@ee.technion.ac.il 24 www
26 Tal Ayellet ayellet@ee.technion.ac.il 24 www
27 Shimshoni Ilan ilans@tx.technion.ac.il 23
28 Keidar Idit idish@ee.technion.ac.il 22 www
29 Tessler Nir nir@ee.technion.ac.il 22 www
30 Salzman Yosef salzman@ee.technion.ac.il 22
31 Horowitz Moshe horowitz@ee.technion.ac.il 21 www
32 Leviatan Yehuda leviatan@ee.technion.ac.il 21 www
33 Bar-David Israel bardavid@ee.technion.ac.il 21
34 Nazarathy Moshe nazarat@ee.technion.ac.il 21
35 Rom Raphael rom@ee.technion.ac.il 20
36 Yaish Yuval yuvaly@ee.technion.ac.il 18
37 Einziger Pinchas einziger@ee.technion.ac.il 18
38 Orda Ariel ariel@ee.technion.ac.il 18 www
39 Weiser Uri uri.weiser@ee.technion.ac.il 17
40 Keslassy Isaac isaac@ee.technion.ac.il 17 www
41 Marom Shimon marom@technion.ac.il 17 www
42 Crammer Yacov koby@ee.technion.ac.il 16 www
43 Finkman Eliezer finkman@technion.ac.il 16
44 Segall Adrian segall@ee.technion.ac.il 16
45 Alexandrovitz Abraham abe@ee.technion.ac.il 16
46 Zelnik-Manor Lihi lihi@ee.technion.ac.il 16 www
47 Moses Yoram moses@ee.technion.ac.il 14
48 Israel Amos
14
49 Pinter Shlomit
14
50 Ziv Jacob jz@ee.technion.ac.il 13
51 Schachter Levi levi@ee.technion.ac.il 13 www
52 Zeheb Ezra zeheb@ee.technion.ac.il 13
53 Ben David Shay
13
54 Buks Eyal eyal@ee.technion.ac.il 13
55 Steinberg Yossef ysteinbe@ee.technion.ac.il 13
56 Porat Boaz (Deceased)
13
57 Tannenbaum Allen Robert
12
58 Dan Chazan
12
59 Adler Robert robert@ee.technion.ac.il 11 www
60 Zeitouni Ofer zeitouni@math.umn.edu 11
61 Bross Shraga sbros m@tx.technion.ac.il 10
62 Kiryati Nahum nahum.kiryati@gmail.com 10
63 Atar Rami atar@ee.technion.ac.il 10 www
64 Mannor Shie shie@ee.technion.ac.il 10
65 Kreindler Eliezer
9
66 Bar-Lev Adir (Deceased)
9
67 Shimony Uri (Deceased)
9
68 Sason Igal sason@ee.technion.ac.il 8 www
69 Katzenelson Jacob jacob@ee.technion.ac.il 8
70 Cory Haim cory@tx.technion.ac.il 8
71 Shwartz Adam svpr@technion.ac.il 8 www
72 Rotstein Hector hector@ee.technion.ac.il 8
73 Madjar Asher aher.madjar@gmail.com 7
74 Bar-Zohar Meir barzohar_meir@hotmail.com 7
75 Kalet Yitzhak
7
76 Etsion Yoav yetsion@tce.technion.ac.il 7
77 Arbel Arie (Deceased)
6
78 Wimer Shmuel wimer@ee.technion.biu.ac.il 6
79 Raz Shalom raz@ee.technion.ac.il 6
80 Lubzens Daniel lubzens@tx.technion.ac.il 5
81 Gilboa Guy guy.gilboa@ee.technion.ac.il 5
82 Silberstein Mark mark@ee.technion.ac.il 5 www
83 Zehavi Ephraim
5
84 Sivan Raphael (Deceased)
5
85 Schieber David schieber@ee.technion.ac.il 5
86 Aby Friedman
5
87 Zukerberger Adrian adrian.zuckerberger@ch.abb.com 5
88 Cohen Nir
4
89 Polacek Michael
4
90 Bartal Guy guy@ee.technion.ac.il 4
91 Erlicki Michael (Deceased)
4
92 Amir Karniel
4
93 Aharon Bar-Gill aerabg@technion.ac.il 4
94 Spektor Boris boriss@tx.technion.ac.il 4
95 Cassuto Yuval ycassuto@ee.technion.ac.il 4
96 Schacham Semuel schacham@tx.technion.ac.il 4
97 Haim Weiss
4
98 Unikovski Aharon aharonu@towersemi.com 4
99 Gannot Sharon
4
100 Plotnik Eli
3
101 Sochen Nir
3
102 Bernstein David
2
103 Ehud Karnin
2
104 Shapira Shye shyesh@towersemi.com 2
105 Zibulski Meir
2
106 Ilan Rusnak ilanru@rafael.co.il 2
107 Krawczyk Hugo
2
108 Weissman Tsachy tsachy@ee.technion.ac.il 2
109 Kornfeld Avner
2
110 Botton Mordechai
2
111 Avraham Saad saad@ee.technion.ac.il 1
112 Zelikson Michael
1
113 Zakai Moshe (Deceased)
1
114 Matti Wax
1
115 Navot Israel (Deceased)
1
116 Yan Dolinsky
1
117 Bjarne Tromborg
1
118 Shellim Miriam
1
119 Goren David goren@tx.technion.ac.il 1
120 Kol Rakefet rakefet@tx.technion.ac.il 1
121 Preminger Julius julius1@netvision.net.il 1
122 Ariel Shamir
1
123 Bloom Ilan ilanbloom1@gmail.com 1
124 Bronstein Michael M. michael.bronstein@usi.ch 1
125 Peterfreund Natan
1
126 Bolotin Evgeny evgeny.bolotin@intel.com 1
127 Roland Kulessky
1
128 Shpiner Alexander shalex@tx.technion.ac.il 1
129 Dobkin Reuven rostikd@technion.ac.il 1
130 Roizin Yakov yakovro@towersemi.com 1
131 Lauren Choen
1
132 Kresch Renato kresch@tx.technion.ac.il 1
133 Tuller Tamir
1
134 Weiser Kurt (Deceased)
1
135 George Hexner
1
136 Cohen Emmanuel emcohen@ee.technion.ac.il 1
137 Yuval Oreg
1
138 Lorenz Dean H. dean.h.lorenz@gmail.com 1
139 Rechel Kolodny
1
140 Dembo Amir
1
141 Zussman Gil gilz@tx.technion.ac.il 1
142 Gat Omri omrigat@tx.technion.ac.il 1
143 Tal Ido idotal@ee.technion.ac.il 1 www
144 Alon Amar aamar@tx.technion.ac.il 1
145 Levron Yoash yoashl@ee.technion.ac.il 1
146 Nathaniel Fisch
1
147 Socher Eran socher@tx.technion.ac.il 1
148 Vishkin Uzi vishkin@umd.edu 1
149 Tal Hessner
1

Last updated on: Monday ,September 18, 2017