הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentBiomedical Engineering
Department Web Sitehttp://www.bm.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Adam Dan dan@bm.technion.ac.il 64 www
2 Gur Moshe mogi@bm.technion.ac.il 39  
3 Azhari Haim haim@bm.technion.ac.il 37 www
4 Kimmel Eitan eitan@bm.technion.ac.il 35 www
5 Lotan Noah noah@bm.technion.ac.il 31  
6 Gath Isak isak@bm.technion.ac.il 27  
7 Landesberg Amir amir@bm.technion.ac.il 27 www
8 Dinnar Uri (Deceased)
27  
9 Reznick Abraham reznick@technion.ac.il 27  
10 Mizrahi Joseph jm@bm.technion.ac.il 26  
11 Seliktar Dror dror@bm.technion.ac.il 25 www
12 Shoham Shy sshoham@bm.technion.ac.il 25 www
13 Levenberg Shulamit shulamit@bm.technion.ac.il 24 www
14 Lanir Yoram bmyoram@technion.ac.il 18  
15 Weihs Daphne daphnew@bm.technion.ac.il 16 www
16 Maroudas Alice alice@tx.technion.ac.il 16  
17 Yelin Dvir yelin@bm.technion.ac.il 15  
18 Sideman Samuel (Deceased)
14  
19 Ishai Gideon
11  
20 Zvi Friedman zvi.friedman@med.ge.com 9  
21 Meller Amit ameller@bm.technion.ac.il 9 www
22 Sznitman Josue sznitman@bm.technion.ac.il 7 www
23 Yaniv Yael yyaniv@technion.ac.il 5 www
24 Sivan Sarit sivan.sarit@gmail.com 5  
25 Ron Achiron
3  
26 Foux Amnon (Deceased)
2  
27 Brosh Inbar broshi@bm.technion.ac.il 2  
28 Korin Netanel korin@bm.technion.ac.il 1  
29 Amit Gefen
1  
30 Golan Saar thegolanfamily@gmail.com 1  
31 Shechtman Yoav yoavsh@technion.ac.il 1  
32 Moshe Philip
1  
33 Luis Gruberg
1  
34 Azenkot Shiri shiri.azenkot@cornell.edu 1  
35 Taratorin Tlexander
1  
36 Nahun Goldberg
1  

Last updated on: Friday ,May 24, 2019