הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentBiomedical Engineering
Department Web Sitehttp://www.bm.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Dan Adam dan@bm.technion.ac.il 64 www
2 Moshe Gur mogi@bm.technion.ac.il 39  
3 Haim Azhari haim@bm.technion.ac.il 37 www
4 Eitan Kimmel eitan@bm.technion.ac.il 35 www
5 Noah Lotan noah@bm.technion.ac.il 31  
6 Abraham Reznick reznick@technion.ac.il 27  
7 Isak Gath isak@bm.technion.ac.il 27  
8 Amir Landesberg amir@bm.technion.ac.il 27 www
9 Uri Dinnar (Deceased)
27  
10 Joseph Mizrahi jm@bm.technion.ac.il 26  
11 Shy Shoham sshoham@bm.technion.ac.il 25 www
12 Dror Seliktar dror@bm.technion.ac.il 25 www
13 Shulamit Levenberg shulamit@bm.technion.ac.il 24 www
14 Yoram Lanir bmyoram@technion.ac.il 18  
15 Daphne Weihs daphnew@bm.technion.ac.il 16 www
16 Alice Maroudas alice@tx.technion.ac.il 16  
17 Dvir Yelin yelin@bm.technion.ac.il 15  
18 Samuel Sideman (Deceased)
14  
19 Gideon Ishai
11  
20 Zvi Friedman zvi.friedman@med.ge.com 9  
21 Amit Meller ameller@bm.technion.ac.il 9 www
22 Josue Sznitman sznitman@bm.technion.ac.il 7 www
23 Yael Yaniv yyaniv@technion.ac.il 5 www
24 Sarit Sivan sivan.sarit@gmail.com 5  
25 Ron Achiron
3  
26 Amnon Foux (Deceased)
2  
27 Inbar Brosh broshi@bm.technion.ac.il 2  
28 Netanel Korin korin@bm.technion.ac.il 1  
29 Saar Golan thegolanfamily@gmail.com 1  
30 Ramiz Daniel ramizda@bm.technion.ac.il 1  
31 Yoav Shechtman yoavsh@technion.ac.il 1  
32 Moshe Philip
1  
33 Luis Gruberg
1  
34 Shiri Azenkot shiri.azenkot@cornell.edu 1  
35 Tlexander Taratorin
1  
36 Nahun Goldberg
1  
37 Amit Gefen
1  

Last updated on: Tuesday ,July 23, 2019