הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentBiomedical Engineering
Department Web Sitewww.bm.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Adam Dan dan@bm.technion.ac.il 63 www
2 Gur Moshe mogi@bm.technion.ac.il 39  
3 Azhari Haim haim@bm.technion.ac.il 36 www
4 Kimmel Eitan eitan@bm.technion.ac.il 32 www
5 Lotan Noah noah@bm.technion.ac.il 31  
6 Gath Isak isak@bm.technion.ac.il 27  
7 Dinnar Uri (Deceased)
27  
8 Landesberg Amir amir@bm.technion.ac.il 26 www
9 Mizrahi Joseph jm@bm.technion.ac.il 26  
10 Seliktar Dror dror@bm.technion.ac.il 25 www
11 Levenberg Shulamit shulamit@bm.technion.ac.il 22 www
12 Shoham Shy sshoham@bm.technion.ac.il 21 www
13 Lanir Yoram bmyoram@technion.ac.il 18  
14 Maroudas Alice alice@tx.technion.ac.il 16  
15 Weihs Daphne daphnew@bm.technion.ac.il 15 www
16 Yelin Dvir yelin@bm.technion.ac.il 15  
17 Sideman Samuel (Deceased)
14  
18 Ishai Gideon
11  
19 Zvi Friedman zvi.friedman@med.ge.com 8  
20 Meller Amit ameller@bm.technion.ac.il 6 www
21 Sznitman Josue sznitman@bm.technion.ac.il 6 www
22 Yaniv Yael yyaniv@technion.ac.il 5 www
23 Sivan Sarit sivan.sarit@gmail.com 5  
24 Ron Achiron
3  
25 Foux Amnon (Deceased)
2  
26 Brosh Inbar broshi@bm.technion.ac.il 2  
27 Amit Gefen
1  
28 Moshe Philip
1  
29 Luis Gruberg
1  
30 Azenkot Shiri shiri.azenkot@cornell.edu 1  
31 Taratorin Tlexander
1  
32 Nahun Goldberg
1  

Last updated on: Friday ,June 22, 2018