הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Biomedical Engineering
Department Web Site:   www.bm.technion.ac.il


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Adam Dan dan@bm.technion.ac.il 60 www
2 Gur Moshe mogi@bm.technion.ac.il 39
3 Azhari Haim haim@bm.technion.ac.il 33 www
4 Lotan Noah noah@bm.technion.ac.il 31
5 Kimmel Eitan eitan@bm.technion.ac.il 31 www
6 Dinnar Uri (Deceased)
27
7 Mizrahi Joseph jm@bm.technion.ac.il 26
8 Gath Isak isak@bm.technion.ac.il 26
9 Seliktar Dror dror@bm.technion.ac.il 25 www
10 Landesberg Amir amir@bm.technion.ac.il 24 www
11 Levenberg Shulamit shulamit@bm.technion.ac.il 21 www
12 Shoham Shy sshoham@bm.technion.ac.il 18 www
13 Lanir Yoram bmyoram@technion.ac.il 18
14 Maroudas Alice alice@tx.technion.ac.il 16
15 Weihs Daphne daphnew@bm.technion.ac.il 15 www
16 Sideman Samuel (Deceased)
14
17 Yelin Dvir yelin@bm.technion.ac.il 13
18 Ishai Gideon
11
19 Zvi Friedman zvi.friedman@med.ge.com 7
20 Sznitman Josue sznitman@bm.technion.ac.il 5 www
21 Meller Amit ameller@bm.technion.ac.il 5 www
22 Sivan Sarit sivan.sarit@gmail.com 5
23 Ron Achiron
2
24 Foux Amnon (Deceased)
2
25 Amit Gefen
1
26 Moshe Philip
1
27 Luis Gruberg
1
28 Taratorin Tlexander
1
29 Nahun Goldberg
1
30 Brosh Inbar broshi@bm.technion.ac.il 1

Last updated on: Monday ,September 18, 2017