הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב - 25.4.2018

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בארכיטקטורה - 26.3.2018

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בפסיכולוגיה וכלכלה התנהגותית - 16.3.2018- יתקיים בתל אביב

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסה כימית - 25.1.2018

 

יום מחקר למשתלמים ע"ש ג'ייקובס. בניין צ'רצ'יל - 10.1.2018 בין השעות 12:30-14:30

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Biomedical Engineering
Department Web Site:   www.bm.technion.ac.il


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Adam Dan dan@bm.technion.ac.il 61 www
2 Gur Moshe mogi@bm.technion.ac.il 39
3 Azhari Haim haim@bm.technion.ac.il 35 www
4 Kimmel Eitan eitan@bm.technion.ac.il 32 www
5 Lotan Noah noah@bm.technion.ac.il 31
6 Gath Isak isak@bm.technion.ac.il 27
7 Dinnar Uri (Deceased)
27
8 Reznick Abraham reznick@technion.ac.il 26
9 Mizrahi Joseph jm@bm.technion.ac.il 26
10 Landesberg Amir amir@bm.technion.ac.il 25 www
11 Seliktar Dror dror@bm.technion.ac.il 25 www
12 Levenberg Shulamit shulamit@bm.technion.ac.il 22 www
13 Shoham Shy sshoham@bm.technion.ac.il 20 www
14 Lanir Yoram bmyoram@technion.ac.il 18
15 Maroudas Alice alice@tx.technion.ac.il 16
16 Weihs Daphne daphnew@bm.technion.ac.il 15 www
17 Yelin Dvir yelin@bm.technion.ac.il 15
18 Sideman Samuel (Deceased)
14
19 Ishai Gideon
11
20 Zvi Friedman zvi.friedman@med.ge.com 8
21 Sznitman Josue sznitman@bm.technion.ac.il 6 www
22 Meller Amit ameller@bm.technion.ac.il 5 www
23 Sivan Sarit sivan.sarit@gmail.com 5
24 Yaniv Yael yyaniv@technion.ac.il 3 www
25 Ron Achiron
2
26 Foux Amnon (Deceased)
2
27 Amit Gefen
1
28 Moshe Philip
1
29 Luis Gruberg
1
30 Azenkot Shiri shiri.azenkot@cornell.edu 1
31 Taratorin Tlexander
1
32 Nahun Goldberg
1
33 Brosh Inbar broshi@bm.technion.ac.il 1

Last updated on: Thursday ,February 22, 2018