הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב - 25.4.2018

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בארכיטקטורה - 26.3.2018

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בפסיכולוגיה וכלכלה התנהגותית - 16.3.2018- יתקיים בתל אביב

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסה כימית - 25.1.2018

 

יום מחקר למשתלמים ע"ש ג'ייקובס. בניין צ'רצ'יל - 10.1.2018 בין השעות 12:30-14:30

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Materials Science and Engineering
Department Web Site:   www.technion.ac.il/technion/materials


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Bamberger Menachem mtrbam@technion.ac.il 38 www
2 Kaplan Wayne D. kaplan@technion.ac.il 38 www
3 Silverstein Michael michaels@technion.ac.il 37 www
4 Siegmann Arnon (Deceased)
31
5 Eizenberg Moshe eizen@technion.ac.il 31 www
6 Gutmanas Elazar gutmanas@tx.technion.ac.il 31
7 Gotman Irena gotman@tx.technion.ac.il 23
8 Berger Shlomo berger@technion.ac.il 22 www
9 Ein-Eli Yair eineli@technion.ac.il 21 www
10 Zolotoyabko Emil zloto@technion.ac.il 21 www
11 Chaim Rachman rchaim@technion.ac.il 18 www
12 Rothschild Avner avner@mt.technion.ac.il 18
13 Frey Gitti gitti@technion.ac.il 18 www
14 Komem Yigal komem@technion.ac.il 15
15 Rabkin Eugen erabkin@technion.ac.il 15 www
16 Rosen Abraham (Deceased)
14
17 Shechtman Dan mtrdan@technion.ac.il 13 www
18 Pokroy Boaz bpokroy@technion.ac.il 12
19 Yahalom Joseph yahalom@technion.ac.il 12
20 Brandon David brandon@tx.technion.ac.il 12
21 Dirnfeld Shraga (Deceased)
11
22 Sherman Dov dsherman@technion.ac.il 11 www
23 Weiss Ben-Zion (Deceased)
10
24 Lifshitz Yeshayahu shayli@technion.ac.il 8 www
25 Levin Lev mtrlal@vmsa.technion.ac.il 6
26 Rotem Abraham mtrabe@tx.technion.ac.il 5
27 Amouyal Yaron amouyal@technion.ac.il 5
28 Sosnik Alejandro sosnik@technion.ac.il 4 www
29 Minkoff Isaac (Deceased)
4
30 Klinger Leonid klinger@tx.technion.ac.il 3
31 Toroker Maytal maytalc@technion.ac.il 3
32 Eric Assouline
2
33 Rozeanu Lulu (Deceased)
2
34 Shauly Eitan eitansh@towersemi.com 2
35 Tamir Shoshana tamirs@tx.technion.ac.il 2
36 Katz Dov (Deceased)
2
37 Katsman Alexander akatsman@technion.ac.il 2
38 Avraham Shaul shaula@tx.technion.ac.il 1
39 Eliezer Weiss weisseliezer@gmail.com 1
40 Brener Reuven ssrrbrb@tx.technion.ac.il 1
41 Breuer Orna breuer@zahav.net.il 1
42 David Starosvetsky
1
43 Zahavi Josef zahavij@tx.technion.ac.il 1

Last updated on: Friday ,February 23, 2018