הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentMechanical Engineering
Department Web Sitemeeng.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Altus Eli altus@technion.ac.il 55 www
2 Rittel Daniel merittel@technion.ac.il 45 www
3 Shoham Moshe shoham@technion.ac.il 44 www
4 Zussman Eyal meeyal@technion.ac.il 40 www
5 Etsion Izhak etsion@technion.ac.il 40  
6 Bar-Yoseph Pinhas baryoseph@me.technion.ac.il 36 www
7 Gendelman Oleg ovgend@technion.ac.il 31 www
8 Halevi Yoram yoramh@me.technion.ac.il 31 www
9 Zacksenhouse Miriam mermz@technion.ac.il 30 www
10 Fischer Anath meranath@technion.ac.il 30 www
11 Grossman Gershon grossmng@technion.ac.il 29  
12 Shpitalni Moshe shefi@technion.ac.il 29 www
13 Elata David elata@technion.ac.il 28 www
14 Hetsroni Gad (Deceased)
26  
15 Yarnitsky Yeshaya (Deceased)
26  
16 Bucher Izhak bucher@technion.ac.il 25 www
17 Ben-Haim Yakov yakov@technion.ac.il 24 www
18 Palmor Zalman palmor@technion.ac.il 24  
19 Dayan Yehoshua jdayan@technion.ac.il 24  
20 Kligerman Yuri mermdyk@technion.ac.il 24  
21 Gottlieb Oded oded@technion.ac.il 23 www
22 Rimon Elon rimon@technion.ac.il 23 www
23 Rubin Miles mbrubin@technion.ac.il 21 www
24 Hasman Erez mehasman@technion.ac.il 20 www
25 Wolf Alon alonw@technion.ac.il 20  
26 Gutman Shaul mergutm@technion.ac.il 20  
27 Braun Simon braun@technion.ac.il 19  
28 Tirosh Jehuda metirosh@technion.ac.il 18  
29 Shavit Arthur (Deceased)
18  
30 Greenblatt David davidg@technion.ac.il 18  
31 Shilo Doron shilo@technion.ac.il 18 www
32 Shapiro Michael mersm01@technion.ac.il 16 www
33 Lenz Ehud lenz@technion.ac.il 15  
34 Haber Shimon mersh01@technion.ac.il 14 www
35 Degani David degani@technion.ac.il 14  
36 Or Yizhar izi@technion.ac.il 13 www
37 Tartakovsky Leonid tartak@technion.ac.il 13 www
38 Bercovici Moran mberco@technion.ac.il 13  
39 Zvirin Yoram (Deceased)
12  
40 Gat Amir amirgat@technion.ac.il 12 www
41 Shitzer Avraham mersasa@technion.ac.il 12  
42 Mirkin Leonid mirkin@technion.ac.il 12 www
43 Itzhak Porat
12  
44 Gutfinger Chaim gutfinge@technion.ac.il 11  
45 Weiss Menachem mweiss@tx.technion.ac.il 11  
46 Grosberg David
10  
47 Yossifon Gilad yossifon@technion.ac.il 10 www
48 Givli Josef givli@technion.ac.il 10 www
49 Starosvetsky Yuli staryuli@technion.ac.il 10  
50 Oron Alexander meroron@technion.ac.il 9 www
51 Halperin Gregory halperin@tx.technion.ac.il 9  
52 Katz Reuven reuvenk@technion.ac.il 9  
53 Van Hout Rene merene@technion.ac.il 9  
54 Yarin Alexander meralya@tx.technion.ac.il 9  
55 Elias Ezra merezra@technion.ac.il 8  
56 Mordehai Dan danmord@technion.ac.il 8  
57 Shirizly Amnon a.shirizly@gmail.com 8  
58 Ishai Ori (Deceased)
7  
59 Shaham Yossi
7  
60 Ber Abraham meber@technion.ac.il 7  
61 Lifshitz Jacob lifshitz@technion.ac.il 7  
62 Carmon Tal tcarmon@technion.ac.il 6 www
63 Rotschild Carmel carmelr@technion.ac.il 6  
64 Adler Dan zico@technion.ac.il 6  
65 Suss Matthew E. mesuss@technion.ac.il 5  
66 Gutman Marcel gumarcel@tx.technion.ac.il 5  
67 Shusser Michael memscfd@tx.technion.ac.il 5  
68 Mark Darlow
5  
69 Drimer Nitai nitaid@technion.ac.il 5 www
70 Varenberg Michael michaelv@tx.technion.ac.il 5  
71 Avrashi Jacob javrashi@dyn.co.il 5  
72 Fichman Matityaho mermf01@tx.technion.ac.il 5  
73 Tzlil Shelly shellytz@technion.ac.il 4  
74 Bodner Sol mersbod@technion.ac.il 4  
75 Weill Roland (Deceased)
4  
76 Wolberg John wolberg@technion.ac.il 4  
77 Dorogoy Avraham dorogoy@tx.technion.ac.il 3  
78 Frankel Steven Howard frankel@technion.ac.il 3 www
79 Faran Eilon eilonfa@tx.technion.ac.il 3  
80 Perl Mordechai merpr01@bgu.ac.il 3  
81 Blech Joab (Deceased)
3  
82 Vcholeder Eitan
3  
83 Govind Kaigala
2  
84 Rothenstein Wolfgang (Deceased)
2  
85 Hanniel Iddo ihanniel@tx.technion.ac.il 2  
86 Shmuel Gal meshmuel@technion.ac.il 2  
87 Flashner Henryk hflashne@usc.com 2  
88 Zvi Rosenberg tzirosenberg@yahoo.com 2  
89 Osovski Shmuel shmuliko@technion.ac.il 2  
90 Rotem Assa merar01@technion.ac.il 2  
91 Shiller Zvi shiller@ariel.co.il 2  
92 Roman Goltsberg goltsberg.roman@gmail.com 2  
93 Meital Benzion benmay@rafael.co.il 2  
94 Shlomo Jersey
2  
95 Pessen David (Deceased)
1  
96 Tadmor Ellad tadmor@tx.technion.ac.il 1  
97 Navon Uri urinavon@tx.technion.ac.il 1  
98 Alexander Goldshtein
1  
99 Lev Levin
1  
100 Livni Avinoam avinoam.livni@gmail.com 1  
101 Kristalny Maxim kmaxim@technion.ac.il 1 www
102 Oleg Verbitsky
1  
103 Gilan Arnon gilan_m@zahav.net.il 1  
104 Solan Alexander solan@technion.ac.il 1  
105 Efrati Tzvi tzvief@nonstop.net.il 1  
106 Strasberg Shai strassb@netvision.net.il 1  
107 Netzer Ehud
1  
108 Rotberg Joseph rotberg@tx.technion.ac.il 1  
109 Venkert Arie
1  
110 Seter Dan dsnbbb@gmail.com 1  
111 Kasem Haytam mehaytam@techunix.technion.ac.il 1  
112 Setter Eyal eyalst@tx.technion.ac.il 1  
113 Gommed Khaled gommed@technion.ac.il 1  
114 Doritt Nitzan
1  
115 Shvalb Nir shvalbn@tx.technion.ac.il 1  
116 Goldwine Gideon gidi.goldwine@gmail.com 1  
117 Gabay Ran rang@tx.technion.ac.il 1  
118 Touvia Miloh
1  
119 Sela Naftali menaftali@tx.technion.ac.il 1  
120 Kogut Lior
1  
121 Ganor Yaniv yanivg@tx.technion.ac.il 1  
122 Plat Harel harelp@tx.technion.ac.il 1  
123 Molcho Gila gila@tx.technion.ac.il 1  
124 Malkin Stephen
1  
125 Eitan Cochavi
1  
126 Groper Morel morelg@netvision.net.il 1  
127 Jodorkovsky Mario mm.jodor@technion.ac.il 1  
128 Iddan Dov
1  
129 Gavril Solomon
1  
130 Elka Arie elka@tx.technion.ac.il 1  

Last updated on: Tuesday ,May 21, 2019