הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב - 25.4.2018

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בארכיטקטורה - 26.3.2018

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בפסיכולוגיה וכלכלה התנהגותית - 16.3.2018- יתקיים בתל אביב

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסה כימית - 25.1.2018

 

יום מחקר למשתלמים ע"ש ג'ייקובס. בניין צ'רצ'יל - 10.1.2018 בין השעות 12:30-14:30

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Mechanical Engineering
Department Web Site:   meeng.technion.ac.il


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Altus Eli altus@technion.ac.il 53 www
2 Shoham Moshe shoham@technion.ac.il 43 www
3 Zussman Eyal meeyal@technion.ac.il 39 www
4 Rittel Daniel merittel@technion.ac.il 39 www
5 Etsion Izhak etsion@technion.ac.il 39
6 Bar-Yoseph Pinhas baryoseph@me.technion.ac.il 36 www
7 Halevi Yoram medean@me.technion.ac.il 31 www
8 Fischer Anath meranath@technion.ac.il 29 www
9 Shpitalni Moshe shefi@technion.ac.il 29 www
10 Elata David elata@technion.ac.il 28 www
11 Gendelman Oleg ovgend@technion.ac.il 28 www
12 Grossman Gershon grossmng@technion.ac.il 27
13 Hetsroni Gad (Deceased)
26
14 Yarnitsky Yeshaya meryy01@technion.ac.il 26
15 Palmor Zalman palmor@technion.ac.il 24
16 Ben-Haim Yakov yakov@technion.ac.il 24 www
17 Kligerman Yuri mermdyk@technion.ac.il 24
18 Zacksenhouse Miriam mermz@technion.ac.il 24 www
19 Dayan Yehoshua jdayan@technion.ac.il 23
20 Rubin Miles mbrubin@technion.ac.il 21 www
21 Gottlieb Oded oded@technion.ac.il 21 www
22 Gutman Shaul mergutm@technion.ac.il 20
23 Rimon Elon rimon@technion.ac.il 20 www
24 Bucher Izhak bucher@technion.ac.il 20 www
25 Braun Simon braun@technion.ac.il 19
26 Hasman Erez mehasman@technion.ac.il 18 www
27 Wolf Alon alonw@technion.ac.il 18
28 Greenblatt David davidg@technion.ac.il 18
29 Shavit Arthur (Deceased)
18
30 Tirosh Jehuda metirosh@technion.ac.il 18
31 Shapiro Michael mersm01@technion.ac.il 16 www
32 Lenz Ehud lenz@technion.ac.il 15
33 Degani David degani@technion.ac.il 14
34 Haber Shimon mersh01@technion.ac.il 14 www
35 Shilo Doron shilo@technion.ac.il 13 www
36 Itzhak Porat
12
37 Shitzer Avraham mersasa@technion.ac.il 12
38 Mirkin Leonid mirkin@technion.ac.il 12 www
39 Zvirin Yoram (Deceased)
12
40 Gutfinger Chaim gutfinge@technion.ac.il 11
41 Weiss Menachem mweiss@tx.technion.ac.il 11
42 Yossifon Gilad yossifon@technion.ac.il 10 www
43 Grosberg David
10
44 Or Yizhar izi@technion.ac.il 10 www
45 Tartakovsky Leonid tartak@technion.ac.il 10 www
46 Givli Josef givli@technion.ac.il 9 www
47 Oron Alexander meroron@technion.ac.il 9 www
48 Halperin Gregory halperin@tx.technion.ac.il 9
49 Yarin Alexander meralya@tx.technion.ac.il 9
50 Van Hout Rene merene@technion.ac.il 8
51 Elias Ezra merezra@technion.ac.il 8
52 Starosvetsky Yuli staryuli@technion.ac.il 8
53 Katz Reuven reuvenk@technion.ac.il 8
54 Bercovici Moran mberco@technion.ac.il 8
55 Lifshitz Jacob lifshitz@technion.ac.il 7
56 Ber Abraham meber@technion.ac.il 7
57 Ishai Ori (Deceased)
7
58 Shaham Yossi
7
59 Mordehai Dan danmord@technion.ac.il 6
60 Shirizly Amnon a.shirizly@gmail.com 6
61 Adler Dan zico@technion.ac.il 6
62 Gat Amir amirgat@technion.ac.il 6 www
63 Rotschild Carmel carmelr@technion.ac.il 5
64 Carmon Tal tcarmon@technion.ac.il 5 www
65 Mark Darlow
5
66 Avrashi Jacob javrashi@dyn.co.il 5
67 Varenberg Michael michaelv@tx.technion.ac.il 5
68 Gutman Marcel gumarcel@tx.technion.ac.il 5
69 Shusser Michael memscfd@tx.technion.ac.il 5
70 Fichman Matityaho mermf01@tx.technion.ac.il 5
71 Weill Roland (Deceased)
4
72 Wolberg John wolberg@technion.ac.il 4
73 Drimer Nitai nitaid@technion.ac.il 4 www
74 Bodner Sol mersbod@technion.ac.il 4
75 Blech Joab (Deceased)
3
76 Vcholeder Eitan
3
77 Suss Matthew E. mesuss@technion.ac.il 3
78 Perl Mordechai merpr01@bgu.ac.il 3
79 Shlomo Jersey
2
80 Rothenstein Wolfgang (Deceased)
2
81 Roman Goltsberg goltsberg.roman@gmail.com 2
82 Shiller Zvi shiller@ariel.co.il 2
83 Zvi Rosenberg tzirosenberg@yahoo.com 2
84 Flashner Henryk hflashne@usc.com 2
85 Rotem Assa merar01@technion.ac.il 2
86 Hanniel Iddo ihanniel@tx.technion.ac.il 2
87 Dorogoy Avraham dorogoy@tx.technion.ac.il 2
88 Tzlil Shelly shellytz@technion.ac.il 2
89 Meital Benzion benmay@rafael.co.il 2
90 Netzer Ehud
1
91 Elka Arie elka@tx.technion.ac.il 1
92 Venkert Arie
1
93 Solan Alexander solan@technion.ac.il 1
94 Doritt Nitzan
1
95 Alexander Goldshtein
1
96 Livni Avinoam avinoam.livni@gmail.com 1
97 Tadmor Ellad tadmor@tx.technion.ac.il 1
98 Eitan Cochavi
1
99 Strasberg Shai strassb@netvision.net.il 1
100 Lev Levin
1
101 Kristalny Maxim kmaxim@technion.ac.il 1 www
102 Gilan Arnon gilan_m@zahav.net.il 1
103 Rotberg Joseph rotberg@tx.technion.ac.il 1
104 Frankel Steven Howard frankel@technion.ac.il 1 www
105 Seter Dan dsnbbb@gmail.com 1
106 Shvalb Nir shvalbn@tx.technion.ac.il 1
107 Efrati Tzvi tzvief@nonstop.net.il 1
108 Goldwine Gideon gidi.goldwine@gmail.com 1
109 Groper Morel morelg@netvision.net.il 1
110 Malkin Stephen
1
111 Shmuel Gal meshmuel@technion.ac.il 1
112 Gommed Khaled gommed@technion.ac.il 1
113 Gabay Ran rang@tx.technion.ac.il 1
114 Plat Harel harelp@tx.technion.ac.il 1
115 Sela Naftali menaftali@tx.technion.ac.il 1
116 Iddan Dov
1
117 Touvia Miloh
1
118 Ganor Yaniv yanivg@tx.technion.ac.il 1
119 Kogut Lior
1
120 Gavril Solomon
1
121 Pessen David (Deceased)
1
122 Navon Uri urinavon@tx.technion.ac.il 1
123 Molcho Gila gila@tx.technion.ac.il 1

Last updated on: Thursday ,February 22, 2018