הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Mechanical Engineering
Department Web Site:   meeng.technion.ac.il


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Altus Eli altus@technion.ac.il 51 www
2 Shoham Moshe shoham@technion.ac.il 42 www
3 Zussman Eyal meeyal@technion.ac.il 38 www
4 Rittel Daniel merittel@technion.ac.il 38 www
5 Etsion Izhak etsion@technion.ac.il 37
6 Bar-Yoseph Pinhas baryoseph@me.technion.ac.il 36 www
7 Halevi Yoram medean@me.technion.ac.il 30 www
8 Fischer Anath meranath@technion.ac.il 29 www
9 Shpitalni Moshe shefi@technion.ac.il 29 www
10 Gendelman Oleg ovgend@technion.ac.il 28 www
11 Elata David elata@technion.ac.il 27 www
12 Grossman Gershon grossmng@technion.ac.il 27
13 Yarnitsky Yeshaya meryy01@technion.ac.il 26
14 Hetsroni Gad (Deceased)
26
15 Ben-Haim Yakov yakov@technion.ac.il 24 www
16 Palmor Zalman palmor@technion.ac.il 24
17 Zacksenhouse Miriam mermz@technion.ac.il 22 www
18 Dayan Yehoshua jdayan@technion.ac.il 22
19 Gottlieb Oded oded@technion.ac.il 21 www
20 Rubin Miles mbrubin@technion.ac.il 21 www
21 Kligerman Yuri mermdyk@technion.ac.il 21
22 Bucher Izhak bucher@technion.ac.il 20 www
23 Rimon Elon rimon@technion.ac.il 20 www
24 Gutman Shaul mergutm@technion.ac.il 20
25 Braun Simon braun@technion.ac.il 19
26 Tirosh Jehuda metirosh@technion.ac.il 18
27 Greenblatt David davidg@technion.ac.il 18
28 Shavit Arthur (Deceased)
18
29 Hasman Erez mehasman@technion.ac.il 17 www
30 Wolf Alon alonw@technion.ac.il 17
31 Shapiro Michael mersm01@technion.ac.il 16 www
32 Lenz Ehud lenz@technion.ac.il 15
33 Degani David degani@technion.ac.il 14
34 Haber Shimon mersh01@technion.ac.il 14 www
35 Shilo Doron shilo@technion.ac.il 13 www
36 Zvirin Yoram (Deceased)
12
37 Mirkin Leonid mirkin@technion.ac.il 12 www
38 Itzhak Porat
12
39 Weiss Menachem mweiss@tx.technion.ac.il 11
40 Gutfinger Chaim gutfinge@technion.ac.il 11
41 Shitzer Avraham mersasa@technion.ac.il 11
42 Grosberg David
10
43 Yossifon Gilad yossifon@technion.ac.il 9 www
44 Givli Josef givli@technion.ac.il 9 www
45 Oron Alexander meroron@technion.ac.il 9 www
46 Halperin Gregory halperin@tx.technion.ac.il 9
47 Tartakovsky Leonid tartak@technion.ac.il 9 www
48 Yarin Alexander meralya@tx.technion.ac.il 9
49 Bercovici Moran mberco@technion.ac.il 8
50 Or Yizhar izi@technion.ac.il 8 www
51 Van Hout Rene merene@technion.ac.il 8
52 Elias Ezra merezra@technion.ac.il 8
53 Lifshitz Jacob lifshitz@technion.ac.il 7
54 Starosvetsky Yuli staryuli@technion.ac.il 7
55 Shaham Yossi
7
56 Ber Abraham meber@technion.ac.il 7
57 Ishai Ori (Deceased)
7
58 Katz Reuven reuvenk@technion.ac.il 7
59 Shirizly Amnon a.shirizly@gmail.com 6
60 Adler Dan zico@technion.ac.il 6
61 Carmon Tal tcarmon@technion.ac.il 5 www
62 Gutman Marcel gumarcel@tx.technion.ac.il 5
63 Fichman Matityaho mermf01@tx.technion.ac.il 5
64 Mark Darlow
5
65 Varenberg Michael michaelv@tx.technion.ac.il 5
66 Avrashi Jacob javrashi@dyn.co.il 5
67 Mordehai Dan danmord@technion.ac.il 5
68 Shusser Michael memscfd@tx.technion.ac.il 5
69 Drimer Nitai nitaid@technion.ac.il 4 www
70 Rotschild Carmel carmelr@technion.ac.il 4
71 Weill Roland (Deceased)
4
72 Wolberg John wolberg@technion.ac.il 4
73 Bodner Sol mersbod@technion.ac.il 4
74 Gat Amir amirgat@technion.ac.il 4 www
75 Vcholeder Eitan
3
76 Blech Joab (Deceased)
3
77 Perl Mordechai merpr01@bgu.ac.il 3
78 Rothenstein Wolfgang (Deceased)
2
79 Shlomo Jersey
2
80 Rotem Assa merar01@technion.ac.il 2
81 Zvi Rosenberg tzirosenberg@yahoo.com 2
82 Shiller Zvi shiller@ariel.co.il 2
83 Flashner Henryk hflashne@usc.com 2
84 Suss Matthew E. mesuss@technion.ac.il 2
85 Dorogoy Avraham dorogoy@tx.technion.ac.il 2
86 Meital Benzion benmay@rafael.co.il 2
87 Tzlil Shelly shellytz@technion.ac.il 2
88 Lev Levin
1
89 Rotberg Joseph rotberg@tx.technion.ac.il 1
90 Eitan Cochavi
1
91 Netzer Ehud
1
92 Gabay Ran rang@tx.technion.ac.il 1
93 Kristalny Maxim kmaxim@technion.ac.il 1 www
94 Gilan Arnon gilan_m@zahav.net.il 1
95 Strasberg Shai strassb@netvision.net.il 1
96 Alexander Goldshtein
1
97 Frankel Steven Howard frankel@technion.ac.il 1 www
98 Solan Alexander solan@technion.ac.il 1
99 Roman Goltsberg goltsberg.roman@gmail.com 1
100 Venkert Arie
1
101 Hanniel Iddo ihanniel@tx.technion.ac.il 1
102 Livni Avinoam avinoam.livni@gmail.com 1
103 Ganor Yaniv yanivg@tx.technion.ac.il 1
104 Shvalb Nir shvalbn@tx.technion.ac.il 1
105 Efrati Tzvi tzvief@nonstop.net.il 1
106 Goldwine Gideon gidi.goldwine@gmail.com 1
107 Malkin Stephen
1
108 Gommed Khaled gommed@technion.ac.il 1
109 Molcho Gila gila@tx.technion.ac.il 1
110 Iddan Dov
1
111 Doritt Nitzan
1
112 Seter Dan dsnbbb@gmail.com 1
113 Elka Arie elka@tx.technion.ac.il 1
114 Kogut Lior
1
115 Touvia Miloh
1
116 Sela Naftali menaftali@tx.technion.ac.il 1
117 Gavril Solomon
1
118 Pessen David (Deceased)
1
119 Tadmor Ellad tadmor@tx.technion.ac.il 1
120 Navon Uri urinavon@tx.technion.ac.il 1
121 Plat Harel harelp@tx.technion.ac.il 1

Last updated on: Monday ,September 18, 2017