הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentMechanical Engineering
Department Web Sitemeeng.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Altus Eli altus@technion.ac.il 53 www
2 Shoham Moshe shoham@technion.ac.il 43 www
3 Rittel Daniel merittel@technion.ac.il 40 www
4 Zussman Eyal meeyal@technion.ac.il 39 www
5 Etsion Izhak etsion@technion.ac.il 39  
6 Bar-Yoseph Pinhas baryoseph@me.technion.ac.il 36 www
7 Halevi Yoram medean@me.technion.ac.il 31 www
8 Fischer Anath meranath@technion.ac.il 30 www
9 Gendelman Oleg ovgend@technion.ac.il 29 www
10 Shpitalni Moshe shefi@technion.ac.il 29 www
11 Elata David elata@technion.ac.il 28 www
12 Grossman Gershon grossmng@technion.ac.il 27  
13 Hetsroni Gad (Deceased)
26  
14 Yarnitsky Yeshaya meryy01@technion.ac.il 26  
15 Zacksenhouse Miriam mermz@technion.ac.il 25 www
16 Ben-Haim Yakov yakov@technion.ac.il 24 www
17 Kligerman Yuri mermdyk@technion.ac.il 24  
18 Palmor Zalman palmor@technion.ac.il 24  
19 Dayan Yehoshua jdayan@technion.ac.il 23  
20 Gottlieb Oded oded@technion.ac.il 22 www
21 Rubin Miles mbrubin@technion.ac.il 21 www
22 Gutman Shaul mergutm@technion.ac.il 20  
23 Bucher Izhak bucher@technion.ac.il 20 www
24 Rimon Elon rimon@technion.ac.il 20 www
25 Wolf Alon alonw@technion.ac.il 19  
26 Braun Simon braun@technion.ac.il 19  
27 Greenblatt David davidg@technion.ac.il 18  
28 Shavit Arthur (Deceased)
18  
29 Tirosh Jehuda metirosh@technion.ac.il 18  
30 Hasman Erez mehasman@technion.ac.il 18 www
31 Shilo Doron shilo@technion.ac.il 16 www
32 Shapiro Michael mersm01@technion.ac.il 16 www
33 Lenz Ehud lenz@technion.ac.il 15  
34 Degani David degani@technion.ac.il 14  
35 Haber Shimon mersh01@technion.ac.il 14 www
36 Shitzer Avraham mersasa@technion.ac.il 12  
37 Itzhak Porat
12  
38 Tartakovsky Leonid tartak@technion.ac.il 12 www
39 Zvirin Yoram (Deceased)
12  
40 Mirkin Leonid mirkin@technion.ac.il 12 www
41 Or Yizhar izi@technion.ac.il 11 www
42 Weiss Menachem mweiss@tx.technion.ac.il 11  
43 Gutfinger Chaim gutfinge@technion.ac.il 11  
44 Grosberg David
10  
45 Yossifon Gilad yossifon@technion.ac.il 10 www
46 Givli Josef givli@technion.ac.il 9 www
47 Bercovici Moran mberco@technion.ac.il 9  
48 Oron Alexander meroron@technion.ac.il 9 www
49 Starosvetsky Yuli staryuli@technion.ac.il 9  
50 Yarin Alexander meralya@tx.technion.ac.il 9  
51 Halperin Gregory halperin@tx.technion.ac.il 9  
52 Van Hout Rene merene@technion.ac.il 9  
53 Gat Amir amirgat@technion.ac.il 8 www
54 Katz Reuven reuvenk@technion.ac.il 8  
55 Elias Ezra merezra@technion.ac.il 8  
56 Lifshitz Jacob lifshitz@technion.ac.il 7  
57 Ishai Ori (Deceased)
7  
58 Ber Abraham meber@technion.ac.il 7  
59 Mordehai Dan danmord@technion.ac.il 7  
60 Shaham Yossi
7  
61 Carmon Tal tcarmon@technion.ac.il 6 www
62 Adler Dan zico@technion.ac.il 6  
63 Shirizly Amnon a.shirizly@gmail.com 6  
64 Varenberg Michael michaelv@tx.technion.ac.il 5  
65 Rotschild Carmel carmelr@technion.ac.il 5  
66 Mark Darlow
5  
67 Avrashi Jacob javrashi@dyn.co.il 5  
68 Shusser Michael memscfd@tx.technion.ac.il 5  
69 Gutman Marcel gumarcel@tx.technion.ac.il 5  
70 Fichman Matityaho mermf01@tx.technion.ac.il 5  
71 Bodner Sol mersbod@technion.ac.il 4  
72 Weill Roland (Deceased)
4  
73 Wolberg John wolberg@technion.ac.il 4  
74 Drimer Nitai nitaid@technion.ac.il 4 www
75 Blech Joab (Deceased)
3  
76 Vcholeder Eitan
3  
77 Tzlil Shelly shellytz@technion.ac.il 3  
78 Suss Matthew E. mesuss@technion.ac.il 3  
79 Perl Mordechai merpr01@bgu.ac.il 3  
80 Shlomo Jersey
2  
81 Rothenstein Wolfgang (Deceased)
2  
82 Roman Goltsberg goltsberg.roman@gmail.com 2  
83 Zvi Rosenberg tzirosenberg@yahoo.com 2  
84 Shiller Zvi shiller@ariel.co.il 2  
85 Rotem Assa merar01@technion.ac.il 2  
86 Dorogoy Avraham dorogoy@tx.technion.ac.il 2  
87 Meital Benzion benmay@rafael.co.il 2  
88 Flashner Henryk hflashne@usc.com 2  
89 Frankel Steven Howard frankel@technion.ac.il 2 www
90 Hanniel Iddo ihanniel@tx.technion.ac.il 2  
91 Gabay Ran rang@tx.technion.ac.il 1  
92 Faran Eilon eilonfa@tx.technion.ac.il 1  
93 Elka Arie elka@tx.technion.ac.il 1  
94 Doritt Nitzan
1  
95 Solan Alexander solan@technion.ac.il 1  
96 Alexander Goldshtein
1  
97 Livni Avinoam avinoam.livni@gmail.com 1  
98 Tadmor Ellad tadmor@tx.technion.ac.il 1  
99 Netzer Ehud
1  
100 Eitan Cochavi
1  
101 Lev Levin
1  
102 Strasberg Shai strassb@netvision.net.il 1  
103 Kristalny Maxim kmaxim@technion.ac.il 1 www
104 Oleg Verbitsky
1  
105 Gilan Arnon gilan_m@zahav.net.il 1  
106 Rotberg Joseph rotberg@tx.technion.ac.il 1  
107 Venkert Arie
1  
108 Gommed Khaled gommed@technion.ac.il 1  
109 Goldwine Gideon gidi.goldwine@gmail.com 1  
110 Shvalb Nir shvalbn@tx.technion.ac.il 1  
111 Groper Morel morelg@netvision.net.il 1  
112 Jodorkovsky Mario mm.jodor@gmail.com 1  
113 Malkin Stephen
1  
114 Efrati Tzvi tzvief@nonstop.net.il 1  
115 Shmuel Gal meshmuel@technion.ac.il 1  
116 Seter Dan dsnbbb@gmail.com 1  
117 Iddan Dov
1  
118 Navon Uri urinavon@tx.technion.ac.il 1  
119 Plat Harel harelp@tx.technion.ac.il 1  
120 Ganor Yaniv yanivg@tx.technion.ac.il 1  
121 Kogut Lior
1  
122 Touvia Miloh
1  
123 Sela Naftali menaftali@tx.technion.ac.il 1  
124 Gavril Solomon
1  
125 Pessen David (Deceased)
1  
126 Molcho Gila gila@tx.technion.ac.il 1  

Last updated on: Friday ,June 22, 2018