הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentMechanical Engineering
Department Web Sitemeeng.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Eli Altus altus@technion.ac.il 55 www
2 Daniel Rittel merittel@technion.ac.il 45 www
3 Moshe Shoham shoham@technion.ac.il 44 www
4 Izhak Etsion etsion@technion.ac.il 40  
5 Eyal Zussman meeyal@technion.ac.il 40 www
6 Pinhas Bar-Yoseph baryoseph@me.technion.ac.il 36 www
7 Oleg Gendelman ovgend@technion.ac.il 31 www
8 Yoram Halevi yoramh@me.technion.ac.il 31 www
9 Miriam Zacksenhouse mermz@technion.ac.il 31 www
10 Anath Fischer meranath@technion.ac.il 30 www
11 Gershon Grossman grossmng@technion.ac.il 29  
12 Moshe Shpitalni shefi@technion.ac.il 29 www
13 David Elata elata@technion.ac.il 28 www
14 Gad Hetsroni (Deceased)
26  
15 Izhak Bucher bucher@technion.ac.il 26 www
16 Yeshaya Yarnitsky (Deceased)
26  
17 Zalman Palmor palmor@technion.ac.il 25  
18 Yakov Ben-Haim yakov@technion.ac.il 24 www
19 Yuri Kligerman mermdyk@technion.ac.il 24  
20 Yehoshua Dayan jdayan@technion.ac.il 24  
21 Elon Rimon rimon@technion.ac.il 23 www
22 Oded Gottlieb oded@technion.ac.il 23 www
23 Miles Rubin mbrubin@technion.ac.il 21 www
24 Erez Hasman mehasman@technion.ac.il 21 www
25 Shaul Gutman mergutm@technion.ac.il 21  
26 Alon Wolf alonw@technion.ac.il 20  
27 Simon Braun braun@technion.ac.il 19  
28 David Greenblatt davidg@technion.ac.il 18  
29 Jehuda Tirosh metirosh@technion.ac.il 18  
30 Doron Shilo shilo@technion.ac.il 18 www
31 Arthur Shavit (Deceased)
18  
32 Michael Shapiro mersm01@technion.ac.il 16 www
33 Shimon Haber mersh01@technion.ac.il 15 www
34 Ehud Lenz lenz@technion.ac.il 15  
35 Leonid Tartakovsky tartak@technion.ac.il 14 www
36 David Degani degani@technion.ac.il 14  
37 Yizhar Or izi@technion.ac.il 13 www
38 Moran Bercovici mberco@technion.ac.il 13  
39 Amir Gat amirgat@technion.ac.il 12 www
40 Itzhak Porat
12  
41 Leonid Mirkin mirkin@technion.ac.il 12 www
42 Yoram Zvirin (Deceased)
12  
43 Avraham Shitzer mersasa@technion.ac.il 12  
44 Gilad Yossifon yossifon@technion.ac.il 11 www
45 Menachem Weiss mweiss@tx.technion.ac.il 11  
46 Chaim Gutfinger gutfinge@technion.ac.il 11  
47 Yuli Starosvetsky staryuli@technion.ac.il 11  
48 David Grosberg
10  
49 Rene Van Hout merene@technion.ac.il 10  
50 Josef Givli givli@technion.ac.il 10 www
51 Gregory Halperin halperin@tx.technion.ac.il 9  
52 Alexander Yarin meralya@tx.technion.ac.il 9  
53 Alexander Oron meroron@technion.ac.il 9 www
54 Reuven Katz reuvenk@technion.ac.il 9  
55 Dan Mordehai danmord@technion.ac.il 9  
56 Amnon Shirizly a.shirizly@gmail.com 8  
57 Ezra Elias merezra@technion.ac.il 8  
58 Jacob Lifshitz lifshitz@technion.ac.il 7  
59 Abraham Ber meber@technion.ac.il 7  
60 Yossi Shaham
7  
61 Ori Ishai (Deceased)
7  
62 Tal Carmon tcarmon@technion.ac.il 6 www
63 Carmel Rotschild carmelr@technion.ac.il 6  
64 Dan Adler zico@technion.ac.il 6  
65 Marcel Gutman gumarcel@tx.technion.ac.il 5  
66 Mark Darlow
5  
67 Matthew E. Suss mesuss@technion.ac.il 5  
68 Matityaho Fichman mermf01@tx.technion.ac.il 5  
69 Michael Shusser memscfd@tx.technion.ac.il 5  
70 Michael Varenberg michaelv@tx.technion.ac.il 5  
71 Jacob Avrashi javrashi@dyn.co.il 5  
72 Nitai Drimer nitaid@technion.ac.il 5 www
73 Sol Bodner mersbod@technion.ac.il 4  
74 Roland Weill (Deceased)
4  
75 John Wolberg wolberg@technion.ac.il 4  
76 Shelly Tzlil shellytz@technion.ac.il 4  
77 Steven Howard Frankel frankel@technion.ac.il 3 www
78 Mordechai Perl merpr01@bgu.ac.il 3  
79 Eitan Vcholeder
3  
80 Joab Blech (Deceased)
3  
81 Avraham Dorogoy dorogoy@tx.technion.ac.il 3  
82 Eilon Faran eilonfa@tx.technion.ac.il 3  
83 Govind Kaigala
2  
84 Zvi Rosenberg tzirosenberg@yahoo.com 2  
85 Assa Rotem merar01@technion.ac.il 2  
86 Roman Goltsberg goltsberg.roman@gmail.com 2  
87 Iddo Hanniel ihanniel@tx.technion.ac.il 2  
88 Shlomo Jersey
2  
89 Wolfgang Rothenstein (Deceased)
2  
90 Gal Shmuel meshmuel@technion.ac.il 2  
91 Henryk Flashner hflashne@usc.com 2  
92 Benzion Meital benmay@rafael.co.il 2  
93 Zvi Shiller shiller@ariel.co.il 2  
94 Shmuel Osovski shmuliko@technion.ac.il 2  
95 Avinoam Livni avinoam.livni@gmail.com 1  
96 Gavril Solomon
1  
97 Gila Molcho gila@tx.technion.ac.il 1  
98 Harel Plat harelp@tx.technion.ac.il 1  
99 Alexander Solan solan@technion.ac.il 1  
100 Alexander Goldshtein
1  
101 Haytam Kasem mehaytam@techunix.technion.ac.il 1  
102 Lev Levin
1  
103 Dan Seter dsnbbb@gmail.com 1  
104 Naftali Sela menaftali@tx.technion.ac.il 1  
105 Maxim Kristalny kmaxim@technion.ac.il 1 www
106 Oleg Verbitsky
1  
107 Arie Venkert
1  
108 Arnon Gilan gilan_m@zahav.net.il 1  
109 Yaniv Ganor yanivg@tx.technion.ac.il 1  
110 Eitan Cochavi
1  
111 Doritt Nitzan
1  
112 Strasberg Shai strassb@netvision.net.il 1  
113 Arie Elka elka@tx.technion.ac.il 1  
114 Gideon Goldwine gidi.goldwine@gmail.com 1  
115 Mario Jodorkovsky mm.jodor@technion.ac.il 1  
116 Khaled Gommed gommed@technion.ac.il 1  
117 Nir Shvalb shvalbn@tx.technion.ac.il 1  
118 Joseph Rotberg rotberg@tx.technion.ac.il 1  
119 Eyal Setter eyalst@tx.technion.ac.il 1  
120 Morel Groper morelg@netvision.net.il 1  
121 Uri Navon urinavon@tx.technion.ac.il 1  
122 Lior Kogut
1  
123 Stephen Malkin
1  
124 Ran Gabay rang@tx.technion.ac.il 1  
125 Touvia Miloh
1  
126 Tzvi Efrati tzvief@nonstop.net.il 1  
127 David Pessen (Deceased)
1  
128 Ellad Tadmor tadmor@tx.technion.ac.il 1  
129 Ehud Netzer
1  
130 Dov Iddan
1  

Last updated on: Tuesday ,July 16, 2019