הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentMechanical Engineering
Department Web Sitemeeng.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Eli Altus altus@technion.ac.il 55 www
2 Daniel Rittel merittel@technion.ac.il 47 www
3 Moshe Shoham shoham@technion.ac.il 45 www
4 Izhak Etsion etsion@technion.ac.il 42  
5 Eyal Zussman meeyal@technion.ac.il 41 www
6 Pinhas Bar-Yoseph baryoseph@me.technion.ac.il 36 www
7 Oleg Gendelman ovgend@technion.ac.il 32 www
8 Miriam Zacksenhouse mermz@technion.ac.il 31 www
9 Yoram Halevi yoramh@me.technion.ac.il 31 www
10 Anath Fischer meranath@technion.ac.il 31 www
11 Gershon Grossman grossmng@technion.ac.il 30  
12 David Elata elata@technion.ac.il 29 www
13 Izhak Bucher bucher@technion.ac.il 29 www
14 Moshe Shpitalni shefi@technion.ac.il 29 www
15 Gad Hetsroni (Deceased)
26  
16 Yeshaya Yarnitsky (Deceased)
26  
17 Zalman Palmor palmor@technion.ac.il 26  
18 Yakov Ben-Haim yakov@technion.ac.il 25 www
19 Yehoshua Dayan jdayan@technion.ac.il 24  
20 Yuri Kligerman mermdyk@technion.ac.il 24  
21 Oded Gottlieb oded@technion.ac.il 23 www
22 Elon Rimon rimon@technion.ac.il 23 www
23 Shaul Gutman mergutm@technion.ac.il 22  
24 Erez Hasman mehasman@technion.ac.il 21 www
25 Miles Rubin mbrubin@technion.ac.il 21 www
26 David Greenblatt davidg@technion.ac.il 20  
27 Alon Wolf alonw@technion.ac.il 20  
28 Simon Braun braun@technion.ac.il 19  
29 Doron Shilo shilo@technion.ac.il 19 www
30 Arthur Shavit (Deceased)
18  
31 Jehuda Tirosh metirosh@technion.ac.il 18  
32 Michael Shapiro mersm01@technion.ac.il 16 www
33 Ehud Lenz lenz@technion.ac.il 15  
34 Shimon Haber mersh01@technion.ac.il 15 www
35 Moran Bercovici mberco@technion.ac.il 14  
36 Leonid Tartakovsky tartak@technion.ac.il 14 www
37 David Degani degani@technion.ac.il 14  
38 Rene Van Hout rene@technion.ac.il 13  
39 Amir Gat amirgat@technion.ac.il 13 www
40 Yizhar Or izi@technion.ac.il 13 www
41 Josef Givli givli@technion.ac.il 12 www
42 Avraham Shitzer mersasa@technion.ac.il 12  
43 Yoram Zvirin (Deceased)
12  
44 Itzhak Porat
12  
45 Gilad Yossifon yossifon@technion.ac.il 12 www
46 Leonid Mirkin mirkin@technion.ac.il 12 www
47 Yuli Starosvetsky staryuli@technion.ac.il 11  
48 Chaim Gutfinger gutfinge@technion.ac.il 11  
49 Menachem Weiss mweiss@tx.technion.ac.il 11  
50 Dan Mordehai danmord@technion.ac.il 10  
51 Reuven Katz reuvenk@technion.ac.il 10  
52 David Grosberg
10  
53 Gregory Halperin halperin@tx.technion.ac.il 9  
54 Alexander Oron meroron@technion.ac.il 9 www
55 Alexander Yarin meralya@tx.technion.ac.il 9  
56 Ezra Elias merezra@technion.ac.il 8  
57 Amnon Shirizly a.shirizly@gmail.com 8  
58 Jacob Lifshitz lifshitz@technion.ac.il 7  
59 Abraham Ber (Deceased)
7  
60 Tal Carmon tcarmon@technion.ac.il 7 www
61 Ori Ishai (Deceased)
7  
62 Yossi Shaham
7  
63 Carmel Rotschild carmelr@technion.ac.il 6  
64 Dan Adler zico@technion.ac.il 6  
65 Marcel Gutman gumarcel@tx.technion.ac.il 5  
66 Michael Shusser memscfd@tx.technion.ac.il 5  
67 Mark Darlow
5  
68 Michael Varenberg michaelv@tx.technion.ac.il 5  
69 Matityaho Fichman mermf01@tx.technion.ac.il 5  
70 Matthew E. Suss mesuss@technion.ac.il 5  
71 Nitai Drimer nitaid@technion.ac.il 5 www
72 Jacob Avrashi javrashi@dyn.co.il 5  
73 Shmuel Osovski shmuliko@technion.ac.il 4  
74 Shelly Tzlil shellytz@technion.ac.il 4  
75 Sol Bodner (Deceased)
4  
76 John Wolberg wolberg@technion.ac.il 4  
77 Roland Weill (Deceased)
4  
78 Steven Howard Frankel frankel@technion.ac.il 4 www
79 Gal Shmuel meshmuel@technion.ac.il 3  
80 Eitan Vcholeder
3  
81 Eilon Faran eilonfa@tx.technion.ac.il 3  
82 Avraham Dorogoy dorogoy@tx.technion.ac.il 3  
83 Mordechai Perl merpr01@bgu.ac.il 3  
84 Govind Kaigala
3  
85 Joab Blech (Deceased)
3  
86 Roman Goltsberg goltsberg.roman@gmail.com 2  
87 Henryk Flashner hflashne@usc.com 2  
88 Benzion Meital benmay@rafael.co.il 2  
89 Wolfgang Rothenstein (Deceased)
2  
90 Zvi Rosenberg tzirosenberg@yahoo.com 2  
91 Iddo Hanniel ihanniel@tx.technion.ac.il 2  
92 Shlomo Jersey
2  
93 Zvi Shiller shiller@ariel.co.il 2  
94 Assa Rotem merar01@technion.ac.il 2  
95 Haytam Kasem mehaytam@techunix.technion.ac.il 2  
96 Ellad Tadmor tadmor@tx.technion.ac.il 1  
97 David Pessen (Deceased)
1  
98 Uri Navon urinavon@tx.technion.ac.il 1  
99 Alexander Goldshtein
1  
100 Lev Levin
1  
101 Avinoam Livni avinoam.livni@gmail.com 1  
102 Maxim Kristalny kmaxim@technion.ac.il 1 www
103 Oleg Verbitsky
1  
104 Arnon Gilan gilan_m@zahav.net.il 1  
105 Alexander Solan solan@technion.ac.il 1  
106 Naftali Sela menaftali@tx.technion.ac.il 1  
107 Strasberg Shai strassb@netvision.net.il 1  
108 Ehud Netzer
1  
109 Joseph Rotberg rotberg@tx.technion.ac.il 1  
110 Arie Venkert
1  
111 Dan Seter dsnbbb@gmail.com 1  
112 Eyal Setter eyalst@tx.technion.ac.il 1  
113 Doritt Nitzan
1  
114 Nir Shvalb shvalbn@tx.technion.ac.il 1  
115 Khaled Gommed gommed@technion.ac.il 1  
116 Arie Elka elka@tx.technion.ac.il 1  
117 Gideon Goldwine gidi.goldwine@gmail.com 1  
118 Tzvi Efrati tzvief@nonstop.net.il 1  
119 Touvia Miloh
1  
120 Lior Kogut
1  
121 Yaniv Ganor yanivg@tx.technion.ac.il 1  
122 Harel Plat harelp@tx.technion.ac.il 1  
123 Gila Molcho gila@tx.technion.ac.il 1  
124 Stephen Malkin
1  
125 Eitan Cochavi
1  
126 Morel Groper morelg@netvision.net.il 1  
127 Mario Jodorkovsky mm.jodor@technion.ac.il 1  
128 Dov Iddan
1  
129 Gavril Solomon
1  
130 Ran Gabai ran.gabai@gmail.com 1  

Last updated on: Monday ,February 17, 2020