הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentMedicine
Department Web Sitemd.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Hillel Pratt hillel@technion.ac.il 46 www
2 Moshe Gavish mgavish@technion.ac.il 43 www
3 Gera Neufeld gera@technion.ac.il 42  
4 Ofer Binah binah@technion.ac.il 38 www
5 Moussa Youdim youdim@technion.ac.il 33  
6 Aaron Ciechanover aaroncie@technion.ac.il 32 www
7 Nathan Karin nkarin@technion.ac.il 31 www
8 Joseph Itskovitz jitsko@technion.ac.il 29 www
9 Adi Salzberg adis@technion.ac.il 27 www
10 Rafael Beyar rafael@technion.ac.il 27 www
11 Ido Perlman iperlman@technion.ac.il 25 www
12 Dale Frank dale@technion.ac.il 23 www
13 Peretz Lavie peretzl@technion.ac.il 23 www
14 Avram Hershko hershko@technion.ac.il 22 www
15 David Yarnitsky davidy@technion.ac.il 22 www
16 John Finberg finberg@technion.ac.il 22  
17 Eyal Bengal bengal@technion.ac.il 21 www
18 Ariel Miller millera@technion.ac.il 20 www
19 Doron Melamed melamedd@technion.ac.il 20 www
20 Noam Ziv noamz@technion.ac.il 20 www
21 Tamar Kleinberger tamark@technion.ac.il 19 www
22 Gad Spira spira@technion.ac.il 19  
23 Lior Gepstein mdlior@technion.ac.il 19 www
24 Karl Skorecki skorecki@technion.ac.il 19 www
25 Michael Fry mickey@tx.technion.ac.il 18  
26 Ami Aronheim aronheim@technion.ac.il 18 www
27 Michael Silbermann mdsilber@technion.ac.il 18  
28 Shimon Marom marom@technion.ac.il 18 www
29 Michael Aviram aviram@technion.ac.il 17 www
30 Andrew Peter Levy alevy@technion.ac.il 17  
31 Serge Ankri sankri@technion.ac.il 16 www
32 Nitza Lahat lahat_nitza@technion.ac.il 16  
33 Eddy Karnieli eddy@technion.ac.il 16 www
34 Mordechai Choder choder@technion.ac.il 15 www
35 Israel Vlodavsky vlodavsk@technion.ac.il 15  
36 Deborah Yablonski debya@technion.ac.il 15 www
37 Lena Lavie lenal@tx.technion.ac.il 14  
38 Dorit Ben-Shachar shachar@technion.ac.il 14  
39 Yoram Palti palti@technion.ac.il 14  
40 Daniel Kornitzer danielk@technion.ac.il 14 www
41 Erella Livne (Deceased)
14  
42 Jackie Schiller jackie@technion.ac.il 14 www
43 Gila Maor gimaor@technion.ac.il 13  
44 Yuval Shaked yshaked@technion.ac.il 13  
45 Benjamin Brenner brenerb@technion.ac.il 13 www
46 Zaid A. Abassi abassi@technion.ac.il 13 www
47 Shimon Pollack pollack@technion.ac.il 13 www
48 Michal Rahat mrahat@technion.ac.il 12  
49 Herman Wolosker hwolosker@technion.ac.il 12 www
50 Raymond Coleman coleman@technion.ac.il 12  
51 Tamar Ben-Yosef benyosef@technion.ac.il 12 www
52 Ronnie Barkey rjb@technion.ac.il 12  
53 Ehud Klein mdehud@technion.ac.il 11 www
54 Haim Bitterman haimb@technion.ac.il 11 www
55 Yoram Gutfreund yoramg@technion.ac.il 11 www
56 Ahuva Dovrat dovrat@tx.technion.ac.il 11  
57 Joseph Winaver winaver@technion.ac.il 11 www
58 Simone Engelender simone@technion.ac.il 10 www
59 Zaki Kraiem zkraiem@tx.technion.ac.il 10  
60 Amir )Oryan )Orian mdoryan@technion.ac.il 10 www
61 Shoshana Merchav merchav@technion.ac.il 10  
62 Shraga Hocherman shraga@technion.ac.il 10  
63 Itamar Kahn kahn@technion.ac.il 9 www
64 Israela Berdicevsky israelab@technion.ac.il 9  
65 Harriet Gershon (Deceased)
9  
66 Dror Aizenbud aizenbud@technion.ac.il 8 www
67 Thomas Schultheiss tschulth@technion.ac.il 8  
68 Nitzan Resnick
8  
69 Eli Sprecher elisp@tasmc.health.gov.il 8  
70 Anna Weiss annaw@technion.ac.il 8  
71 Menashe Zaaroor zaaroor@technion.ac.il 8 www
72 Peleg Hasson phasson@technion.ac.il 8  
73 Shlomo Ben-Haim
7  
74 Ruth Gershoni-Baruch rgershoni@technion.ac.il 7 www
75 Noam Gavriely gavriely@technion.ac.il 7  
76 Estee Kurant kurante@technion.ac.il 7  
77 Yishai Ofran yofran@technion.ac.il 7  
78 Michal Lahav mlahav@technion.ac.il 7  
79 Fuad Fares
7  
80 Eliezer Shalev shaleve@technion.ac.il 7 www
81 Ella Lindenbaum (Deceased)
7  
82 Anat Aharon a_aharon@technion.ac.il 7  
83 Yitzhak Schiller syitzhak@technion.ac.il 7 www
84 Tamar Katz t_katz@technion.ac.il 7  
85 Oren Zinder oren.zinder@technion.ac.il 6  
86 Maty Zukerman bimaty@technion.ac.il 6  
87 Yeshayahu(Sha Katz ykatz@technion.ac.il 6 www
88 Eli Machtei machtei@technion.ac.il 6 www
89 Gad Rennert rennert@technion.ac.il 6 www
90 Arieh Bomzon bomzon@technion.ac.il 6  
91 Dina Lewinson dinal@technion.ac.il 6  
92 Jacob Vaya
6  
93 Ruby Shalom-Feuerste shalomfe@technion.ac.il 6 www
94 Giora Pillar gpillar@technion.ac.il 6 www
95 Orly Weinreb worly@technion.ac.il 6  
96 Ariel Stanhill stanhill@tx.technion.ac.il 6  
97 Moran Benhar benhar@technion.ac.il 6 www
98 Israel Zelikovic israelz@technion.ac.il 6 www
99 Batya Kristal batya@tx.technion.ac.il 5  
100 Oded Lewinson lewinson@technion.ac.il 5 www
101 Daniel Dagan ddd@technion.ac.il 5  
102 Yishai Levy yishaile@technion.ac.il 5 www
103 Shai Linn linn@technion.ac.il 5  
104 Sara Selig seligs@technion.ac.il 5  
105 Ruth Hershberg ruthersh@technion.ac.il 5 www
106 Yehudith Naot (Deceased)
5  
107 Dori Derdikman derdik@technion.ac.il 5  
108 Zeev Blumenfeld bzeev@technion.ac.il 5 www
109 Hadar Zigdon hadar@technion.ac.il 5  
110 Sarit Larisch s_larisch@technion.ac.il 5  
111 Orly Avni orly.avni@biu.ac.il 5  
112 Zaher Azzam azzam@technion.ac.il 5 www
113 Yoram Kanter y_kanter@technion.ac.il 4  
114 Shifra Sela shifra@tx.technion.ac.il 4  
115 Yaacov Baruch mdbaruch@technion.ac.il 4 www
116 Yeouda Edoute edout@technion.ac.il 4  
117 Izhak Kehat ikehat@technion.ac.il 4  
118 Daniel Reis daniel.reis@technion.ac.il 4  
119 Emanuel Tirosh tirosh-e@technion.ac.il 4 www
120 Rafael M. Nagler nagler@technion.ac.il 4 www
121 Dorit Pud
4  
122 Ora Israel oisrael@technion.ac.il 4  
123 Silvia Mandel mandel@technion.ac.il 4  
124 Daniel Aberdam aberdam@technion.ac.il 4  
125 Elon Eisnberg deanmedicine@technion.ac.il 4 www
126 Moshe Feinsod moshe.feinsod@gmail.com 4  
127 Aaron Lerner lernera@technion.ac.il 4 www
128 Reuven Bergman rbergman@technion.ac.il 4 www
129 Netanel Horowitz n_horowi@technion.ac.il 3  
130 Tamar Paperna
3  
131 Jean Francois Soustiel j_soustiel@rambam.health.gov.il 3 www
132 Sonia Berrih
3  
133 Irit Weisman-Foegel
3  
134 Etan Zimmer e_zimmer@technion.ac.il 3  
135 Giris Jacob jacobgi@tlvmc.gov.il 3  
136 David Merzbach (Deceased)
3  
137 Avraham Avital avital@technion.ac.il 3 www
138 Amos Gilhar gilhar@technion.ac.il 3 www
139 Ziv Gil gziv@technion.ac.il 3  
140 Nimrod Rozen dr_rozen@technion.ac.il 3  
141 Pnina Shomer
3  
142 Michael Krausz mkrausz@technion.ac.il 3  
143 Ran Arieli
3  
144 Igal Louria-Hayon
3  
145 Simcha Milo simcha.milo@technion.ac.il 3  
146 Haim Stein stein@technion.ac.il 3  
147 Moshe Flugelman myf@technion.ac.il 3 www
148 Jacob Green (Deceased)
3  
149 Tzipora Falik falikmd.genetics@gmail.com 3  
150 Elias Toubi toubi@technion.ac.il 3  
151 Zalman Weintraub wzalman@tx.technion.ac.il 3  
152 Sara Shtreichman
3  
153 Ilana Tatarsky ilana.tatars@technion.ac.il 2  
154 Albert Hefez albert.hefez@technion.ac.il 2  
155 Derek Leroith d_leroith@rambam.health.gov.il 2  
156 Tirod Makima
2  
157 Gershon Volpin
2  
158 Dov Front (Deceased)
2  
159 Benjamin Miller
2  
160 Emanuel Levitan emnl@technion.ac.il 2  
161 Haim Ginsburg (Deceased)
2  
162 Efrat Dagan
2  
163 Miriam David david_miriam@technion.ac.il 2  
164 Stavit Shalev stavitsh@technion.ac.il 2 www
165 Abraham Lightman a_lightman@rambam.health.gov.il 2  
166 Michal Granot
2  
167 Yona Nadir nadiryon@technion.ac.il 2  
168 Hanna Garzozi garzozi@technion.ac.il 2 www
169 Ariel Roguin aroguin@technion.ac.il 2 www
170 Edna Efraty
2  
171 Jonathan Lessick lessickj@technion.ac.il 2  
172 Anna Carter anna.carter@technion.ac.il 2  
173 Amir Weissman wamir@technion.ac.il 2  
174 Galit Sarig gsarig@technion.ac.il 2  
175 Izu Eibschitz izu.eibschit@technion.ac.il 2  
176 Marielle Kaplan mkaplan@technion.ac.il 2  
177 Yehuda Arieli
2  
178 Jacob Rowe rowe@jimmy.harvard.edu 2  
179 Rafael Luboshitzky
2  
180 Judith Aharon-Peretz jaharon@technion.ac.il 2 www
181 Baruch Rinkevich
2  
182 Hani Segev
2  
183 Dov Golan dov.golan@technion.ac.il 2  
184 Julia Rozenfeld julias@tx.technion.ac.il 2  
185 Nadine Cohen
2  
186 Jorge Mogilner jorge.mo@technion.ac.il 2 www
187 Sarouji Samer mdsamer@technion.ac.il 2  
188 Zvi Borochowitz mdzvi@technion.ac.il 2 www
189 Omri Barak omrib@technion.ac.il 2  
190 Abraham Nahir nahir@technion.ac.il 2  
191 Joseph Brandes (Deceased)
2  
192 Sophia Ish-Shalom s_ish_shalom@technion.ac.il 2 www
193 Arie Oliven oliven@technion.ac.il 2 www
194 Ofer Nativ nativo@technion.ac.il 2 www
195 Micha Peled m_peled@technion.ac.il 2 www
196 Shaul Shasha ayakph@technion.ac.il 2  
197 Shai Shen-Orr shenorr@technion.ac.il 2  
198 Ludwig Podoshin (Deceased)
2  
199 Irit Avivi i_avivi@rambam.health.gov.il 2  
200 Doron Aronson daronson@technion.ac.il 2 www
201 Noemi Lanir naomi.lanir@gmail.com 2  
202 Sarah Shapiro
2  
203 Shai Cohen shaico@technion.ac.il 2 www
204 Gideon Uretzky
2  
205 Gerald Brook brook@technion.ac.il 2  
206 Zahava Vadasz zahava.v@technion.ac.il 2  
207 Henry Silver
2  
208 Igor Sukhotnik igor-dr@internet-zahav.net 2  
209 Ami-Hai Rubin (Deceased)
1  
210 Hanna Rosenbaum h_rosenbaum@technion.ac.il 1 www
211 Elena Dumin lena1975@technion.ac.il 1  
212 Israel Thaler israel.thale@technion.ac.il 1  
213 Gary Weisinger
1  
214 Nachum Soroker
1  
215 Mark Hirsh
1  
216 Abraham Kuten abraham.kute@technion.ac.il 1  
217 Carlos Knopf
1  
218 Yonathan Hasin yhasin@tx.technion.ac.il 1  
219 Bianca Furman fuhrman@tx.technion.ac.il 1  
220 Hanna Dar hanna.dar@technion.ac.il 1  
221 Dorith Goldsher goldsher@technion.ac.il 1 www
222 Rosalie Ber rosalieb@technion.ac.il 1  
223 Haim Abramovici mdhaim1@technion.ac.il 1  
224 Yehuda Melamed hbomed@barak.net.il 1  
225 B. Friedman r_friedman@technion.ac.il 1  
226 Hanna Mandel h_mandel@technion.ac.il 1 www
227 Bezalel-A. Peretz
1  
228 Amos Etzioni amose@technion.ac.il 1 www
229 Michael Jaffe (Deceased)
1  
230 Daniel Shapira
1  
231 Gideon Alroy (Deceased)
1  
232 Theodore Iancu (Deceased)
1  
233 Uri Taitelman uri.taitelma@technion.ac.il 1  
234 Reuven Pizov
1  
235 Yoram Vardi yoram.vardi@technion.ac.il 1 www
236 Hermona Soreq
1  
237 Jacob Bornstein mdjacob@tx.technion.ac.il 1  
238 Zeev Ronai ronai@tx.technion.ac.il 1 www
239 Mordechai Hallak mottih@technion.ac.il 1  
240 Shlomo Constantini
1  
241 Suheir Assady suhair@technion.ac.il 1  
242 Michael Kaffman mkaffman@technion.ac.il 1  
243 Michal Armoni amichal@tx.technion.ac.il 1  
244 Moshe Ephros mefrat@technion.ac.il 1  
245 Chaim Pick
1  
246 Micha Bar-Chana
1  
247 Hedva Gonen hedvag@tx.technion.ac.il 1  
248 Rachel Orbach
1  
249 Avi Rotshild mdavi@technion.ac.il 1 www
250 Bella Gross bella.gross@naharia.health.gov.il 1  
251 Shimon Reisner rshimon@technion.ac.il 1 www
252 Jamal Zidan zidan.j@ziv.health.gov.il 1  
253 Dana Egozi d_egozi@rambam.health.gov.il 1  
254 Avner Yayon
1  
255 Eddie Barkai
1  
256 Yaron Denekamp yarondp@clalit.org.il 1  
257 Sarel Halachmi halachmi@technion.ac.il 1 www
258 Eran Ben- Arye eranben@technion.ac.il 1  
259 Dalit Dar
1  
260 Ronit Wollstein ronitwo@technion.ac.il 1  
261 Adel Shlata
1  
262 Snait Tamir
1  
263 Shmuel Rispler srispler@technion.ac.il 1  
264 Jacob Horwitz j_horwitz@rambam.health.gov.il 1  
265 Itshak Beiran i_beiran@technion.ac.il 1 www
266 Eldad Dann deldad@technion.ac.il 1 www
267 Offer Harari
1  
268 Jamel Mahajna
1  
269 Yehuda Chowers chowers@technion.ac.il 1  
270 Arnon Blum arnonblu@tx.technion.ac.il 1  
271 Tsila Zuckerman tzucker@technion.ac.il 1  
272 Aaron Hoffman aaronh@technion.ac.il 1 www
273 Efrat Neter
1  
274 Beno Rozenberg rozbeno@technion.ac.il 1  
275 Lilach Bonshtein l_bonstein@rambam.health.gov.il 1  
276 Geila Rozen
1  
277 Devy Zisman devyzi@technion.ac.il 1  
278 Dan Israel Waisman dwaisman@technion.ac.il 1 www
279 Henry Silver mdsilver@technion.ac.il 1 www
280 David Rabinovitz d_rabinowitz@technion.ac.il 1  
281 Orna Geyer drgo@technion.ac.il 1  
282 Murray Resznick
1  
283 Michal Amit
1  
284 Alon Marmor alonmarmormd@yahoo.com 1  
285 Frederic Weil frederic.wei@technion.ac.il 1  
286 Moshe Oettinger meting@technion.ac.il 1  
287 Nathan Roguin nathan.rogui@technion.ac.il 1  
288 Diana Gaitini gaitinid@technion.ac.il 1 www
289 Asya Rolls rolls@technion.ac.il 1 www
290 Reuven Pizov pizovr@technion.ac.il 1 www
291 Mordechai Gdal-on mordechai.gd@technion.ac.il 1  
292 Mogher Khamaisi m_khamaisi@technion.ac.il 1  
293 Yehudith Scharf yehudith.sch@technion.ac.il 1  
294 Liran Levin
1  
295 Edward Abinader abinader@technion.ac.il 1  
296 Naama Geva-Zatorsky naama_gz@technion.ac.il 1  
297 Yonatan Savir yoni.savir@technion.ac.il 1  
298 Shimrit Ringlshtein
1  
299 Avishay Golz agolz@technion.ac.il 1 www
300 Adi Rachmiel rachmiel@technion.ac.il 1  
301 Noam Benyamini
1  
302 Walid Saliba salibuss@technion.ac.il 1  
303 Ofer Fainaru ofainaru@technion.ac.il 1  
304 Yoav Leiser yleiser@gmail.com 1  
305 Yoreh Barak yoreh_b@technion.ac.il 1  
306 Moshe Berant moshe.berant@technion.ac.il 1  
307 Elad Schiff eschiff@bezeqint.net 1  
308 Eilam Palzur
1  
309 Zeev Hochberg rprzeev@technion.ac.il 1  
310 Gidon Berger gidon.berger@technion.ac.il 1  

Last updated on: Monday ,February 17, 2020