הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentMedicine
Department Web Sitemd.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Hillel Pratt hillel@technion.ac.il 46 www
2 Moshe Gavish mgavish@technion.ac.il 43 www
3 Gera Neufeld gera@technion.ac.il 42  
4 Ofer Binah binah@technion.ac.il 38 www
5 Moussa Youdim youdim@technion.ac.il 33  
6 Nathan Karin nkarin@technion.ac.il 31 www
7 Aaron Ciechanover aaroncie@technion.ac.il 31 www
8 Joseph Itskovitz jitsko@technion.ac.il 29 www
9 Rafael Beyar rafael@technion.ac.il 27 www
10 Adi Salzberg adis@technion.ac.il 25 www
11 Ido Perlman iperlman@technion.ac.il 25 www
12 Peretz Lavie president@technion.ac.il 23 www
13 Dale Frank dale@technion.ac.il 23 www
14 Avram Hershko hershko@technion.ac.il 22 www
15 John Finberg finberg@technion.ac.il 22  
16 David Yarnitsky davidy@technion.ac.il 21 www
17 Eyal Bengal bengal@technion.ac.il 21 www
18 Ariel Miller millera@technion.ac.il 20 www
19 Tamar Kleinberger tamark@technion.ac.il 19 www
20 Karl Skorecki skorecki@technion.ac.il 19 www
21 Doron Melamed melamedd@technion.ac.il 19 www
22 Gad Spira spira@technion.ac.il 19  
23 Michael Silbermann mdsilber@technion.ac.il 18  
24 Michael Fry mickey@tx.technion.ac.il 18  
25 Ami Aronheim aronheim@technion.ac.il 18 www
26 Noam Ziv noamz@technion.ac.il 18 www
27 Lior Gepstein mdlior@technion.ac.il 18 www
28 Shimon Marom marom@technion.ac.il 18 www
29 Andrew Peter Levy alevy@technion.ac.il 17  
30 Michael Aviram aviram@technion.ac.il 17 www
31 Eddy Karnieli eddy@technion.ac.il 16 www
32 Serge Ankri sankri@technion.ac.il 16 www
33 Nitza Lahat lahat_nitza@technion.ac.il 16  
34 Deborah Yablonski debya@technion.ac.il 15 www
35 Mordechai Choder choder@technion.ac.il 15 www
36 Israel Vlodavsky vlodavsk@technion.ac.il 15  
37 Dorit Ben-Shachar shachar@technion.ac.il 14  
38 Jackie Schiller jackie@technion.ac.il 14 www
39 Erella Livne (Deceased)
14  
40 Daniel Kornitzer danielk@technion.ac.il 14 www
41 Lena Lavie lenal@tx.technion.ac.il 14  
42 Yoram Palti palti@technion.ac.il 14  
43 Gila Maor gimaor@technion.ac.il 13  
44 Benjamin Brenner brenerb@technion.ac.il 13 www
45 Yuval Shaked yshaked@technion.ac.il 13  
46 Shimon Pollack pollack@technion.ac.il 13 www
47 Raymond Coleman coleman@technion.ac.il 12  
48 Zaid A. Abassi abassi@technion.ac.il 12 www
49 Ronnie Barkey rjb@technion.ac.il 12  
50 Michal Rahat mrahat@technion.ac.il 12  
51 Tamar Ben-Yosef benyosef@technion.ac.il 12 www
52 Ehud Klein mdehud@technion.ac.il 11 www
53 Yoram Gutfreund yoramg@technion.ac.il 11 www
54 Joseph Winaver winaver@technion.ac.il 11 www
55 Haim Bitterman haimb@technion.ac.il 11 www
56 Ahuva Dovrat dovrat@tx.technion.ac.il 11  
57 Herman Wolosker hwolosker@technion.ac.il 11 www
58 Zaki Kraiem zkraiem@tx.technion.ac.il 10  
59 Simone Engelender simone@technion.ac.il 10 www
60 Shraga Hocherman shraga@technion.ac.il 10  
61 Shoshana Merchav merchav@technion.ac.il 10  
62 Amir )Oryan )Orian mdoryan@technion.ac.il 10 www
63 Itamar Kahn kahn@technion.ac.il 9 www
64 Israela Berdicevsky israelab@technion.ac.il 9  
65 Harriet Gershon (Deceased)
9  
66 Thomas Schultheiss tschulth@technion.ac.il 8  
67 Peleg Hasson phasson@technion.ac.il 8  
68 Dror Aizenbud aizenbud@technion.ac.il 8 www
69 Menashe Zaaroor zaaroor@technion.ac.il 8 www
70 Anna Weiss annaw@technion.ac.il 8  
71 Eli Sprecher elisp@tasmc.health.gov.il 8  
72 Nitzan Resnick
8  
73 Ruth Gershoni-Baruch rgershoni@technion.ac.il 7 www
74 Yitzhak Schiller syitzhak@technion.ac.il 7 www
75 Eliezer Shalev shaleve@technion.ac.il 7 www
76 Shlomo Ben-Haim
7  
77 Tamar Katz t_katz@technion.ac.il 7  
78 Noam Gavriely gavriely@technion.ac.il 7  
79 Fuad Fares
7  
80 Anat Aharon a_aharon@technion.ac.il 7  
81 Michal Lahav mlahav@technion.ac.il 7  
82 Ella Lindenbaum mdella@technion.ac.il 7  
83 Eli Machtei machtei@technion.ac.il 6 www
84 Yeshayahu(Sha Katz ykatz@technion.ac.il 6 www
85 Oren Zinder oren.zinder@technion.ac.il 6  
86 Israel Zelikovic israelz@technion.ac.il 6 www
87 Ariel Stanhill stanhill@tx.technion.ac.il 6  
88 Yishai Ofran yofran@technion.ac.il 6  
89 Estee Kurant kurante@technion.ac.il 6  
90 Jacob Vaya
6  
91 Moran Benhar benhar@technion.ac.il 6 www
92 Giora Pillar gpillar@technion.ac.il 6 www
93 Maty Zukerman bimaty@technion.ac.il 6  
94 Arieh Bomzon bomzon@technion.ac.il 6  
95 Orly Weinreb worly@technion.ac.il 6  
96 Dina Lewinson dinal@technion.ac.il 6  
97 Shai Linn linn@technion.ac.il 5  
98 Yehudith Naot (Deceased)
5  
99 Sarit Larisch s_larisch@technion.ac.il 5  
100 Zeev Blumenfeld bzeev@technion.ac.il 5 www
101 Batya Kristal batya@tx.technion.ac.il 5  
102 Daniel Dagan ddd@technion.ac.il 5  
103 Dori Derdikman derdik@technion.ac.il 5  
104 Ruth Hershberg ruthersh@technion.ac.il 5 www
105 Hadar Zigdon hadar@technion.ac.il 5  
106 Yishai Levy yishaile@technion.ac.il 5 www
107 Oded Lewinson lewinson@technion.ac.il 5 www
108 Sara Selig seligs@technion.ac.il 5  
109 Gad Rennert rennert@technion.ac.il 5 www
110 Orly Avni orly.avni@biu.ac.il 5  
111 Ora Israel oisrael@technion.ac.il 4  
112 Yoram Kanter y_kanter@technion.ac.il 4  
113 Yeouda Edoute edout@technion.ac.il 4  
114 Aaron Lerner lernera@technion.ac.il 4 www
115 Daniel Reis daniel.reis@technion.ac.il 4  
116 Yaacov Baruch mdbaruch@technion.ac.il 4 www
117 Dorit Pud
4  
118 Ruby Shalom-Feuerste shalomfe@technion.ac.il 4 www
119 Reuven Bergman rbergman@technion.ac.il 4 www
120 Emanuel Tirosh tirosh-e@technion.ac.il 4 www
121 Zaher Azzam azzam@technion.ac.il 4 www
122 Silvia Mandel mandel@technion.ac.il 4  
123 Elon Eisnberg deanmedicine@technion.ac.il 4 www
124 Daniel Aberdam aberdam@technion.ac.il 4  
125 Moshe Feinsod moshe.feinsod@gmail.com 4  
126 Rafael M. Nagler nagler@technion.ac.il 4 www
127 Shifra Sela shifra@tx.technion.ac.il 4  
128 Sara Shtreichman
3  
129 Zalman Weintraub wzalman@tx.technion.ac.il 3  
130 Igal Louria-Hayon
3  
131 Haim Stein stein@technion.ac.il 3  
132 Izhak Kehat ikehat@technion.ac.il 3  
133 Giris Jacob jacobgi@tlvmc.gov.il 3  
134 Netanel Horowitz n_horowi@technion.ac.il 3  
135 Simcha Milo simcha.milo@technion.ac.il 3  
136 Ziv Gil gziv@technion.ac.il 3  
137 Jean Francois Soustiel j_soustiel@rambam.health.gov.il 3 www
138 Nimrod Rozen dr_rozen@technion.ac.il 3  
139 Etan Zimmer e_zimmer@technion.ac.il 3  
140 Amos Gilhar gilhar@technion.ac.il 3 www
141 Ran Arieli
3  
142 Tamar Paperna
3  
143 Jacob Green (Deceased)
3  
144 David Merzbach (Deceased)
3  
145 Tzipora Falik tzipora@tx.technion.ac.il 3  
146 Moshe Flugelman myf@technion.ac.il 3 www
147 Pnina Shomer
3  
148 Elias Toubi toubi@technion.ac.il 3  
149 Sonia Berrih
3  
150 Michael Krausz mkrausz@technion.ac.il 3  
151 Hanna Garzozi garzozi@technion.ac.il 2 www
152 Efrat Dagan
2  
153 Derek Leroith d_leroith@rambam.health.gov.il 2  
154 Albert Hefez albert.hefez@technion.ac.il 2  
155 Ludwig Podoshin (Deceased)
2  
156 Yona Nadir nadiryon@technion.ac.il 2  
157 Ilana Tatarsky ilana.tatars@technion.ac.il 2  
158 Benjamin Miller
2  
159 Hani Segev
2  
160 Amir Weissman wamir@technion.ac.il 2  
161 Shaul Shasha ayakph@technion.ac.il 2  
162 Judith Aharon-Peretz jaharon@technion.ac.il 2 www
163 Gerald Brook brook@technion.ac.il 2  
164 Doron Aronson daronson@technion.ac.il 2 www
165 Dov Front (Deceased)
2  
166 Stavit Shalev stavitsh@technion.ac.il 2 www
167 Rafael Luboshitzky
2  
168 Michal Granot
2  
169 Dov Golan dov.golan@technion.ac.il 2  
170 Nadine Cohen
2  
171 Baruch Rinkevich
2  
172 Jonathan Lessick lessickj@technion.ac.il 2  
173 Anna Carter anna.carter@technion.ac.il 2  
174 Yehuda Arieli
2  
175 Jorge Mogilner jorge.mo@technion.ac.il 2 www
176 Marielle Kaplan mkaplan@technion.ac.il 2  
177 Ariel Roguin aroguin@technion.ac.il 2 www
178 Izu Eibschitz izu.eibschit@technion.ac.il 2  
179 Miriam David david_miriam@technion.ac.il 2  
180 Abraham Lightman a_lightman@rambam.health.gov.il 2  
181 Abraham Nahir nahir@technion.ac.il 2  
182 Tirod Makima
2  
183 Galit Sarig gsarig@technion.ac.il 2  
184 Shai Cohen shaico@technion.ac.il 2 www
185 Jacob Rowe rowe@jimmy.harvard.edu 2  
186 Ofer Nativ nativo@technion.ac.il 2 www
187 Zvi Borochowitz mdzvi@technion.ac.il 2 www
188 Sophia Ish-Shalom s_ish_shalom@technion.ac.il 2 www
189 Julia Rozenfeld julias@tx.technion.ac.il 2  
190 Haim Ginsburg (Deceased)
2  
191 Gershon Volpin
2  
192 Micha Peled m_peled@technion.ac.il 2 www
193 Arie Oliven oliven@technion.ac.il 2 www
194 Edna Efraty
2  
195 Irit Avivi i_avivi@rambam.health.gov.il 2  
196 Shai Shen-Orr shenorr@technion.ac.il 2  
197 Sarouji Samer mdsamer@technion.ac.il 2  
198 Avraham Avital avital@technion.ac.il 2 www
199 Joseph Brandes (Deceased)
2  
200 Zahava Vadasz zahava.v@technion.ac.il 2  
201 Gideon Uretzky
2  
202 Henry Silver
2  
203 Igor Sukhotnik igor-dr@internet-zahav.net 2  
204 Sarah Shapiro
2  
205 Emanuel Levitan emnl@technion.ac.il 2  
206 Irit Weisman-Foegel
2  
207 Noemi Lanir naomi.lanir@gmail.com 2  
208 Haim Abramovici mdhaim1@technion.ac.il 1  
209 Abraham Kuten abraham.kute@technion.ac.il 1  
210 Yehuda Melamed hbomed@barak.net.il 1  
211 Carlos Knopf
1  
212 Hermona Soreq
1  
213 Gideon Alroy (Deceased)
1  
214 Dorith Goldsher goldsher@technion.ac.il 1 www
215 Uri Taitelman uri.taitelma@technion.ac.il 1  
216 Gary Weisinger
1  
217 Eran Ben- Arye eranben@technion.ac.il 1  
218 Yaron Denekamp yarondp@clalit.org.il 1  
219 Sarel Halachmi halachmi@technion.ac.il 1 www
220 Daniel Shapira
1  
221 Nachum Soroker
1  
222 Hanna Rosenbaum h_rosenbaum@technion.ac.il 1 www
223 Ami-Hai Rubin (Deceased)
1  
224 Dalit Dar
1  
225 Rosalie Ber rosalieb@technion.ac.il 1  
226 Hanna Mandel h_mandel@technion.ac.il 1 www
227 Reuven Pizov
1  
228 Amos Etzioni amose@technion.ac.il 1 www
229 B. Friedman r_friedman@technion.ac.il 1  
230 Adel Shlata
1  
231 Bianca Furman fuhrman@tx.technion.ac.il 1  
232 Ronit Wollstein ronitwo@technion.ac.il 1  
233 Elena Dumin lena1975@technion.ac.il 1  
234 Bezalel-A. Peretz
1  
235 Snait Tamir
1  
236 Yonathan Hasin yhasin@tx.technion.ac.il 1  
237 Michael Jaffe (Deceased)
1  
238 Mark Hirsh
1  
239 Israel Thaler israel.thale@technion.ac.il 1  
240 Shimrit Ringlshtein
1  
241 David Rabinovitz d_rabinowitz@technion.ac.il 1  
242 Zeev Ronai ronai@tx.technion.ac.il 1 www
243 Shmuel Rispler srispler@technion.ac.il 1  
244 Itshak Beiran i_beiran@technion.ac.il 1 www
245 Liran Levin
1  
246 Edward Abinader abinader@technion.ac.il 1  
247 Moshe Ephros mefrat@technion.ac.il 1  
248 Omri Barak omrib@technion.ac.il 1  
249 Orna Geyer drgo@technion.ac.il 1  
250 Micha Bar-Chana
1  
251 Tsila Zuckerman tzucker@technion.ac.il 1  
252 Avishay Golz agolz@technion.ac.il 1 www
253 Gidon Berger gidon.berger@technion.ac.il 1  
254 Noam Benyamini
1  
255 Arnon Blum arnonblu@tx.technion.ac.il 1  
256 Yonatan Savir yoni.savir@technion.ac.il 1  
257 Mordechai Hallak mottih@technion.ac.il 1  
258 Michael Kaffman mkaffman@technion.ac.il 1  
259 Michal Armoni amichal@tx.technion.ac.il 1  
260 Avner Yayon
1  
261 Chaim Pick
1  
262 Jacob Bornstein mdjacob@tx.technion.ac.il 1  
263 Hedva Gonen hedvag@tx.technion.ac.il 1  
264 Aaron Hoffman aaronh@technion.ac.il 1 www
265 Shlomo Constantini
1  
266 Yoav Leiser yleiser@gmail.com 1  
267 Suheir Assady suhair@technion.ac.il 1  
268 Avi Rotshild mdavi@technion.ac.il 1 www
269 Bella Gross bella.gross@naharia.health.gov.il 1  
270 Shimon Reisner rshimon@technion.ac.il 1 www
271 Yehudith Scharf yehudith.sch@technion.ac.il 1  
272 Jamal Zidan zidan.j@ziv.health.gov.il 1  
273 Rachel Orbach
1  
274 Theodore Iancu (Deceased)
1  
275 Mordechai Gdal-on mordechai.gd@technion.ac.il 1  
276 Moshe Oettinger meting@technion.ac.il 1  
277 Murray Resznick
1  
278 Beno Rozenberg rozbeno@technion.ac.il 1  
279 Alon Marmor alonmarmormd@yahoo.com 1  
280 Frederic Weil frederic.wei@technion.ac.il 1  
281 Mogher Khamaisi m_khamaisi@technion.ac.il 1  
282 Jacob Horwitz j_horwitz@rambam.health.gov.il 1  
283 Eddie Barkai
1  
284 Diana Gaitini gaitinid@technion.ac.il 1 www
285 Asya Rolls rolls@technion.ac.il 1 www
286 Reuven Pizov pizovr@technion.ac.il 1 www
287 Efrat Neter
1  
288 Zeev Hochberg rprzeev@technion.ac.il 1  
289 Hanna Dar hanna.dar@technion.ac.il 1  
290 Nathan Roguin nathan.rogui@technion.ac.il 1  
291 Eilam Palzur
1  
292 Yoram Vardi yoram.vardi@technion.ac.il 1 www
293 Yehuda Chowers chowers@technion.ac.il 1  
294 Jamel Mahajna
1  
295 Yoreh Barak yoreh_b@technion.ac.il 1  
296 Moshe Berant moshe.berant@technion.ac.il 1  
297 Offer Harari
1  
298 Dana Egozi d_egozi@rambam.health.gov.il 1  
299 Elad Schiff eschiff@bezeqint.net 1  
300 Henry Silver mdsilver@technion.ac.il 1 www
301 Michal Amit
1  
302 Lilach Bonshtein l_bonstein@rambam.health.gov.il 1  
303 Geila Rozen
1  
304 Devy Zisman devyzi@technion.ac.il 1  
305 Eldad Dann deldad@technion.ac.il 1 www
306 Dan Israel Waisman dwaisman@technion.ac.il 1 www
307 Ofer Fainaru ofainaru@technion.ac.il 1  
308 Adi Rachmiel rachmiel@technion.ac.il 1  

Last updated on: Tuesday ,July 23, 2019