הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentMedicine
Department Web Sitemd.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Hillel Pratt hillel@technion.ac.il 46 www
2 Moshe Gavish mgavish@technion.ac.il 44 www
3 Gera Neufeld gera@technion.ac.il 42  
4 Ofer Binah binah@technion.ac.il 38 www
5 Moussa Youdim youdim@technion.ac.il 33  
6 Aaron Ciechanover aaroncie@technion.ac.il 32 www
7 Nathan Karin nkarin@technion.ac.il 31 www
8 Joseph Itskovitz jitsko@technion.ac.il 29 www
9 Rafael Beyar rafael@technion.ac.il 27 www
10 Adi Salzberg adis@technion.ac.il 27 www
11 Ido Perlman iperlman@technion.ac.il 25 www
12 Peretz Lavie peretzl@technion.ac.il 23 www
13 David Yarnitsky davidy@technion.ac.il 23 www
14 Dale Frank dale@technion.ac.il 23 www
15 Avram Hershko hershko@technion.ac.il 22 www
16 John Finberg finberg@technion.ac.il 22  
17 Eyal Bengal bengal@technion.ac.il 21 www
18 Doron Melamed melamedd@technion.ac.il 20 www
19 Noam Ziv noamz@technion.ac.il 20 www
20 Ariel Miller millera@technion.ac.il 20 www
21 Lior Gepstein mdlior@technion.ac.il 20 www
22 Ami Aronheim aronheim@technion.ac.il 19 www
23 Tamar Kleinberger tamark@technion.ac.il 19 www
24 Karl Skorecki skorecki@technion.ac.il 19 www
25 Gad Spira spira@technion.ac.il 19  
26 Michael Fry mickey@tx.technion.ac.il 18  
27 Michael Silbermann mdsilber@technion.ac.il 18  
28 Shimon Marom marom@technion.ac.il 18 www
29 Michael Aviram aviram@technion.ac.il 17 www
30 Andrew Peter Levy alevy@technion.ac.il 17  
31 Nitza Lahat lahat_nitza@technion.ac.il 16  
32 Deborah Yablonski debya@technion.ac.il 16 www
33 Eddy Karnieli eddy@technion.ac.il 16 www
34 Serge Ankri sankri@technion.ac.il 16 www
35 Jackie Schiller jackie@technion.ac.il 15 www
36 Israel Vlodavsky vlodavsk@technion.ac.il 15  
37 Mordechai Choder choder@technion.ac.il 15 www
38 Daniel Kornitzer danielk@technion.ac.il 14 www
39 Yuval Shaked yshaked@technion.ac.il 14  
40 Yoram Palti palti@technion.ac.il 14  
41 Dorit Ben-Shachar shachar@technion.ac.il 14  
42 Lena Lavie lenal@tx.technion.ac.il 14  
43 Erella Livne (Deceased)
14  
44 Gila Maor gimaor@technion.ac.il 13  
45 Michal Rahat mrahat@technion.ac.il 13  
46 Benjamin Brenner brenerb@technion.ac.il 13 www
47 Shimon Pollack pollack@technion.ac.il 13 www
48 Zaid A. Abassi abassi@technion.ac.il 13 www
49 Raymond Coleman coleman@technion.ac.il 12  
50 Herman Wolosker hwolosker@technion.ac.il 12 www
51 Tamar Ben-Yosef benyosef@technion.ac.il 12 www
52 Ronnie Barkey rjb@technion.ac.il 12  
53 Yoram Gutfreund yoramg@technion.ac.il 11 www
54 Joseph Winaver winaver@technion.ac.il 11 www
55 Ahuva Dovrat dovrat@tx.technion.ac.il 11  
56 Haim Bitterman haimb@technion.ac.il 11 www
57 Ehud Klein mdehud@technion.ac.il 11 www
58 Simone Engelender simone@technion.ac.il 10 www
59 Shraga Hocherman shraga@technion.ac.il 10  
60 Shoshana Merchav merchav@technion.ac.il 10  
61 Zaki Kraiem zkraiem@tx.technion.ac.il 10  
62 Amir )Oryan )Orian mdoryan@technion.ac.il 10 www
63 Harriet Gershon (Deceased)
9  
64 Itamar Kahn kahn@technion.ac.il 9 www
65 Israela Berdicevsky israelab@technion.ac.il 9  
66 Menashe Zaaroor zaaroor@technion.ac.il 8 www
67 Nitzan Resnick
8  
68 Thomas Schultheiss tschulth@technion.ac.il 8  
69 Anna Weiss annaw@technion.ac.il 8  
70 Dror Aizenbud aizenbud@technion.ac.il 8 www
71 Eli Sprecher elisp@tasmc.health.gov.il 8  
72 Peleg Hasson phasson@technion.ac.il 8  
73 Fuad Fares
7  
74 Ruth Gershoni-Baruch rgershoni@technion.ac.il 7 www
75 Yishai Ofran yofran@technion.ac.il 7  
76 Eliezer Shalev shaleve@technion.ac.il 7 www
77 Estee Kurant kurante@technion.ac.il 7  
78 Yeshayahu(Sha Katz ykatz@technion.ac.il 7 www
79 Noam Gavriely gavriely@technion.ac.il 7  
80 Michal Lahav mlahav@technion.ac.il 7  
81 Anat Aharon a_aharon@technion.ac.il 7  
82 Tamar Katz t_katz@technion.ac.il 7  
83 Ella Lindenbaum (Deceased)
7  
84 Shlomo Ben-Haim
7  
85 Yitzhak Schiller syitzhak@technion.ac.il 7 www
86 Dina Lewinson dinal@technion.ac.il 6  
87 Gad Rennert rennert@technion.ac.il 6 www
88 Maty Zukerman bimaty@technion.ac.il 6  
89 Arieh Bomzon bomzon@technion.ac.il 6  
90 Moran Benhar benhar@technion.ac.il 6 www
91 Oded Lewinson lewinson@technion.ac.il 6 www
92 Ariel Stanhill stanhill@tx.technion.ac.il 6  
93 Ruby Shalom-Feuerste shalomfe@technion.ac.il 6 www
94 Israel Zelikovic israelz@technion.ac.il 6 www
95 Oren Zinder oren.zinder@technion.ac.il 6  
96 Eli Machtei machtei@technion.ac.il 6 www
97 Orly Weinreb worly@technion.ac.il 6  
98 Jacob Vaya
6  
99 Giora Pillar gpillar@technion.ac.il 6 www
100 Yehudith Naot (Deceased)
5  
101 Orly Avni orly.avni@biu.ac.il 5  
102 Hadar Zigdon hadar@technion.ac.il 5  
103 Elon Eisnberg deanmedicine@technion.ac.il 5 www
104 Yishai Levy yishaile@technion.ac.il 5 www
105 Zaher Azzam azzam@technion.ac.il 5 www
106 Izhak Kehat ikehat@technion.ac.il 5  
107 Ruth Hershberg ruthersh@technion.ac.il 5 www
108 Dori Derdikman derdik@technion.ac.il 5  
109 Batya Kristal batya@tx.technion.ac.il 5  
110 Zeev Blumenfeld bzeev@technion.ac.il 5 www
111 Sara Selig seligs@technion.ac.il 5  
112 Sarit Larisch s_larisch@technion.ac.il 5  
113 Daniel Dagan ddd@technion.ac.il 5  
114 Shai Linn linn@technion.ac.il 5  
115 Shai Shen-Orr shenorr@technion.ac.il 4  
116 Yaacov Baruch mdbaruch@technion.ac.il 4 www
117 Shifra Sela shifra@tx.technion.ac.il 4  
118 Rafael M. Nagler nagler@technion.ac.il 4 www
119 Ora Israel oisrael@technion.ac.il 4  
120 Daniel Aberdam aberdam@technion.ac.il 4  
121 Daniel Reis daniel.reis@technion.ac.il 4  
122 Emanuel Tirosh tirosh-e@technion.ac.il 4 www
123 Yeouda Edoute edout@technion.ac.il 4  
124 Yoram Kanter y_kanter@technion.ac.il 4  
125 Aaron Lerner lernera@technion.ac.il 4 www
126 Moshe Feinsod moshe.feinsod@gmail.com 4  
127 Silvia Mandel mandel@technion.ac.il 4  
128 Reuven Bergman rbergman@technion.ac.il 4 www
129 Dorit Pud
4  
130 Irit Weisman-Foegel
3  
131 Simcha Milo simcha.milo@technion.ac.il 3  
132 Etan Zimmer e_zimmer@technion.ac.il 3  
133 Tzipora Falik falikmd.genetics@gmail.com 3  
134 Pnina Shomer
3  
135 Tamar Paperna
3  
136 Zalman Weintraub wzalman@tx.technion.ac.il 3  
137 Avraham Avital avital@technion.ac.il 3 www
138 Netanel Horowitz n_horowi@technion.ac.il 3  
139 Nimrod Rozen dr_rozen@technion.ac.il 3  
140 Igal Louria-Hayon
3  
141 Jean Francois Soustiel j_soustiel@rambam.health.gov.il 3 www
142 Sara Shtreichman
3  
143 David Merzbach (Deceased)
3  
144 Jacob Green (Deceased)
3  
145 Amos Gilhar gilhar@technion.ac.il 3 www
146 Sonia Berrih
3  
147 Michael Krausz mkrausz@technion.ac.il 3  
148 Haim Stein stein@technion.ac.il 3  
149 Moshe Flugelman myf@technion.ac.il 3 www
150 Michal Granot
3  
151 Ran Arieli
3  
152 Ziv Gil gziv@technion.ac.il 3  
153 Giris Jacob jacobgi@tlvmc.gov.il 3  
154 Elias Toubi toubi@technion.ac.il 3  
155 Irit Avivi i_avivi@rambam.health.gov.il 2  
156 Gideon Uretzky
2  
157 Derek Leroith d_leroith@rambam.health.gov.il 2  
158 Ilana Tatarsky ilana.tatars@technion.ac.il 2  
159 Noemi Lanir naomi.lanir@gmail.com 2  
160 Hanna Garzozi garzozi@technion.ac.il 2 www
161 Yona Nadir nadiryon@technion.ac.il 2  
162 Abraham Nahir nahir@technion.ac.il 2  
163 Hani Segev
2  
164 Ludwig Podoshin (Deceased)
2  
165 Eyal Gottlieb e.gottlieb@technion.ac.il 2  
166 Jorge Mogilner jorge.mo@technion.ac.il 2 www
167 Dov Golan dov.golan@technion.ac.il 2  
168 Tirod Makima
2  
169 Micha Peled m_peled@technion.ac.il 2 www
170 Nadine Cohen
2  
171 Asya Rolls rolls@technion.ac.il 2 www
172 Baruch Rinkevich
2  
173 Sophia Ish-Shalom s_ish_shalom@technion.ac.il 2 www
174 Jonathan Lessick lessickj@technion.ac.il 2  
175 Izu Eibschitz izu.eibschit@technion.ac.il 2  
176 Judith Aharon-Peretz jaharon@technion.ac.il 2 www
177 Marielle Kaplan mkaplan@technion.ac.il 2  
178 Ariel Roguin aroguin@technion.ac.il 2 www
179 Miriam David david_miriam@technion.ac.il 2  
180 Abraham Lightman a_lightman@rambam.health.gov.il 2  
181 Edna Efraty
2  
182 Benjamin Miller
2  
183 Albert Hefez albert.hefez@technion.ac.il 2  
184 Emanuel Levitan emnl@technion.ac.il 2  
185 Rafael Luboshitzky
2  
186 Anna Carter anna.carter@technion.ac.il 2  
187 Joseph Brandes (Deceased)
2  
188 Galit Sarig gsarig@technion.ac.il 2  
189 Arie Oliven oliven@technion.ac.il 2 www
190 Doron Aronson daronson@technion.ac.il 2 www
191 Amir Weissman wamir@technion.ac.il 2  
192 Igor Sukhotnik igor-dr@internet-zahav.net 2  
193 Sarouji Samer mdsamer@technion.ac.il 2  
194 Omri Barak omrib@technion.ac.il 2  
195 Efrat Dagan
2  
196 Stavit Shalev stavitsh@technion.ac.il 2 www
197 Ofer Nativ nativo@technion.ac.il 2 www
198 Julia Rozenfeld julias@tx.technion.ac.il 2  
199 Henry Silver
2  
200 Dov Front (Deceased)
2  
201 Shai Cohen shaico@technion.ac.il 2 www
202 Zvi Borochowitz mdzvi@technion.ac.il 2 www
203 Zahava Vadasz zahava.v@technion.ac.il 2  
204 Jacob Rowe rowe@jimmy.harvard.edu 2  
205 Shaul Shasha ayakph@technion.ac.il 2  
206 Gerald Brook brook@technion.ac.il 2  
207 Yehuda Arieli
2  
208 Gershon Volpin
2  
209 Sarah Shapiro
2  
210 Haim Ginsburg (Deceased)
2  
211 Moshe Berant moshe.berant@technion.ac.il 1  
212 Hanna Mandel h_mandel@technion.ac.il 1 www
213 Mordechai Gdal-on mordechai.gd@technion.ac.il 1  
214 Elena Dumin lena1975@technion.ac.il 1  
215 B. Friedman r_friedman@technion.ac.il 1  
216 Uri Taitelman uri.taitelma@technion.ac.il 1  
217 Hanna Rosenbaum h_rosenbaum@technion.ac.il 1 www
218 Hermona Soreq
1  
219 Ami-Hai Rubin (Deceased)
1  
220 Adi Rachmiel rachmiel@technion.ac.il 1  
221 Carlos Knopf
1  
222 Bezalel-A. Peretz
1  
223 Gideon Alroy (Deceased)
1  
224 Moshe Oettinger meting@technion.ac.il 1  
225 Yehuda Chowers chowers@technion.ac.il 1  
226 Reuven Pizov
1  
227 Micha Bar-Chana
1  
228 Bianca Furman fuhrman@tx.technion.ac.il 1  
229 Yehuda Melamed hbomed@barak.net.il 1  
230 Jamel Mahajna
1  
231 Arnon Blum arnonblu@tx.technion.ac.il 1  
232 Dorith Goldsher goldsher@technion.ac.il 1 www
233 Haim Abramovici mdhaim1@technion.ac.il 1  
234 Daniel Shapira
1  
235 Theodore Iancu (Deceased)
1  
236 Nachum Soroker
1  
237 Gary Weisinger
1  
238 Rosalie Ber rosalieb@technion.ac.il 1  
239 Itshak Beiran i_beiran@technion.ac.il 1 www
240 Naim Sheadeh shehadeh@technion.ac.il 1 www
241 Shmuel Rispler srispler@technion.ac.il 1  
242 Israel Thaler israel.thale@technion.ac.il 1  
243 Zeev Ronai ronai@tx.technion.ac.il 1 www
244 Yonathan Hasin yhasin@tx.technion.ac.il 1  
245 Michael Jaffe (Deceased)
1  
246 Abraham Kuten abraham.kute@technion.ac.il 1  
247 Mark Hirsh
1  
248 Amos Etzioni amose@technion.ac.il 1 www
249 Mordechai Hallak mottih@technion.ac.il 1  
250 Mogher Khamaisi m_khamaisi@technion.ac.il 1  
251 Beno Rozenberg rozbeno@technion.ac.il 1  
252 Adel Shlata
1  
253 Ronit Wollstein ronitwo@technion.ac.il 1  
254 Avishay Golz agolz@technion.ac.il 1 www
255 Gidon Berger gidon.berger@technion.ac.il 1  
256 Avigdor Shupak shupak@technion.ac.il 1  
257 Ruth Perets perets.ruth@technion.ac.il 1  
258 Noam Benyamini
1  
259 Yonatan Savir yoni.savir@technion.ac.il 1  
260 Ofer Fainaru ofainaru@technion.ac.il 1  
261 Yoav Leiser yleiser@gmail.com 1  
262 Hedva Gonen hedvag@tx.technion.ac.il 1  
263 Yaron Denekamp yarondp@clalit.org.il 1  
264 Yoreh Barak yoreh_b@technion.ac.il 1  
265 Sarel Halachmi halachmi@technion.ac.il 1 www
266 Dalit Dar
1  
267 Aaron Hoffman aaronh@technion.ac.il 1 www
268 Avi Rotshild mdavi@technion.ac.il 1 www
269 Khaled Karkabi karkabi@technion.ac.il 1  
270 Eddie Barkai
1  
271 Eldad Dann deldad@technion.ac.il 1 www
272 Jamal Zidan zidan.j@ziv.health.gov.il 1  
273 Efrat Neter
1  
274 Shimrit Ringlshtein
1  
275 Moshe Ephros mefrat@technion.ac.il 1  
276 Elad Schiff eschiff@technion.ac.il 1  
277 Rachel Orbach
1  
278 Snait Tamir
1  
279 Liran Levin
1  
280 Edward Abinader abinader@technion.ac.il 1  
281 Naama Geva-Zatorsky naama_gz@technion.ac.il 1  
282 Noam Kaplan noam.kaplan@technion.ac.il 1  
283 Orna Geyer drgo@technion.ac.il 1  
284 Diana Gaitini gaitinid@technion.ac.il 1 www
285 Murray Resznick
1  
286 Alon Marmor alonmarmormd@yahoo.com 1  
287 Frederic Weil frederic.wei@technion.ac.il 1  
288 Bella Gross bella.gross@naharia.health.gov.il 1  
289 Nathan Roguin nathan.rogui@technion.ac.il 1  
290 Shimon Reisner rshimon@technion.ac.il 1 www
291 Eran Ben- Arye eranben@technion.ac.il 1  
292 Michal Armoni amichal@tx.technion.ac.il 1  
293 Henry Silver mdsilver@technion.ac.il 1 www
294 Michael Kaffman mkaffman@technion.ac.il 1  
295 Reuven Pizov pizovr@technion.ac.il 1 www
296 Offer Harari
1  
297 Zeev Hochberg rprzeev@technion.ac.il 1  
298 Shlomo Constantini
1  
299 Hanna Dar hanna.dar@technion.ac.il 1  
300 Yehudith Scharf yehudith.sch@technion.ac.il 1  
301 Tsila Zuckerman tzucker@technion.ac.il 1  
302 Yoram Vardi yoram.vardi@technion.ac.il 1 www
303 Eilam Palzur
1  
304 Michal Amit
1  
305 Walid Saliba salibuss@technion.ac.il 1  
306 Dror Tal
1  
307 Jacob Bornstein mdjacob@tx.technion.ac.il 1  
308 Jacob Horwitz j_horwitz@technion.ac.il 1  
309 Ilan Bruchim ilan.bruchim@technion.ac.il 1  
310 David Rabinovitz d_rabinowitz@technion.ac.il 1  
311 Chaim Pick
1  
312 Avner Yayon
1  
313 Geila Rozen
1  
314 Devy Zisman devyzi@technion.ac.il 1  
315 Suheir Assady suhair@technion.ac.il 1  
316 Dan Israel Waisman dwaisman@technion.ac.il 1 www
317 Dana Egozi d_egozi@rambam.health.gov.il 1  
318 Lilach Bonstein lilachbo@technion.ac.il 1  

Last updated on: Thursday ,May 28, 2020