הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Medicine
Department Web Site:   www.technion.ac.il/technion/medicine


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Pratt Hillel hillel@technion.ac.il 45 www
2 Gavish Moshe mgavish@technion.ac.il 42 www
3 Neufeld Gera gera@technion.ac.il 41
4 Binah Ofer binah@technion.ac.il 36 www
5 Youdim Moussa youdim@technion.ac.il 33
6 Itskovitz Joseph itskovitz@rambam.health.gov.il 28 www
7 Ciechanover Aaron aaroncie@technion.ac.il 28 www
8 Karin Nathan nkarin10@gmail.com 27 www
9 Beyar Rafael rafael@technion.ac.il 27 www
10 Perlman Ido iperlman@technion.ac.il 24 www
11 Salzberg Adi adis@technion.ac.il 23 www
12 Lavie Peretz president@technion.ac.il 23 www
13 Finberg John finberg@technion.ac.il 22
14 Frank Dale dale@technion.ac.il 21 www
15 Hershko Avram hershko@technion.ac.il 21 www
16 Bengal Eyal bengal@technion.ac.il 19 www
17 Spira Gad spira@technion.ac.il 19
18 Silbermann Michael mdsilber@technion.ac.il 18
19 Skorecki Karl skorecki@technion.ac.il 18 www
20 Miller Ariel millera@technion.ac.il 18 www
21 Melamed Doron melamedd@technion.ac.il 18 www
22 Fry Michael mickey@tx.technion.ac.il 18
23 Ziv Noam noamz@netvision.net.il 17 www
24 Aviram Michael aviram@technion.ac.il 17 www
25 Aronheim Ami aronheim@technion.ac.il 17 www
26 Yarnitsky David davidy@technion.ac.il 17 www
27 Lahat Nitza lahat_nitza@clalit.org.il 16
28 Levy Andrew Peter alevy@technion.ac.il 16
29 Kleinberger Tamar tamark@technion.ac.il 16 www
30 Karnieli Eddy eddy@technion.ac.il 16 www
31 Gepstein Lior mdlior@technion.ac.il 15 www
32 Ankri Serge sankri@technion.ac.il 15 www
33 Choder Mordechai choder@tx.technion.ac.il 14 www
34 Yablonski Deborah debya@technion.ac.il 14 www
35 Palti Yoram palti@technion.ac.il 14
36 Livne Erella (Deceased)
14
37 Kornitzer Daniel danielk@technion.ac.il 13 www
38 Lavie Lena lenal@tx.technion.ac.il 13
39 Vlodavsky Israel vlodavsk@cc.huji.ac.il 13
40 Ben-Shachar Dorit shachar@technion.ac.il 13
41 Pollack Shimon pollack@technion.ac.il 13 www
42 Brenner Benjamin b_brenner@rambam.health.gov.il 13 www
43 Barkey Ronnie rjb@technion.ac.il 12
44 Maor Gila gimaor@technion.ac.il 12
45 Coleman Raymond coleman@technion.ac.il 12
46 Shaked Yuval yshaked@technion.ac.il 11
47 Abassi Zaid A. abassi@technion.ac.il 11 www
48 Ben-Yosef Tamar benyosef@technion.ac.il 11 www
49 Winaver Joseph winaver@technion.ac.il 11 www
50 Klein Ehud e_klein@rambam.health.gov.il 11 www
51 Bitterman Haim haimb@technion.ac.il 11 www
52 Dovrat Ahuva dovrat@tx.technion.ac.il 11
53 Schiller Jackie jackie@technion.ac.il 10 www
54 Hocherman Shraga shraga@technion.ac.il 10
55 Rahat Michal mrahat@netvision.net.il 10
56 Merchav Shoshana merchav@tx.technion.ac.il 10
57 Wolosker Herman hwolosker@technion.ac.il 10 www
58 Kraiem Zaki zkraiem@tx.technion.ac.il 10
59 Engelender Simone simone@technion.ac.il 9 www
60 Gershon Harriet (Deceased)
9
61 Gutfreund Yoram yoramg@technion.ac.il 9 www
62 Berdicevsky Israela israelab@technion.ac.il 9
63 Resnick Nitzan
8
64 Weiss Anna annaw@technion.ac.il 8
65 Zaaroor Menashe m_zaaroor@rambam.health.gov.il 8 www
66 Sprecher Eli elisp@tasmc.health.gov.il 8
67 Lahav Michal mlahav@technion.ac.il 7
68 Ben-Haim Shlomo
7
69 Fares Fuad
7
70 ))Oryan )Orian Amir mdoryan@technion.ac.il 7 www
71 Gavriely Noam gavriely@technion.ac.il 7
72 Gershoni-Baruch Ruth rgershoni@rambam.health.gov.il 7 www
73 Shalev Eliezer shaleve@technion.ac.il 7 www
74 Schultheiss Thomas tschulth@technion.ac.il 7
75 Lindenbaum Ella samnella8@gmail.com 7
76 Hadary Tamar t_katz@rambam.health.gov.il 7
77 Machtei Eli machtei@technion.ac.il 6 www
78 Katz Yeshayahu(Sha ykatz@technion.ac.il 6 www
79 Zukerman Maty bimaty@technion.ac.il 6
80 Lewinson Dina dinal@technion.ac.il 6
81 Zinder Oren ozinder@tx.technion.ac.il 6
82 Zelikovic Israel israelz@technion.ac.il 6 www
83 Bomzon Arieh bomzon@technion.ac.il 6
84 Stanhill Ariel stanhill@tx.technion.ac.il 6
85 Aizenbud Dror aizenbud@ortho.co.il 6 www
86 Pillar Giora gpillar@technion.ac.il 6 www
87 Jacob Vaya
6
88 Kurant Estee kurante@technion.ac.il 6
89 Weinreb Orly worly@technion.ac.il 6
90 Aharon Anat a_aharon@technion.ac.il 6
91 Levy Yishai yishaile@technion.ac.il 5 www
92 Sarit Larisch s_larisch@technion.ac.il 5
93 Kristal Batya batya@tx.technion.ac.il 5
94 Rennert Gad rennert@technion.ac.il 5 www
95 Avni Orly orly.avni@biu.ac.il 5
96 Schiller Yitzhak y_schiller@yahoo.com 5 www
97 Blumenfeld Zeev bzeev@technion.ac.il 5 www
98 Dagan Daniel ddd@technion.ac.il 5
99 Linn Shai linn@technion.ac.il 5
100 Naot Yehudith (Deceased)
5
101 Zigdon Hadar hadar@technion.ac.il 4
102 Lerner Aaron aaronlerner1948@gmail.com 4 www
103 Kanter Yoram y_kanter@rambam.health.gov.il 4
104 Sela Shifra shifra@tx.technion.ac.il 4
105 Baruch Yaacov ybaruch@rambam.health.gov.il 4 www
106 Edoute Yeouda edout@rambam.health.gov.il 4
107 Sara Selig seligs@technion.ac.il 4
108 Tirosh Emanuel tirosh-e@b-zion.org.il 4 www
109 Kahn Itamar kahn@technion.ac.il 4 www
110 Lewinson Oded lewinson@technion.ac.il 4 www
111 Derdikman Dori derdik@technion.ac.il 4
112 Benhar Moran benhar@technion.ac.il 4 www
113 Israel Ora o_israel@rambam.health.gov.il 4
114 Hasson Peleg phasson@technion.ac.il 4
115 Mandel Silvia mandel@technion.ac.il 4
116 Aberdam Daniel daniel.aberdam@unice.fr 4
117 Reis Daniel
4
118 Shalom-Feuerste Ruby shalomfe@technion.ac.il 4 www
119 Nagler Rafael M. nagler@technion.ac.il 4 www
120 Feinsod Moshe moshe.feinsod@gmail.com 4
121 Eisnberg Elon e_eisenberg@rambam.health.gov.il 4 www
122 Bergman Reuven r_bergman@rambam.health.gov.il 4 www
123 Dorit Pud
4
124 Krausz Michael michaelkrausz100@gmail.com 3
125 Pnina Shomer
3
126 Sara Shtreichman
3
127 Jacob Giris jacobgi@tlvmc.gov.il 3
128 Azzam Zaher z_azzam@rambam.health.gov.il 3 www
129 Ofran Yishai y_ofran@rambam.health.gov.il 3
130 Milo Simcha smilo@tx.technion.ac.il 3
131 Tamar Paperna
3
132 Stein Haim stein@rambam.health.gov.il 3
133 Horowitz Netanel n_horowitz@rambam.health.gov.il 3
134 Zimmer Etan e_zimmer@rambam.health.gov.il 3
135 Falik Tzipora tzipora@tx.technion.ac.il 3
136 Toubi Elias elias.toubi@b-zion.org.il 3
137 Merzbach David (Deceased)
3
138 Soustiel Jean Francois j_soustiel@rambam.health.gov.il 3 www
139 Berrih Sonia
3
140 Ran Arieli
3
141 Green Jacob (Deceased)
3
142 Flugelman Moshe myf@technion.ac.il 3 www
143 Weintraub Zalman wzalman@tx.technion.ac.il 3
144 Oliven Arie oliven@technion.ac.il 2 www
145 Leroith Derek d_leroith@rambam.health.gov.il 2
146 Aronson Doron d_aronson@rambam.health.gov.il 2 www
147 Hershberg Ruth ruthersh@technion.ac.il 2 www
148 Benjamin Miller
2
149 Tatarsky Ilana
2
150 Front Dov (Deceased)
2
151 Eibschitz Izu
2
152 Hani Segev
2
153 Uretzky Gideon
2
154 Garzozi Hanna garzozi@yahoo.com 2 www
155 Carter Anna
2
156 Golan Dov
2
157 Peled Micha m_peled@rambam.health.gov.il 2 www
158 Ish-Shalom Sophia s_ish_shalom@rambam.health.gov.il 2 www
159 Cohen Nadine
2
160 Baruch Rinkevich
2
161 Hefez Albert
2
162 Lessick Jonathan j_lessick@rambam.health.gov.il 2
163 Levitan Emanuel emnl@technion.ac.il 2
164 Mogilner Jorge gormog@hotmail.com 2 www
165 Roguin Ariel aroguin@technion.ac.il 2 www
166 Podoshin Ludwig (Deceased)
2
167 Miriam David david.miriam@clalit.org.il 2
168 Lightman Abraham a_lightman@rambam.health.gov.il 2
169 Rafael Luboshitzky
2
170 Rozenfeld Julia julias@tx.technion.ac.il 2
171 Yehuda Arieli
2
172 Efrat Dagan
2
173 Brandes Joseph (Deceased)
2
174 Lanir Noemi naomi.lanir@gmail.com 2
175 Samer Sarouji mdsamer@technion.ac.il 2
176 Borochowitz Zvi mdzvi@technion.ac.il 2 www
177 Rozen Nimrod dr_rozen@technion.ac.il 2
178 Sukhotnik Igor igor-dr@internet-zahav.net 2
179 Cohen Shai shaico@technion.ac.il 2 www
180 Nadir Yona ynadir@netvision.net.il 2
181 Weissman Amir wamir@netvision.net.il 2
182 Henry Silver
2
183 Nativ Ofer ofer.nativ@b-zion.org.il 2 www
184 Gilhar Amos gilhar@technion.ac.il 2 www
185 Nahir Abraham nahir@rambam.health.gov.il 2
186 Brook Gerald brook@technion.ac.il 2
187 Shapiro Sarah
2
188 Volpin Gershon
2
189 Efraty Edna
2
190 Makima Tirod
2
191 Avivi Irit i_avivi@rambam.health.gov.il 2
192 Ginsburg Haim (Deceased)
2
193 Shasha Shaul ayakph@naharia.health.gov.il 2
194 Rowe Jacob rowe@jimmy.harvard.edu 2
195 Hermona Soreq
1
196 Hasin Yonathan yhasin@tx.technion.ac.il 1
197 Friedman B. r_friedman@rambam.health.gov.il 1
198 Carlos Knopf
1
199 Alroy Gideon (Deceased)
1
200 Jaffe Michael
1
201 Yehuda Melamed hbomed@barak.net.il 1
202 Taitelman Uri
1
203 Berant Moshe
1
204 Thaler Israel thaler@tx.technion.ac.il 1
205 Iancu Theodore (Deceased)
1
206 Gary Weisinger
1
207 Ber Rosalie rosalieb@technion.ac.il 1
208 Shapira Daniel
1
209 Rosenbaum Hanna h_rosenbaum@rambam.health.gov.il 1 www
210 Etzioni Amos etzioni@rambam.health.gov.il 1 www
211 Kuten Abraham kuten@tx.technion.ac.il 1
212 Peretz Bezalel-A.
1
213 Abramovici Haim mdhaim1@hotmail.com 1
214 Rachmiel Adi a_rachmiel@rambam.health.gov.il 1
215 Mandel Hanna h_mandel@rambam.health.gov.il 1 www
216 Oettinger Moshe meting@naharia.health.gov.il 1
217 Furman Bianca fuhrman@tx.technion.ac.il 1
218 Gdal-on Mordechai
1
219 Mark Hirsh
1
220 Rubin Ami-Hai (Deceased)
1
221 Aharon-Peretz Judith jaharon@rambam.health.gov.il 1 www
222 Reuven Pizov
1
223 Ephros Moshe mefrat@technion.ac.il 1
224 Efrat Neter
1
225 Rotshild Avi mdavi@technion.ac.il 1 www
226 Michal Granot
1
227 Shalev Stavit stavit_sh@clalit.org.il 1 www
228 Zidan Jamal zidan.j@ziv.health.gov.il 1
229 Dar Dalit
1
230 Geyer Orna drgo@netvision.net.il 1
231 Bornstein Jacob mdjacob@tx.technion.ac.il 1
232 Hoffman Aaron ahofman@rambam.health.gov.il 1 www
233 Shlata Adel
1
234 Liran Levin
1
235 Abinader Edward abinader@netvision.net.il 1
236 Ringlshtein Shimrit
1
237 Waisman Dan Israel dwaisman@netvision.net.il 1 www
238 Snait Tamir
1
239 Eddie Barkai
1
240 Blum Arnon arnonblu@tx.technion.ac.il 1
241 Jamel Mahajna
1
242 Zuckerman Tsila t_zuckerman@rambam.health.gov.il 1
243 Micha Bar-Chana
1
244 Offer Harari
1
245 Beiran Itshak i_beiran@rambam.health.gov.il 1 www
246 Orbach Rachel
1
247 Hallak Mordechai mottih@hy.health.gov.il 1
248 Gonen Hedva hedvag@tx.technion.ac.il 1
249 Jacob Horwitz j_horwitz@rambam.health.gov.il 1
250 Michael Kaffman kaffman@netvision.net.il 1
251 Armoni Michal amichal@tx.technion.ac.il 1
252 Avner Yayon
1
253 Chaim Pick
1
254 Denekamp Yaron yarondp@clalit.org.il 1
255 Rispler Shmuel s_rispler@rambam.health.gov.il 1
256 Gross Bella bella.gross@naharia.health.gov.il 1
257 Silver Henry mdsilver@technion.ac.il 1 www
258 Rabinovitz David d_rabinowitz@rambam.health.gob.il 1
259 Resznick Murray
1
260 Rozenberg Beno rozbeno@hotmail.com 1
261 Marmor Alon alonmarmormd@yahoo.com 1
262 Sarig Galit g_sarig@rambam.health.gov.il 1
263 Roguin Nathan
1
264 Amit Michal
1
265 Reisner Shimon rshimon@technion.ac.il 1 www
266 Scharf Yehudith
1
267 Gaitini Diana d_gaitini@rambam.health.gov.il 1 www
268 Pizov Reuven pizov_reuven@clalit.org.il 1 www
269 Hochberg Zeev rprzeev@technion.ac.il 1
270 Dar Hanna hanna.dar@b-zion.org.il 1
271 Weil Frederic
1
272 Ben- Arye Eran eranben@netvision.net.il 1
273 Golz Avishay a_golz@rambam.health.gov.il 1 www
274 Igal Louria-Hayon
1
275 Avital Avraham avital@technion.ac.il 1
276 Benyamini Noam
1
277 Vadasz Zahava zahava.vadas@b-zion.org.il 1
278 Khamaisi Mogher m_khamaisi@technion.ac.il 1
279 Kaplan Marielle mkaplan@technion.ac.il 1
280 Leiser Yoav yleiser@gmail.com 1
281 Rozen Geila
1
282 Egozi Dana d_egozi@rambam.health.gov.il 1
283 Irit Weisman-Foegel
1
284 Gil Ziv gziv@technion.ac.il 1
285 Schiff Elad eschiff@bezeqint.net 1
286 Eilam Palzur
1
287 Vardi Yoram yvardi@rambam.health.gov.il 1 www
288 Fainaru Ofer ofainaru@technion.ac.il 1

Last updated on: Wednesday ,November 22, 2017