הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

יום פתוח לתארים מתקדמים בארכיטקטורה - 26.3.2018

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בפסיכולוגיה וכלכלה התנהגותית - 16.3.2018- יתקיים בתל אביב

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסה כימית - 25.1.2018

 

יום מחקר למשתלמים ע"ש ג'ייקובס. בניין צ'רצ'יל - 10.1.2018 בין השעות 12:30-14:30

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Medicine
Department Web Site:   www.technion.ac.il/technion/medicine


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Pratt Hillel hillel@technion.ac.il 45 www
2 Gavish Moshe mgavish@technion.ac.il 42 www
3 Neufeld Gera gera@technion.ac.il 41
4 Binah Ofer binah@technion.ac.il 36 www
5 Youdim Moussa youdim@technion.ac.il 33
6 Karin Nathan nkarin10@gmail.com 28 www
7 Itskovitz Joseph itskovitz@rambam.health.gov.il 28 www
8 Ciechanover Aaron aaroncie@technion.ac.il 28 www
9 Beyar Rafael rafael@technion.ac.il 27 www
10 Perlman Ido iperlman@technion.ac.il 24 www
11 Salzberg Adi adis@technion.ac.il 23 www
12 Lavie Peretz president@technion.ac.il 23 www
13 Finberg John finberg@technion.ac.il 22
14 Hershko Avram hershko@technion.ac.il 21 www
15 Frank Dale dale@technion.ac.il 21 www
16 Spira Gad spira@technion.ac.il 19
17 Bengal Eyal bengal@technion.ac.il 19 www
18 Skorecki Karl skorecki@technion.ac.il 18 www
19 Miller Ariel millera@technion.ac.il 18 www
20 Melamed Doron melamedd@technion.ac.il 18 www
21 Silbermann Michael mdsilber@technion.ac.il 18
22 Yarnitsky David davidy@technion.ac.il 18 www
23 Fry Michael mickey@tx.technion.ac.il 18
24 Aronheim Ami aronheim@technion.ac.il 17 www
25 Ziv Noam noamz@netvision.net.il 17 www
26 Marom Shimon marom@technion.ac.il 17 www
27 Aviram Michael aviram@technion.ac.il 17 www
28 Ankri Serge sankri@technion.ac.il 16 www
29 Kleinberger Tamar tamark@technion.ac.il 16 www
30 Lahat Nitza lahat_nitza@clalit.org.il 16
31 Levy Andrew Peter alevy@technion.ac.il 16
32 Karnieli Eddy eddy@technion.ac.il 16 www
33 Gepstein Lior mdlior@technion.ac.il 15 www
34 Livne Erella (Deceased)
14
35 Palti Yoram palti@technion.ac.il 14
36 Yablonski Deborah debya@technion.ac.il 14 www
37 Choder Mordechai choder@tx.technion.ac.il 14 www
38 Lavie Lena lenal@tx.technion.ac.il 13
39 Kornitzer Daniel danielk@technion.ac.il 13 www
40 Vlodavsky Israel vlodavsk@cc.huji.ac.il 13
41 Ben-Shachar Dorit shachar@technion.ac.il 13
42 Brenner Benjamin b_brenner@rambam.health.gov.il 13 www
43 Pollack Shimon pollack@technion.ac.il 13 www
44 Coleman Raymond coleman@technion.ac.il 12
45 Barkey Ronnie rjb@technion.ac.il 12
46 Schiller Jackie jackie@technion.ac.il 12 www
47 Maor Gila gimaor@technion.ac.il 12
48 Ben-Yosef Tamar benyosef@technion.ac.il 11 www
49 Shaked Yuval yshaked@technion.ac.il 11
50 Winaver Joseph winaver@technion.ac.il 11 www
51 Dovrat Ahuva dovrat@tx.technion.ac.il 11
52 Bitterman Haim haimb@technion.ac.il 11 www
53 Abassi Zaid A. abassi@technion.ac.il 11 www
54 Klein Ehud e_klein@rambam.health.gov.il 11 www
55 Merchav Shoshana merchav@tx.technion.ac.il 10
56 Engelender Simone simone@technion.ac.il 10 www
57 Wolosker Herman hwolosker@technion.ac.il 10 www
58 Hocherman Shraga shraga@technion.ac.il 10
59 Rahat Michal mrahat@netvision.net.il 10
60 Kraiem Zaki zkraiem@tx.technion.ac.il 10
61 Gutfreund Yoram yoramg@technion.ac.il 9 www
62 Berdicevsky Israela israelab@technion.ac.il 9
63 Gershon Harriet (Deceased)
9
64 Zaaroor Menashe m_zaaroor@rambam.health.gov.il 8 www
65 Sprecher Eli elisp@tasmc.health.gov.il 8
66 Resnick Nitzan
8
67 Weiss Anna annaw@technion.ac.il 8
68 Ben-Haim Shlomo
7
69 Gershoni-Baruch Ruth rgershoni@rambam.health.gov.il 7 www
70 Shalev Eliezer shaleve@technion.ac.il 7 www
71 Fares Fuad
7
72 Gavriely Noam gavriely@technion.ac.il 7
73 Schultheiss Thomas tschulth@technion.ac.il 7
74 Lindenbaum Ella samnella8@gmail.com 7
75 Hadary Tamar t_katz@rambam.health.gov.il 7
76 Lahav Michal mlahav@technion.ac.il 7
77 ))Oryan )Orian Amir mdoryan@technion.ac.il 7 www
78 Katz Yeshayahu(Sha ykatz@technion.ac.il 6 www
79 Machtei Eli machtei@technion.ac.il 6 www
80 Lewinson Dina dinal@technion.ac.il 6
81 Kurant Estee kurante@technion.ac.il 6
82 Pillar Giora gpillar@technion.ac.il 6 www
83 Jacob Vaya
6
84 Zukerman Maty bimaty@technion.ac.il 6
85 Aharon Anat a_aharon@technion.ac.il 6
86 Bomzon Arieh bomzon@technion.ac.il 6
87 Zinder Oren ozinder@tx.technion.ac.il 6
88 Weinreb Orly worly@technion.ac.il 6
89 Schiller Yitzhak y_schiller@yahoo.com 6 www
90 Zelikovic Israel israelz@technion.ac.il 6 www
91 Stanhill Ariel stanhill@tx.technion.ac.il 6
92 Aizenbud Dror aizenbud@ortho.co.il 6 www
93 Hasson Peleg phasson@technion.ac.il 6
94 Linn Shai linn@technion.ac.il 5
95 Naot Yehudith (Deceased)
5
96 Levy Yishai yishaile@technion.ac.il 5 www
97 Kahn Itamar kahn@technion.ac.il 5 www
98 Benhar Moran benhar@technion.ac.il 5 www
99 Dagan Daniel ddd@technion.ac.il 5
100 Kristal Batya batya@tx.technion.ac.il 5
101 Rennert Gad rennert@technion.ac.il 5 www
102 Blumenfeld Zeev bzeev@technion.ac.il 5 www
103 Avni Orly orly.avni@biu.ac.il 5
104 Sarit Larisch s_larisch@technion.ac.il 5
105 Nagler Rafael M. nagler@technion.ac.il 4 www
106 Sara Selig seligs@technion.ac.il 4
107 Aberdam Daniel daniel.aberdam@unice.fr 4
108 Baruch Yaacov ybaruch@rambam.health.gov.il 4 www
109 Azzam Zaher z_azzam@rambam.health.gov.il 4 www
110 Kanter Yoram y_kanter@rambam.health.gov.il 4
111 Edoute Yeouda edout@rambam.health.gov.il 4
112 Dorit Pud
4
113 Tirosh Emanuel tirosh-e@b-zion.org.il 4 www
114 Sela Shifra shifra@tx.technion.ac.il 4
115 Lerner Aaron aaronlerner1948@gmail.com 4 www
116 Eisnberg Elon e_eisenberg@rambam.health.gov.il 4 www
117 Feinsod Moshe moshe.feinsod@gmail.com 4
118 Israel Ora o_israel@rambam.health.gov.il 4
119 Shalom-Feuerste Ruby shalomfe@technion.ac.il 4 www
120 Derdikman Dori derdik@technion.ac.il 4
121 Reis Daniel
4
122 Lewinson Oded lewinson@technion.ac.il 4 www
123 Ofran Yishai y_ofran@rambam.health.gov.il 4
124 Zigdon Hadar hadar@technion.ac.il 4
125 Bergman Reuven r_bergman@rambam.health.gov.il 4 www
126 Mandel Silvia mandel@technion.ac.il 4
127 Horowitz Netanel n_horowitz@rambam.health.gov.il 3
128 Ran Arieli
3
129 Soustiel Jean Francois j_soustiel@rambam.health.gov.il 3 www
130 Stein Haim stein@rambam.health.gov.il 3
131 Hershberg Ruth ruthersh@technion.ac.il 3 www
132 Weintraub Zalman wzalman@tx.technion.ac.il 3
133 Tamar Paperna
3
134 Zimmer Etan e_zimmer@rambam.health.gov.il 3
135 Flugelman Moshe myf@technion.ac.il 3 www
136 Sara Shtreichman
3
137 Merzbach David (Deceased)
3
138 Pnina Shomer
3
139 Jacob Giris jacobgi@tlvmc.gov.il 3
140 Green Jacob (Deceased)
3
141 Falik Tzipora tzipora@tx.technion.ac.il 3
142 Toubi Elias elias.toubi@b-zion.org.il 3
143 Milo Simcha smilo@tx.technion.ac.il 3
144 Berrih Sonia
3
145 Krausz Michael michaelkrausz100@gmail.com 3
146 Avivi Irit i_avivi@rambam.health.gov.il 2
147 Carter Anna
2
148 Rafael Luboshitzky
2
149 Brandes Joseph (Deceased)
2
150 Mogilner Jorge gormog@hotmail.com 2 www
151 Front Dov (Deceased)
2
152 Roguin Ariel aroguin@technion.ac.il 2 www
153 Sukhotnik Igor igor-dr@internet-zahav.net 2
154 Benjamin Miller
2
155 Shasha Shaul ayakph@naharia.health.gov.il 2
156 Oliven Arie oliven@technion.ac.il 2 www
157 Efraty Edna
2
158 Rozenfeld Julia julias@tx.technion.ac.il 2
159 Leroith Derek d_leroith@rambam.health.gov.il 2
160 Henry Silver
2
161 Volpin Gershon
2
162 Lanir Noemi naomi.lanir@gmail.com 2
163 Nahir Abraham nahir@rambam.health.gov.il 2
164 Levitan Emanuel emnl@technion.ac.il 2
165 Rowe Jacob rowe@jimmy.harvard.edu 2
166 Garzozi Hanna garzozi@yahoo.com 2 www
167 Lightman Abraham a_lightman@rambam.health.gov.il 2
168 Miriam David david.miriam@clalit.org.il 2
169 Peled Micha m_peled@rambam.health.gov.il 2 www
170 Borochowitz Zvi mdzvi@technion.ac.il 2 www
171 Baruch Rinkevich
2
172 Lessick Jonathan j_lessick@rambam.health.gov.il 2
173 Gilhar Amos gilhar@technion.ac.il 2 www
174 Ginsburg Haim (Deceased)
2
175 Golan Dov
2
176 Podoshin Ludwig (Deceased)
2
177 Uretzky Gideon
2
178 Cohen Nadine
2
179 Eibschitz Izu
2
180 Hefez Albert
2
181 Ish-Shalom Sophia s_ish_shalom@rambam.health.gov.il 2 www
182 Michal Granot
2
183 Nativ Ofer ofer.nativ@b-zion.org.il 2 www
184 Avital Avraham avital@technion.ac.il 2
185 Efrat Dagan
2
186 Rozen Nimrod dr_rozen@technion.ac.il 2
187 Weissman Amir wamir@netvision.net.il 2
188 Aronson Doron d_aronson@rambam.health.gov.il 2 www
189 Shapiro Sarah
2
190 Igal Louria-Hayon
2
191 Brook Gerald brook@technion.ac.il 2
192 Yehuda Arieli
2
193 Tatarsky Ilana
2
194 Cohen Shai shaico@technion.ac.il 2 www
195 Nadir Yona ynadir@netvision.net.il 2
196 Samer Sarouji mdsamer@technion.ac.il 2
197 Hani Segev
2
198 Makima Tirod
2
199 Abramovici Haim mdhaim1@hotmail.com 1
200 Rubin Ami-Hai (Deceased)
1
201 Jamel Mahajna
1
202 Ephros Moshe mefrat@technion.ac.il 1
203 Geyer Orna drgo@netvision.net.il 1
204 Hoffman Aaron ahofman@rambam.health.gov.il 1 www
205 Shapira Daniel
1
206 Iancu Theodore (Deceased)
1
207 Yehuda Melamed hbomed@barak.net.il 1
208 Kuten Abraham kuten@tx.technion.ac.il 1
209 Eddie Barkai
1
210 Jacob Horwitz j_horwitz@rambam.health.gov.il 1
211 Oettinger Moshe meting@naharia.health.gov.il 1
212 Gdal-on Mordechai
1
213 Aharon-Peretz Judith jaharon@rambam.health.gov.il 1 www
214 Ber Rosalie rosalieb@technion.ac.il 1
215 Rachmiel Adi a_rachmiel@rambam.health.gov.il 1
216 Offer Harari
1
217 Mark Hirsh
1
218 Shlomo Constantini
1
219 Carlos Knopf
1
220 Michael Kaffman kaffman@netvision.net.il 1
221 Armoni Michal amichal@tx.technion.ac.il 1
222 Reuven Pizov
1
223 Avner Yayon
1
224 Chaim Pick
1
225 Gary Weisinger
1
226 Rosenbaum Hanna h_rosenbaum@rambam.health.gov.il 1 www
227 Bornstein Jacob mdjacob@tx.technion.ac.il 1
228 Rotshild Avi mdavi@technion.ac.il 1 www
229 Gonen Hedva hedvag@tx.technion.ac.il 1
230 Zidan Jamal zidan.j@ziv.health.gov.il 1
231 Hasin Yonathan yhasin@tx.technion.ac.il 1
232 Orbach Rachel
1
233 Rispler Shmuel s_rispler@rambam.health.gov.il 1
234 Beiran Itshak i_beiran@rambam.health.gov.il 1 www
235 Jaffe Michael mfjaffe@bwzeqint.net 1
236 Micha Bar-Chana
1
237 Zuckerman Tsila t_zuckerman@rambam.health.gov.il 1
238 Etzioni Amos etzioni@rambam.health.gov.il 1 www
239 Furman Bianca fuhrman@tx.technion.ac.il 1
240 Blum Arnon arnonblu@tx.technion.ac.il 1
241 Chowers Yehuda chowers@technion.ac.il 1
242 Mandel Hanna h_mandel@rambam.health.gov.il 1 www
243 Hallak Mordechai mottih@hy.health.gov.il 1
244 Ringlshtein Shimrit
1
245 Shlata Adel
1
246 Roguin Nathan
1
247 Sarig Galit g_sarig@rambam.health.gov.il 1
248 Irit Weisman-Foegel
1
249 Weil Frederic
1
250 Marmor Alon alonmarmormd@yahoo.com 1
251 Rozenberg Beno rozbeno@hotmail.com 1
252 Resznick Murray
1
253 Egozi Dana d_egozi@rambam.health.gov.il 1
254 Fainaru Ofer ofainaru@technion.ac.il 1
255 Gil Ziv gziv@technion.ac.il 1
256 Gaitini Diana d_gaitini@rambam.health.gov.il 1 www
257 Silver Henry mdsilver@technion.ac.il 1 www
258 Ben- Arye Eran eranben@netvision.net.il 1
259 Waisman Dan Israel dwaisman@netvision.net.il 1 www
260 Schiff Elad eschiff@bezeqint.net 1
261 Kaplan Marielle mkaplan@technion.ac.il 1
262 Vadasz Zahava zahava.vadas@b-zion.org.il 1
263 Rozen Geila
1
264 Eilam Palzur
1
265 Amit Michal
1
266 Denekamp Yaron yarondp@clalit.org.il 1
267 Dar Dalit
1
268 Taitelman Uri
1
269 Berant Moshe
1
270 Liran Levin
1
271 Abinader Edward abinader@netvision.net.il 1
272 Rabinovitz David d_rabinowitz@rambam.health.gob.il 1
273 Peretz Bezalel-A.
1
274 Efrat Neter
1
275 Friedman B. r_friedman@rambam.health.gov.il 1
276 Hermona Soreq
1
277 Shalev Stavit stavit_sh@clalit.org.il 1 www
278 Golz Avishay a_golz@rambam.health.gov.il 1 www
279 Leiser Yoav yleiser@gmail.com 1
280 Scharf Yehudith
1
281 Thaler Israel thaler@tx.technion.ac.il 1
282 Vardi Yoram yvardi@rambam.health.gov.il 1 www
283 Berger Gidon gidon.berger@technion.ac.il 1
284 Dar Hanna hanna.dar@b-zion.org.il 1
285 Reisner Shimon rshimon@technion.ac.il 1 www
286 Gross Bella bella.gross@naharia.health.gov.il 1
287 Hochberg Zeev rprzeev@technion.ac.il 1
288 Benyamini Noam
1
289 Pizov Reuven pizov_reuven@clalit.org.il 1 www
290 Snait Tamir
1
291 Khamaisi Mogher m_khamaisi@technion.ac.il 1
292 Alroy Gideon (Deceased)
1

Last updated on: Tuesday ,February 20, 2018