הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Medicine
Department Web Site:   www.technion.ac.il/technion/medicine


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Pratt Hillel hillel@technion.ac.il 45 www
2 Neufeld Gera gera@technion.ac.il 41
3 Gavish Moshe mgavish@technion.ac.il 41 www
4 Binah Ofer binah@technion.ac.il 35 www
5 Youdim Moussa youdim@technion.ac.il 33
6 Ciechanover Aaron aaroncie@technion.ac.il 28 www
7 Itskovitz Joseph itskovitz@rambam.health.gov.il 28 www
8 Karin Nathan nkarin10@gmail.com 27 www
9 Beyar Rafael rafael@technion.ac.il 27 www
10 Reznick Abraham reznick@technion.ac.il 25
11 Salzberg Adi adis@technion.ac.il 23 www
12 Perlman Ido iperlman@technion.ac.il 23 www
13 Lavie Peretz president@technion.ac.il 23 www
14 Finberg John finberg@technion.ac.il 22
15 Frank Dale dale@technion.ac.il 21 www
16 Hershko Avram hershko@technion.ac.il 21 www
17 Spira Gad spira@technion.ac.il 19
18 Bengal Eyal bengal@technion.ac.il 19 www
19 Silbermann Michael mdsilber@technion.ac.il 18
20 Melamed Doron melamedd@technion.ac.il 18 www
21 Skorecki Karl skorecki@technion.ac.il 18 www
22 Fry Michael mickey@tx.technion.ac.il 18
23 Yarnitsky David davidy@technion.ac.il 17 www
24 Aviram Michael aviram@technion.ac.il 17 www
25 Ziv Noam noamz@netvision.net.il 17 www
26 Aronheim Ami aronheim@technion.ac.il 17 www
27 Levy Andrew Peter alevy@technion.ac.il 16
28 Miller Ariel millera@technion.ac.il 16 www
29 Karnieli Eddy eddy@technion.ac.il 16 www
30 Lahat Nitza lahat_nitza@clalit.org.il 16
31 Kleinberger Tamar tamark@technion.ac.il 16 www
32 Ankri Serge sankri@technion.ac.il 15 www
33 Gepstein Lior mdlior@technion.ac.il 15 www
34 Choder Mordechai choder@tx.technion.ac.il 14 www
35 Livne Erella (Deceased)
14
36 Palti Yoram palti@technion.ac.il 14
37 Yablonski Deborah debya@technion.ac.il 14 www
38 Vlodavsky Israel vlodavsk@cc.huji.ac.il 13
39 Lavie Lena lenal@tx.technion.ac.il 13
40 Brenner Benjamin b_brenner@rambam.health.gov.il 13 www
41 Pollack Shimon pollack@technion.ac.il 13 www
42 Ben-Shachar Dorit shachar@technion.ac.il 12
43 Coleman Raymond coleman@technion.ac.il 12
44 Barkey Ronnie rjb@technion.ac.il 12
45 Ben-Yosef Tamar benyosef@technion.ac.il 11 www
46 Klein Ehud e_klein@rambam.health.gov.il 11 www
47 Bitterman Haim haimb@technion.ac.il 11 www
48 Winaver Joseph winaver@technion.ac.il 11 www
49 Kornitzer Daniel danielk@technion.ac.il 11 www
50 Dovrat Ahuva dovrat@tx.technion.ac.il 11
51 Rahat Michal mrahat@netvision.net.il 10
52 Merchav Shoshana merchav@tx.technion.ac.il 10
53 Shaked Yuval yshaked@technion.ac.il 10
54 Schiller Jackie jackie@technion.ac.il 10 www
55 Maor Gila gimaor@technion.ac.il 10
56 Hocherman Shraga shraga@technion.ac.il 10
57 Wolosker Herman hwolosker@technion.ac.il 10 www
58 Abassi Zaid A. abassi@technion.ac.il 10 www
59 Kraiem Zaki zkraiem@tx.technion.ac.il 10
60 Berdicevsky Israela israelab@technion.ac.il 9
61 Englender Simone simone@technion.ac.il 9 www
62 Gershon Harriet (Deceased)
9
63 Gutfreund Yoram yoramg@technion.ac.il 9 www
64 Resnick Nitzan
8
65 Weiss Anna annaw@technion.ac.il 8
66 Sprecher Eli elisp@tasmc.health.gov.il 8
67 Zaaroor Menashe m_zaaroor@rambam.health.gov.il 8 www
68 Ben-Haim Shlomo
7
69 Shalev Eliezer shaleve@technion.ac.il 7 www
70 Gavriely Noam gavriely@technion.ac.il 7
71 Gershoni-Baruch Ruth rgershoni@rambam.health.gov.il 7 www
72 Lahav Michal mlahav@technion.ac.il 7
73 Schultheiss Thomas tschulth@technion.ac.il 7
74 Fares Fuad
7
75 Lindenbaum Ella samnella8@gmail.com 7
76 ))Oryan )Orian Amir mdoryan@technion.ac.il 7 www
77 Zukerman Maty bimaty@technion.ac.il 6
78 Zinder Oren ozinder@tx.technion.ac.il 6
79 Machtei Eli machtei@technion.ac.il 6 www
80 Stanhill Ariel stanhill@tx.technion.ac.il 6
81 Bomzon Arieh bomzon@technion.ac.il 6
82 Lewinson Dina dinal@technion.ac.il 6
83 Zelikovic Israel israelz@technion.ac.il 6 www
84 Katz Yeshayahu(Sha ykatz@technion.ac.il 6 www
85 Aharon Anat a_aharon@technion.ac.il 6
86 Hadary Tamar t_katz@rambam.health.gov.il 6
87 Jacob Vaya
6
88 Pillar Giora gpillar@technion.ac.il 6 www
89 Weinreb Orly worly@technion.ac.il 6
90 Kurant Estee kurante@technion.ac.il 6
91 Avni Orly orly.avni@biu.ac.il 5
92 Dagan Daniel ddd@technion.ac.il 5
93 Levy Yishai yishaile@technion.ac.il 5 www
94 Schiller Yitzhak y_schiller@yahoo.com 5 www
95 Sarit Larisch s_larisch@technion.ac.il 5
96 Blumenfeld Zeev bzeev@technion.ac.il 5 www
97 Rennert Gad rennert@technion.ac.il 5 www
98 Linn Shai linn@technion.ac.il 5
99 Kristal Batya batya@tx.technion.ac.il 5
100 Naot Yehudith (Deceased)
5
101 Lewinson Oded lewinson@technion.ac.il 4 www
102 Sela Shifra shifra@tx.technion.ac.il 4
103 Feinsod Moshe moshe.feinsod@gmail.com 4
104 Sara Selig seligs@technion.ac.il 4
105 Nagler Rafael M. nagler@technion.ac.il 4 www
106 Lerner Aaron aaronlerner1948@gmail.com 4 www
107 Aizenbud Dror aizenbud@ortho.co.il 4 www
108 Benhar Moran benhar@technion.ac.il 4 www
109 Mandel Silvia mandel@technion.ac.il 4
110 Tirosh Emanuel tirosh-e@b-zion.org.il 4 www
111 Israel Ora o_israel@rambam.health.gov.il 4
112 Edoute Yeouda edout@rambam.health.gov.il 4
113 Aberdam Daniel daniel.aberdam@unice.fr 4
114 Shalom-Feuerste Ruby shalomfe@technion.ac.il 4 www
115 Hasson Peleg phasson@technion.ac.il 4
116 Eisnberg Elon e_eisenberg@rambam.health.gov.il 4 www
117 Dorit Pud
4
118 Reis Daniel
4
119 Baruch Yaacov ybaruch@rambam.health.gov.il 4 www
120 Kanter Yoram y_kanter@rambam.health.gov.il 4
121 Bergman Reuven r_bergman@rambam.health.gov.il 4 www
122 Toubi Elias elias.toubi@b-zion.org.il 3
123 Stein Haim stein@rambam.health.gov.il 3
124 Weintraub Zalman wzalman@tx.technion.ac.il 3
125 Zigdon Hadar hadar@technion.ac.il 3
126 Soustiel Jean Francois j_soustiel@rambam.health.gov.il 3 www
127 Zimmer Etan e_zimmer@rambam.health.gov.il 3
128 Flugelman Moshe myf@technion.ac.il 3 www
129 Falik Tzipora tzipora@tx.technion.ac.il 3
130 Azzam Zaher z_azzam@rambam.health.gov.il 3 www
131 Derdikman Dori derdik@technion.ac.il 3
132 Pnina Shomer
3
133 Merzbach David (Deceased)
3
134 Ran Arieli
3
135 Jacob Giris jacobgi@tlvmc.gov.il 3
136 Krausz Michael michaelkrausz100@gmail.com 3
137 Green Jacob (Deceased)
3
138 Sara Shtreichman
3
139 Milo Simcha smilo@tx.technion.ac.il 3
140 Ofran Yishai y_ofran@rambam.health.gov.il 3
141 Berrih Sonia
3
142 Benjamin Miller
2
143 Garzozi Hanna garzozi@yahoo.com 2 www
144 Golan Dov
2
145 Tatarsky Ilana
2
146 Avivi Irit i_avivi@rambam.health.gov.il 2
147 Gilhar Amos gilhar@technion.ac.il 2 www
148 Hani Segev
2
149 Nahir Abraham nahir@rambam.health.gov.il 2
150 Peled Micha m_peled@rambam.health.gov.il 2 www
151 Hefez Albert
2
152 Rafael Luboshitzky
2
153 Levitan Emanuel emnl@technion.ac.il 2
154 Oliven Arie oliven@technion.ac.il 2 www
155 Roguin Ariel aroguin@technion.ac.il 2 www
156 Miriam David david.miriam@clalit.org.il 2
157 Cohen Nadine
2
158 Mogilner Jorge gormog@hotmail.com 2 www
159 Baruch Rinkevich
2
160 Podoshin Ludwig (Deceased)
2
161 Carter Anna
2
162 Lessick Jonathan j_lessick@rambam.health.gov.il 2
163 Leroith Derek d_leroith@rambam.health.gov.il 2
164 Lightman Abraham a_lightman@rambam.health.gov.il 2
165 Hershberg Ruth ruthersh@technion.ac.il 2 www
166 Eibschitz Izu
2
167 Efrat Dagan
2
168 Yehuda Arieli
2
169 Weissman Amir wamir@netvision.net.il 2
170 Cohen Shai shaico@technion.ac.il 2 www
171 Borochowitz Zvi mdzvi@technion.ac.il 2 www
172 Sukhotnik Igor igor-dr@internet-zahav.net 2
173 Efraty Edna
2
174 Ginsburg Haim (Deceased)
2
175 Nativ Ofer ofer.nativ@b-zion.org.il 2 www
176 Volpin Gershon
2
177 Henry Silver
2
178 Brandes Joseph (Deceased)
2
179 Makima Tirod
2
180 Shasha Shaul ayakph@naharia.health.gov.il 2
181 Rowe Jacob rowe@jimmy.harvard.edu 2
182 Shapiro Sarah
2
183 Rozenfeld Julia julias@tx.technion.ac.il 2
184 Horowitz Netanel n_horowitz@rambam.health.gov.il 2
185 Rozen Nimrod dr_rozen@technion.ac.il 2
186 Kahn Itamar kahn@technion.ac.il 2 www
187 Front Dov (Deceased)
2
188 Brook Gerald brook@technion.ac.il 2
189 Uretzky Gideon
2
190 Ish-Shalom Sophia s_ish_shalom@rambam.health.gov.il 2 www
191 Tamar Paperna
2
192 Lanir Noemi naomi.lanir@gmail.com 2
193 Samer Sarouji mdsamer@technion.ac.il 2
194 Aronson Doron d_aronson@rambam.health.gov.il 2 www
195 Gary Weisinger
1
196 Hermona Soreq
1
197 Friedman B. r_friedman@rambam.health.gov.il 1
198 Reuven Pizov
1
199 Mandel Hanna h_mandel@rambam.health.gov.il 1 www
200 Carlos Knopf
1
201 Berant Moshe
1
202 Alroy Gideon (Deceased)
1
203 Rosenbaum Hanna h_rosenbaum@rambam.health.gov.il 1 www
204 Jaffe Michael
1
205 Kuten Abraham kuten@tx.technion.ac.il 1
206 Shapira Daniel
1
207 Iancu Theodore (Deceased)
1
208 Abramovici Haim mdhaim1@hotmail.com 1
209 Ber Rosalie rosalieb@technion.ac.il 1
210 Rubin Ami-Hai (Deceased)
1
211 Yehuda Melamed hbomed@barak.net.il 1
212 Thaler Israel thaler@tx.technion.ac.il 1
213 Aharon-Peretz Judith jaharon@rambam.health.gov.il 1 www
214 Oettinger Moshe meting@naharia.health.gov.il 1
215 Gdal-on Mordechai
1
216 Furman Bianca fuhrman@tx.technion.ac.il 1
217 Hasin Yonathan yhasin@tx.technion.ac.il 1
218 Mark Hirsh
1
219 Peretz Bezalel-A.
1
220 Etzioni Amos etzioni@rambam.health.gov.il 1 www
221 Hoffman Aaron ahofman@rambam.health.gov.il 1 www
222 Irit Weisman-Foegel
1
223 Efrat Neter
1
224 Michal Granot
1
225 Zidan Jamal zidan.j@ziv.health.gov.il 1
226 Shalev Stavit stavit_sh@clalit.org.il 1 www
227 Orbach Rachel
1
228 Ephros Moshe mefrat@technion.ac.il 1
229 Jacob Horwitz j_horwitz@rambam.health.gov.il 1
230 Snait Tamir
1
231 Shlata Adel
1
232 Liran Levin
1
233 Abinader Edward abinader@netvision.net.il 1
234 Sarig Galit g_sarig@rambam.health.gov.il 1
235 Dar Dalit
1
236 Geyer Orna drgo@netvision.net.il 1
237 Eddie Barkai
1
238 Zuckerman Tsila t_zuckerman@rambam.health.gov.il 1
239 Micha Bar-Chana
1
240 Jamel Mahajna
1
241 Beiran Itshak i_beiran@rambam.health.gov.il 1 www
242 Offer Harari
1
243 Rotshild Avi mdavi@technion.ac.il 1 www
244 Hallak Mordechai mottih@hy.health.gov.il 1
245 Avital Avraham avital@technion.ac.il 1
246 Michael Kaffman kaffman@netvision.net.il 1
247 Armoni Michal amichal@tx.technion.ac.il 1
248 Avner Yayon
1
249 Chaim Pick
1
250 Bornstein Jacob mdjacob@tx.technion.ac.il 1
251 Gonen Hedva hedvag@tx.technion.ac.il 1
252 Rispler Shmuel s_rispler@rambam.health.gov.il 1
253 Reisner Shimon rshimon@technion.ac.il 1 www
254 Silver Henry mdsilver@technion.ac.il 1 www
255 Resznick Murray
1
256 Rozenberg Beno rozbeno@hotmail.com 1
257 Marmor Alon alonmarmormd@yahoo.com 1
258 Weil Frederic
1
259 Golz Avishay a_golz@rambam.health.gov.il 1 www
260 Gross Bella bella.gross@naharia.health.gov.il 1
261 Rozen Geila
1
262 Gaitini Diana d_gaitini@rambam.health.gov.il 1 www
263 Pizov Reuven pizov_reuven@clalit.org.il 1 www
264 Scharf Yehudith
1
265 Hochberg Zeev rprzeev@technion.ac.il 1
266 Dar Hanna hanna.dar@b-zion.org.il 1
267 Vardi Yoram yvardi@rambam.health.gov.il 1 www
268 Roguin Nathan
1
269 Egozi Dana d_egozi@rambam.health.gov.il 1
270 Taitelman Uri
1
271 Benyamini Noam
1
272 Khamaisi Mogher m_khamaisi@technion.ac.il 1
273 Fainaru Ofer ofainaru@technion.ac.il 1
274 Leiser Yoav yleiser@gmail.com 1
275 Denekamp Yaron yarondp@clalit.org.il 1
276 Kaplan Marielle mkaplan@technion.ac.il 1
277 Ben- Arye Eran eranben@netvision.net.il 1
278 Blum Arnon arnonblu@tx.technion.ac.il 1
279 Gil Ziv gziv@technion.ac.il 1
280 Schiff Elad eschiff@bezeqint.net 1
281 Nadir Yona ynadir@netvision.net.il 1
282 Eilam Palzur
1
283 Amit Michal
1
284 Igal Louria-Hayon
1
285 Vadasz Zahava zahava.vadas@b-zion.org.il 1

Last updated on: Monday ,September 18, 2017