הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Computer Science
Department Web Site:   www.cs.technion.ac.il


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Bruckstein Alfred freddy@cs.technion.ac.il 53 www
2 Schuster Assaf assaf@cs.technion.ac.il 50 www
3 Rivlin Ehud ehudr@cs.technion.ac.il 38 www
4 Gotsman Chaim Craig gotsman@cs.technion.ac.il 37 www
5 Friedman Roy roy@cs.technion.ac.il 34 www
6 Markovitch Shaul shaulm@cs.technion.ac.il 32 www
7 Grumberg Orna orna@cs.technion.ac.il 27 www
8 Lindenbaum Michael mic@cs.technion.ac.il 27 www
9 Gil Joseph yogi@cs.technion.ac.il 27 www
10 Kimmel Ron ron@cs.technion.ac.il 27 www
11 Elber Gershon gershon@cs.technion.ac.il 26 www
12 Katz Shmuel katz@cs.technion.ac.il 25
13 Itai Alon itai@cs.technion.ac.il 25 www
14 Naor Joseph naor@cs.technion.ac.il 25 www
15 Elad Michael elad@cs.technion.ac.il 24 www
16 Kantorowitz Eliezer kantor@tx.technion.ac.il 22
17 Pinter Ron pinter@cs.technion.ac.il 22 www
18 Raz Dan danny@cs.technion.ac.il 22 www
19 Barequet Gill barequet@cs.technion.ac.il 21 www
20 Geiger Dan dang@cs.technion.ac.il 21 www
21 Baram Yoram baram@cs.technion.ac.il 20 www
22 Attiya Hagit hagit@cs.technion.ac.il 20 www
23 Shachnai Hadas hadas@cs.technion.ac.il 20 www
24 El-Yaniv Ran rani@cs.technion.ac.il 19 www
25 Etzion Tuvi etzion@cs.technion.ac.il 18 www
26 Cohen Reuven rcohen@cs.technion.ac.il 18 www
27 Moran Shlomo moran@cs.technion.ac.il 17 www
28 Petrank Erez erez@cs.technion.ac.il 16 www
29 Johann Makowsky makowsky@tx.technion.ac.il 16
30 Kaminski Michael kaminski@cs.technion.ac.il 16 www
31 Roth Ronny ronny@cs.technion.ac.il 16 www
32 Chor Ben-Zion benny@cs.tau.ac.il 15
33 Yavneh Irad dean@cs.technion.ac.il 15 www
34 Francez Nissim francez@cs.technion.ac.il 14
35 Bar-Yehuda Reuven reuven@cs.technion.ac.il 14 www
36 Israeli Moshe (Deceased)
14
37 Shmueli Oded oshmu@cs.technion.ac.il 14 www
38 Zibulevsky Michael mzib@cs.technion.ac.il 14
39 Uzi Ornan ornan@tx.technion.ac.il 14
40 Berry Daniel
13
41 Bshouty Nader bshouty@cs.technion.ac.il 12 www
42 Kushilevitz Eyal eyalk@cs.technion.ac.il 12 www
43 Ben-Shaul Z.
11
44 Ungarish Marius unga@cs.technion.ac.il 11 www
45 Heymann Michael heymann@tx.technion.ac.il 10
46 Ishai Yuval yuvali@cs.technion.ac.il 10 www
47 Yahav Eran yahave@cs.technion.ac.il 10 www
48 Goldreich Oded
10
49 Winter Yoad winter@tx.technion.ac.il 10
50 Mor Tal talmo@cs.technion.ac.il 10 www
51 Zohar Yakhini zohar.yakhini@gmail.com 9
52 Zaks Shmuel zaks@cs.technion.ac.il 9 www
53 Biham Eli biham@cs.technion.ac.il 9 www
54 Even Shimon (Deceased)
9
55 Bar-Yossef Ziv zivby@ee.technion.ac.il 8 www
56 Wiener Fred wiener@tx.technion.ac.il 8
57 Ben Sasson Eliyahu eli@cs.technion.ac.il 8 www
58 Shpilka Amir shpilka@cs.technion.ac.il 8 www
59 Litman Ami litman@cs.technion.ac.il 8 www
60 Tsafrir Dan dan@cs.technion.ac.il 8 www
61 Yoeli Michael (Deceased)
7
62 Rabani Yuval rabani@tx.technion.ac.il 7
63 Kanza Yaron kanza@cs.technion.ac.il 7 www
64 Daniel Keren
6
65 Fischer Eldar eldar@cs.technion.ac.il 5 www
66 Sheffer Alla
5
67 Ben-Chen Mirela mirela@cs.technion.ac.il 5 www
68 Avraham Tamar tammya@tx.technion.ac.il 4
69 Ailon Nir nailon@cs.technion.ac.il 4 www
70 Lempel Abraham lempel@technion.ac.il 4
71 Wagner Israel
4
72 Wintner Shalom
4
73 Rosen Adi adiro@tx.technion.ac.il 4
74 Kohavi Zvi kohavi@cs.technion.ac.il 3
75 Daniel Galin dgalin@cs.technion.ac.il 3
76 Tomer Amir tomera@cs.technion.ac.il 3
77 Paz Azaria paz@cs.technion.ac.il 3
78 Shlomi Tomer tomersh@cs.technion.ac.il 3
79 Rodeh Michael
3
80 Sidi Avram asidi@cs.technion.ac.il 3 www
81 Spillinger Ilan
3
82 Censor-Hillel Keren ckeren@cs.technion.ac.il 3
83 Pomeranz Irith
2
84 Bar-Nahor Ronen moc.skrapseliga@nenor 2
85 Yacov Hel-Or
2
86 Salom Mordechai cmshalom@cs.technion.ac.il 2
87 Yaakobi Eitan yaakobi@technion.ac.il 2 www
88 Hartman Irith
2
89 Michael Factor
2
90 Dinitz Yefim
2
91 Bar-on Ilan
2
92 Rosset Saharon
1
93 Martin Wechev
1
94 Hanah Margalit
1
95 Hay David hdavid@tx.technion.ac.il 1
96 David Brietgand
1
97 Rudzesky Mhchael rudzsky@tx.technion.ac.il 1
98 David Harel
1
99 Ariel Felner
1
100 Sagiv Shmuel
1
101 Porat Sara
1
102 Ben-David Shai
1
103 Buchbinder Niv nivb@tx.technion.ac.il 1
104 Yadgar Gala gala@cs.technion.ac.il 1
105 Dunkelman Orr orrd@tx.technion.ac.il 1
106 Tromer Eran
1
107 Hana Chockler
1
108 Altshuler Yaniv yanival@tx.technion.ac.il 1
109 Ran Gilad-Bachrach
1
110 Rinetskey Noam
1
111 Yorav Karen
1
112 Wolff Ran ranw@tx.technion.ac.il 1
113 Yona Golan
1
114 Adam Amit
1
115 Tamar Tamir
1
116 Hillel Kolodner
1
117 Shoham-Buchbind Sharon sharon.shoham@gmail.com 1

Last updated on: Monday ,September 18, 2017