הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentComputer Science
Department Web Sitewww.cs.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Bruckstein Alfred freddy@cs.technion.ac.il 56 www
2 Schuster Assaf assaf@cs.technion.ac.il 54 www
3 Rivlin Ehud ehudr@cs.technion.ac.il 38 www
4 Gotsman Chaim Craig gotsman@cs.technion.ac.il 37 www
5 Friedman Roy roy@cs.technion.ac.il 35 www
6 Markovitch Shaul shaulm@cs.technion.ac.il 34 www
7 Kimmel Ron ron@cs.technion.ac.il 33 www
8 Mendelson Avi mendlson@cs.technion.ac.il 33  
9 Gil Joseph yogi@cs.technion.ac.il 30 www
10 Grumberg Orna orna@cs.technion.ac.il 29 www
11 Elad Michael elad@cs.technion.ac.il 28 www
12 Lindenbaum Michael mic@cs.technion.ac.il 28 www
13 Elber Gershon gershon@cs.technion.ac.il 27 www
14 Itai Alon itai@cs.technion.ac.il 25 www
15 Naor Joseph naor@cs.technion.ac.il 25 www
16 Katz Shmuel katz@cs.technion.ac.il 25  
17 Barequet Gill barequet@cs.technion.ac.il 22 www
18 Pinter Ron pinter@cs.technion.ac.il 22 www
19 Kantorowitz Eliezer kantor@tx.technion.ac.il 22  
20 Raz Dan danny@cs.technion.ac.il 22 www
21 Geiger Dan dean@cs.technion.ac.il 21 www
22 El-Yaniv Ran rani@cs.technion.ac.il 21 www
23 Baram Yoram baram@cs.technion.ac.il 20 www
24 Attiya Hagit hagit@cs.technion.ac.il 20 www
25 Cohen Reuven rcohen@cs.technion.ac.il 20 www
26 Shachnai Hadas hadas@cs.technion.ac.il 20 www
27 Etzion Tuvi etzion@cs.technion.ac.il 19 www
28 Moran Shlomo moran@cs.technion.ac.il 19 www
29 Petrank Erez erez@cs.technion.ac.il 17 www
30 Kaminski Michael kaminski@cs.technion.ac.il 16 www
31 Yavneh Irad irad@cs.technion.ac.il 16 www
32 Roth Ronny ronny@cs.technion.ac.il 16 www
33 Makowsky Johann janos@cs.technion.ac.il 16 www
34 Zibulevsky Michael mzib@cs.technion.ac.il 15  
35 Chor Ben-Zion benny@cs.tau.ac.il 15  
36 Shmueli Oded oshmu@cs.technion.ac.il 14 www
37 Bar-Yehuda Reuven reuven@cs.technion.ac.il 14 www
38 Uzi Ornan ornan@tx.technion.ac.il 14  
39 Israeli Moshe (Deceased)
14  
40 Francez Nissim francez@cs.technion.ac.il 14  
41 Berry Daniel
13  
42 Bshouty Nader bshouty@cs.technion.ac.il 12 www
43 Kushilevitz Eyal eyalk@cs.technion.ac.il 12 www
44 Mor Tal talmo@cs.technion.ac.il 11 www
45 Yahav Eran yahave@cs.technion.ac.il 11 www
46 Ungarish Marius unga@cs.technion.ac.il 11 www
47 Ben-Shaul Z.
11  
48 Yakhini Zohar zohar.yakhini@gmail.com 10  
49 Heymann Michael heymann@tx.technion.ac.il 10  
50 Ishai Yuval yuvali@cs.technion.ac.il 10 www
51 Goldreich Oded
10  
52 Winter Yoad winter@tx.technion.ac.il 10  
53 Even Shimon (Deceased)
9  
54 Tsafrir Dan dan@cs.technion.ac.il 9 www
55 Zaks Shmuel zaks@cs.technion.ac.il 9 www
56 Biham Eli biham@cs.technion.ac.il 9 www
57 Bar-Yossef Ziv zivby@ee.technion.ac.il 8 www
58 Ben Sasson Eliyahu eli@cs.technion.ac.il 8 www
59 Litman Ami litman@cs.technion.ac.il 8 www
60 Wiener Fred wiener@tx.technion.ac.il 8  
61 Kanza Yaron kanza@cs.technion.ac.il 8 www
62 Shpilka Amir shpilka@cs.technion.ac.il 8 www
63 Daniel Keren
7  
64 Yoeli Michael (Deceased)
7  
65 Rabani Yuval rabani@tx.technion.ac.il 7  
66 Ben-Chen Mirela mirela@cs.technion.ac.il 6 www
67 Sheffer Alla
5  
68 Yaakobi Eitan yaakobi@technion.ac.il 5 www
69 Fischer Eldar eldar@cs.technion.ac.il 5 www
70 Censor-Hillel Keren ckeren@cs.technion.ac.il 4  
71 Avraham Tamar tammya@tx.technion.ac.il 4  
72 Ailon Nir nailon@cs.technion.ac.il 4 www
73 Wagner Israel
4  
74 Shlomi Tomer tomersh@cs.technion.ac.il 4  
75 Rosen Adi adiro@tx.technion.ac.il 4  
76 Lempel Abraham lempel@technion.ac.il 4  
77 Wintner Shalom
4  
78 Rodeh Michael
3  
79 Spillinger Ilan
3  
80 Paz Azaria paz@cs.technion.ac.il 3  
81 Daniel Galin dgalin@bezeqint.net 3  
82 Tomer Amir tomera@cs.technion.ac.il 3  
83 Sidi Avram asidi@cs.technion.ac.il 3 www
84 Kohavi Zvi kohavi@technion.ac.il 3  
85 Dinitz Yefim
2  
86 Bar-Nahor Ronen moc.skrapseliga@nenor 2  
87 Pomeranz Irith
2  
88 Yacov Hel-Or
2  
89 Michael Factor
2  
90 Hartman Irith
2  
91 Bar-on Ilan
2  
92 Salom Mordohay cmshalom@cs.technion.ac.il 2  
93 Shoham-Buchbind Sharon sharon.shoham@gmail.com 2  
94 Rosset Saharon
1  
95 Martin Wechev
1  
96 Yossi Shiloach
1  
97 Tromer Eran
1  
98 David Brietgand
1  
99 Rudzesky Mhchael rudzsky@tx.technion.ac.il 1  
100 Filmus Yuval yuvalfi@cs.technion.ac.il 1 www
101 David Harel
1  
102 Ariel Felner
1  
103 Sagiv Shmuel
1  
104 Porat Sara
1  
105 Hanah Margalit
1  
106 Ben-David Shai
1  
107 Buchbinder Niv nivb@tx.technion.ac.il 1  
108 Dunkelman Orr orrd@tx.technion.ac.il 1  
109 Yadgar Gala gala@cs.technion.ac.il 1  
110 Hana Chockler
1  
111 Gronau Ilan ilangr@tx.technion.ac.il 1  
112 Hay David hdavid@tx.technion.ac.il 1  
113 Altshuler Yaniv yanival@tx.technion.ac.il 1  
114 Ran Gilad-Bachrach
1  
115 Rinetskey Noam
1  
116 Yorav Karen
1  
117 Wolff Ran ranw@tx.technion.ac.il 1  
118 Yona Golan
1  
119 Adam Amit
1  
120 Tamar Tamir
1  
121 Hillel Kolodner
1  
122 Orna Agmon Ben-Yehud ladypine@cs.technion.ac.il 1  

Last updated on: Friday ,June 22, 2018