הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

יום פתוח לתארים מתקדמים בארכיטקטורה - 26.3.2018

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בפסיכולוגיה וכלכלה התנהגותית - 16.3.2018- יתקיים בתל אביב

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסה כימית - 25.1.2018

 

יום מחקר למשתלמים ע"ש ג'ייקובס. בניין צ'רצ'יל - 10.1.2018 בין השעות 12:30-14:30

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Computer Science
Department Web Site:   www.cs.technion.ac.il


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Bruckstein Alfred freddy@cs.technion.ac.il 54 www
2 Schuster Assaf assaf@cs.technion.ac.il 53 www
3 Rivlin Ehud ehudr@cs.technion.ac.il 38 www
4 Gotsman Chaim Craig gotsman@cs.technion.ac.il 37 www
5 Friedman Roy roy@cs.technion.ac.il 35 www
6 Markovitch Shaul shaulm@cs.technion.ac.il 34 www
7 Kimmel Ron ron@cs.technion.ac.il 30 www
8 Grumberg Orna orna@cs.technion.ac.il 28 www
9 Gil Joseph yogi@cs.technion.ac.il 28 www
10 Elber Gershon gershon@cs.technion.ac.il 27 www
11 Lindenbaum Michael mic@cs.technion.ac.il 27 www
12 Elad Michael elad@cs.technion.ac.il 26 www
13 Katz Shmuel katz@cs.technion.ac.il 25
14 Itai Alon itai@cs.technion.ac.il 25 www
15 Naor Joseph naor@cs.technion.ac.il 25 www
16 Raz Dan danny@cs.technion.ac.il 22 www
17 Barequet Gill barequet@cs.technion.ac.il 22 www
18 Pinter Ron pinter@cs.technion.ac.il 22 www
19 Kantorowitz Eliezer kantor@tx.technion.ac.il 22
20 Geiger Dan dean@cs.technion.ac.il 21 www
21 El-Yaniv Ran rani@cs.technion.ac.il 20 www
22 Baram Yoram baram@cs.technion.ac.il 20 www
23 Attiya Hagit hagit@cs.technion.ac.il 20 www
24 Shachnai Hadas hadas@cs.technion.ac.il 20 www
25 Cohen Reuven rcohen@cs.technion.ac.il 20 www
26 Etzion Tuvi etzion@cs.technion.ac.il 19 www
27 Moran Shlomo moran@cs.technion.ac.il 19 www
28 Petrank Erez erez@cs.technion.ac.il 16 www
29 Yavneh Irad irad@cs.technion.ac.il 16 www
30 Roth Ronny ronny@cs.technion.ac.il 16 www
31 Makowsky Johann janos@cs.technion.ac.il 16 www
32 Kaminski Michael kaminski@cs.technion.ac.il 16 www
33 Chor Ben-Zion benny@cs.tau.ac.il 15
34 Shmueli Oded oshmu@cs.technion.ac.il 14 www
35 Francez Nissim francez@cs.technion.ac.il 14
36 Bar-Yehuda Reuven reuven@cs.technion.ac.il 14 www
37 Israeli Moshe (Deceased)
14
38 Zibulevsky Michael mzib@cs.technion.ac.il 14
39 Uzi Ornan ornan@tx.technion.ac.il 14
40 Berry Daniel
13
41 Bshouty Nader bshouty@cs.technion.ac.il 12 www
42 Kushilevitz Eyal eyalk@cs.technion.ac.il 12 www
43 Mor Tal talmo@cs.technion.ac.il 11 www
44 Ben-Shaul Z.
11
45 Ungarish Marius unga@cs.technion.ac.il 11 www
46 Yahav Eran yahave@cs.technion.ac.il 11 www
47 Zohar Yakhini zohar.yakhini@gmail.com 10
48 Heymann Michael heymann@tx.technion.ac.il 10
49 Winter Yoad winter@tx.technion.ac.il 10
50 Ishai Yuval yuvali@cs.technion.ac.il 10 www
51 Goldreich Oded
10
52 Even Shimon (Deceased)
9
53 Tsafrir Dan dan@cs.technion.ac.il 9 www
54 Zaks Shmuel zaks@cs.technion.ac.il 9 www
55 Biham Eli biham@cs.technion.ac.il 9 www
56 Litman Ami litman@cs.technion.ac.il 8 www
57 Bar-Yossef Ziv zivby@ee.technion.ac.il 8 www
58 Ben Sasson Eliyahu eli@cs.technion.ac.il 8 www
59 Shpilka Amir shpilka@cs.technion.ac.il 8 www
60 Kanza Yaron kanza@cs.technion.ac.il 8 www
61 Wiener Fred wiener@tx.technion.ac.il 8
62 Daniel Keren
7
63 Yoeli Michael (Deceased)
7
64 Rabani Yuval rabani@tx.technion.ac.il 7
65 Ben-Chen Mirela mirela@cs.technion.ac.il 6 www
66 Sheffer Alla
5
67 Fischer Eldar eldar@cs.technion.ac.il 5 www
68 Censor-Hillel Keren ckeren@cs.technion.ac.il 4
69 Avraham Tamar tammya@tx.technion.ac.il 4
70 Ailon Nir nailon@cs.technion.ac.il 4 www
71 Wagner Israel
4
72 Wintner Shalom
4
73 Lempel Abraham lempel@technion.ac.il 4
74 Yaakobi Eitan yaakobi@technion.ac.il 4 www
75 Shlomi Tomer tomersh@cs.technion.ac.il 4
76 Rosen Adi adiro@tx.technion.ac.il 4
77 Paz Azaria paz@cs.technion.ac.il 3
78 Daniel Galin dgalin@cs.technion.ac.il 3
79 Sidi Avram asidi@cs.technion.ac.il 3 www
80 Tomer Amir tomera@cs.technion.ac.il 3
81 Kohavi Zvi kohavi@technion.ac.il 3
82 Rodeh Michael
3
83 Spillinger Ilan
3
84 Pomeranz Irith
2
85 Yacov Hel-Or
2
86 Bar-Nahor Ronen moc.skrapseliga@nenor 2
87 Dinitz Yefim
2
88 Michael Factor
2
89 Hartman Irith
2
90 Salom Mordohay cmshalom@cs.technion.ac.il 2
91 Bar-on Ilan
2
92 Rosset Saharon
1
93 Martin Wechev
1
94 Yossi Shiloach
1
95 Tromer Eran
1
96 David Brietgand
1
97 Rudzesky Mhchael rudzsky@tx.technion.ac.il 1
98 David Harel
1
99 Ariel Felner
1
100 Sagiv Shmuel
1
101 Porat Sara
1
102 Hanah Margalit
1
103 Ben-David Shai
1
104 Dunkelman Orr orrd@tx.technion.ac.il 1
105 Orna Agmon Ben-Yehud ladypine@cs.technion.ac.il 1
106 Buchbinder Niv nivb@tx.technion.ac.il 1
107 Shoham-Buchbind Sharon sharon.shoham@gmail.com 1
108 Hana Chockler
1
109 Gronau Ilan ilangr@tx.technion.ac.il 1
110 Hay David hdavid@tx.technion.ac.il 1
111 Altshuler Yaniv yanival@tx.technion.ac.il 1
112 Ran Gilad-Bachrach
1
113 Rinetskey Noam
1
114 Yorav Karen
1
115 Wolff Ran ranw@tx.technion.ac.il 1
116 Yona Golan
1
117 Adam Amit
1
118 Tamar Tamir
1
119 Hillel Kolodner
1
120 Yadgar Gala gala@cs.technion.ac.il 1

Last updated on: Tuesday ,February 20, 2018