הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentComputer Science
Department Web Sitewww.cs.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Bruckstein Alfred freddy@cs.technion.ac.il 58 www
2 Schuster Assaf assaf@cs.technion.ac.il 56 www
3 Rivlin Ehud ehudr@cs.technion.ac.il 40 www
4 Gotsman Chaim Craig gotsman@cs.technion.ac.il 37 www
5 Friedman Roy roy@cs.technion.ac.il 37 www
6 Markovitch Shaul shaulm@cs.technion.ac.il 37 www
7 Mendelson Avi mendlson@cs.technion.ac.il 36  
8 Kimmel Ron ron@cs.technion.ac.il 34 www
9 Elad Michael elad@cs.technion.ac.il 32 www
10 Grumberg Orna orna@cs.technion.ac.il 30 www
11 Gil Joseph yogi@cs.technion.ac.il 30 www
12 Lindenbaum Michael mic@cs.technion.ac.il 29 www
13 Elber Gershon gershon@cs.technion.ac.il 28 www
14 Itai Alon itai@cs.technion.ac.il 25 www
15 Naor Joseph naor@cs.technion.ac.il 25 www
16 Katz Shmuel katz@cs.technion.ac.il 25  
17 Cohen Reuven rcohen@cs.technion.ac.il 23 www
18 Barequet Gill barequet@cs.technion.ac.il 23 www
19 Attiya Hagit hagit@cs.technion.ac.il 22 www
20 Geiger Dan dean@cs.technion.ac.il 22 www
21 Raz Dan danny@cs.technion.ac.il 22 www
22 Pinter Ron pinter@cs.technion.ac.il 22 www
23 El-Yaniv Ran rani@cs.technion.ac.il 22 www
24 Kantorowitz Eliezer kantor@tx.technion.ac.il 22  
25 Etzion Tuvi etzion@cs.technion.ac.il 20 www
26 Shachnai Hadas hadas@cs.technion.ac.il 20 www
27 Baram Yoram baram@cs.technion.ac.il 20 www
28 Moran Shlomo moran@cs.technion.ac.il 19 www
29 Petrank Erez erez@cs.technion.ac.il 18 www
30 Makowsky Johann janos@cs.technion.ac.il 16 www
31 Yavneh Irad irad@cs.technion.ac.il 16 www
32 Roth Ronny ronny@cs.technion.ac.il 16 www
33 Zibulevsky Michael mzib@cs.technion.ac.il 16  
34 Kaminski Michael kaminski@cs.technion.ac.il 16 www
35 Chor Ben-Zion benny@cs.tau.ac.il 15  
36 Israeli Moshe (Deceased)
14  
37 Kushilevitz Eyal eyalk@cs.technion.ac.il 14 www
38 Bshouty Nader bshouty@cs.technion.ac.il 14 www
39 Shmueli Oded oshmu@cs.technion.ac.il 14 www
40 Bar-Yehuda Reuven reuven@cs.technion.ac.il 14 www
41 Uzi Ornan ornan@tx.technion.ac.il 14  
42 Francez Nissim francez@cs.technion.ac.il 14  
43 Berry Daniel
13  
44 Yahav Eran yahave@cs.technion.ac.il 12 www
45 Yakhini Zohar zohar.yakhini@gmail.com 11  
46 Mor Tal talmo@cs.technion.ac.il 11 www
47 Ungarish Marius unga@cs.technion.ac.il 11 www
48 Ishai Yuval yuvali@cs.technion.ac.il 11 www
49 Ben-Shaul Z.
11  
50 Goldreich Oded
10  
51 Tsafrir Dan dan@cs.technion.ac.il 10 www
52 Winter Yoad winter@tx.technion.ac.il 10  
53 Biham Eli biham@cs.technion.ac.il 10 www
54 Heymann Michael heymann@tx.technion.ac.il 10  
55 Kanza Yaron kanza@cs.technion.ac.il 9 www
56 Ben Sasson Eliyahu eli@cs.technion.ac.il 9 www
57 Zaks Shmuel zaks@cs.technion.ac.il 9 www
58 Even Shimon (Deceased)
9  
59 Wiener Fred wiener@tx.technion.ac.il 8  
60 Litman Ami litman@cs.technion.ac.il 8 www
61 Shpilka Amir shpilka@cs.technion.ac.il 8 www
62 Bar-Yossef Ziv zivby@ee.technion.ac.il 8 www
63 Yoeli Michael (Deceased)
7  
64 Daniel Keren
7  
65 Yaakobi Eitan yaakobi@technion.ac.il 7 www
66 Ben-Chen Mirela mirela@cs.technion.ac.il 7 www
67 Rabani Yuval rabani@tx.technion.ac.il 7  
68 Shlomi Tomer tomersh@cs.technion.ac.il 6  
69 Censor-Hillel Keren ckeren@cs.technion.ac.il 5  
70 Fischer Eldar eldar@cs.technion.ac.il 5 www
71 Sheffer Alla
5  
72 Avraham Tamar tammya@tx.technion.ac.il 4  
73 Ailon Nir nailon@cs.technion.ac.il 4 www
74 Wintner Shalom
4  
75 Rosen Adi adiro@tx.technion.ac.il 4  
76 Lempel Abraham lempel@technion.ac.il 4  
77 Wagner Israel
4  
78 Sidi Avram asidi@cs.technion.ac.il 3 www
79 Daniel Galin dgalin@bezeqint.net 3  
80 Paz Azaria paz@cs.technion.ac.il 3  
81 Spillinger Ilan
3  
82 Tomer Amir tomera@cs.technion.ac.il 3  
83 Rodeh Michael
3  
84 Kimelfeld Benny bennyk@cs.technion.ac.il 3  
85 Shoham-Buchbind Sharon sharon.shoham@gmail.com 3  
86 Kohavi Zvi kohavi@technion.ac.il 3  
87 Yadgar Gala gala@cs.technion.ac.il 2  
88 Michael Factor
2  
89 Dinitz Yefim
2  
90 Hartman Irith
2  
91 Bar-on Ilan
2  
92 Salom Mordohay cmshalom@cs.technion.ac.il 2  
93 Yacov Hel-Or
2  
94 Pomeranz Irith
2  
95 Bar-Nahor Ronen moc.skrapseliga@nenor 2  
96 Martin Wechev
1  
97 Rosset Saharon
1  
98 Yossi Shiloach
1  
99 Morrison Adam mad@cs.technion.ac.il 1  
100 David Brietgand
1  
101 Radinsky Kira kirar@cs.technion.ac.il 1  
102 Rudzesky Mhchael rudzsky@tx.technion.ac.il 1  
103 Filmus Yuval yuvalfi@cs.technion.ac.il 1 www
104 David Harel
1  
105 Ariel Felner
1  
106 Bitan Sara sarab@cs.technion.ac.il 1  
107 Sagiv Shmuel
1  
108 Porat Sara
1  
109 Hanah Margalit
1  
110 Ben-David Shai
1  
111 Dunkelman Orr orrd@tx.technion.ac.il 1  
112 Orna Agmon Ben-Yehud ladypine@cs.technion.ac.il 1  
113 Hana Chockler
1  
114 Tromer Eran
1  
115 Gronau Ilan ilangr@tx.technion.ac.il 1  
116 Hay David hdavid@tx.technion.ac.il 1  
117 Altshuler Yaniv yanival@tx.technion.ac.il 1  
118 Ran Gilad-Bachrach
1  
119 Rinetskey Noam
1  
120 Yorav Karen
1  
121 Wolff Ran ranw@tx.technion.ac.il 1  
122 Yona Golan
1  
123 Adam Amit
1  
124 Tamar Tamir
1  
125 Hillel Kolodner
1  
126 Buchbinder Niv nivb@tx.technion.ac.il 1  

Last updated on: Wednesday ,May 22, 2019