הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentComputer Science
Department Web Sitewww.cs.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Alfred Bruckstein freddy@cs.technion.ac.il 58 www
2 Assaf Schuster assaf@cs.technion.ac.il 57 www
3 Ehud Rivlin ehudr@cs.technion.ac.il 41 www
4 Shaul Markovitch shaulm@cs.technion.ac.il 39 www
5 Roy Friedman roy@cs.technion.ac.il 39 www
6 Avi Mendelson mendlson@cs.technion.ac.il 37  
7 Chaim Craig Gotsman gotsman@cs.technion.ac.il 37 www
8 Ron Kimmel ron@cs.technion.ac.il 37 www
9 Michael Elad elad@cs.technion.ac.il 33 www
10 Michael Lindenbaum mic@cs.technion.ac.il 30 www
11 Joseph Gil yogi@cs.technion.ac.il 30 www
12 Orna Grumberg orna@cs.technion.ac.il 30 www
13 Gershon Elber gershon@cs.technion.ac.il 29 www
14 Alon Itai itai@cs.technion.ac.il 25 www
15 Joseph Naor naor@cs.technion.ac.il 25 www
16 Shmuel Katz katz@cs.technion.ac.il 25  
17 Ran El-Yaniv rani@cs.technion.ac.il 25 www
18 Gill Barequet barequet@cs.technion.ac.il 23 www
19 Reuven Cohen rcohen@cs.technion.ac.il 23 www
20 Dan Raz danny@cs.technion.ac.il 22 www
21 Hagit Attiya hagit@cs.technion.ac.il 22 www
22 Ron Pinter pinter@cs.technion.ac.il 22 www
23 Eliezer Kantorowitz kantor@tx.technion.ac.il 22  
24 Dan Geiger dang@cs.technion.ac.il 22 www
25 Tuvi Etzion etzion@cs.technion.ac.il 20 www
26 Hadas Shachnai hadas@cs.technion.ac.il 20 www
27 Yoram Baram baram@cs.technion.ac.il 20 www
28 Shlomo Moran moran@cs.technion.ac.il 19 www
29 Erez Petrank erez@cs.technion.ac.il 18 www
30 Michael Zibulevsky mzib@cs.technion.ac.il 17  
31 Ronny Roth ronny@cs.technion.ac.il 16 www
32 Michael Kaminski kaminski@cs.technion.ac.il 16 www
33 Johann Makowsky janos@cs.technion.ac.il 16 www
34 Irad Yavneh irad@cs.technion.ac.il 16 www
35 Ben-Zion Chor benny@cs.tau.ac.il 15  
36 Reuven Bar-Yehuda reuven@cs.technion.ac.il 14 www
37 Nissim Francez francez@cs.technion.ac.il 14  
38 Oded Shmueli oshmu@cs.technion.ac.il 14 www
39 Eran Yahav yahave@cs.technion.ac.il 14 www
40 Uzi Ornan ornan@tx.technion.ac.il 14  
41 Moshe Israeli (Deceased)
14  
42 Eyal Kushilevitz eyalk@cs.technion.ac.il 14 www
43 Nader Bshouty bshouty@cs.technion.ac.il 14 www
44 Daniel Berry
13  
45 Yuval Ishai yuvali@cs.technion.ac.il 12 www
46 Z. Ben-Shaul
11  
47 Marius Ungarish unga@cs.technion.ac.il 11 www
48 Tal Mor talmo@cs.technion.ac.il 11 www
49 Zohar Yakhini zohar.yakhini@gmail.com 11  
50 Mirela Ben-Chen mirela@cs.technion.ac.il 11 www
51 Eli Biham biham@cs.technion.ac.il 10 www
52 Dan Tsafrir dan@cs.technion.ac.il 10 www
53 Eliyahu Ben Sasson eli@cs.technion.ac.il 10 www
54 Michael Heymann heymann@tx.technion.ac.il 10  
55 Yoad Winter winter@tx.technion.ac.il 10  
56 Oded Goldreich
10  
57 Shimon Even (Deceased)
9  
58 Shmuel Zaks zaks@cs.technion.ac.il 9 www
59 Yaron Kanza kanza@cs.technion.ac.il 9 www
60 Amir Shpilka shpilka@cs.technion.ac.il 8 www
61 Ziv Bar-Yossef zivby@ee.technion.ac.il 8 www
62 Ami Litman litman@cs.technion.ac.il 8 www
63 Fred Wiener wiener@tx.technion.ac.il 8  
64 Eitan Yaakobi yaakobi@technion.ac.il 7 www
65 Michael Yoeli (Deceased)
7  
66 Tomer Shlomi tomersh@cs.technion.ac.il 7  
67 Daniel Keren
7  
68 Yuval Rabani rabani@tx.technion.ac.il 7  
69 Keren Censor-Hillel ckeren@cs.technion.ac.il 6  
70 Alla Sheffer
5  
71 Nir Ailon nailon@cs.technion.ac.il 5 www
72 Benny Kimelfeld bennyk@cs.technion.ac.il 5  
73 Eldar Fischer eldar@cs.technion.ac.il 5 www
74 Adi Rosen adiro@tx.technion.ac.il 4  
75 Abraham Lempel lempel@technion.ac.il 4  
76 Tamar Avraham tammya@tx.technion.ac.il 4  
77 Shalom Wintner
4  
78 Israel Wagner
4  
79 Avram Sidi asidi@cs.technion.ac.il 3 www
80 Kira Radinsky kirar@cs.technion.ac.il 3  
81 Alexander Bronstein bron@cs.technion.ac.il 3  
82 Ilan Spillinger
3  
83 Amir Tomer tomera@cs.technion.ac.il 3  
84 Michael Rodeh
3  
85 Daniel Galin dgalin@bezeqint.net 3  
86 Azaria Paz paz@cs.technion.ac.il 3  
87 Gala Yadgar gala@cs.technion.ac.il 3  
88 Sharon Shoham-Buchbind sharon.shoham@gmail.com 3  
89 Zvi Kohavi kohavi@technion.ac.il 3  
90 Mordohay Salom cmshalom@cs.technion.ac.il 2  
91 Michael Factor
2  
92 Yefim Dinitz
2  
93 Irith Hartman
2  
94 Ilan Bar-on
2  
95 Yacov Hel-Or
2  
96 Irith Pomeranz
2  
97 Ronen Bar-Nahor moc.skrapseliga@nenor 2  
98 Rosset Saharon
1  
99 Martin Wechev
1  
100 Yossi Shiloach
1  
101 Shai Ben-David
1  
102 Eran Tromer
1  
103 David Brietgand
1  
104 Mhchael Rudzesky rudzsky@tx.technion.ac.il 1  
105 Yuval Filmus yuvalfi@cs.technion.ac.il 1 www
106 David Harel
1  
107 Ariel Felner
1  
108 Sara Bitan sarab@cs.technion.ac.il 1  
109 Shmuel Sagiv
1  
110 Sara Porat
1  
111 Hanah Margalit
1  
112 Roy Schwartz schwartz@cs.technion.ac.il 1  
113 Niv Buchbinder nivb@tx.technion.ac.il 1  
114 Orr Dunkelman orrd@tx.technion.ac.il 1  
115 Adam Morrison mad@cs.technion.ac.il 1  
116 Hana Chockler
1  
117 Ilan Gronau ilangr@tx.technion.ac.il 1  
118 David Hay hdavid@tx.technion.ac.il 1  
119 Yaniv Altshuler yanival@tx.technion.ac.il 1  
120 Ran Gilad-Bachrach
1  
121 Noam Rinetskey
1  
122 Karen Yorav
1  
123 Ran Wolff ran.wolff@gmail.com 1  
124 Dror Rawitz
1  
125 Golan Yona
1  
126 Amit Adam
1  
127 Tamir Tamar
1  
128 Hillel Kolodner
1  
129 Orna Agmon Ben-Yehud ladypine@cs.technion.ac.il 1  

Last updated on: Monday ,February 17, 2020