הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentComputer Science
Department Web Sitewww.cs.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Alfred Bruckstein freddy@cs.technion.ac.il 58 www
2 Assaf Schuster assaf@cs.technion.ac.il 57 www
3 Ehud Rivlin ehudr@cs.technion.ac.il 40 www
4 Roy Friedman roy@cs.technion.ac.il 37 www
5 Chaim Craig Gotsman gotsman@cs.technion.ac.il 37 www
6 Avi Mendelson mendlson@cs.technion.ac.il 37  
7 Shaul Markovitch shaulm@cs.technion.ac.il 37 www
8 Ron Kimmel ron@cs.technion.ac.il 34 www
9 Michael Elad elad@cs.technion.ac.il 32 www
10 Orna Grumberg orna@cs.technion.ac.il 30 www
11 Joseph Gil yogi@cs.technion.ac.il 30 www
12 Michael Lindenbaum mic@cs.technion.ac.il 29 www
13 Gershon Elber gershon@cs.technion.ac.il 28 www
14 Alon Itai itai@cs.technion.ac.il 25 www
15 Joseph Naor naor@cs.technion.ac.il 25 www
16 Shmuel Katz katz@cs.technion.ac.il 25  
17 Reuven Cohen rcohen@cs.technion.ac.il 23 www
18 Ran El-Yaniv rani@cs.technion.ac.il 23 www
19 Gill Barequet barequet@cs.technion.ac.il 23 www
20 Hagit Attiya hagit@cs.technion.ac.il 22 www
21 Dan Geiger dean@cs.technion.ac.il 22 www
22 Dan Raz danny@cs.technion.ac.il 22 www
23 Ron Pinter pinter@cs.technion.ac.il 22 www
24 Eliezer Kantorowitz kantor@tx.technion.ac.il 22  
25 Tuvi Etzion etzion@cs.technion.ac.il 20 www
26 Hadas Shachnai hadas@cs.technion.ac.il 20 www
27 Yoram Baram baram@cs.technion.ac.il 20 www
28 Shlomo Moran moran@cs.technion.ac.il 19 www
29 Erez Petrank erez@cs.technion.ac.il 18 www
30 Michael Zibulevsky mzib@cs.technion.ac.il 17  
31 Ronny Roth ronny@cs.technion.ac.il 16 www
32 Irad Yavneh irad@cs.technion.ac.il 16 www
33 Johann Makowsky janos@cs.technion.ac.il 16 www
34 Michael Kaminski kaminski@cs.technion.ac.il 16 www
35 Ben-Zion Chor benny@cs.tau.ac.il 15  
36 Uzi Ornan ornan@tx.technion.ac.il 14  
37 Moshe Israeli (Deceased)
14  
38 Nader Bshouty bshouty@cs.technion.ac.il 14 www
39 Nissim Francez francez@cs.technion.ac.il 14  
40 Reuven Bar-Yehuda reuven@cs.technion.ac.il 14 www
41 Eyal Kushilevitz eyalk@cs.technion.ac.il 14 www
42 Oded Shmueli oshmu@cs.technion.ac.il 14 www
43 Eran Yahav yahave@cs.technion.ac.il 13 www
44 Daniel Berry
13  
45 Yuval Ishai yuvali@cs.technion.ac.il 11 www
46 Z. Ben-Shaul
11  
47 Zohar Yakhini zohar.yakhini@gmail.com 11  
48 Tal Mor talmo@cs.technion.ac.il 11 www
49 Marius Ungarish unga@cs.technion.ac.il 11 www
50 Oded Goldreich
10  
51 Michael Heymann heymann@tx.technion.ac.il 10  
52 Yoad Winter winter@tx.technion.ac.il 10  
53 Eli Biham biham@cs.technion.ac.il 10 www
54 Dan Tsafrir dan@cs.technion.ac.il 10 www
55 Shimon Even (Deceased)
9  
56 Shmuel Zaks zaks@cs.technion.ac.il 9 www
57 Eliyahu Ben Sasson eli@cs.technion.ac.il 9 www
58 Yaron Kanza kanza@cs.technion.ac.il 9 www
59 Ziv Bar-Yossef zivby@ee.technion.ac.il 8 www
60 Fred Wiener wiener@tx.technion.ac.il 8  
61 Ami Litman litman@cs.technion.ac.il 8 www
62 Amir Shpilka shpilka@cs.technion.ac.il 8 www
63 Yuval Rabani rabani@tx.technion.ac.il 7  
64 Daniel Keren
7  
65 Michael Yoeli (Deceased)
7  
66 Eitan Yaakobi yaakobi@technion.ac.il 7 www
67 Tomer Shlomi tomersh@cs.technion.ac.il 7  
68 Mirela Ben-Chen mirela@cs.technion.ac.il 7 www
69 Eldar Fischer eldar@cs.technion.ac.il 5 www
70 Nir Ailon nailon@cs.technion.ac.il 5 www
71 Keren Censor-Hillel ckeren@cs.technion.ac.il 5  
72 Alla Sheffer
5  
73 Tamar Avraham tammya@tx.technion.ac.il 4  
74 Adi Rosen adiro@tx.technion.ac.il 4  
75 Shalom Wintner
4  
76 Israel Wagner
4  
77 Abraham Lempel lempel@technion.ac.il 4  
78 Avram Sidi asidi@cs.technion.ac.il 3 www
79 Daniel Galin dgalin@bezeqint.net 3  
80 Amir Tomer tomera@cs.technion.ac.il 3  
81 Zvi Kohavi kohavi@technion.ac.il 3  
82 Sharon Shoham-Buchbind sharon.shoham@gmail.com 3  
83 Ilan Spillinger
3  
84 Benny Kimelfeld bennyk@cs.technion.ac.il 3  
85 Azaria Paz paz@cs.technion.ac.il 3  
86 Michael Rodeh
3  
87 Irith Pomeranz
2  
88 Yacov Hel-Or
2  
89 Kira Radinsky kirar@cs.technion.ac.il 2  
90 Ilan Bar-on
2  
91 Irith Hartman
2  
92 Michael Factor
2  
93 Yefim Dinitz
2  
94 Ronen Bar-Nahor moc.skrapseliga@nenor 2  
95 Gala Yadgar gala@cs.technion.ac.il 2  
96 Mordohay Salom cmshalom@cs.technion.ac.il 2  
97 Martin Wechev
1  
98 Shai Ben-David
1  
99 Rosset Saharon
1  
100 Hana Chockler
1  
101 Yossi Shiloach
1  
102 Adam Morrison mad@cs.technion.ac.il 1  
103 David Brietgand
1  
104 Alexander Bronstein bron@cs.technion.ac.il 1  
105 Mhchael Rudzesky rudzsky@tx.technion.ac.il 1  
106 Yuval Filmus yuvalfi@cs.technion.ac.il 1 www
107 David Harel
1  
108 Ariel Felner
1  
109 Sara Bitan sarab@cs.technion.ac.il 1  
110 Shmuel Sagiv
1  
111 Sara Porat
1  
112 Hanah Margalit
1  
113 Roy Schwartz schwartz@cs.technion.ac.il 1  
114 Orr Dunkelman orrd@tx.technion.ac.il 1  
115 Orna Agmon Ben-Yehud ladypine@cs.technion.ac.il 1  
116 Hillel Kolodner
1  
117 Eran Tromer
1  
118 Ilan Gronau ilangr@tx.technion.ac.il 1  
119 David Hay hdavid@tx.technion.ac.il 1  
120 Yaniv Altshuler yanival@tx.technion.ac.il 1  
121 Ran Gilad-Bachrach
1  
122 Noam Rinetskey
1  
123 Karen Yorav
1  
124 Ran Wolff ranw@tx.technion.ac.il 1  
125 Dror Rawitz
1  
126 Golan Yona
1  
127 Amit Adam
1  
128 Tamir Tamar
1  
129 Niv Buchbinder nivb@tx.technion.ac.il 1  

Last updated on: Tuesday ,July 23, 2019