הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב - 25.4.2018

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בארכיטקטורה - 26.3.2018

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בפסיכולוגיה וכלכלה התנהגותית - 16.3.2018- יתקיים בתל אביב

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסה כימית - 25.1.2018

 

יום מחקר למשתלמים ע"ש ג'ייקובס. בניין צ'רצ'יל - 10.1.2018 בין השעות 12:30-14:30

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Architecture and Town Planning
Department Web Site:   architecture.technion.ac.il


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Czamanski Daniel ardaniel@technion.ac.il 49 www
2 Churchman Arza arzac@tx.technion.ac.il 46
3 Shefer Daniel shefer@tx.technion.ac.il 44
4 Alterman Rachelle alterman@technion.ac.il 39 www
5 Carmon Naomi carmon@technion.ac.il 35
6 Plaut Pnina arpnina@technion.ac.il 32
7 Sebba Rachel sebba@tx.technion.ac.il 31
8 Aravot Iris aria@technion.ac.il 30 www
9 Kallus Rachel arkalus@technion.ac.il 29
10 Nabarro Ron nabarro@tx.technion.ac.il 26
11 Bitterman Noemi noemib@technion.ac.il 25 www
12 Goldschmidt Gabriela gabig@technion.ac.il 24
13 Amir Shaul arshaul@tx.technion.ac.il 22
14 Oxman Rivka rivkao@technion.ac.il 21 www
15 Burt Michael mburt@tx.technion.ac.il 21
16 Law-Yone Hubert hubert@technion.ac.il 19
17 Shaviv Edna arredna@technion.ac.il 18
18 Capeluto Isaac Guedi arrguedi@technion.ac.il 17 www
19 Gat Daniel argat@technion.ac.il 17
20 Nitzan-Shiftan Alona alona@technion.ac.il 14 www
21 Frenkel Amnon amnonf@technion.ac.il 13
22 Hoffman Milo-Emil mhoffman@tx.technion.ac.il 13
23 Herbert Gilbert (Deceased)
12
24 Ben-Shahar Danny dannybenshahar@gmail.com 12 www
25 Alon-Mozes Tal artal@technion.ac.il 12
26 Jabareen Yosef jabareen@technion.ac.il 11
27 Oxman Robertmaurice roxman@technion.ac.il 11
28 Wachman Avraham (Deceased)
10
29 Tzamir Igal yigal@tzamir.co.il 9
30 Pliouchtch Marina marina.epstein@gmail.com 9 www
31 Fisher Gewirtzm Dafna ardafna@technion.ac.il 8
32 Blich Bilu arblich@technion.ac.il 8
33 Rachel Wilkansky
8
34 Yezioro Abraham ayez@technion.ac.il 8 www
35 Burmil Shmuel arshmuel@tx.technion.ac.il 7
36 Vraneski Ariela ariellav@tx.technion.ac.il 7
37 Ben-Guigui Lucien gilles@technion.ac.il 6
38 Baruch Kipnis
6
39 Orenstein Daniel Eli dorenste@technion.ac.il 6
40 Szmuk Nitza
6
41 Lissovsky Nurit nurit.lissovsky@gmail.com 6
42 Karni Eyal arkarni@technion.ac.il 5 www
43 Hashimshony Rivca (Deceased)
5
44 Norman Schwalm snormand@tx.technion.ac.il 4
45 Ishai-Wilson Edna ishaiwilson@yahoo.com 4
46 Misgav Ayala (Deceased)
4
47 Silverman Emily emilys@technion.ac.il 4
48 Enis Ruth arenis@tx.technion.ac.il 4
49 Aharon Meirav meiravag@gmail.com 4
50 Shoshan Daniel danielshoshan10@gmail.com 4 www
51 Michael Meyer Brodnitz meyerbro@netvision.net.il 4
52 Peled Arie arpeled@gmail.com 4
53 Trop Tamar tammy20@015.net.il 4
54 Mazor Adam
3
55 Tatsa Elisha
3
56 Portman Michelle michellep@ar.technion.ac.il 3 www
57 Nave Zev (Deceased)
3
58 Grobman Yasha Jacob yasha@technion.ac.il 3
59 Eliyahu Kent
3
60 Eizenberg Efrat eeizenberg@gmail.com 3
61 Levin Michael
3
62 Greenshpan Yaakov yaakov@uxux.co.il 2
63 Levia Applebaum
2
64 Rosenberg Elissa ebr8j@virginia.edu 2
65 Ilan Salomon
2
66 Benenson Itzhak bennya@post.tau.ac.il 2
67 Pua Kutiel
2
68 Anat Gonen
2
69 Verbakel Els els@deve-arc.com 2 www
70 Izhak Schnell
2
71 Eran Neuman eneuman@tx.technion.ac.il 2
72 Ne'eman Eliyahu (Deceased)
2
73 Tibon Haim tibon22@012.net.il 2
74 Assif Shamay shamayas@technion.ac.il 2
75 Best David
2
76 Itkin-Webman Tali ritkin@tx.technion.ac.il 2
77 Mitrany Michal michal@mitrany.com 2
78 Pearlman Wolf
2
79 Mesch Gustavo gustavo@soc.haifa.ac.il 2
80 Peera Goldman peerago@netvision.net.il 1
81 Brand Harry
1
82 Havkin Daniel (Deceased)
1
83 Wasserman Irena wasserman@tx.technion.ac.il 1
84 Lu-Yon Hava
1
85 Voghera Renzo (Deceased)
1
86 Billig Miriam
1
87 Nir Becker
1
88 Efrat Zvi zvi@efrat-kowalsky.co.il 1
89 Laufer Yocheved
1
90 Juval Portugali
1
91 Alexander Tzonis
1
92 Kashtan Aharon (Deceased)
1
93 Bill Hillier
1
94 Serge-Yan Landau
1
95 Groag Shmuel s.groag@gmail.com 1
96 Shwartz Assaf shwartza@technion.ac.il 1
97 Kalay Yehuda kalay@technion.ac.il 1
98 Kalisch-Rotem Einat einatk@tx.technion.ac.il 1
99 Nurit Bird-David nbird@soc.haifa.ac.il 1
100 Nava Levit Ben-Noon
1
101 Shadar Hadas hadass2@013.net 1
102 Liberty-Shalev Ruth arruth@technion.ac.il 1
103 Hagai Kaneti
1
104 Yaffa Zilbershats yaffa.zilbershats@mail.biu.ac.il 1
105 Krieger Alex alex.kreiger@gmail.com 1
106 Fuchs Aharon ronhaifauni@gmail.com 1
107 Tibi Ariel tibi@technion.ac.il 1
108 Yanai David (Deceased)
1
109 Pedro Berliner
1
110 Ariella Azoulay
1
111 Hienze-Greenber Ita
1
112 Aaron Ben-Ze'ev
1
113 Amos Salmon
1
114 Arie Gonen
1
115 Avigdor Feldman
1
116 Turner M.
1
117 Sarig Gafny
1
118 Jonatan Mintzker
1
119 Yitshak Ommer
1
120 Gordon Gil
1

Last updated on: Thursday ,February 22, 2018