הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Architecture and Town Planning
Department Web Site:   architecture.technion.ac.il


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Czamanski Daniel ardaniel@technion.ac.il 49 www
2 Churchman Arza arzac@tx.technion.ac.il 46
3 Shefer Daniel shefer@tx.technion.ac.il 44
4 Alterman Rachelle alterman@technion.ac.il 39 www
5 Carmon Naomi carmon@technion.ac.il 35
6 Plaut Pnina arpnina@technion.ac.il 32
7 Sebba Rachel sebba@tx.technion.ac.il 31
8 Aravot Iris aria@technion.ac.il 30 www
9 Kallus Rachel arkalus@technion.ac.il 29
10 Nabarro Ron nabarro@tx.technion.ac.il 26
11 Bitterman Noemi noemib@technion.ac.il 25 www
12 Goldschmidt Gabriela gabig@technion.ac.il 23
13 Amir Shaul arshaul@tx.technion.ac.il 22
14 Oxman Rivka rivkao@technion.ac.il 21 www
15 Burt Michael mburt@tx.technion.ac.il 21
16 Law-Yone Hubert hubert@technion.ac.il 19
17 Shaviv Edna arredna@technion.ac.il 18
18 Capeluto Isaac Guedi arrguedi@technion.ac.il 17 www
19 Gat Daniel argat@technion.ac.il 17
20 Nitzan-Shiftan Alona alona@technion.ac.il 14 www
21 Hoffman Milo-Emil mhoffman@tx.technion.ac.il 13
22 Ben-Shahar Danny dannybenshahar@gmail.com 12 www
23 Frenkel Amnon amnonf@technion.ac.il 12
24 Herbert Gilbert (Deceased)
12
25 Alon-Mozes Tal artal@technion.ac.il 12
26 Oxman Robertmaurice roxman@technion.ac.il 11
27 Jabareen Yosef jabareen@technion.ac.il 11
28 Wachman Avraham (Deceased)
10
29 Tzamir Igal yigal@tzamir.co.il 9
30 Pliouchtch Marina marina.epstein@gmail.com 9 www
31 Blich Bilu arblich@technion.ac.il 8
32 Yezioro Abraham ayez@technion.ac.il 8 www
33 Rachel Wilkansky
8
34 Fisher Gewirtzm Dafna ardafna@technion.ac.il 8
35 Burmil Shmuel arshmuel@tx.technion.ac.il 7
36 Vraneski Ariela ariellav@tx.technion.ac.il 7
37 Szmuk Nitza
6
38 Baruch Kipnis
6
39 Ben-Guigui Lucien gilles@technion.ac.il 6
40 Lissovsky Nurit nurit.lissovsky@gmail.com 6
41 Orenstein Daniel Eli dorenste@technion.ac.il 6
42 Karni Eyal arkarni@technion.ac.il 5 www
43 Hashimshony Rivca (Deceased)
5
44 Norman Schwalm snormand@tx.technion.ac.il 4
45 Misgav Ayala (Deceased)
4
46 Silverman Emily emilys@technion.ac.il 4
47 Aharon Meirav meiravag@gmail.com 4
48 Shoshan Daniel danielshoshan10@gmail.com 4 www
49 Peled Arie arpeled@gmail.com 4
50 Enis Ruth arenis@tx.technion.ac.il 4
51 Michael Meyer Brodnitz meyerbro@netvision.net.il 4
52 Trop Tamar tammy20@015.net.il 4
53 Ishai-Wilson Edna ishaiwilson@yahoo.com 4
54 Grobman Yasha Jacob yasha@technion.ac.il 3
55 Eliyahu Kent
3
56 Portman Michelle michellep@ar.technion.ac.il 3 www
57 Mazor Adam
3
58 Levin Michael
3
59 Tatsa Elisha
3
60 Nave Zev (Deceased)
3
61 Eizenberg Efrat eeizenberg@gmail.com 3
62 Ilan Salomon
2
63 Tibon Haim tibon22@012.net.il 2
64 Levia Applebaum
2
65 Pua Kutiel
2
66 Greenshpan Yaakov yaakov@uxux.co.il 2
67 Verbakel Els els@deve-arc.com 2 www
68 Ne'eman Eliyahu (Deceased)
2
69 Anat Gonen
2
70 Assif Shamay shamayas@technion.ac.il 2
71 Itkin-Webman Tali ritkin@tx.technion.ac.il 2
72 Izhak Schnell
2
73 Mesch Gustavo gustavo@soc.haifa.ac.il 2
74 Rosenberg Elissa ebr8j@virginia.edu 2
75 Pearlman Wolf
2
76 Benenson Itzhak bennya@post.tau.ac.il 2
77 Mitrany Michal michal@mitrany.com 2
78 Eran Neuman eneuman@tx.technion.ac.il 2
79 Best David
2
80 Bill Hillier
1
81 Juval Portugali
1
82 Wasserman Irena wasserman@tx.technion.ac.il 1
83 Brand Harry
1
84 Lu-Yon Hava
1
85 Havkin Daniel (Deceased)
1
86 Peera Goldman peerago@netvision.net.il 1
87 Laufer Yocheved
1
88 Kashtan Aharon (Deceased)
1
89 Yanai David (Deceased)
1
90 Voghera Renzo (Deceased)
1
91 Alexander Tzonis
1
92 Groag Shmuel s.groag@gmail.com 1
93 Nir Becker
1
94 Billig Miriam
1
95 Efrat Zvi zvi@efrat-kowalsky.co.il 1
96 Yitshak Ommer
1
97 Sarig Gafny
1
98 Fuchs Aharon ronhaifauni@gmail.com 1
99 Amos Salmon
1
100 Ariella Azoulay
1
101 Gordon Gil
1
102 Yaffa Zilbershats yaffa.zilbershats@mail.biu.ac.il 1
103 Hagai Kaneti
1
104 Hienze-Greenber Ita
1
105 Kalay Yehuda kalay@technion.ac.il 1
106 Jonatan Mintzker
1
107 Kalisch-Rotem Einat einatk@tx.technion.ac.il 1
108 Nava Levit Ben-Noon
1
109 Shadar Hadas hadass2@013.net 1
110 Liberty-Shalev Ruth arruth@technion.ac.il 1
111 Krieger Alex alex.kreiger@gmail.com 1
112 Tibi Ariel tibi@technion.ac.il 1
113 Serge-Yan Landau
1
114 Pedro Berliner
1
115 Turner M.
1
116 Aaron Ben-Ze'ev
1
117 Arie Gonen
1
118 Avigdor Feldman
1
119 Nurit Bird-David nbird@soc.haifa.ac.il 1

Last updated on: Friday ,November 24, 2017