הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Architecture and Town Planning
Department Web Site:   architecture.technion.ac.il


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Czamanski Daniel ardaniel@technion.ac.il 49 www
2 Churchman Arza arzac@tx.technion.ac.il 46
3 Shefer Daniel shefer@tx.technion.ac.il 44
4 Alterman Rachelle alterman@technion.ac.il 39 www
5 Carmon Naomi carmon@technion.ac.il 33
6 Sebba Rachel sebba@tx.technion.ac.il 31
7 Plaut Pnina pninapl1@gmail.com 31
8 Aravot Iris aria@technion.ac.il 29 www
9 Kallus Rachel arkalus@technion.ac.il 28
10 Nabarro Ron nabarro@tx.technion.ac.il 26
11 Bitterman Noemi noemib@technion.ac.il 25 www
12 Goldschmidt Gabriela gabig@technion.ac.il 23
13 Amir Shaul arshaul@tx.technion.ac.il 22
14 Oxman Rivka rivkao@technion.ac.il 21 www
15 Burt Michael mburt@tx.technion.ac.il 21
16 Law-Yone Hubert hubert@technion.ac.il 19
17 Shaviv Edna arredna@technion.ac.il 18
18 Gat Daniel argat@technion.ac.il 17
19 Capeluto Isaac Guedi arrguedi@technion.ac.il 15 www
20 Nitzan-Shiftan Alona alona@technion.ac.il 13 www
21 Hoffman Milo-Emil mhoffman@tx.technion.ac.il 13
22 Herbert Gilbert (Deceased)
12
23 Ben-Shahar Danny dannybenshahar@gmail.com 12 www
24 Alon-Mozes Tal artal@technion.ac.il 12
25 Frenkel Amnon amnonf@technion.ac.il 11
26 Oxman Robertmaurice roxman@technion.ac.il 11
27 Jabareen Yosef jabareen@technion.ac.il 11
28 Wachman Avraham (Deceased)
10
29 Tzamir Igal yigal@tzamir.co.il 9
30 Pliouchtch Marina marina.epstein@gmail.com 9 www
31 Fisher Gewirtzm Dafna ardafna@technion.ac.il 8
32 Yezioro Abraham ayez@technion.ac.il 8 www
33 Rachel Wilkansky
8
34 Blich Bilu arblich@technion.ac.il 8
35 Vraneski Ariela ariellav@tx.technion.ac.il 7
36 Burmil Shmuel arshmuel@tx.technion.ac.il 7
37 Baruch Kipnis
6
38 Ben-Guigui Lucien gilles@technion.ac.il 6
39 Szmuk Nitza
6
40 Karni Eyal arkarni@technion.ac.il 5 www
41 Hashimshony Rivca (Deceased)
5
42 Lissovsky Nurit nurit.lissovsky@gmail.com 5
43 Trop Tamar tammy20@015.net.il 4
44 Peled Arie arpeled@gmail.com 4
45 Shoshan Daniel danielshoshan10@gmail.com 4 www
46 Ishai-Wilson Edna ishaiwilson@yahoo.com 4
47 Enis Ruth arenis@tx.technion.ac.il 4
48 Norman Schwalm snormand@tx.technion.ac.il 4
49 Silverman Emily emilys@technion.ac.il 4
50 Misgav Ayala (Deceased)
4
51 Michael Meyer Brodnitz meyerbro@netvision.net.il 4
52 Orenstein Daniel Eli dorenste@technion.ac.il 4
53 Levin Michael
3
54 Tatsa Elisha
3
55 Aharon Meirav meiravag@gmail.com 3
56 Nave Zev (Deceased)
3
57 Eliyahu Kent
3
58 Mazor Adam
3
59 Anat Gonen
2
60 Ne'eman Eliyahu (Deceased)
2
61 Assif Shamay shamayas@technion.ac.il 2
62 Ilan Salomon
2
63 Levia Applebaum
2
64 Tibon Haim tibon22@012.net.il 2
65 Izhak Schnell
2
66 Portman Michelle michellep@ar.technion.ac.il 2 www
67 Itkin-Webman Tali ritkin@tx.technion.ac.il 2
68 Best David
2
69 Grobman Yasha Jacob yasha@technion.ac.il 2
70 Mesch Gustavo gustavo@soc.haifa.ac.il 2
71 Pearlman Wolf
2
72 Verbakel Els els@deve-arc.com 2 www
73 Benenson Itzhak bennya@post.tau.ac.il 2
74 Eizenberg Efrat eeizenberg@gmail.com 2
75 Pua Kutiel
2
76 Mitrany Michal michal@mitrany.com 2
77 Eran Neuman eneuman@tx.technion.ac.il 2
78 Greenshpan Yaakov yaakov@uxux.co.il 2
79 Havkin Daniel (Deceased)
1
80 Tibi Ariel tibi@technion.ac.il 1
81 Laufer Yocheved
1
82 Nir Becker
1
83 Billig Miriam
1
84 Ariella Azoulay
1
85 Brand Harry
1
86 Kashtan Aharon (Deceased)
1
87 Efrat Zvi zvi@efrat-kowalsky.co.il 1
88 Alexander Tzonis
1
89 Gordon Gil
1
90 Wasserman Irena wasserman@tx.technion.ac.il 1
91 Juval Portugali
1
92 Peera Goldman peerago@netvision.net.il 1
93 Rosenberg Elissa ebr8j@virginia.edu 1
94 Bill Hillier
1
95 Voghera Renzo (Deceased)
1
96 Jonatan Mintzker
1
97 Hienze-Greenber Ita
1
98 Pedro Berliner
1
99 Aaron Ben-Ze'ev
1
100 Krieger Alex alex.kreiger@gmail.com 1
101 Arie Gonen
1
102 Liberty-Shalev Ruth arruth@technion.ac.il 1
103 Avigdor Feldman
1
104 Shadar Hadas hadass2@013.net 1
105 Lu-Yon Hava
1
106 Kalisch-Rotem Einat einatk@tx.technion.ac.il 1
107 Yitshak Ommer
1
108 Groag Shmuel s.groag@gmail.com 1
109 Nurit Bird-David nbird@soc.haifa.ac.il 1
110 Hagai Kaneti
1
111 Yanai David (Deceased)
1
112 Yaffa Zilbershats yaffa.zilbershats@mail.biu.ac.il 1
113 Turner M.
1
114 Amos Salmon
1
115 Fuchs Aharon ronhaifauni@gmail.com 1
116 Nava Levit Ben-Noon
1

Last updated on: Monday ,September 18, 2017