הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Biology
Department Web Site:   biology.technion.ac.il


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Gepstein Shimon gepstein@technion.ac.il 52
2 Schuster Gadi gadis@technion.ac.il 38 www
3 Reiter Yoram reiter@technion.ac.il 36 www
4 Zilberstein Dan danz@technion.ac.il 34 www
5 Admon Arie admon@technion.ac.il 28 www
6 Manor Haim manor@tx.technion.ac.il 28
7 Assaraf Yehuda assaraf@technion.ac.il 26 www
8 Horwitz Benjamin horwitz@technion.ac.il 24 www
9 Lev Ze'ev zlev@technion.ac.il 23
10 Beja Oded beja@technion.ac.il 23 www
11 Ron Dina dinar@technion.ac.il 22 www
12 Glickman Michael glickman@technion.ac.il 22 www
13 Cassel Dan danc@technion.ac.il 21 www
14 Lifschytz Eliezer lifs@technion.ac.il 21
15 Kassir Yona ykassir@technion.ac.il 20
16 Arad Zeev zarad@technion.ac.il 18 www
17 Podbilewicz Benjamin podbilew@technion.ac.il 17 www
18 Haran Tali bitali@technion.ac.il 15 www
19 Arava Yoav arava@technion.ac.il 14 www
20 Mandel-Gutfreun Yael yaelmg@technion.ac.il 13 www
21 Eytan Gera eytan@technion.ac.il 11
22 Ram Reshef reshefr@sci.haifa.ac.il 10
23 Gershon David dgershon@technion.ac.il 10
24 Lindell Debbie dlindell@technion.ac.il 10
25 Kuhn Jonathan jkuhn@technion.ac.il 10
26 Yanai Itai yanai@technion.ac.il 8 www
27 Warburg Michael (Deceased)
7
28 Harel Amnon amnon.harel@biu.ac.il 7
29 Melamed Philippa philippa@technion.ac.il 7
30 Katz Uri bir02uk@technion.ac.il 7
31 Ayoub Nabieh ayoubn@technion.ac.il 6
32 Savaldi-Goldste Sigal sigal@technion.ac.il 5
33 Nurit Katzir
5
34 Lamm Ayelet ayeletla@technion.ac.il 4
35 Rachel Amir
4
36 Ben-Ishai Ruth (Deceased)
4
37 Khayat Eli
4
38 Yaakov Tadmor
4
39 Shalitin Channa channa@technion.ac.il 4
40 Landau Meytal landau.meytal@gmail.com 3
41 Gidi Gross
3
42 Katzir Gadi
3
43 Joseph Burger
3
44 Shalitin Yechiel shalitin@technion.ac.il 3
45 Doron Holland
2
46 Pick Elah
2
47 Henn Arnon arnon.henn@technion.ac.il 2
48 Degani G.
2
49 Kishony Roy rkishony@technion.ac.il 2
50 Ido Izhaki
2
51 Alian Akram alian@technion.ac.il 2 www
52 Mittler Ron
2
53 Carlos Martinez Del Ri
1
54 Meir Broza
1
55 Gunnar Dittmar
1
56 Dinah Singer
1
57 Hanne Volpin
1
58 Ziv Tamar tamarz@tx.technion.ac.il 1
59 David R. Jones
1
60 Yuval Eshed
1
61 Michal Besser
1
62 Radi Aly
1
63 Kaplan Ariel akaplanz@gmail.com 1
64 Tal Moshe mtal@tx.technion.ac.il 1
65 Shemesh Tom tomsh@technion.ac.il 1
66 Allan Weissman
1
67 Cohen Shenhav shenhavc@technion.ac.il 1
68 Yehodai-Reshef Shlomit shlomity@tx.technion.ac.il 1
69 Efraim Lewinsohn
1
70 Yaakov Tadmor
1

Last updated on: Friday ,November 24, 2017