הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentBiology
Department Web Sitebiology.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Shimon Gepstein gepstein@technion.ac.il 52  
2 Gadi Schuster gadis@technion.ac.il 40 www
3 Dan Zilberstein danz@technion.ac.il 37 www
4 Yoram Reiter reiter@technion.ac.il 37 www
5 Arie Admon admon@technion.ac.il 32 www
6 Haim Manor manor@tx.technion.ac.il 28  
7 Yehuda Assaraf assaraf@technion.ac.il 28 www
8 Benjamin Horwitz horwitz@technion.ac.il 26 www
9 Oded Beja beja@technion.ac.il 24 www
10 Ze'ev Lev zlev@technion.ac.il 23  
11 Michael Glickman glickman@technion.ac.il 23 www
12 Dina Ron dinar@technion.ac.il 23 www
13 Eliezer Lifschytz lifs@technion.ac.il 21  
14 Dan Cassel danc@technion.ac.il 21 www
15 Yona Kassir ykassir@technion.ac.il 20  
16 Tali Haran bitali@technion.ac.il 18 www
17 Zeev Arad zarad@technion.ac.il 18 www
18 Benjamin Podbilewicz podbilew@technion.ac.il 17 www
19 Yael Mandel-Gutfreun yaelmg@technion.ac.il 15 www
20 Yoav Arava arava@technion.ac.il 14 www
21 Debbie Lindell dlindell@technion.ac.il 11  
22 Gera Eytan eytan@technion.ac.il 11  
23 Jonathan Kuhn jkuhn@technion.ac.il 10  
24 Itai Yanai yanai@technion.ac.il 10 www
25 David Gershon (Deceased)
10  
26 Reshef Ram reshefr@sci.haifa.ac.il 10  
27 Philippa Melamed philippa@technion.ac.il 9  
28 Michael Warburg (Deceased)
7  
29 Uri Katz bir02uk@technion.ac.il 7  
30 Nabieh Ayoub ayoubn@technion.ac.il 7  
31 Amnon Harel amnon.harel@biu.ac.il 7  
32 Meytal Landau landau.meytal@gmail.com 6  
33 Roy Kishony rkishony@technion.ac.il 6  
34 Nurit Katzir
5  
35 Sigal Savaldi-Goldste sigal@technion.ac.il 5  
36 Rachel Amir
4  
37 Arnon Henn arnon.henn@technion.ac.il 4  
38 Ruth Ben-Ishai (Deceased)
4  
39 David Meiri dmeiri@technion.ac.il 4  
40 Ariel Kaplan akaplanz@gmail.com 4  
41 Eli Khayat
4  
42 Ayelet Lamm ayeletla@technion.ac.il 4  
43 Channa Shalitin channa@technion.ac.il 4  
44 Yaakov Tadmor
4  
45 Joseph Burger
3  
46 Gidi Gross
3  
47 Gadi Katzir
3  
48 Yechiel Shalitin shalitin@technion.ac.il 3  
49 Akram Alian alian@technion.ac.il 3 www
50 Ron Mittler
2  
51 Doron Holland
2  
52 Elah Pick
2  
53 G. Degani
2  
54 Shenhav Cohen shenhavc@technion.ac.il 2  
55 Ido Izhaki
2  
56 Yaron Fuchs yfuchs@technion.ac.il 2  
57 Gunnar Dittmar
1  
58 Dinah Singer
1  
59 Carlos Martinez Del Ri
1  
60 David R. Jones
1  
61 Meir Broza
1  
62 Ira Harry Pastan
1  
63 Hanne Volpin
1  
64 Moshe Tal talsasha@gmail.com 1  
65 Tamar Ziv tamarz@tx.technion.ac.il 1  
66 Michal Besser
1  
67 Efraim Lewinsohn
1  
68 Yaakov Tadmor
1  
69 Shlomit Yehodai-Reshef shlomity@tx.technion.ac.il 1  
70 Radi Aly
1  
71 Allan Weissman
1  
72 Tom Shemesh tomsh@technion.ac.il 1  
73 Yuval Eshed
1  

Last updated on: Tuesday ,July 23, 2019