הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Biology
Department Web Site:   biology.technion.ac.il


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Gepstein Shimon gepstein@technion.ac.il 52
2 Schuster Gadi gadis@technion.ac.il 37 www
3 Reiter Yoram reiter@technion.ac.il 36 www
4 Zilberstein Dan danz@technion.ac.il 34 www
5 Admon Arie admon@technion.ac.il 28 www
6 Manor Haim manor@tx.technion.ac.il 28
7 Assaraf Yehuda assaraf@technion.ac.il 26 www
8 Horwitz Benjamin horwitz@technion.ac.il 24 www
9 Beja Oded beja@technion.ac.il 23 www
10 Lev Ze'ev zlev@technion.ac.il 23
11 Glickman Michael glickman@technion.ac.il 22 www
12 Ron Dina dinar@technion.ac.il 21 www
13 Cassel Dan danc@technion.ac.il 21 www
14 Lifschytz Eliezer lifs@technion.ac.il 21
15 Kassir Yona ykassir@technion.ac.il 20
16 Arad Zeev zarad@technion.ac.il 18 www
17 Podbilewicz Benjamin podbilew@technion.ac.il 17 www
18 Haran Tali bitali@technion.ac.il 14 www
19 Arava Yoav arava@technion.ac.il 14 www
20 Mandel-Gutfreun Yael yaelmg@technion.ac.il 13 www
21 Eytan Gera eytan@technion.ac.il 11
22 Lindell Debbie dlindell@technion.ac.il 10
23 Kuhn Jonathan jkuhn@technion.ac.il 10
24 Ram Reshef reshefr@sci.haifa.ac.il 10
25 Gershon David dgershon@technion.ac.il 10
26 Yanai Itai yanai@technion.ac.il 8 www
27 Melamed Philippa philippa@technion.ac.il 7
28 Katz Uri bir02uk@technion.ac.il 7
29 Warburg Michael (Deceased)
7
30 Harel Amnon amnon.harel@biu.ac.il 7
31 Ayoub Nabieh ayoubn@technion.ac.il 5
32 Nurit Katzir
5
33 Yaakov Tadmor
4
34 Lamm Ayelet ayeletla@technion.ac.il 4
35 Ben-Ishai Ruth (Deceased)
4
36 Khayat Eli
4
37 Savaldi-Goldste Sigal sigal@technion.ac.il 4
38 Shalitin Channa channa@technion.ac.il 4
39 Rachel Amir
4
40 Shalitin Yechiel shalitin@technion.ac.il 3
41 Katzir Gadi
3
42 Joseph Burger
3
43 Gidi Gross
3
44 Doron Holland
2
45 Mittler Ron
2
46 Landau Meytal landau.meytal@gmail.com 2
47 Degani G.
2
48 Ido Izhaki
2
49 Pick Elah
2
50 Henn Arnon arnon.henn@technion.ac.il 2
51 Kishony Roy rkishony@technion.ac.il 2
52 Allan Weissman
1
53 Meir Broza
1
54 Carlos Martinez Del Ri
1
55 Gunnar Dittmar
1
56 Dinah Singer
1
57 Shemesh Tom tomsh@technion.ac.il 1
58 Hanne Volpin
1
59 David R. Jones
1
60 Yuval Eshed
1
61 Yehodai-Reshef Shlomit shlomity@tx.technion.ac.il 1
62 Efraim Lewinsohn
1
63 Tal Moshe mtal@tx.technion.ac.il 1
64 Ziv Tamar tamarz@tx.technion.ac.il 1
65 Michal Besser
1
66 Kaplan Ariel akaplanz@gmail.com 1
67 Radi Aly
1
68 Yaakov Tadmor
1
69 Alian Akram alian@technion.ac.il 1 www

Last updated on: Monday ,September 18, 2017