הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentBiology
Department Web Sitebiology.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Shimon Gepstein gepstein@technion.ac.il 52  
2 Gadi Schuster gadis@technion.ac.il 40 www
3 Yoram Reiter reiter@technion.ac.il 39 www
4 Dan Zilberstein danz@technion.ac.il 37 www
5 Arie Admon admon@technion.ac.il 32 www
6 Yehuda Assaraf assaraf@technion.ac.il 31 www
7 Oded Beja beja@technion.ac.il 28 www
8 Haim Manor manor@tx.technion.ac.il 28  
9 Benjamin Horwitz horwitz@technion.ac.il 27 www
10 Dina Ron dinar@technion.ac.il 25 www
11 Michael Glickman glickman@technion.ac.il 24 www
12 Ze'ev Lev zlev@technion.ac.il 23  
13 Eliezer Lifschytz lifs@technion.ac.il 21  
14 Dan Cassel danc@technion.ac.il 21 www
15 Yona Kassir ykassir@technion.ac.il 20  
16 Tali Haran bitali@technion.ac.il 19 www
17 Benjamin Podbilewicz podbilew@technion.ac.il 19 www
18 Yael Mandel-Gutfreun yaelmg@technion.ac.il 18 www
19 Zeev Arad zarad@technion.ac.il 18 www
20 Yoav Arava arava@technion.ac.il 16 www
21 Debbie Lindell dlindell@technion.ac.il 14  
22 Gera Eytan eytan@technion.ac.il 11  
23 Reshef Ram reshefr@sci.haifa.ac.il 10  
24 Jonathan Kuhn jkuhn@technion.ac.il 10  
25 Itai Yanai yanai@technion.ac.il 10 www
26 David Gershon (Deceased)
10  
27 Roy Kishony rkishony@technion.ac.il 9  
28 Philippa Melamed philippa@technion.ac.il 9  
29 Michael Warburg (Deceased)
7  
30 Nabieh Ayoub ayoubn@technion.ac.il 7  
31 Uri Katz (Deceased)
7  
32 Amnon Harel amnon.harel@biu.ac.il 7  
33 Meytal Landau landau.meytal@gmail.com 6  
34 Ariel Kaplan akaplanz@gmail.com 6  
35 David Meiri dmeiri@technion.ac.il 6  
36 Sigal Savaldi-Goldste sigal@technion.ac.il 5  
37 Nurit Katzir
5  
38 Ayelet Lamm ayeletla@technion.ac.il 5  
39 Arnon Henn arnon.henn@technion.ac.il 5  
40 Rachel Amir
4  
41 Eli Khayat
4  
42 Channa Shalitin channa@technion.ac.il 4  
43 Shenhav Cohen shenhavc@technion.ac.il 4  
44 Ruth Ben-Ishai (Deceased)
4  
45 Yaakov Tadmor
4  
46 Yaron Fuchs yfuchs@technion.ac.il 4  
47 Gadi Katzir
3  
48 Yechiel Shalitin shalitin@technion.ac.il 3  
49 Gidi Gross
3  
50 Joseph Burger
3  
51 Akram Alian alian@technion.ac.il 3 www
52 Ron Mittler
2  
53 G. Degani
2  
54 Doron Holland
2  
55 Elah Pick
2  
56 Ido Izhaki
2  
57 Tom Shemesh tomsh@technion.ac.il 2  
58 Allan Weissman
1  
59 Meir Broza
1  
60 Carlos Martinez Del Ri
1  
61 Gunnar Dittmar
1  
62 Ira Harry Pastan
1  
63 Radi Aly
1  
64 Dinah Singer
1  
65 Yuval Eshed
1  
66 Hanne Volpin
1  
67 Shlomit Yehodai-Reshef yoavreshefsu@technion.ac.il 1  
68 Moshe Tal talsasha@gmail.com 1  
69 Yaakov Tadmor
1  
70 Efraim Lewinsohn
1  
71 Tamar Ziv tamarz@tx.technion.ac.il 1  
72 Michal Besser
1  
73 David R. Jones
1  

Last updated on: Thursday ,May 28, 2020