הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Chemistry
Department Web Site:   schulich.technion.ac.il


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Eisen Moris chmoris@technion.ac.il 44 www
2 Lifshitz Efrat ssefrat@technion.ac.il 39 www
3 Keinan Ehud keinan@technion.ac.il 38 www
4 Apeloig Yitzhak apeloig@technion.ac.il 37 www
5 Gross Zeev chr10zg@technion.ac.il 36 www
6 Baasov Timor chtimor@technion.ac.il 35 www
7 Hoffman Alon choffman@technion.ac.il 33 www
8 Eichen Yoav chryoav@technion.ac.il 32 www
9 Adir Noam nadir@technion.ac.il 32 www
10 Marek Ilan chilanm@technion.ac.il 31 www
11 Schechter Israel israel@technion.ac.il 24 www
12 Moiseyev Nimrod nimrod@technion.ac.il 22 www
13 Yarnitzky Chaim (Deceased)
20
14 Mandelbaum Asher chr17am@technion.ac.il 15
15 Stanger Amnon stanger@technion.ac.il 15 www
16 Peskin Uri uri@technion.ac.il 14 www
17 Kaftory Menahem kaftory@technion.ac.il 14
18 Gutman Arie
13
19 Speiser Shammai speiser@technion.ac.il 12
20 Blank Aharon ab359@technion.ac.il 11 www
21 Bravo-Zhyvotovs Dimitry chrbrzh@tx.technion.ac.il 11
22 Gandelman Mark chmark@technion.ac.il 11 www
23 Ron Arza ssarza@technion.ac.il 10
24 Kimel Sol skimel@technion.ac.il 9
25 Becker Dan (Deceased)
9
26 Kolodney Eliezer eliko@technion.ac.il 9 www
27 Haddad Nizar
9
28 Szpilman Alex.m szpilman@technion.ac.il 9 www
29 Folman Mordechai (Deceased)
9
30 Schmidt Asher chrschm@technion.ac.il 9 www
31 Amitay Zohar amitayz@technion.ac.il 7 www
32 Licht Stuart
7
33 Denekamp Chagit chchagit@gmail.com 7
34 Schmuckler Gabriella sgabriel@tx.technion.ac.il 7
35 Eyal Yehuda cheyal@technion.ac.il 5
36 Dori Zvi (Deceased)
5
37 Ben-Ishai Dov (Deceased)
4
38 Maniv Tsofar chr40zm@technion.ac.il 4 www
39 Gilboa Haggai chr60hg@tx.technion.ac.il 4
40 Nikitin Evgueni nikitin@technion.ac.il 3
41 Loewenthal Eli
3
42 Silver Brian (Deceased)
3
43 Ariel Magda arieladv@actcom.net.il 3
44 Kventsel Gabriel kventsel@tx.technion.ac.il 3
45 Katriel Jacob jkatriel@tx.technion.ac.il 2
46 Oref Izhack chroref@technion.ac.il 2
47 Amirav Lilac lilac@technion.ac.il 2
48 Alexandrowicz Gil ga232@technion.ac.il 2
49 Diesendruck Charles E. charles@technion.ac.il 1
50 Shmuel Zitrin
1
51 Erez Mordechai
1
52 Maayan Galia gm92@technion.ac.il 1 www
53 Cais Michael (Deceased)
1
54 Dolgin Bella dbella9@gmail.com 1
55 Gottfried Varda
1
56 Gouzman Irina
1
57 Dorit Arad
1
58 Eliezer Weiss
1
59 Eitan Grossman
1
60 Rubin Mordecai (Deceased)
1
61 Gilary Ido chgilary@tx.technion.ac.il 1
62 Brik Ashraf abrik@technion.ac.il 1 www

Last updated on: Monday ,September 18, 2017