הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentChemistry
Department Web Siteschulich.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Eisen Moris chmoris@technion.ac.il 45 www
2 Apeloig Yitzhak apeloig@technion.ac.il 42 www
3 Lifshitz Efrat ssefrat@technion.ac.il 40 www
4 Eichen Yoav chryoav@technion.ac.il 39 www
5 Keinan Ehud keinan@technion.ac.il 38 www
6 Gross Zeev chr10zg@technion.ac.il 38 www
7 Baasov Timor chtimor@technion.ac.il 36 www
8 Adir Noam nadir@technion.ac.il 35 www
9 Marek Ilan chilanm@technion.ac.il 34 www
10 Hoffman Alon choffman@technion.ac.il 33 www
11 Schechter Israel israel@technion.ac.il 26 www
12 Moiseyev Nimrod nimrod@technion.ac.il 23 www
13 Yarnitzky Chaim (Deceased)
20  
14 Peskin Uri uri@technion.ac.il 16 www
15 Bravo-Zhivotovs Dmitry chrbrzh@tx.technion.ac.il 16  
16 Gandelman Mark chmark@technion.ac.il 16 www
17 Mandelbaum Asher chr17am@technion.ac.il 15  
18 Stanger Amnon stanger@technion.ac.il 15 www
19 Kaftory Menahem kaftory@technion.ac.il 14  
20 Gutman Arie
13  
21 Blank Aharon ab359@technion.ac.il 13 www
22 Szpilman Alex.m amszpilman@gmail.com 12 www
23 Speiser Shammai speiser@technion.ac.il 12  
24 Kolodney Eliezer eliko@technion.ac.il 11 www
25 Schmidt Asher chrschm@technion.ac.il 10 www
26 Ron Arza ssarza@technion.ac.il 10  
27 Haddad Nizar
9  
28 Folman Mordechai (Deceased)
9  
29 Kimel Sol skimel@technion.ac.il 9  
30 Becker Dan (Deceased)
9  
31 Denekamp Chagit chchagit@gmail.com 8  
32 Licht Stuart
7  
33 Schmuckler Gabriella sgabriel@tx.technion.ac.il 7  
34 Amitay Zohar amitayz@technion.ac.il 7 www
35 Brik Ashraf abrik@technion.ac.il 6 www
36 Eyal Yehuda cheyal@technion.ac.il 5  
37 Dori Zvi (Deceased)
5  
38 Maniv Tsofar maniv@technion.ac.il 4 www
39 Gilboa Haggai chr60hg@tx.technion.ac.il 4  
40 Ben-Ishai Dov (Deceased)
4  
41 Maayan Galia gm92@technion.ac.il 4 www
42 Silver Brian (Deceased)
3  
43 Kventsel Gabriel kventsel@tx.technion.ac.il 3  
44 Diesendruck Charles E. charles@technion.ac.il 3  
45 Loewenthal Eli
3  
46 Ariel Magda arieladv@actcom.net.il 3  
47 Nikitin Evgueni nikitin@technion.ac.il 3  
48 Amirav Lilac lilac@technion.ac.il 3  
49 Katriel Jacob jkatriel@tx.technion.ac.il 2  
50 Oref Izhack chroref@technion.ac.il 2  
51 Alexandrowicz Gil ga232@technion.ac.il 2  
52 Gottfried Varda
1  
53 Rubin Mordecai (Deceased)
1  
54 Rahav Saar rahavs@technion.ac.il 1  
55 Cais Michael (Deceased)
1  
56 Gilary Ido chgilary@tx.technion.ac.il 1  
57 Dorit Arad
1  
58 Eitan Grossman
1  
59 Gouzman Irina
1  
60 Dolgin Bella dbella9@gmail.com 1  
61 Erez Mordechai
1  
62 Shmuel Zitrin
1  
63 Alon Ofir
1  

Last updated on: Friday ,May 17, 2019