הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentChemistry
Department Web Siteschulich.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Eisen Moris chmoris@technion.ac.il 45 www
2 Lifshitz Efrat ssefrat@technion.ac.il 40 www
3 Apeloig Yitzhak apeloig@technion.ac.il 38 www
4 Keinan Ehud keinan@technion.ac.il 38 www
5 Gross Zeev chr10zg@technion.ac.il 37 www
6 Baasov Timor chtimor@technion.ac.il 36 www
7 Eichen Yoav chryoav@technion.ac.il 35 www
8 Adir Noam nadir@technion.ac.il 34 www
9 Marek Ilan chilanm@technion.ac.il 33 www
10 Hoffman Alon choffman@technion.ac.il 33 www
11 Schechter Israel israel@technion.ac.il 25 www
12 Moiseyev Nimrod nimrod@technion.ac.il 22 www
13 Yarnitzky Chaim (Deceased)
20  
14 Stanger Amnon stanger@technion.ac.il 15 www
15 Peskin Uri uri@technion.ac.il 15 www
16 Mandelbaum Asher chr17am@technion.ac.il 15  
17 Kaftory Menahem kaftory@technion.ac.il 14  
18 Gutman Arie
13  
19 Gandelman Mark chmark@technion.ac.il 12 www
20 Speiser Shammai speiser@technion.ac.il 12  
21 Bravo-Zhivotovs Dmitry chrbrzh@tx.technion.ac.il 12  
22 Kolodney Eliezer eliko@technion.ac.il 11 www
23 Blank Aharon ab359@technion.ac.il 11 www
24 Ron Arza ssarza@technion.ac.il 10  
25 Szpilman Alex.m szpilman@technion.ac.il 10 www
26 Kimel Sol skimel@technion.ac.il 9  
27 Becker Dan (Deceased)
9  
28 Haddad Nizar
9  
29 Schmidt Asher chrschm@technion.ac.il 9 www
30 Folman Mordechai (Deceased)
9  
31 Denekamp Chagit chchagit@gmail.com 7  
32 Amitay Zohar amitayz@technion.ac.il 7 www
33 Schmuckler Gabriella sgabriel@tx.technion.ac.il 7  
34 Licht Stuart
7  
35 Dori Zvi (Deceased)
5  
36 Eyal Yehuda cheyal@technion.ac.il 5  
37 Ben-Ishai Dov (Deceased)
4  
38 Maniv Tsofar chr40zm@technion.ac.il 4 www
39 Gilboa Haggai chr60hg@tx.technion.ac.il 4  
40 Brik Ashraf abrik@technion.ac.il 4 www
41 Ariel Magda arieladv@actcom.net.il 3  
42 Silver Brian (Deceased)
3  
43 Kventsel Gabriel kventsel@tx.technion.ac.il 3  
44 Amirav Lilac lilac@technion.ac.il 3  
45 Nikitin Evgueni nikitin@technion.ac.il 3  
46 Loewenthal Eli
3  
47 Diesendruck Charles E. charles@technion.ac.il 2  
48 Oref Izhack chroref@technion.ac.il 2  
49 Maayan Galia gm92@technion.ac.il 2 www
50 Alexandrowicz Gil ga232@technion.ac.il 2  
51 Katriel Jacob jkatriel@tx.technion.ac.il 2  
52 Dolgin Bella dbella9@gmail.com 1  
53 Shmuel Zitrin
1  
54 Gouzman Irina
1  
55 Erez Mordechai
1  
56 Gottfried Varda
1  
57 Cais Michael (Deceased)
1  
58 Rubin Mordecai (Deceased)
1  
59 Dorit Arad
1  
60 Gilary Ido chgilary@tx.technion.ac.il 1  
61 Rahav Saar rahavs@technion.ac.il 1  
62 Eitan Grossman
1  

Last updated on: Friday ,June 22, 2018