הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Physics
Department Web Site:   phys.technion.ac.il


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Gershoni David dg@physics.technion.ac.il 42 www
2 Cohen Elisha ssecohen@tx.technion.ac.il 38
3 Lipson Stephen sglipson@physics.technion.ac.il 35
4 Segev Mordechai msegev@tx.technion.ac.il 33 www
5 Ehrenfreund Eitan eitane@technion.ac.il 31
6 Krasik Yakov fnkrasik@physics.technion.ac.il 30 www
7 Ron Amiram aron@physics.technion.ac.il 30
8 Felsteiner Joshua josh@physics.technion.ac.il 25
9 Adler Joan phr76ja@technion.ac.il 25 www
10 Kalish Rafael kalish@sspower.technion.ac.il 24
11 Polturak Emil emilp@physics.technion.ac.il 24 www
12 Fishman Shmuel fishman@physics.technion.ac.il 23 www
13 Mann Ady ady@tx.technion.ac.il 21
14 Sivan Uri phsivan@technion.ac.il 20 www
15 Ribak Erez eribak@physics.technion.ac.il 19
16 Avron Joseph avron@physics.technion.ac.il 18 www
17 Keren Amit keren@physics.technion.ac.il 18 www
18 Beserman Robert ssrobert@technion.ac.il 17
19 Braun Erez erez@physics.technion.ac.il 17 www
20 Riess Ilan riess@technion.ac.il 17
21 Akkermans Eric eric@physics.technion.ac.il 14 www
22 Soker Noam soker@physics.technion.ac.il 14 www
23 Shaviv Giora gshaviv@tx.technion.ac.il 13
24 Shadmi Yael yshadmi@physics.technion.ac.il 12 www
25 Reznikov Michael reznikov@technion.ac.il 12 www
26 Ben-Aryeh Jacob phr65yb@tx.technion.ac.il 12
27 Ori Amos amos@physics.technion.ac.il 11 www
28 Fekete Dan ssdan@technion.ac.il 11
29 Revzen Michael revzen@physics.technion.ac.il 11
30 Rozen Yoram rozen@technion.ac.il 11 www
31 Nusser Adi adi@physics.technion.ac.il 11 www
32 Behar Ehud behar@physics.technion.ac.il 11 www
33 Regev Oded regev@physics.technion.ac.il 11
34 Levine Dov levine@technion.ac.il 10 www
35 Tarem Shlomit tarem@technion.ac.il 10 www
36 Oppenheim Uri (Deceased)
10
37 Koren Gad gkoren@physics.technion.ac.il 10
38 Moshe Moshe moshe@physics.technion.ac.il 10
39 Cohen Oren oren.cohen@physics.technion.ac.il 9
40 Gertner Isak phr16ig@physics.technion.ac.il 9
41 Shapiro Boris boris@physics.technion.ac.il 9
42 Auerbach Assa assa@physics.technion.ac.il 9 www
43 Laor Ari laor@physics.technion.ac.il 9 www
44 Steinhauer Jeff jeffs@physics.technion.ac.il 8 www
45 Eilam Gad eilam@physics.technion.ac.il 8
46 Podolsky Daniel podolsky@physics.technion.ac.il 8
47 Amnon Fisher
8
48 Peres Asher (Deceased)
7
49 Weil Raoul phr94rw@physics.technion.ac.il 6
50 Kanigel Amit amitk@physics.technion.ac.il 6
51 Marinov Michael (Deceased)
6
52 Kafri Yariv kafri@physics.technion.ac.il 6 www
53 Perets Hagai hperets@physics.technion.ac.il 5
54 Keren Kinneret kinneret@physics.technion.ac.il 5
55 Feinberg Joshua
5
56 Gronau Michael gronau@technion.ac.il 4
57 Eckstein Shulamith (Deceased)
4
58 Brafman Oren (Deceased)
4
59 Grossman Yuval yg73@cornell.edu 4
60 Bar Shalom Shaouly
4
61 Auslaender Ophir ophir@physics.technion.ac.il 4 www
62 Livio Mario
3
63 Goldberg Jacques jacques.goldberg@cern.ch 3
64 Amit Ben-Kish
3
65 Dar Arnon arnon@physics.technion.ac.il 3
66 Bergman Oren bergman@physics.technion.ac.il 3 www
67 Shechter Hanan ssrhshs@technion.ac.il 3
68 Zak Joshua zak@physics.technion.ac.il 3
69 Tannhauser David davidtan@tx.technion.ac.il 3
70 Dado Shlomo dado@phep3.technion.ac.il 3
71 Ashkinadze Boris borisa@tx.technion.ac.il 3
72 Rosner Baruch rosner@physics.technion.ac.il 3
73 Saguy Cecile sscecile@tx.technion.ac.il 3
74 Nir Davidson
2
75 Fisher Bertina phr06bf@technion.ac.il 2
76 Lindner Netanel lindner@physics.technion.ac.il 2
77 Firstenberg Ofer
2
78 Blok Boris blok@physics.technion.ac.il 2 www
79 Raz Eli ipho@tx.technion.ac.il 2
80 Genossar Jan phr08jg@technion.ac.il 2
81 Yarom Amos ayarom@physics.technion.ac.il 2
82 Soen Yoav
1
83 Daniel Schulte
1
84 Eugin Levin
1
85 Regelman Vadim
1
86 Kuper Charles (Deceased)
1
87 Neal Homer
1
88 Fibich Moshe fibichpm@technion.ac.il 1
89 Larry Horowitz
1
90 Moshe Schuker
1
91 Moshe Shuker
1
92 Aner Lev
1
93 Segev Bilha
1
94 Joel Seligson
1
95 Altman Colman phraltm@technion.ac.il 1
96 Itzik Schnitzer
1
97 Sagi Yoav yoav.sagi@physics.technion.ac.il 1
98 Singer Paul (Deceased)
1

Last updated on: Friday ,November 24, 2017