הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentPhysics
Department Web Sitephys.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Gershoni David dg@physics.technion.ac.il 44 www
2 Cohen Elisha ssecohen@tx.technion.ac.il 38  
3 Lipson Stephen sglipson@physics.technion.ac.il 35  
4 Segev Mordechai msegev@tx.technion.ac.il 35 www
5 Krasik Yakov fnkrasik@physics.technion.ac.il 33 www
6 Ehrenfreund Eitan eitane@technion.ac.il 32  
7 Ron Amiram aron@physics.technion.ac.il 30  
8 Adler Joan phr76ja@technion.ac.il 25 www
9 Felsteiner Joshua josh@physics.technion.ac.il 25  
10 Polturak Emil emilp@physics.technion.ac.il 25 www
11 Fishman Shmuel (Deceased)
25 www
12 Kalish Rafael kalish@sspower.technion.ac.il 24  
13 Sivan Uri phsivan@technion.ac.il 22 www
14 Mann Ady ady@tx.technion.ac.il 21  
15 Keren Amit keren@physics.technion.ac.il 19 www
16 Ribak Erez eribak@physics.technion.ac.il 19  
17 Riess Ilan riess@technion.ac.il 18  
18 Avron Joseph avron@physics.technion.ac.il 18 www
19 Braun Erez erez@physics.technion.ac.il 17 www
20 Beserman Robert ssrobert@technion.ac.il 17  
21 Soker Noam soker@physics.technion.ac.il 16 www
22 Ori Amos amos@physics.technion.ac.il 14 www
23 Akkermans Eric eric@physics.technion.ac.il 14 www
24 Shaviv Giora gshaviv@tx.technion.ac.il 13  
25 Ben-Aryeh Jacob phr65yb@tx.technion.ac.il 12  
26 Behar Ehud behar@physics.technion.ac.il 12 www
27 Shadmi Yael yshadmi@physics.technion.ac.il 12 www
28 Reznikov Michael reznikov@technion.ac.il 12 www
29 Rozen Yoram rozen@technion.ac.il 12 www
30 Auerbach Assa assa@physics.technion.ac.il 11 www
31 Regev Oded regev@physics.technion.ac.il 11  
32 Levine Dov levine@technion.ac.il 11 www
33 Nusser Adi adi@physics.technion.ac.il 11 www
34 Fekete Dan ssdan@technion.ac.il 11  
35 Revzen Michael revzen@physics.technion.ac.il 11  
36 Koren Gad gkoren@physics.technion.ac.il 10  
37 Oppenheim Uri (Deceased)
10  
38 Tarem Shlomit tarem@technion.ac.il 10 www
39 Cohen Oren oren.cohen@physics.technion.ac.il 10  
40 Moshe Moshe moshe@physics.technion.ac.il 10  
41 Laor Ari laor@physics.technion.ac.il 9 www
42 Amnon Fisher
9  
43 Gertner Isak phr16ig@physics.technion.ac.il 9  
44 Shapiro Boris boris@physics.technion.ac.il 9  
45 Kanigel Amit amitk@physics.technion.ac.il 8  
46 Podolsky Daniel podolsky@physics.technion.ac.il 8  
47 Eilam Gad eilam@physics.technion.ac.il 8  
48 Steinhauer Jeff jeffs@physics.technion.ac.il 8 www
49 Peres Asher (Deceased)
7  
50 Kafri Yariv kafri@physics.technion.ac.il 7 www
51 Marinov Michael (Deceased)
6  
52 Weil Raoul (Deceased)
6  
53 Keren Kinneret kinneret@physics.technion.ac.il 6  
54 Perets Hagai hperets@physics.technion.ac.il 6  
55 Yarom Amos ayarom@physics.technion.ac.il 5  
56 Feinberg Joshua
5  
57 Gronau Michael gronau@technion.ac.il 4  
58 Grossman Yuval yg73@cornell.edu 4  
59 Auslaender Ophir ophir@physics.technion.ac.il 4 www
60 Brafman Oren (Deceased)
4  
61 Bar Shalom Shaouly
4  
62 Eckstein Shulamith (Deceased)
4  
63 Ashkinadze Boris borisa@tx.technion.ac.il 3  
64 Lindner Netanel lindner@physics.technion.ac.il 3  
65 Dado Shlomo dado@phep3.technion.ac.il 3  
66 Tannhauser David davidtan@tx.technion.ac.il 3  
67 Dar Arnon darnon@technion.ac.il 3  
68 Goldberg Jacques jacques@yygoldberg.net 3  
69 Livio Mario
3  
70 Saguy Cecile sscecile@tx.technion.ac.il 3  
71 Amit Ben-Kish
3  
72 Bergman Oren bergman@physics.technion.ac.il 3 www
73 Zak Joshua zak@technion.ac.il 3  
74 Shechter Hanan ssrhshs@technion.ac.il 3  
75 Rosner Baruch rosner@physics.technion.ac.il 3  
76 Raz Eli ipho@tx.technion.ac.il 2  
77 Fisher Bertina phr06bf@technion.ac.il 2  
78 Genossar Jan phr08jg@technion.ac.il 2  
79 Sagi Yoav yoav.sagi@physics.technion.ac.il 2  
80 Nir Davidson
2  
81 Firstenberg Ofer
2  
82 Blok Boris blok@physics.technion.ac.il 2 www
83 Larry Horowitz
1  
84 Neal Homer
1  
85 Regelman Vadim
1  
86 Eugin Levin
1  
87 Desjacques Vincent vincent.desj@technion.ac.il 1 www
88 Daniel Schulte
1  
89 Fibich Moshe fibichpm@technion.ac.il 1  
90 Singer Paul (Deceased)
1  
91 Soen Yoav
1  
92 Segev Bilha
1  
93 Moshe Schuker
1  
94 Joel Seligson
1  
95 Altman Colman phraltm@technion.ac.il 1  
96 Aner Lev
1  
97 Moshe Shuker
1  
98 Kuper Charles (Deceased)
1  
99 Jeremy England
1  
100 Itzik Schnitzer
1  

Last updated on: Wednesday ,May 22, 2019