הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentPhysics
Department Web Sitephys.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 David Gershoni dg@physics.technion.ac.il 45 www
2 Elisha Cohen ssecohen@tx.technion.ac.il 38  
3 Mordechai Segev msegev@tx.technion.ac.il 37 www
4 Stephen Lipson sglipson@physics.technion.ac.il 35  
5 Yakov Krasik fnkrasik@physics.technion.ac.il 33 www
6 Eitan Ehrenfreund eitane@technion.ac.il 32  
7 Amiram Ron aron@physics.technion.ac.il 30  
8 Shmuel Fishman (Deceased)
26 www
9 Joshua Felsteiner josh@physics.technion.ac.il 25  
10 Emil Polturak emilp@physics.technion.ac.il 25 www
11 Joan Adler phr76ja@technion.ac.il 25 www
12 Rafael Kalish kalish@sspower.technion.ac.il 24  
13 Uri Sivan phsivan@technion.ac.il 24 www
14 Ady Mann ady@tx.technion.ac.il 21  
15 Amit Keren keren@physics.technion.ac.il 20 www
16 Erez Ribak eribak@physics.technion.ac.il 19  
17 Erez Braun erez@physics.technion.ac.il 18 www
18 Ilan Riess riess@technion.ac.il 18  
19 Joseph Avron avron@physics.technion.ac.il 18 www
20 Robert Beserman ssrobert@technion.ac.il 17  
21 Noam Soker soker@physics.technion.ac.il 17 www
22 Eric Akkermans eric@physics.technion.ac.il 15 www
23 Amos Ori amos@physics.technion.ac.il 14 www
24 Ehud Behar behar@physics.technion.ac.il 13 www
25 Giora Shaviv gshaviv@tx.technion.ac.il 13  
26 Dov Levine levine@technion.ac.il 12 www
27 Oren Cohen oren.cohen@physics.technion.ac.il 12  
28 Yael Shadmi yshadmi@physics.technion.ac.il 12 www
29 Michael Reznikov reznikov@technion.ac.il 12 www
30 Jacob Ben-Aryeh phr65yb@tx.technion.ac.il 12  
31 Yoram Rozen rozen@technion.ac.il 12 www
32 Dan Fekete ssdan@technion.ac.il 11  
33 Assa Auerbach assa@physics.technion.ac.il 11 www
34 Oded Regev regev@physics.technion.ac.il 11  
35 Michael Revzen revzen@physics.technion.ac.il 11  
36 Adi Nusser adi@physics.technion.ac.il 11 www
37 Uri Oppenheim (Deceased)
10  
38 Moshe Moshe moshe@physics.technion.ac.il 10  
39 Shlomit Tarem tarem@technion.ac.il 10 www
40 Gad Koren gkoren@physics.technion.ac.il 10  
41 Yariv Kafri kafri@physics.technion.ac.il 9 www
42 Isak Gertner phr16ig@physics.technion.ac.il 9  
43 Daniel Podolsky podolsky@physics.technion.ac.il 9  
44 Boris Shapiro boris@physics.technion.ac.il 9  
45 Ari Laor laor@physics.technion.ac.il 9 www
46 Amnon Fisher
9  
47 Gad Eilam (Deceased)
8  
48 Amit Kanigel amitk@physics.technion.ac.il 8  
49 Jeff Steinhauer jeffs@physics.technion.ac.il 8 www
50 Asher Peres (Deceased)
7  
51 Hagai Perets hperets@physics.technion.ac.il 7  
52 Kinneret Keren kinneret@physics.technion.ac.il 7  
53 Michael Marinov (Deceased)
6  
54 Raoul Weil (Deceased)
6  
55 Amos Yarom ayarom@physics.technion.ac.il 5  
56 Netanel Lindner lindner@physics.technion.ac.il 5  
57 Joshua Feinberg
5  
58 Shaouly Bar Shalom
4  
59 Michael Gronau gronau@technion.ac.il 4  
60 Shulamith Eckstein (Deceased)
4  
61 Yuval Grossman yg73@cornell.edu 4  
62 Ophir Auslaender ophir@physics.technion.ac.il 4 www
63 Oren Brafman (Deceased)
4  
64 David Tannhauser (Deceased)
3  
65 Jacques Goldberg jacques@yygoldberg.net 3  
66 Baruch Rosner rosner@physics.technion.ac.il 3  
67 Arnon Dar darnon@technion.ac.il 3  
68 Joshua Zak zak@technion.ac.il 3  
69 Amit Ben-Kish
3  
70 Oren Bergman bergman@physics.technion.ac.il 3 www
71 Shlomo Dado dado@phep3.technion.ac.il 3  
72 Boris Ashkinadze borisa@tx.technion.ac.il 3  
73 Hanan Shechter ssrhshs@technion.ac.il 3  
74 Mario Livio
3  
75 Vincent Desjacques vincent.desj@technion.ac.il 3 www
76 Cecile Saguy sscecile@tx.technion.ac.il 3  
77 Nir Davidson
2  
78 Boris Blok blok@physics.technion.ac.il 2 www
79 Jan Genossar phr08jg@technion.ac.il 2  
80 Ofer Firstenberg
2  
81 Eli Raz ipho@tx.technion.ac.il 2  
82 Bertina Fisher phr06bf@technion.ac.il 2  
83 Yoav Sagi yoav.sagi@physics.technion.ac.il 2  
84 Daniel Schulte
1  
85 Eugin Levin
1  
86 Vadim Regelman
1  
87 Shlomo S Razamat razamat@physics.technion.ac.il 1  
88 Neal Homer
1  
89 Moshe Fibich fibichpm@technion.ac.il 1  
90 Larry Horowitz
1  
91 Paul Singer (Deceased)
1  
92 Yoav Soen
1  
93 Bilha Segev
1  
94 Moshe Schuker
1  
95 Joel Seligson
1  
96 Colman Altman phraltm@technion.ac.il 1  
97 Jeremy England
1  
98 Charles Kuper (Deceased)
1  
99 Moshe Shuker
1  
100 Aner Lev
1  
101 Itzik Schnitzer
1  

Last updated on: Monday ,February 17, 2020