הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentPhysics
Department Web Sitephys.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 David Gershoni dg@physics.technion.ac.il 44 www
2 Elisha Cohen ssecohen@tx.technion.ac.il 38  
3 Mordechai Segev msegev@tx.technion.ac.il 37 www
4 Stephen Lipson sglipson@physics.technion.ac.il 35  
5 Yakov Krasik fnkrasik@physics.technion.ac.il 33 www
6 Eitan Ehrenfreund eitane@technion.ac.il 32  
7 Amiram Ron aron@physics.technion.ac.il 30  
8 Emil Polturak emilp@physics.technion.ac.il 25 www
9 Joan Adler phr76ja@technion.ac.il 25 www
10 Shmuel Fishman (Deceased)
25 www
11 Joshua Felsteiner josh@physics.technion.ac.il 25  
12 Rafael Kalish kalish@sspower.technion.ac.il 24  
13 Uri Sivan phsivan@technion.ac.il 22 www
14 Ady Mann ady@tx.technion.ac.il 21  
15 Amit Keren keren@physics.technion.ac.il 19 www
16 Erez Ribak eribak@physics.technion.ac.il 19  
17 Ilan Riess riess@technion.ac.il 18  
18 Joseph Avron avron@physics.technion.ac.il 18 www
19 Erez Braun erez@physics.technion.ac.il 17 www
20 Robert Beserman ssrobert@technion.ac.il 17  
21 Noam Soker soker@physics.technion.ac.il 16 www
22 Eric Akkermans eric@physics.technion.ac.il 15 www
23 Amos Ori amos@physics.technion.ac.il 14 www
24 Giora Shaviv gshaviv@tx.technion.ac.il 13  
25 Jacob Ben-Aryeh phr65yb@tx.technion.ac.il 12  
26 Michael Reznikov reznikov@technion.ac.il 12 www
27 Yoram Rozen rozen@technion.ac.il 12 www
28 Ehud Behar behar@physics.technion.ac.il 12 www
29 Yael Shadmi yshadmi@physics.technion.ac.il 12 www
30 Assa Auerbach assa@physics.technion.ac.il 11 www
31 Michael Revzen revzen@physics.technion.ac.il 11  
32 Adi Nusser adi@physics.technion.ac.il 11 www
33 Oded Regev regev@physics.technion.ac.il 11  
34 Dov Levine levine@technion.ac.il 11 www
35 Dan Fekete ssdan@technion.ac.il 11  
36 Uri Oppenheim (Deceased)
10  
37 Shlomit Tarem tarem@technion.ac.il 10 www
38 Oren Cohen oren.cohen@physics.technion.ac.il 10  
39 Gad Koren gkoren@physics.technion.ac.il 10  
40 Moshe Moshe moshe@physics.technion.ac.il 10  
41 Isak Gertner phr16ig@physics.technion.ac.il 9  
42 Daniel Podolsky podolsky@physics.technion.ac.il 9  
43 Boris Shapiro boris@physics.technion.ac.il 9  
44 Ari Laor laor@physics.technion.ac.il 9 www
45 Amnon Fisher
9  
46 Gad Eilam (Deceased)
8  
47 Amit Kanigel amitk@physics.technion.ac.il 8  
48 Jeff Steinhauer jeffs@physics.technion.ac.il 8 www
49 Yariv Kafri kafri@physics.technion.ac.il 7 www
50 Asher Peres (Deceased)
7  
51 Michael Marinov (Deceased)
6  
52 Hagai Perets hperets@physics.technion.ac.il 6  
53 Raoul Weil (Deceased)
6  
54 Kinneret Keren kinneret@physics.technion.ac.il 6  
55 Amos Yarom ayarom@physics.technion.ac.il 5  
56 Netanel Lindner lindner@physics.technion.ac.il 5  
57 Joshua Feinberg
5  
58 Shaouly Bar Shalom
4  
59 Oren Brafman (Deceased)
4  
60 Shulamith Eckstein (Deceased)
4  
61 Yuval Grossman yg73@cornell.edu 4  
62 Ophir Auslaender ophir@physics.technion.ac.il 4 www
63 Michael Gronau gronau@technion.ac.il 4  
64 Jacques Goldberg jacques@yygoldberg.net 3  
65 Baruch Rosner rosner@physics.technion.ac.il 3  
66 Joshua Zak zak@technion.ac.il 3  
67 Hanan Shechter ssrhshs@technion.ac.il 3  
68 Amit Ben-Kish
3  
69 Oren Bergman bergman@physics.technion.ac.il 3 www
70 Arnon Dar darnon@technion.ac.il 3  
71 David Tannhauser (Deceased)
3  
72 Shlomo Dado dado@phep3.technion.ac.il 3  
73 Boris Ashkinadze borisa@tx.technion.ac.il 3  
74 Mario Livio
3  
75 Cecile Saguy sscecile@tx.technion.ac.il 3  
76 Eli Raz ipho@tx.technion.ac.il 2  
77 Boris Blok blok@physics.technion.ac.il 2 www
78 Yoav Sagi yoav.sagi@physics.technion.ac.il 2  
79 Jan Genossar phr08jg@technion.ac.il 2  
80 Ofer Firstenberg
2  
81 Nir Davidson
2  
82 Bertina Fisher phr06bf@technion.ac.il 2  
83 Larry Horowitz
1  
84 Neal Homer
1  
85 Moshe Fibich fibichpm@technion.ac.il 1  
86 Paul Singer (Deceased)
1  
87 Vadim Regelman
1  
88 Eugin Levin
1  
89 Vincent Desjacques vincent.desj@technion.ac.il 1 www
90 Daniel Schulte
1  
91 Shlomo S Razamat razamat@physics.technion.ac.il 1  
92 Yoav Soen
1  
93 Itzik Schnitzer
1  
94 Joel Seligson
1  
95 Moshe Schuker
1  
96 Colman Altman phraltm@technion.ac.il 1  
97 Jeremy England
1  
98 Charles Kuper (Deceased)
1  
99 Moshe Shuker
1  
100 Aner Lev
1  
101 Bilha Segev
1  

Last updated on: Tuesday ,July 23, 2019