הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Mathematics
Department Web Site:   www.math.technion.ac.il


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Berman Abraham berman@technion.ac.il 33
2 Aljadeff Eli aljadeff@technion.ac.il 20
3 Nepomniashchy Alexander nepom@technion.ac.il 19 www
4 Reich Simeon sreich@technion.ac.il 18 www
5 Aharoni Ron ra@technion.ac.il 16 www
6 Juhasz Arie arju@technion.ac.il 12 www
7 Novick-Cohen Amy amync@technion.ac.il 11 www
8 Rubinstein Jacob koby@math.technion.ac.il 11 www
9 Hershkowitz Daniel hershkow@technion.ac.il 11
10 Sonn Jack sonn@tx.technion.ac.il 10
11 Benyamini Yoav yoavb@technion.ac.il 10
12 Pinsky Ross pinsky@math.technion.ac.il 9 www
13 Solel Baruch mabaruch@technion.ac.il 9 www
14 Wolansky Gershon gershonw@math.technion.ac.il 9 www
15 Chillag David (Deceased)
9
16 Baruch Ehud Moshe embaruch@math.technion.ac.il 8 www
17 Holzman Ron holzman@technion.ac.il 8 www
18 Liron Nadav liron@math.technion.ac.il 8
19 Katchalski Meir meirk@technion.ac.il 7
20 Loewy Raphael loewy@technion.ac.il 7
21 Sageev Michah sageevm@technion.ac.il 6 www
22 Bader Uri uri.bader@gmail.com 6
23 Granovsky Boris mar18aa@technion.ac.il 6
24 Gelaki Shlomo gelaki@technion.ac.il 6 www
25 Nevo Amos anevo@technion.ac.il 6 www
26 Moriyah Yoav ymoriah@technion.ac.il 5 www
27 Pinchover Yehuda pincho@technion.ac.il 5 www
28 Yoffe Alexander ioffe@technion.ac.il 5
29 Polyak Michael polyak@technion.ac.il 5 www
30 Cwikel Michael mcwikel@math.technion.ac.il 5 www
31 Paneah Boris peter@technion.ac.il 5
32 Shafrir Itai shafrir@technion.ac.il 5 www
33 Meshulam Roy meshulam@technion.ac.il 5 www
34 Lerer Leonid (Deceased)
5
35 Offen Omer offen@technion.ac.il 4
36 Pinchasi Rom room@math.technion.ac.il 4 www
37 Wajnryb Bronislaw wajnryb@technion.ac.il 4
38 Mayer-Wolf Eddy emw@technion.ac.il 4 www
39 Leizarowitz Arie (Deceased)
4
40 Goldberg Moshe goldberg@math.technion.ac.il 4
41 Gueron Shay
4
42 Aharonov Dov dova@technion.ac.il 4
43 Zaks Abraham azaks@technion.ac.il 4
44 Lin Vladimir vlin@technion.ac.il 4
45 Haran Shai haran@technion.ac.il 4 www
46 Brudnyi Yuri ybrudnyi@technion.ac.il 3
47 Ziegler Zvi ziegler@technion.ac.il 3
48 Yariv Ehud udi@technion.ac.il 3 www
49 Entov Michael entov@math.technion.ac.il 3 www
50 Gordon Yehoram gordon@technion.ac.il 2
51 Shtienberg Jacob (Deceased)
2
52 Srebro Uri (Deceased)
2
53 Bergelson Vitaly
2
54 Zhitomirskii Michail mzhi@technion.ac.il 2 www
55 Shoikhet David davs@braude.ac.il 2
56 Lyubich Yuri lyubich@tx.technion.ac.il 2
57 Bshouty Daoud daoud@technion.ac.il 2 www
58 Har'el Zvi (Deceased)
2
59 Brooks Robert (Deceased)
2
60 Ginosar Yuval ginosar@math.haifa.ac.il 2
61 Shapira Uri ushapira@gmail.com 2
62 Dyn'kin Evsey (Deceased)
1
63 Valery Zheludev
1
64 Hertz David
1
65 Yair Censor
1
66 Maiorov Vitaly maiorov@tx.technion.ac.il 1
67 Nira Dyn
1
68 Arkady Vilenkin
1
69 Leonid Polterovich
1
70 Gavish Nir ngavish@technion.ac.il 1
71 Zeev Rudnick
1
72 Marcus Moshe marcusm@technion.ac.il 1
73 Andrei Agrachev
1
74 Hartnick Tobias hartnick@technion.ac.il 1
75 Pinkus Allan pinkus@technion.ac.il 1
76 Yehudayoff Amir amir.yehudayoff@gmail.com 1
77 Saucan Emil semil@ee.technion.ac.il 1
78 Mendelson Shahar shahar@technion.ac.il 1 www
79 Ziegler Tamar tamarzr@tx.technion.ac.il 1
80 Almog Yaniv almog@math.lsu.edu 1

Last updated on: Monday ,September 18, 2017