הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentMathematics
Department Web Sitewww.math.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Abraham Berman berman@technion.ac.il 33  
2 Eli Aljadeff aljadeff@technion.ac.il 21  
3 Alexander Nepomniashchy nepom@technion.ac.il 19 www
4 Simeon Reich sreich@technion.ac.il 19 www
5 Ron Aharoni ra@technion.ac.il 16 www
6 Arie Juhasz arju@technion.ac.il 12 www
7 Jacob Rubinstein koby@math.technion.ac.il 12 www
8 Daniel Hershkowitz hershkow@technion.ac.il 11  
9 Amy Novick-Cohen amync@technion.ac.il 11 www
10 Gershon Wolansky gershonw@math.technion.ac.il 10 www
11 Yoav Benyamini yoavb@technion.ac.il 10  
12 Jack Sonn sonn@tx.technion.ac.il 10  
13 Ross Pinsky pinsky@math.technion.ac.il 9 www
14 David Chillag (Deceased)
9  
15 Baruch Solel mabaruch@technion.ac.il 9 www
16 Amos Nevo anevo@technion.ac.il 8 www
17 Ehud Moshe Baruch embaruch@math.technion.ac.il 8 www
18 Nadav Liron liron@math.technion.ac.il 8  
19 Ron Holzman holzman@technion.ac.il 8 www
20 Roy Meshulam meshulam@technion.ac.il 7 www
21 Meir Katchalski meirk@technion.ac.il 7  
22 Raphael Loewy loewy@technion.ac.il 7  
23 Yoav Moriyah ymoriah@technion.ac.il 6 www
24 Uri Bader uri.bader@gmail.com 6  
25 Boris Granovsky mar18aa@technion.ac.il 6  
26 Shlomo Gelaki gelaki@technion.ac.il 6 www
27 Michah Sageev sageevm@technion.ac.il 6 www
28 Itai Shafrir shafrir@technion.ac.il 5 www
29 Leonid Lerer (Deceased)
5  
30 Boris Paneah peter@technion.ac.il 5  
31 Alexander Yoffe ioffe@technion.ac.il 5  
32 Michael Polyak polyak@technion.ac.il 5 www
33 Yehuda Pinchover pincho@technion.ac.il 5 www
34 Michael Cwikel mcwikel@math.technion.ac.il 5 www
35 Shai Haran haran@technion.ac.il 5 www
36 Rom Pinchasi room@math.technion.ac.il 4 www
37 Omer Offen offen@technion.ac.il 4  
38 Dov Aharonov dova@technion.ac.il 4  
39 Eddy Mayer-Wolf emw@technion.ac.il 4 www
40 Bronislaw Wajnryb wajnryb@technion.ac.il 4  
41 Shay Gueron
4  
42 Vladimir Lin vlin@technion.ac.il 4  
43 Arie Leizarowitz (Deceased)
4  
44 Moshe Goldberg goldberg@math.technion.ac.il 4  
45 Abraham Zaks azaks@technion.ac.il 4  
46 Uri Shapira ushapira@gmail.com 3  
47 Zvi Ziegler ziegler@technion.ac.il 3  
48 Michael Entov entov@math.technion.ac.il 3 www
49 Yuri Brudnyi ybrudnyi@technion.ac.il 3  
50 Danny Neftin dneftin@technion.ac.il 3  
51 Ehud Yariv udi@technion.ac.il 3 www
52 Jacob Shtienberg (Deceased)
2  
53 Vitaly Bergelson
2  
54 Yehoram Gordon gordon@technion.ac.il 2  
55 Uri Srebro (Deceased)
2  
56 David Shoikhet davs@braude.ac.il 2  
57 Yuval Ginosar ginosar@math.haifa.ac.il 2  
58 Michail Zhitomirskii mzhi@technion.ac.il 2 www
59 Daoud Bshouty daoud@technion.ac.il 2 www
60 Yuri Lyubich lyubich@tx.technion.ac.il 2  
61 Zvi Har'el (Deceased)
2  
62 Robert Brooks (Deceased)
2  
63 Nir Gavish ngavish@technion.ac.il 2  
64 Evsey Dyn'kin (Deceased)
1  
65 Valery Zheludev
1  
66 Leonid Polterovich
1  
67 Yair Censor
1  
68 Vitaly Maiorov maiorov@tx.technion.ac.il 1  
69 Nira Dyn
1  
70 Arkady Vilenkin
1  
71 David Hertz
1  
72 Chen Meiri chenm@technion.ac.il 1  
73 Zeev Rudnick
1  
74 Moshe Marcus marcusm@technion.ac.il 1  
75 Ram Band ramband@technion.ac.il 1  
76 Andrei Agrachev
1  
77 Tobias Hartnick hartnick@technion.ac.il 1  
78 Allan Pinkus pinkus@technion.ac.il 1  
79 Orr Moshe Shalit oshalit@technion.ac.il 1  
80 Amir Yehudayoff amir.yehudayoff@gmail.com 1  
81 Emil Saucan semil@ee.technion.ac.il 1  
82 Shahar Mendelson shahar@technion.ac.il 1 www
83 Tamar Ziegler tamarzr@tx.technion.ac.il 1  
84 Yaniv Almog almog@math.lsu.edu 1  

Last updated on: Tuesday ,July 23, 2019