הטכניון מכון טכנולוגי לישראלXyz
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים 

Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


DepartmentMathematics
Department Web Sitewww.math.technion.ac.il


No.   Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Berman Abraham berman@technion.ac.il 33  
2 Aljadeff Eli aljadeff@technion.ac.il 21  
3 Reich Simeon sreich@technion.ac.il 19 www
4 Nepomniashchy Alexander nepom@technion.ac.il 19 www
5 Aharoni Ron ra@technion.ac.il 16 www
6 Rubinstein Jacob koby@math.technion.ac.il 12 www
7 Juhasz Arie arju@technion.ac.il 12 www
8 Novick-Cohen Amy amync@technion.ac.il 11 www
9 Hershkowitz Daniel hershkow@technion.ac.il 11  
10 Benyamini Yoav yoavb@technion.ac.il 10  
11 Sonn Jack sonn@tx.technion.ac.il 10  
12 Solel Baruch mabaruch@technion.ac.il 9 www
13 Pinsky Ross pinsky@math.technion.ac.il 9 www
14 Chillag David (Deceased)
9  
15 Wolansky Gershon gershonw@math.technion.ac.il 9 www
16 Baruch Ehud Moshe embaruch@math.technion.ac.il 8 www
17 Holzman Ron holzman@technion.ac.il 8 www
18 Liron Nadav liron@math.technion.ac.il 8  
19 Nevo Amos anevo@technion.ac.il 8 www
20 Loewy Raphael loewy@technion.ac.il 7  
21 Meshulam Roy meshulam@technion.ac.il 7 www
22 Katchalski Meir meirk@technion.ac.il 7  
23 Moriyah Yoav ymoriah@technion.ac.il 6 www
24 Sageev Michah sageevm@technion.ac.il 6 www
25 Gelaki Shlomo gelaki@technion.ac.il 6 www
26 Granovsky Boris mar18aa@technion.ac.il 6  
27 Bader Uri uri.bader@gmail.com 6  
28 Lerer Leonid (Deceased)
5  
29 Yoffe Alexander ioffe@technion.ac.il 5  
30 Polyak Michael polyak@technion.ac.il 5 www
31 Pinchover Yehuda pincho@technion.ac.il 5 www
32 Cwikel Michael mcwikel@math.technion.ac.il 5 www
33 Haran Shai haran@technion.ac.il 5 www
34 Shafrir Itai shafrir@technion.ac.il 5 www
35 Paneah Boris peter@technion.ac.il 5  
36 Goldberg Moshe goldberg@math.technion.ac.il 4  
37 Offen Omer offen@technion.ac.il 4  
38 Pinchasi Rom room@math.technion.ac.il 4 www
39 Zaks Abraham azaks@technion.ac.il 4  
40 Gueron Shay
4  
41 Mayer-Wolf Eddy emw@technion.ac.il 4 www
42 Leizarowitz Arie (Deceased)
4  
43 Lin Vladimir vlin@technion.ac.il 4  
44 Wajnryb Bronislaw wajnryb@technion.ac.il 4  
45 Aharonov Dov dova@technion.ac.il 4  
46 Ziegler Zvi ziegler@technion.ac.il 3  
47 Yariv Ehud udi@technion.ac.il 3 www
48 Shapira Uri ushapira@gmail.com 3  
49 Entov Michael entov@math.technion.ac.il 3 www
50 Brudnyi Yuri ybrudnyi@technion.ac.il 3  
51 Zhitomirskii Michail mzhi@technion.ac.il 2 www
52 Bshouty Daoud daoud@technion.ac.il 2 www
53 Neftin Danny dneftin@technion.ac.il 2  
54 Gavish Nir ngavish@technion.ac.il 2  
55 Shoikhet David davs@braude.ac.il 2  
56 Lyubich Yuri lyubich@tx.technion.ac.il 2  
57 Srebro Uri (Deceased)
2  
58 Gordon Yehoram gordon@technion.ac.il 2  
59 Bergelson Vitaly
2  
60 Ginosar Yuval ginosar@math.haifa.ac.il 2  
61 Shtienberg Jacob (Deceased)
2  
62 Har'el Zvi (Deceased)
2  
63 Brooks Robert (Deceased)
2  
64 Maiorov Vitaly maiorov@tx.technion.ac.il 1  
65 Nira Dyn
1  
66 Dyn'kin Evsey (Deceased)
1  
67 Valery Zheludev
1  
68 Hertz David
1  
69 Yair Censor
1  
70 Arkady Vilenkin
1  
71 Leonid Polterovich
1  
72 Mendelson Shahar shahar@technion.ac.il 1 www
73 Almog Yaniv almog@math.lsu.edu 1  
74 Zeev Rudnick
1  
75 Pinkus Allan pinkus@technion.ac.il 1  
76 Marcus Moshe marcusm@technion.ac.il 1  
77 Andrei Agrachev
1  
78 Saucan Emil semil@ee.technion.ac.il 1  
79 Hartnick Tobias hartnick@technion.ac.il 1  
80 Shalit Orr Moshe oshalit@technion.ac.il 1  
81 Yehudayoff Amir amir.yehudayoff@gmail.com 1  
82 Ziegler Tamar tamarzr@tx.technion.ac.il 1  
83 Band Ram ramband@technion.ac.il 1  

Last updated on: Friday ,May 24, 2019