הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Civil and Environmental Engineering
Department Web Site:   www.technion.ac.il/technion/civil


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Doytsher Yerach doytsher@technion.ac.il 49 www
2 Green Michal agmgreen@technion.ac.il 41 www
3 Armon Robert cvrrobi@technion.ac.il 39 www
4 Dosoretz Carlos carlosd@technion.ac.il 38 www
5 Shiftan Yoram yxs@technion.ac.il 38 www
6 Galil Noah (Deceased)
38 www
7 Bekhor Shlomo sbekhor@technion.ac.il 37 www
8 Shaviv Abraham agshaviv@technion.ac.il 36 www
9 Mahalel David mahalel@technion.ac.il 34 www
10 Friedler Eran eranf@technion.ac.il 31 www
11 Rosenhouse Giora rosenh@tx.technion.ac.il 31
12 Linker Raphael linkerr@technion.ac.il 30 www
13 Shmulevich Itzhak agshmilo@technion.ac.il 30
14 Polus Abishai polus@tx.technion.ac.il 29
15 Rosenfeld Yehiel roseny@technion.ac.il 28 www
16 Lahav Ori agori@technion.ac.il 27 www
17 Filin Sagi filin@technion.ac.il 26 www
18 Shavit Uri aguri@technion.ac.il 25 www
19 Even-Tzur Gilad eventzur@technion.ac.il 24 www
20 Sacks Rafael cvsacks@technion.ac.il 24 www
21 Agnon Yehuda agnon@technion.ac.il 23 www
22 Ostfeld Avi ostfeld@technion.ac.il 23 www
23 Shamir Uri shamir@technion.ac.il 23
24 Shapira Aviad avishap@technion.ac.il 22 www
25 Levy Robert cvrlevy@technion.ac.il 22
26 Dubowski Yael yaeld@technion.ac.il 20 www
27 Narkis Nava cvrnava@technion.ac.il 20
28 Eisenberger Moshe cvrmosh@technion.ac.il 20 www
29 Frydman Sam cvrsfsf@technion.ac.il 20
30 Zimmels Yoram (Deceased)
20
31 Mamane Yaacov mamane@technion.ac.il 20
32 Yannai Shmuel (Deceased)
19
33 Carmel Yohay yohay@technion.ac.il 19 www
34 Toledo Tomer toledo@technion.ac.il 19 www
35 Warszawski Abraham (Deceased)
18
36 Gutman Per-Olof peo@technion.ac.il 18 www
37 Shoshany Maxim maximsh@technion.ac.il 18 www
38 Broday David dbroday@technion.ac.il 18 www
39 Rutenberg Avigdor avrut@technion.ac.il 18
40 Hakkert Shalom hakkert@tx.technion.ac.il 17
41 Ceder Avishai ceder@technion.ac.il 17
42 Navon Ronie ronie@technion.ac.il 17 www
43 Prashker Joseph trryosy@technion.ac.il 17
44 Avnimelech Yoram agyoram@technion.ac.il 16
45 Rubin Hillel hrubin@tx.technion.ac.il 16
46 Sheinman Izhak cvrnrsh@technion.ac.il 16
47 Neumann Peter agpetern@tx.technion.ac.il 15
48 Talesnick Mark Lloyd talesnik@technion.ac.il 14 www
49 Frostig Yeoshua cvrfros@technion.ac.il 14 www
50 Furman Alex afurman@technion.ac.il 13 www
51 Kott Yehuda (Deceased)
13
52 Becker Rachel becker@technion.ac.il 13 www
53 Yankelevsky David davidyri@technion.ac.il 13 www
54 Baker Rafael (Deceased)
12
55 Kovler Konstantin cvrkost@technion.ac.il 12 www
56 Papo Haim haimp@technion.ac.il 12
57 Argaman Yerachmiel (Deceased)
12
58 Dancygier Avraham avidan@technion.ac.il 11 www
59 Rabinovitch Oded cvoded@technion.ac.il 11 www
60 Ethrog Uzi cvuzi@technion.ac.il 11
61 Laufer Alexander allaufer@technion.ac.il 11 www
62 Hassid Samuel cvrhasd@technion.ac.il 11 www
63 Klar Assaf klar@technion.ac.il 11 www
64 Livneh Moshe (Deceased)
11
65 Shohet Igal igals@bgu.ac.il 10
66 Stiassnie Michael miky@technion.ac.il 10 www
67 Volokh Konstantin cvolokh@technion.ac.il 10 www
68 Katz Amnon akatz@technion.ac.il 10 www
69 Fishbain Barak fishbain@technion.ac.il 9 www
70 Sinai Gideon (Deceased)
9
71 Bentur Arnon bentur@tx.technion.ac.il 9
72 Manor Gedalyahu agmanor@technion.ac.il 9
73 Bear Jacob cvrbear@technion.ac.il 9
74 Greenfeld Joshua S. greenfeld@njit.edu 9
75 Ishai Ilan iishai@tx.technion.ac.il 9
76 Degani Amir adegani@technion.ac.il 9 www
77 Lin Israel (Deceased)
9
78 Galili Naphtali agrtali@technion.ac.il 8
79 Gluck Jacob (Deceased)
8
80 Ramon Guy ramong@technion.ac.il 8 www
81 Dalyot Sagi dalyot@technion.ac.il 8 www
82 Ravina Israela agravina@technion.ac.il 8
83 Diskin Mordechai (Deceased)
8
84 Guetta Rami agrami@tx.technion.ac.il 8
85 Uzan Jacob cvrjaco@technion.ac.il 8
86 Lavan Oren lavan@technion.ac.il 8 www
87 Poreh Michael poreh@technion.ac.il 7
88 Kirsch Uri kirsch@technion.ac.il 7
89 Rom Dan (Deceased)
7
90 Krupnik Amnon
6
91 Liberzon Dan liberzon@technion.ac.il 6
92 Val Dimitry val@tx.technion.ac.il 6
93 Goldfeld Yiska yiska@technion.ac.il 6 www
94 Pisanty Avraham (Deceased)
6
95 Zur Benjamin agrzurb@tx.technion.ac.il 5
96 Komornik Amos uri_k@technion.ac.il 5
97 Rubinshtain Dror agrdror@tx.technion.ac.il 5
98 Craus Joseph (Deceased)
5
99 Shmutter Benjamin (Deceased)
5
100 Vilnay Oren vilnay@tx.technion.ac.il 5
101 Sabbah Isam
4
102 Katoshevsky Rachel krachel@bgu.ac.il 4
103 Peled Ammatzia peled@geo.haifa.ac.il 4
104 Victor Alchanatis victor@volcani.agri.gov.il 4
105 Golecki Joseph (Deceased)
4
106 Nurit Kress
3
107 Puzrin Alexander
3
108 Bljuger Ephraim
3
109 Puterman Moshe ptadar@tx.technion.ac.il 3
110 Jabareen Mahmood cvjmah@technion.ac.il 3
111 Braester Carol carol@technion.ac.il 3
112 Ram Porat
3
113 Sidess Arieh sidess@technion.ac.il 3
114 Gabay Yair cvryair@technion.ac.il 3
115 Rimer Alon
3
116 Birnhack Liat birbirit@technion.ac.il 3
117 Avrahami Sharon
3
118 Michael Iggy Litaor
3
119 Balasha Doron dbalasha@tx.technion.ac.il 2
120 Adin Moshe (Deceased)
2
121 Uri Shoshani maluriso@bezeqint.net 2
122 Sharni Dan sharni@technion.ac.il 2
123 Gur Yehuda
2
124 Rohrlich Vera rohrlich@tx.technion.ac.il 2
125 Aviram Haim haim@kinneret.ac.il 2
126 Hanaor Ariel arielh@tx.technion.ac.il 2
127 Steinberg Gershon gershon.steinberg@gmail.com 2
128 Jaegermann Chanoch (Deceased)
2
129 Haim Sheindorf
2
130 Asaf Zvi Anosh agasaf@tx.technion.ac.il 2
131 Ofer Zilberstain
2
132 Yael Laor
2
133 Malka Halpern
2
134 Noam Veisbrod
2
135 Haddad Jack jh@technion.ac.il 2
136 Klein Itzik iklein@technion.ac.il 2
137 Arkin Hillel
2
138 Ron Adler
2
139 Levenberg Eyal elevenbe@technion.ac.il 2 www
140 Ishaq Robert iroberti@tx.technion.ac.il 2
141 Lovinger Zev lovinger@tx.technion.ac.il 2
142 Gideon Gal
2
143 Shmuel Assulin
2
144 Zalmanson Garry-Haim gerry-z@zahav.net.il 2
145 Almog Ophir almogo@technion.ac.il 2
146 Ioslovich Ilya agrilya@technion.ac.il 2
147 Jeanna Starosvetsky
2
148 Gil Rilov
1
149 Hanan Isenberg
1
150 Yoav Avni
1
151 Indelman Peter (Deceased)
1
152 Yair Gad
1
153 Galtzur Ayelet galtzur@technion.ac.il 1
154 Tzafrir Kolt
1
155 Karinski Yuri karinski@tx.technion.ac.il 1
156 Yuri Raizman
1
157 Amir Ziv Av
1
158 Kessler Avner
1
159 Avi Wiener awiener@technion.ac.il 1
160 Soroka Itzhak (Deceased)
1
161 Wiseman Gdalyah (Deceased)
1
162 Sela Polina lina@tx.technion.ac.il 1
163 Leah Zror
1
164 Housh Mashor mashor@tx.technion.ac.il 1
165 Schwarz Stephan schwarz@tx.technion.ac.il 1
166 Tsippy Lotan
1
167 Gitelmn Viktoriy trivica@tx.technion.ac.il 1
168 Lili Heller Grossman
1
169 Forrai Yoseph geoinform10@gmail.com 1
170 Zall Dora doraz@netvision.net.il 1
171 Avital Bechar
1
172 Orit Taubman-Ben Ari
1
173 Shirly Bar David
1
174 Gidon Oron
1
175 Ilan Levy
1
176 Nir Shrabi
1
177 Haris Koutsopoulos
1
178 Yafit Cohen
1
179 Hassan Azaiza
1
180 Tamar Zohary
1
181 Guy Levy
1
182 Rosenzweig Ravid rravid@tx.technion.ac.il 1
183 Amir Oded odedamir@technion.ac.il 1
184 Tom Berman
1
185 Avraham Arbel
1
186 Naftali Goldshleger
1
187 Iggi Leetor
1
188 Mario Hoffman
1
189 Shmuel Paikowsky
1
190 Shemer Hilla shilla@tx.technion.ac.il 1
191 Gideon Tibor
1
192 Moshe Tom
1
193 Etzion Cohen Yael eyael@technion.ac.il 1

Last updated on: Friday ,November 24, 2017