הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

יום פתוח לתארים מתקדמים בארכיטקטורה - 26.3.2018

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בפסיכולוגיה וכלכלה התנהגותית - 16.3.2018- יתקיים בתל אביב

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסה כימית - 25.1.2018

 

יום מחקר למשתלמים ע"ש ג'ייקובס. בניין צ'רצ'יל - 10.1.2018 בין השעות 12:30-14:30

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Civil and Environmental Engineering
Department Web Site:   www.technion.ac.il/technion/civil


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Doytsher Yerach doytsher@technion.ac.il 49 www
2 Green Michal agmgreen@technion.ac.il 41 www
3 Armon Robert cvrrobi@technion.ac.il 39 www
4 Dosoretz Carlos carlosd@technion.ac.il 38 www
5 Shiftan Yoram yxs@technion.ac.il 38 www
6 Bekhor Shlomo sbekhor@technion.ac.il 38 www
7 Galil Noah (Deceased)
38 www
8 Shaviv Abraham agshaviv@technion.ac.il 36 www
9 Mahalel David mahalel@technion.ac.il 34 www
10 Friedler Eran eranf@technion.ac.il 32 www
11 Rosenhouse Giora rosenh@tx.technion.ac.il 31
12 Linker Raphael linkerr@technion.ac.il 30 www
13 Rosenfeld Yehiel roseny@technion.ac.il 30 www
14 Shmulevich Itzhak agshmilo@technion.ac.il 30
15 Polus Abishai polus@tx.technion.ac.il 29
16 Lahav Ori agori@technion.ac.il 27 www
17 Filin Sagi filin@technion.ac.il 26 www
18 Shavit Uri aguri@technion.ac.il 25 www
19 Even-Tzur Gilad eventzur@technion.ac.il 24 www
20 Sacks Rafael cvsacks@technion.ac.il 24 www
21 Ostfeld Avi ostfeld@technion.ac.il 23 www
22 Shamir Uri shamir@technion.ac.il 23
23 Agnon Yehuda agnon@technion.ac.il 23 www
24 Levy Robert cvrlevy@technion.ac.il 22
25 Shapira Aviad avishap@technion.ac.il 22 www
26 Frydman Sam cvrsfsf@technion.ac.il 21
27 Zimmels Yoram (Deceased)
20
28 Eisenberger Moshe cvrmosh@technion.ac.il 20 www
29 Mamane Yaacov mamane@technion.ac.il 20
30 Narkis Nava cvrnava@technion.ac.il 20
31 Dubowski Yael yaeld@technion.ac.il 20 www
32 Yannai Shmuel (Deceased)
19
33 Carmel Yohay yohay@technion.ac.il 19 www
34 Toledo Tomer toledo@technion.ac.il 19 www
35 Rutenberg Avigdor avrut@technion.ac.il 18
36 Broday David dbroday@technion.ac.il 18 www
37 Gutman Per-Olof peo@technion.ac.il 18 www
38 Warszawski Abraham (Deceased)
18
39 Shoshany Maxim maximsh@technion.ac.il 18 www
40 Hakkert Shalom hakkert@tx.technion.ac.il 17
41 Navon Ronie ronie@technion.ac.il 17 www
42 Prashker Joseph trryosy@technion.ac.il 17
43 Ceder Avishai ceder@technion.ac.il 17
44 Avnimelech Yoram agyoram@technion.ac.il 16
45 Sheinman Izhak cvrnrsh@technion.ac.il 16
46 Rubin Hillel hrubin@tx.technion.ac.il 16
47 Talesnick Mark Lloyd talesnik@technion.ac.il 15 www
48 Neumann Peter agpetern@tx.technion.ac.il 15
49 Frostig Yeoshua cvrfros@technion.ac.il 14 www
50 Kott Yehuda (Deceased)
13
51 Furman Alex afurman@technion.ac.il 13 www
52 Yankelevsky David davidyri@technion.ac.il 13 www
53 Becker Rachel becker@technion.ac.il 13 www
54 Kovler Konstantin cvrkost@technion.ac.il 12 www
55 Papo Haim haimp@technion.ac.il 12
56 Baker Rafael (Deceased)
12
57 Argaman Yerachmiel (Deceased)
12
58 Rabinovitch Oded cvoded@technion.ac.il 11 www
59 Katz Amnon akatz@technion.ac.il 11 www
60 Klar Assaf klar@technion.ac.il 11 www
61 Livneh Moshe (Deceased)
11
62 Laufer Alexander allaufer@technion.ac.il 11 www
63 Dancygier Avraham avidan@technion.ac.il 11 www
64 Ethrog Uzi cvuzi@technion.ac.il 11
65 Hassid Samuel cvrhasd@technion.ac.il 11 www
66 Stiassnie Michael miky@technion.ac.il 10 www
67 Shohet Igal igals@bgu.ac.il 10
68 Volokh Konstantin cvolokh@technion.ac.il 10 www
69 Degani Amir adegani@technion.ac.il 9 www
70 Ishai Ilan iishai@tx.technion.ac.il 9
71 Fishbain Barak fishbain@technion.ac.il 9 www
72 Lin Israel (Deceased)
9
73 Bentur Arnon bentur@tx.technion.ac.il 9
74 Manor Gedalyahu agmanor@technion.ac.il 9
75 Greenfeld Joshua S. greenfeld@njit.edu 9
76 Sinai Gideon (Deceased)
9
77 Bear Jacob cvrbear@technion.ac.il 9
78 Dalyot Sagi dalyot@technion.ac.il 8 www
79 Galili Naphtali agrtali@technion.ac.il 8
80 Uzan Jacob cvrjaco@technion.ac.il 8
81 Gluck Jacob (Deceased)
8
82 Ramon Guy ramong@technion.ac.il 8 www
83 Guetta Rami agrami@tx.technion.ac.il 8
84 Ravina Israela agravina@technion.ac.il 8
85 Diskin Mordechai (Deceased)
8
86 Lavan Oren lavan@technion.ac.il 8 www
87 Kirsch Uri kirsch@technion.ac.il 7
88 Rom Dan (Deceased)
7
89 Poreh Michael poreh@technion.ac.il 7
90 Val Dimitry val@tx.technion.ac.il 6
91 Goldfeld Yiska yiska@technion.ac.il 6 www
92 Krupnik Amnon
6
93 Pisanty Avraham (Deceased)
6
94 Liberzon Dan liberzon@technion.ac.il 6
95 Craus Joseph (Deceased)
5
96 Komornik Amos uri_k@technion.ac.il 5
97 Shmutter Benjamin (Deceased)
5
98 Vilnay Oren vilnay@tx.technion.ac.il 5
99 Zur Benjamin agrzurb@tx.technion.ac.il 5
100 Rubinshtain Dror agrdror@tx.technion.ac.il 5
101 Katoshevsky Rachel krachel@bgu.ac.il 4
102 Victor Alchanatis victor@volcani.agri.gov.il 4
103 Sabbah Isam
4
104 Peled Ammatzia peled@geo.haifa.ac.il 4
105 Golecki Joseph (Deceased)
4
106 Rimer Alon
3
107 Nurit Kress
3
108 Ram Porat
3
109 Birnhack Liat birbirit@technion.ac.il 3
110 Bljuger Ephraim
3
111 Sidess Arieh sidess@technion.ac.il 3
112 Michael Iggy Litaor
3
113 Gabay Yair cvryair@technion.ac.il 3
114 Puzrin Alexander
3
115 Puterman Moshe ptadar@tx.technion.ac.il 3
116 Braester Carol carol@technion.ac.il 3
117 Jabareen Mahmood cvjmah@technion.ac.il 3
118 Avrahami Sharon
3
119 Gur Yehuda
2
120 Adin Moshe (Deceased)
2
121 Rohrlich Vera rohrlich@tx.technion.ac.il 2
122 Uri Shoshani maluriso@bezeqint.net 2
123 Steinberg Gershon gershon.steinberg@gmail.com 2
124 Aviram Haim haim@kinneret.ac.il 2
125 Jaegermann Chanoch (Deceased)
2
126 Hanaor Ariel arielh@tx.technion.ac.il 2
127 Sharni Dan sharni@technion.ac.il 2
128 Balasha Doron dbalasha@tx.technion.ac.il 2
129 Almog Ophir almogo@technion.ac.il 2
130 Haddad Jack jh@technion.ac.il 2
131 Klein Itzik iklein@technion.ac.il 2
132 Amir Oded odedamir@technion.ac.il 2
133 Arkin Hillel
2
134 Ron Adler
2
135 Malka Halpern
2
136 Levenberg Eyal elevenbe@technion.ac.il 2 www
137 Noam Veisbrod
2
138 Gideon Gal
2
139 Haim Sheindorf
2
140 Zalmanson Garry-Haim gerry-z@zahav.net.il 2
141 Ofer Zilberstain
2
142 Jeanna Starosvetsky
2
143 Shmuel Assulin
2
144 Ioslovich Ilya agrilya@technion.ac.il 2
145 Lovinger Zev lovinger@tx.technion.ac.il 2
146 Yael Laor
2
147 Ishaq Robert iroberti@tx.technion.ac.il 2
148 Asaf Zvi Anosh agasaf@tx.technion.ac.il 2
149 Yair Gad
1
150 Galtzur Ayelet galtzur@technion.ac.il 1
151 Avi Wiener awiener@technion.ac.il 1
152 Amir Ziv Av
1
153 Michal Arbal Haddad
1
154 Tzafrir Kolt
1
155 Gil Rilov
1
156 Yoav Avni
1
157 Schwarz Stephan schwarz@tx.technion.ac.il 1
158 Shmuel Paikowsky
1
159 Soroka Itzhak (Deceased)
1
160 Leah Zror
1
161 Wiseman Gdalyah (Deceased)
1
162 Hanan Isenberg
1
163 Indelman Peter (Deceased)
1
164 Sela Polina lina@tx.technion.ac.il 1
165 Yuri Raizman
1
166 Gitelmn Viktoriy trivica@tx.technion.ac.il 1
167 Karinski Yuri karinski@tx.technion.ac.il 1
168 Housh Mashor mashor@tx.technion.ac.il 1
169 Tamar Zohary
1
170 Mario Hoffman
1
171 Forrai Yoseph geoinform10@gmail.com 1
172 Zall Dora doraz@netvision.net.il 1
173 Avital Bechar
1
174 Orit Taubman-Ben Ari
1
175 Shirly Bar David
1
176 Ilan Levy
1
177 Gidon Oron
1
178 Nir Shrabi
1
179 Haris Koutsopoulos
1
180 Gideon Tibor
1
181 Etzion Cohen Yael eyael@technion.ac.il 1
182 Tsippy Lotan
1
183 Rosenzweig Ravid rravid@tx.technion.ac.il 1
184 Lili Heller Grossman
1
185 Tom Berman
1
186 Avraham Arbel
1
187 Naftali Goldshleger
1
188 Iggi Leetor
1
189 Kessler Avner
1
190 Hassan Azaiza
1
191 Shemer Hilla shilla@tx.technion.ac.il 1
192 Moshe Tom
1
193 Guy Levy
1
194 Yafit Cohen
1

Last updated on: Tuesday ,February 20, 2018