הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

יום פתוח לתארים מתקדמים בארכיטקטורה - 26.3.2018

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בפסיכולוגיה וכלכלה התנהגותית - 16.3.2018- יתקיים בתל אביב

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסה כימית - 25.1.2018

 

יום מחקר למשתלמים ע"ש ג'ייקובס. בניין צ'רצ'יל - 10.1.2018 בין השעות 12:30-14:30

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

 

 


חדשים »

הנחיות לפתיחת חשבון דוא"ל בשרת הטכניון

עם הקבלה לבית הספר לתארים מתקדמים מתבקש כל סטודנט לפתוח בהקדם חשבון במחשב techunix הנמצא במרכז המחשבים על שם טאוב. לצורך פתיחת החשבון יש להגיע לכתובת האינטרנט: http://cc-account.technion.ac.il להזדהות על ידי הקלדת מספר ת"ז (כל 9 הספרות) ועל ידי הקלדת הקוד הסודי האישי אותו קיבלת בצמוד למכתב הקבלה, ולהתקדם על פי ההוראות.

לתשומת ליבך:

1. עדכון פתיחת החשבון מתבצע במספר מחשבים בתהליך לילי (הימים שיש-שבת חופשות וחגים אינם נחשבים). מסיבה זו, לא ניתן לראות את גיליון הציונים מיד עם פתיחת החשבון אלא לאחר פעולת הסנכרון.
2. כפועל יוצא של פתיחת החשבון, תיווצר עבורך כתובת אלקטרונית במחשב הטכניון. כתובת הדואר שלך תהיה: technion.ac.il @ (שם החשבון) שבחרת לעצמך. לדוגמה, אם שם החשבון שבחרת לעצמך הוא: dugma, תהיה הכתובת שלך: dugma@technion.ac.il.
3. כתובת שרת הדואר היא: http://webmail.technion.ac.il כדי להיכנס לתא הדואר שלך עליך להזדהות עם שם החשבון שבחרת לעצמך, ועם הסיסמה החדשה שקבעת לעצמך בעת פתיחת החשבון.
4. הטכניון מאפשר לך שימוש במערכת Office 365 בשם campus. ראה פרטים באתר  ttp://cis.technion.ac.il/central-services/office365-cloud .
באפשרותך להעביר דוא"ל משרת הטכניון ל-campus באמצעות אתר ניהול החשבונות cis-account.technion.ac.il
5. דואר אלקטרוני הוא ערוץ תקשורת משמעותי בקשר שבין ביה"ס לסטודנט, חלק מההודעות של ביה"ס, לרבות הודעות הטכניון על תשלומי שכר לימוד, יישלחו אך ורק בדרך זו! לפיכך הנך מתבקש/ת לפתוח חשבון בהקדם ולבצע לעתים קרובות פעולות דגימה ופינוי מקום.
6. בקישור שלהלן אפשר למצוא תשובות לשאלות נפוצות, ובמרבית המקרים גם למצוא פתרון לבעיות: http://cis.technion.ac.il/kb/faq
7. בכל בעיה בנושא הדואר האלקטרוני ניתן לפנות למדור תמיכה ע"י פתיחת קריאה בכתובת http://helpdesk.technion.ac.il
8. הקוד הסודי ישמש אותך לצורך קבלת מידע (כגון תדפיס ציונים) באמצעות האינטרנט במהלך כל השתלמותך. לכן יש לשמור עליו.
9. הסיסמה שלך חסויה ויש להתייחס אליה כמקובל למספר סודי, ובפרט לא להעבירה לאחר בשום מקרה.
10. בפתיחת החשבון הנך מאשר/ת כי קראת את "הצהרה לשימוש במחשב" וכי הנך מתחייב/ת לפעול לפי תוכנה ולפי הנהלים המתפרסמים במחשב.
11. במקרים בהם יש צורך לשחזר את הסיסמה הראשונית או בכל בעיה שלא הצלחת למצוא לה פתרון על פי ההנחיה הנ"ל, ניתן לפנות אל יעל דובינסקי , בטלפון מספר : 04-8293093 , בדואר אלקטרוני: dyael@technion.ac.il או לגשת בימים א-ד (רצוי לתאם תחילה בטלפון) לחדר מספר 210 בבנין צ'רצ'יל .